Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Projekt 52

Koželužna, zvěřinec a nový kostým

6. července 2014 v 22:49 | sussanah
Teda musím říct, že název druhého týdne je trochu zavádějící, protože fotit v koželužně jsem se neodvážila, takže nic nebude... Ale povim vám, bylo to tam neuvěřitelný! Nedokážu ani zdaleka odhadnout, kolik tam mohlo bejt vyčiněnejch kůží. A určitě někde měli i teprve nachystáno. Na to teda nechci moc myslet, protože jsem trochu magor. Miluju kožený věci, ale když bych měla něco sama kuchnout, tak bych to teda fakt nedala... Nicméně jela jsem si tam objednat rukavice na šerm, paní byla trochu zoufalá, když viděla moje dlouhatánský prsty, tak jsem zvědavá, co mi nakonec ušijou. Když jsme měli hotovo, stavili jsme se v Častolovicích =)

Týden plný pošty

30. června 2014 v 9:00 | sussanah
První týden jsem původně chtěla zveřejnit jako součást celosvětovéh webu Week of Life, ale ukázalo se, že je to na mě moc zdlouhavý. Takže jdeme na to postaru.

Nový kocourek, nový objektiv a únava

29. června 2014 v 18:00 | sussanah
Musím se přiznat, že tenhle první týden byl opravdu těžký. Devět fotek na den je síla, ale ještě horší je vymyslet název článku. Až teď mi dochází, jak moc mě systematika Projektu 365 chránila.
Navíc mi trochu vadí, jak dlouho trvá, než se na webu objeví můj týden. Je to ubíjející čekání...
Vlastně mě to docela odrazuje od pokračování v tomhle systému.
Tak ne, odradilo mě to úplně, ani po hodině ještě nejsou moje fotky venku. Takže od zítřka začnu s Projektem 52 mimo systém Week of life!

Projekt 365 pátým rokem, nebo nově?

26. června 2014 v 17:05 | sussanah
Možná už postrádáte fotky z 20. června. Nebojte, já je mám a vy si je taky budete moct prohlédnout. Je tu ovšem jedna otázka. Jak? Mám zůstat u systému den = článek? Nebo zvolnit a udělat něco ve smyslu Week of life? Nakonec už jsem tak pojmenovala rubriku... Možná bych tomu mohla říkat i jinak, třeba "Projekt 52" podle týdnů v roce. Rozdíl mezi těmito způsoby je docela markantní. Zatímco druhý může obsahovat libovolný počet fotek v týdnu (klidně dělené podle dní, to už by záleželo na mě), tak druhý má přesně dáno, že za týden tam musí být sedm krát devět fotek. Přesně devět fotek na den, bez výjimek.
 
 

Reklama