Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Projekt 52

A konec

8. července 2015 v 23:18 | sussanah
Určitě je vám podle data zveřejnění jasné, že už to prostě nestíhám. A víte co? Ono to vlastně není o nestíhání. Já pořád fotím, pořád píšu a pořád čtu. Jen už ne tolik. Už prostě nemám potřebu utíkat se do blogového světa =)
Ale nebojte, New Weird běží dál, recenze budou, fotky budou =) Všechno bude =)

Týden padesátý prvý

30. června 2015 v 12:32 | sussanah
A je to tady. Předposlední týden, příští bude poslední. A pak to asi transformuju zase na něco jinýho, protože potřeba utíkat do blogového světa mě už opravdu opouští =)

Dva týdny do konce!

23. června 2015 v 21:49 | sussanah
Zase se blíží doba, kdy budu polemizovat nad uplynulým rokem a zvažovat, co s budoucností. A nejspíš zase na nic nepřijdu =D Jen se čím dát tím víc ukazuje, jak nic nestíhám, do všeho se vrhám po hlavě a pak odcházím zklamaná, že nic nedodělám do konce. I když aspoň tenhle projekt jsem dokončila už několikrát =)

Nové projekty a kopr

13. června 2015 v 22:21 | sussanah
Nojo, já vím, že se to spolu téměř vylučuje, ale tak nějak to prostě je. Mám spoustu nápadů na nové projekty, některé jsem dokonce začala, ale na druhou stranu mám šílenej kopr. To asi tím, jak se otepluje. Moc se mi nechce dokonce ani fotit O.o A když už vyfotím, tak se mi to nechce dávat na blog. Je to smutný, ale je to tak. Nicméně jsem zvládla i tento týden =)

Čtyři týdny do konce

26. května 2015 v 21:56 | sussanah
Týden 48! To je hustý =) Musím teda přiznat, že jsem na tom teď nebyla dobře, co se doplňování článků týče, ale nakonec se mi to podařilo dohnat =) Víceméně =D

Velký krok

24. května 2015 v 17:45 | sussanah
Jak se otepluje, tak i když necvičím, mám víc energie. Tudíž jsem se rozhodla, že začnu zase cvičit. Ráno a večer, no dobře, někdy jen večer, dělám sklapovačky a ještě jedno cvičení na zadek a stehna. Plus jsem se rozhodla zkusit tu třicetidenní výzvu na "prkno". Jako první den jsem málem vypustila duši, ale musím říct, že sleduju zlepšení a docela mě to motivuje =)

Do České Lípy a zpátky

22. května 2015 v 21:27 | sussanah
Asi je to už prostě tak, mám syndrom blikajícího kurzoru... Naštěstí pro tento projekt se to týká převážně povídek... Na druhou stranu se blíží uzávěrky a já pořád nic nemám... Kromě nápadu, který zatvrzele odmítá opustit mou hlavu. No ale asi to prostě přepíšu a ono to nějak dopadne =)

V Holandsku

16. května 2015 v 14:28 | sussanah
A je to tady, tenhle týden odjíždím do Amsterdamu =) Pořídila jsem už úplně všechno nepromokavý. Pláštěnku, bundu, kabelu a boty. Na déšť jsem připravená dost. Víc by mě asi překvapilo, kdyby bylo teplo =D

V noci

11. května 2015 v 22:48 | sussanah
Týden 44. se nesl ve znamení kulturního vyžití =) Vím, že se moje záznamy zkracují a taky je mi jasné, že všichni vidíte, s jak velkým datovým rozdílem se potýkám. Doufám, že se to zase srovná. Ale co bych vám povídala, vztah s P. je stále nový a prostě není důvod vysedávat u počítače. Vlastně jsem ráda, když zvládnu každý den něco vycvaknout. Samozřejmě jsou tu dny, kdy fotím hodně a dny s časem na počítač, ale jak jsem myslím už říkala, není jich tolik, jako dřív. A nevadí mi to =)

A blíží se cílová rovinka

27. dubna 2015 v 22:15 | sussanah
Tohle je týden 44 a projekt končí na 52. týdnu. To je téměř za rohem! =)

Podepsaná mini knížka =)

23. dubna 2015 v 17:44 | sussanah
Původní pracovní název tohohle týdne byl blébleblé. A vymyslet novej bylo dost těžký =D Ale zvládla jsem to =) Nevím, jestli jsem se už stihla zmínit o pokroku ohledně PdB, tak pokrok tu je! Doufám, že brzo budu moct napsat, že je ze mě cvičitelka =) Což mě přivádí k tomu, že mi strašně chybí cvičení... A doma to moc nejde, Roxy to nějak nezvládá a pořád mě u toho rozptyluje... =(

Týden západů slunce

17. dubna 2015 v 9:23 | sussanah
Nevím, jak je to možný, ale mám hrozne skluz v sepisování Projektu... Čas hrozně letí =)

Týden před Nocí s Andersenem

4. dubna 2015 v 22:13 | sussanah
Byl to hodně dlouhej a hodně náročnej tejden...

Třínáct týdnů do konce...

26. března 2015 v 21:11 | sussanah
... prvního roku Projektu. Letí to jako blázen, ale to už jsem věděla z předchozích projektů =) Jen je zvláštní to vidět takhle nalajnovaný. A taky vidět to, jak to utíká =)

Knižní přírustky

17. března 2015 v 21:30 | sussanah
Já věděla, že tenhle týden nebude fotkám přát...

Krokusy s puntíkama

12. března 2015 v 20:22 | sussanah
Nadpis článku je trochu zavádějící, to musím uznat. Ale vychází z mého dalšího šití. Tentokrát jsem si udělala puntíkatou sukni =) Nemoc jsem zdárně překonala, v pátek jsem si brala poslední antibiotika a jak bylo celý týden docela krásně, tak jsem na chviličku vždycky vyběhla a fotila. Tenhle týden jsem prostě fotila daleko víc, než normálně a bylo to super =)

V posteli s angínou

4. března 2015 v 10:52 | sussanah
Existuje spousta nechutných věcí a opar rozhodně patří mezi ně!

Nastudovala jsem si pár věcí k recenzím a doufám, že mi to pomůže při psaní pro Gradu. Už jsem to dlouho nedělala...

Šití a opar

25. února 2015 v 14:24 | sussanah
Celej tejden jsem měla nějakou depku nebo co. Brečela jsem zcela bez důvodu, nebo kvůli pitomosti. Takhle se vůbec neznám, je to děsný. A to jsem myslela, že tohle blbý období už mám za sebou... Ale abyste si nemysleli, tak tenhle tejden přinesl i super věci =)

Narozeniny =)

15. února 2015 v 22:01 | sussanah
Jak se mi minulý týden dařilo fotit, tak tenhle týden to šlo do kytek. A to doslova =D Dostala jsem tolik kytek, že je skoro nemám kam dát =D

Kuchání knih

11. února 2015 v 22:02 | sussanah
Tenhle týden se mi stala taková spousta řidičských nemilých věcí, až to hezký nebylo. Ujela jsem na sněhu, jela čelně proti debilovi, kterej předjížděl v protisměru, couval na mě náklaďák... No prostě fuj =D

Kickbox

4. února 2015 v 21:42 | sussanah
Ničeho nelituju! To je mantra tohohle týdne =D

Záskok

29. ledna 2015 v 21:28 | sussanah
Tenhle tejden byl dlouhej. A utekl překvapivě rychle!

Skládám z čajových sáčků

19. ledna 2015 v 21:24 | sussanah
Musim říct, že je trochu těžký pokračovat v projektu 101/1001, když si musim zapisovat, co házim do kasičky. Teda jasně, že bych nemusela, ale když si chci vést účetnictví, tak prostě musim =D
A jak tak skládám, tak to fotím a chystám návody =)

Týden za volantem

12. ledna 2015 v 19:23 | sussanah
Zase to začíná utíkat hrozně rychle. Možná je to i tím, že tohle je týden dvacátý devátý a to je prostě neuvěřitelný. Já vím, že to říkám skoro každej tejden, ale víte jak =D
Viděla jsem na různých blozích varianty projektu 52 a docela mě překvapilo, že někteří dávají jen fotky bez textu. Teda je to samozřejmě každýho věc, jen mi přijde, že se to prostě hodí. I když na druhou stranu, já taky píšu víc k samotnýmu dni, než k fotkám. Ještě se nad tím zamyslím, jestli to nějak nepozměnit =)

Nový rok

8. ledna 2015 v 18:00 | sussanah
Přelomový týden. Ale jakkoliv to zní vznešeně, nic zásadního se nestalo. Jen prostě dvacátý osmý týden zrovna na konci roku =) I když vlastně něco se změnilo. Nejsem sama. A jsem děsně spokojená! ^_^ Už jsem tu o něm psala, přemýšlím, jak ho tu na blogu označovat. Modří samozřejmě vědí, kdo to je. A vy ostatní, no, řekněme, že je to prostě P ;)

Vánoce!

28. prosince 2014 v 19:20 | sussanah
Vánoční náladu nemám. A za celej tejden jsem ji měla jen chviličku. Já ji mám prostě až když napadne sníh. Takže letos už nejspíš nebude =D

Naposledy do práce! Skoro...

25. prosince 2014 v 15:14 | sussanah
Poslední pracovní týden a pak už jen v pondělí a letos konec! =) Jo a všimli jste si, že jsem už v polovině projektu? Boží =)

Plány do budoucna

20. prosince 2014 v 0:40 | sussanah
Docela náročný týden. Celoroční hra vyústila v jarmark, jedna kolegyně odpadla, dvoje přespání v knihovně. Fakt nářez =D

... a když budeš mrcha...

9. prosince 2014 v 21:28 | sussanah
Mám teď trochu problém se psaním tohohle projektu. První věc je to, že už nechci trávit tolik času u počítače. Druhá věc je, že to, co se teď v mym životě děje, není nic, co bych chtěla psát.

Nový začátek

4. prosince 2014 v 22:13 | sussanah
Dvacátý třetí týden. První týden, který jsem strávila sama. Je to zvláštní, ale myslím, že mi to docela prospívá...

Změny

23. listopadu 2014 v 21:42 | sussanah
Tenhle týden nebudu moc okecávat. Vlastně tu ani nebude moc fotek. =(

Jsem nějaká rozbitá

16. listopadu 2014 v 15:19 | sussanah
A je tu konec dalšího týdne. Už dvacátého prvního. Potýkám se s podzimní depresí a nejsem si jistá, jestli jsem se vydala správnou cestou. Teda takhle, já bych řekla, že ano. Ale vím jistě, že tu budou lidé, kteří budou proti, až vytáhnu všechny karty. Ale s tím se nedá nic dělat. Vždycky bude někdo nespokojenej. Nicméně jsem došla k závěru (a spousta kamarádů mi ho potvrdila, nebo mi k němu pomohla), že je důležitý to, co chci já. Takže tak.

Znovu na počítači

9. listopadu 2014 v 18:12 | sussanah
Hodně dlouhej dvacátej tejden... Kromě čtvrtka jsem vstávala v pět O.o To znamená vyjet za tmy a domů za tmy. Naštěstí v pátek jsem se dostala už ve tři. Mít sobotní službu, tak mě snad klepne. Snad to bude příští tejden lepší.

A jsem bez počítače

2. listopadu 2014 v 19:51 | sussanah
Jak jste mohli zaznamenat minulý týden, psala jsem článek už z tabletu. Tak je to už definitivní. Ve středu jsem byla v Alze a teď mají třicet dní na to, aby s tím něco udělali... O.o Devatenáctej tejden ve znamení odtržení od virtuální reality.

Konec sezóny a halloweenská noc

27. října 2014 v 15:12 | sussanah
Tak tento týden píšu z tabletu. Počítač už mi dal asi definitivní sbohem. Snad se mi to obo podaří. Myslím tenhle článek a reklamaci. Kupovala jsem ho loni v dubnu, nevydržel moc dlouho... No nic, jdeme na to...

Ochutnávka vín a noc s králíkem

19. října 2014 v 21:55 | sussanah
Sedmnáctý týden jsem se moc nevyspala. Jezdím na ráno, v noci nespim a když spim, zdaj se mi strašně živý sny. V tomhle týdnu mám dvě fotky hranostaje. Na každý kouká jinam. Ale teď už aspoň vim, na jakou stranu ve skutečnosti kouká, když toho vybarvenýho fotila kolegyně =D

Týden knihoven

12. října 2014 v 18:41 | sussanah
Čas hrozně letí. Šestnáctý týden je za mnou a já ani pořádně nevím, co jsem všechno dělala. Když nepíšu každej den, snadno zapomínám. Ale je pravda, že vidět týden fotek pohromadě je docela fajn =)

Zrakové vady a nevady

7. října 2014 v 20:09 | sussanah
Patnáctý týden ve znamení úprav. A proč ten titulek? Protože stále dělám na sérii fotek znázorňující zrakové vady. A stále to nemám hotový...
Mimochodem, kdo přišel na tu přesmičku z minula? =)

Zubař a šílená únava

28. září 2014 v 22:29 | sussanah
Tak tohle byl fakt ukrutnej tejden... V pořadí už čtrnáctej. Počítač mě zlobí čim dál tim víc... Asi mi fakt nezbude nic jinýho, než ho reklamovat... =(

Starý objektiv, nové fotky

21. září 2014 v 10:27 | sussanah
Třináctý týden utekl jak voda a je tu jeho článek. Nejvíc fotek je starým Pentaconem, proto ten název =) Focení s ním mě fakt vzalo! Teda takhle. Víc je jen o jednu, ale jsou prostě hezčí =)

Týden nových písní

15. září 2014 v 8:41 | sussanah
Ráno už je kosa, tak jsme si na probuzení začali pouštět rádio. Muž začal poslouchat Zrní a docela se mi to líbí, i když mým favoritem je Na hotelu v Olomouci od Habky =)

Dlouhý týden, který utekl děsně rychle

7. září 2014 v 14:27 | sussanah
Tenhle týden utekl, jak voda. Ani nevím jak. Nejdřív se zdálo, že to bude nekonečně dlouhé, ale dneska je sobota a já si sotva vzpomínám na úterý. Jedenáctý týden pryč...

Únavný týden zakončený pařbou s Aperolem

31. srpna 2014 v 20:23 | sussanah
Desátý týden. Docela mě překvapuje, jak to letí. Nebo spíš takhle, když se to počítá o týdnech, vypadá to rychlejší, než po dnech, protože cílové číslo 52 je prostě o hodně blíž, než 365. A přitom jde o stejný časový úsek! =D

Příměstský tábor, voda a téměř smrtelná únava

24. srpna 2014 v 20:48 | sussanah
Protože právě čtete tenhle článek, je zřejmé, že jsem ten hroznej tejden přežila.

Žába, ptáčci a lasička

17. srpna 2014 v 18:31 | sussanah
Osmý týden jsem trochu zanedbala průběžné psaní, takže musím těžko lovit z hlavy, co a kdy se vlastně stalo... Mám před tím táborem hlavu v pejru...

Nová skříňka, nová dlažba, nová kolegyně

10. srpna 2014 v 22:48 | sussanah
Sedmý týden jsem byla v práci jen v pondělí =) Muž si vzal taky volno, takže jsme se konečně mohli vrhnout na práce, který nám tu stály už asi tak tři roky... =D

Návrat boule, verze 2.0

3. srpna 2014 v 15:15 | sussanah
Nojo, šestý týden fotek a návrat boule na mém zápěstí je definitivní. Už jsem ji podezřívala minulý týden, ale tentokrát už se to nedá popírat. Zatím ale nebolí, tak to nechám být. Třeba nezačne.

Zastávka v Tréportu a cesta domů

27. července 2014 v 18:17 | sussanah
Pátý týden začíná ještě v Bretani, ale končí už doma. Musím se přiznat, že tenhle projekt je zatím takový dvousečný. Na jednu stranu si vůbec nemusím lámat hlavu s tím, jestli už můžu zvřejnit článek, abych nebyla na titulce dvakrát. Na druhou stranu už mě tolik nenutí zaznamenat každý jednotlivý den... Taky vymýšlet ty názvy článků je někdy dost těžké =D
Nicméně jak je mým dobrým zvykem, dám si aspoň jedno roční kolečko a pak se uvidí.

Hermiona, akvárium, Carnac a oceán

23. července 2014 v 22:20 | sussanah
Čtvrtý týden začnu trochu zmateně, protože jsem při psaní cestovního deníku nějak přeskočila pondělí =D Vůbec netušim, jak se mi to mohlo stát. Ale nejspíš to bylo tím, že jsem deník ani psát nechtěla... Jo a mimochoddem, tohle je letos článek 200.! =)

Naposledy do práce a pak šup do Francie

23. července 2014 v 12:24 | sussanah
Dlouho jsem zvažovala, jestli třetí týden zveřejnit bez posledních dvou dnů, nebo ho nechat na "až bude komplet" (musím se znova kouknout na Hrdýho Budžese =) ). Nakonec, jak vidíte, jsem se rozhodla počkat. Takže jdeme na to.
 
 

Reklama