Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

povídky

Haiku

11. října 2015 v 12:38 | sussanah
Čas od času dostanu chuť zúčastnit se nějaké literární soutěže. Většinou to nedopadá moc dobře. Ale i tak to zkouším znovu =D Dnes mi přišel mail s výsledky páté bleskovky Triumvirátu (odkaz nedávám, neboť web je momentálně mimo provoz po nájezdu hackerů...).

Pohádka O dvanácti měsíčkách

5. února 2014 v 8:24 | sussanah
Minulý týden jsem si chystala besedu pro mateřskou školku a chtěla jsem jim přečíst pohádku O dvanácti měsíčkách. Tak jsem ji začla hledat. V knihovně byla zkrácená verze vypůjčená, tak jsem zabrousila na internet. A nestačila jsem se divit, jaké hrůzy tam vydávají za pohádky pro mateřinku! O.o Takže mi nezbylo nic lepšího, než pohádku sepsat podle toho, jak si ji pamatuju z dětství. Myslím, že to dopadlo dobře =) Akorát se jménem sestry jsem měla trochu potíž... Holena se mi nelíbila a ani jsem si nebyla jistá, jestli je to správně, protože jak jsem řekla, knihu jsem po ruce neměla. Tak jsme s kolegyněma daly do kupy Naděždu. Jenže! Když jsem to na besedě vyprávěla (to se totiž ukázalo pro děti jako daleko zajímavější, než jen čtení), tak přišel jeden chlapeček a povídá "Ale to byla Holena!"... Útrum. Musela jsem zaimprovizovat, říct, že měla nejspíš dvě jména a celou pohádku jí pak jmenovat jako Naděždu Holenu =D Ale ve výsledku to bylo v pohodě =)

Kočku viděti

1. prosince 2013 v 21:27 | sussanah
Musím se přiznat, že to byla rychlokvaška, kterou jsem do soutěže poslala. Sice prošla několika kontrolami, ale třeba mi ani na minutu nebliklo, že bych název neměla počítat do počtu znaků... Holt se pořád učím =) Ale myslím, že to není až tak špatné umístění. Výsledkovou tabulku si můžete prohlédnout, povídku přečíst a hodnocení najdete na konci článku =)
V povídce je na třech místech použita kurzíva, snad bude vidět. Trochu mi to tu zlobí.

Kočičí ilustrace

16. září 2013 v 22:41 | sussanah
Pamatujete na povídku Kočka na terakotové střeše? No, upřímně doufám, že ano, protože to není zase tak dávno, co jsem jí zveřejnila =D No a tohle je ten zmiňovaný obrázek. Co na něj říkáte? Mně se líbí =)

Kočka na terakotové střeše

11. září 2013 v 20:50 | sussanah
Původně jsem myslela, že přemluvím kamarádku, aby zkusila namalovat něco na Temnářčinu výzvu, ale nakonec ji chytlo zápěstí a nic z toho nebylo. Nicméně součástí mého přemlouvání bylo i to, že já k jejímu obrázku napíšu povídku. No, jsem grafoman, takže moje povídka je hotová =D Temnářce jsem ji nakonec neposlala, tak ji můžu dát sem =)
Je to na téma "zapadlý kout".

Dva projekty na nový školní rok

9. září 2013 v 9:00 | sussanah
Jeden z těch dvou projektů je sice soutěž, ale budiž =D Tentokrát nejsou moje, ale víte jak. Jednak je trochu zpropaguju a jednak nebudu muset nechat otevřená okna =)
Začnu soutěží, protože ta končí už 20. září! Jde o to napsat povídku nebo něco nakreslit a oboje na téma "Co se skrývá v čajovníku?". Mně se to moc líbí a doufám, že mě políbí múza =) Samozřejmě si brousím zuby hlavně na literární část, ale proč to nespojit a nesoutěži s ilustrovanou povídkou? To jsem ještě nikdy nedělala, tak by to mohlo být zajímavé.
Druhý bod na seznamu je skutečně projekt. Jmenuje se "Piš pisálku, piš" a jeho principem je napsat povídky v žánru, který obyčejně nepíšeme.

Modrý měsíc

7. září 2013 v 10:12 | sussanah
Na Srdci blogu zveřejnili povídkovou soutěž. Setkání s nejoblíbenější literární postavou. Horní hranice znaků byla 1800, mně se podařilo vejít se do 1797 znaků, teda pokud se do toho nepočítá i nadpis...
Dlouho jsem váhala, kterou postavu bych chtěla potkat. Nejdřív jsem myslela na Cyrana, pak třeba na Monte Walshe (Muž se srdcem kovboje), nebo i na Enyse (což se nakonec stejně ukázalo jako protipravidlové, když ještě nevyšel knižně). A v konečném výběru jsem se vrátila k Cyranovi =) Doufám, že snad nemusím psát, že jeho autorem je Edmond Rostand.
Tak a teď konečně samotná povídka.

Intel Jízda kreativců

19. července 2013 v 22:10 | sussanah
Jak jsem vám psala před týdnem, účastnila jsem se první Jízdy kreativců. Konala se ve čtvrtek 18.7. 2013 v Praze, konkrétně v metru na trase Zličín - Černý Most. Doufám, že se bude příští rok opakovat, protože to byla fakt příjemná akce.
Dozvěděla jsem se o tom prostřednictvím knihovnické sítě informátorů a hned jsem věděla, že je to ta správná šílenost pro mně. Nejdřív jsem si nebyla jistá, jestli se pak dostanu domů, tak jsem poprosila Cirrat o útočiště. Podlehla mým svodům a přestože jsem pak spoj přece jen našla, účastnila se Jízdy se mnou =) Sehnala nám i fotografku. Iris se své role zhostila s nasazením Cirratina foťáku a svého telefonu, takže můžu doložit, že jsme tam vážně byli =)

"Promiňte, už máme zavřeno."

16. května 2013 v 16:06 | sussanah
Povídka, kterou jsem poslala do soutěže O Dračí řád. Umístila se na 32. místě ze 47. To sice není úplné terno, ale jsem docela spokojená, protože slovní hodnocení bylo daleko příznivější, než to bodové. Přečíst si ho můžete pod povídkou =)

***

Je to už mikropovídka nebo ještě fragment?

1. dubna 2013 v 11:12 | sussanah
Na FB mi do oka padla nabídka spouúčasti na sborníku mini a mikro povídek. Hned říkám, že tak krátké věci obvykle nepíšu. Tentokrá jsem si ale zadání vytiskla s tím, že se o něco pokusím. Mělo to být krátké a úderné, nejlíp pro cestující, aby jim to líp uběhlo. Ráno při čištění zubů jsem měla jednu myšlenku, do večera jsem si s ní pohrávala a pak jsem vyplodila text, který najdete pod perexem. Nejsem si ale jistá, jestli je to mikropovídka. Popravdě ani přesně nevím, co to ta mikropovídka je.

O srdce čarodějky Zoreny

15. prosince 2012 v 18:01 | sussanah
Stejně jako loni i letos Temnářka uspořádala Vánoční soutěž. Loni jsem jí poslala povídku Vánoce v Tark Itlen. Letos mně jako první nenapadla povídka, ale něco pro mně zcela netypického. Tak jsem si řekla, že je to znamení a že to rozhodně musím dotáhnout do konce.
To se mi podařilo dneska a protože principem soutěže je zveřejnit příspěvky a poslat odkaz, tak se pod perexem můžete kouknout na ten můj skvost =D

Finální ilustrace

11. srpna 2012 v 22:29 | sussanah
A je to tady! Konečná verze ilustrace k povídce Kateřina je na světě! =) A je dokonalá... ^.^
Teď už jen trochu poupravit samotnej text a bude hotovo úplně. Uvažuju i o změně některých jmen, ale bude to asi jedna z těch složitějších částí editace... O.o
Nicméně - ilustrace =) Autorkou je Ajinak

Cyprealistické ponožky

11. března 2012 v 23:13 | sussanah
Jsem Cyprealista. Ale aby to bylo oficiální, musím splnit přijímací řízení, které prokáže ryzost mého srdce.

Musím upozornit, že se nedá opisovat, neboť každého Žárovka ošajní jiným směrem. Tudíž se nechce osvítit a teprve pak se můžete pustit do náročného úkolu!

Vánoce v Tark Itlen

19. prosince 2011 v 23:41 | sussanah
Tato mini povídka je psána pro soutěž u Temnářky =) Více o soutěži ZDE.

Já čarodějka, on čaroděj

18. září 2011 v 10:49 | sussanah
Na začátku loňského roku jsem stvořila tuhle povídku. Některé mé tehdejší čtenářky mě umluvily na pokračování, tak jsem se do něj pustila. Jenže povídka byla zamýšlená takhle krátká a pokračování nemělo dostatečně promyšlený základ. Řekla jsem si ale, že by bylo škoda tu tuhle povídku nemít. Upravila jsem jí do její původní krátké verze a znovu vám ji nabízím ke čtení =) Mimo jiné jsem opravila i pár trapných překlepů a nelogických vět =D Doufám, že už tam nic takového není...
Možná za mým rozhodnutím stojí i momentální okouzlení povídkou Portrét pro Bradavice =)

Fan Fiction ze světa Harryho Pottera, která se ho místy volně drží a místy ho svévolně opouští. Nehledejte spojitost s dějem J.K. Rowlingové. Nenajdete ji =)


Nechala jsem se trochu unést povídkami z webu alanrickman.cz (přímý odkaz na jejich knihovnu) a taky jsem si napsala povídku o tom, co by se mohlo stát, kdybych chodila do Bradavic... =) Faktické údaje z knih jsem si trochu upravila, protože si nedokážu na některé detaily vzpomenout a knihy mám až na druhém konci baráku a fakt se mi pro ně nechce...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Mám pro tebe slabost..."

28. dubna 2011 v 8:00 | sussanah
Vzpruha přijde v tu nejnečekanější chvíli z toho nejzvlášťnějšího místa.

Povídky

28. března 2011 v 13:55 | sussanah
Ač nejsem příznivcem rozcestníkových článků, moje menu je už tak narvané, že je potřeba mu ulehčit.
V tomto článku najdete odkazy na rubriky se vším, co vypadlo z mé klávesnice.

I need a hero!

8. března 2011 v 9:48 | sussanah
Mno. Stalo se, co se dalo očekávat. Konkurence čtyř set dvaceti dvou povídek byla i na Ivoryho příliš silná... Ale nevadí, místo vítězství spolu půjdeme zapít žal =)
Soutěžní povídka je rámec pro dva Ivoryho příběhy, které jste si už na mém blogu mohli přečíst a samotný rámec je vytvořen ze třetí povídky. Vlastně je to takové propojení skoro všeho, co zatím Ivory zažil.
Ale určitě si můžete přečíst i tohle ;)

Školní texty 3.

8. března 2011 v 8:00 | sussanah
Dnes přichází na řadu maturitní slohovka. A právě tou ukončíme gympl. Sice jsem si myslela, že jsem toho zálohovala víc, ale to nevadí. Pravdou je, že ta cvičení byla většinou na projev a tedy improvizaci. A za to jsem taky dostávala jedničky.
Nejvíc mě bavilo, dkyž jsem mluvila, potily se mi brejle, nehty jsem si zarývala do dlaní (pořád ten profesor... =) ) a když mě pak třída hodnotila tak tam padaly hlášky jako: "Mě se líbí, jak je Katka jako klidná."
A profesor na to: "Ano, to, stojí nehnutě a dívá se na nás. To by mohlo vypadat, že je klidná, ale všimli jste si těch pěstiček?"
Vždycky mě prokouknul =D

Savinien

7. března 2011 v 15:00 | sussanah
Pohádka, kterou jsem poctivě tvořila dost dlouho. Jak to blbě zní, tak tolik mi to dalo práce =)
Dokonce tahle pohádka vyhrála durhé místo v Hradeckém Škrabíkovi. Odkaz nedám, protože mě při vyhlašování děsně nakrkli. A na prvním místě nikdo nebyl, tak by se dalo říct, že jsem vyhrála =D

Školní texty 2.

7. března 2011 v 13:00 | sussanah
V tomto článku vám představím svou pololetní slohovku. Bylo to myslim na konci třeťáku.
Za jedna =) Když jsme měli opravovací hodinu, a profesor rozdával opravené texty, zeptal se mě: "Ale to jste si všechno vymyslela, žejo?" A tvářil se tak jako napjatě. Ujistila jsem ho, že jo =)
´

Školní texty 1.

7. března 2011 v 10:48 | sussanah
Dnes cestou do práce mě napadlo, že bych vám sem mohla naházet i texty, které jsem psala do školy. Většinou na seminář z Čj, možná i literární seminář a rozhodně sem vrazím i svou maturitní slohovku =)
Dnešní text je na seminář z Čj. Psala jsem ho až večer předem, to si pamatuju, ale důvod už ne. Obvykle jsem úkoly na češtinu dělávala už v den zadání. Nojono. Prostě jsem baštila profesora =D

Kluk v losí čepici

24. února 2011 v 0:25 | sussanah
Dlouho tu nebyla žádná jednorázovka, tak tady je náprava =) Je to kratší věc, takovej pokus o trochu akčních citů. Já to vidim jako živý, tak by mě zajímalo, jak to vidíte vy =)

Ty víš, kdo jsem

9. ledna 2011 v 20:13 | sussanah
Ivory mě zachrání vždycky, když potřebuju něco napsat a nevím jak na to. Přijde a poradí mi.
Asi je to se mnou už fakt zlé =D
Ale to neva, Ivory je můj nejlepší výtvor =)
Konkrétně tahle povídka byla do Aurory v Klubu Snílků a víte co? Já to vyhrála!!! =D (důkaz)
Kamarád mi dal ještě pár připomínek, jak povídku vylepšit a možná že se do toho časem pustím, ale zatím si jí přečtěte ve formě, v jaké vyhrála =)

Kdo jsem, cizinče?

1. ledna 2011 v 8:00 | sussanah
Tak se mi to zalíbilo víc, než jsem čekala a máme tu další jednorázovku! =) Je to FF a přitom tak úplně není, protože jediné, co jsem si vypůjčila, jsou jména. A to ještě jenom dvě. Ale to neva. Protože s jedním jménem jsem si půjčila i celou postavu, tak to vlastně FF je =)
Doufám, že se vám bude líbit. Chtěla jsem to napsat trochu jinak než obvykle. Nevím sice, jestli a jak moc se mi to podařilo, ale i tak se mi to líbí =)
Užijte si čtení a komentujte! =)

Fantazie 5. kapitola

30. prosince 2010 v 23:43 | sussanah
Psací nálada přetrvává, tedy toho využívám! =)
Tohle je poslední kapitolka této povídky. To šlo rychle, co? =)
Další věc, kterou budu psát, bude povídka na téma Až spadne poslední hvězda. A bude to do soutěže a to konkrétně do této http://spisovatele.blog.cz/1012/sbornik-2010-soutez-zacina =)
Termín je 31.1. 2011, tak to můžete taky zkusit, ale nejdřív se podívejte, jak to dopadne s Katie a s ostatními! =)

Fantazie 4. kapitola

29. prosince 2010 v 20:41 | sussanah
Ou Atreji, doufám, že se mi propůjčíš ještě pro jednu jednorázovku... =) Jen co dokončíme tenhle příběh, samozřejmě =)
-
Btw muž se vrátil dneska z práce a hádejte, co mi přivezl? No jo! Dostala jsem knížku Nekonečný příběh! =D Tak teď trpím velkým dilematem, jestli číst, nebo psát... O_o
Ale budu spíš psát, protože abych to stihla dřív, než se ke mě na návštěvu pozve Zásek. Takže tady máte další kapitolku =)

Fantazie 3. kapitola

29. prosince 2010 v 15:57 | sussanah
Pro psaní třetí kapitoly jsem si chtěla najít nějaké obrázky Atreje (Noah Hathaway) a náhodou jsem u toho narazila i na původní knihu Nekonečný příběh (Michael Ende). Asi si jí budu muset přečíst =)
Další kapitolku najdete pod perexem. Doufám, že se bude líbit! =)

Fantazie 2. kapitola

29. prosince 2010 v 8:00 | sussanah
Dneska mám nějakou psavou!
Konečně =)
Moc pečlivě jsem to po sobě nečetla, protože nechci rušit tu potřebu psát. Už jsem tenhle pocit hrozně dlouho neměla a mám hroznou radost z toho, že je zpátky!
Tohle je už druhá kapitolka, ale to jste určitě poznali. Přečtěte si i první, budu ráda, když mi necháte komentáře =)

Fantazie (FF Nekonečný příběh)

28. prosince 2010 v 19:16 | sussanah
Náhodou jsem na TyTubě narazila na video s hlavní písničkou Nekonečného příběhu (odkaz tu). I když Nikdy nekončící je možná přesnější. Tak jako tak mě něco napadlo. Bastien měl spoustu přání. Opravdu hodně, aby zachránil Fantazii. Já se rozhodla, jedno jeho přání si vypůjčit pro svoje zvrhlé spisovatelské choutky! Muhehehe =D Ale nebojte, bude to pořád pohádka. Aspoň tak to mám zatím v plánu =)

Drabble - první pokus

10. prosince 2010 v 13:48 | sussanah
Možná ani nejde o drabble, když to má jen 80 slov, ale natahovat se mi to nechce. A příště si dám pozor =)
A prosila bych do komentářů vyjádření, jestli to je, nebo není drabble. Děkuji =)

*rytmus*

10. prosince 2010 v 13:38 | sussanah
Už dlouho sem chci přidat jednu starší věc. Líbí se mi. Stalo se to roku 07.
***

Savinien de Cyr - Zilintan

22. října 2010 v 11:16 | sussanah
Nedávno jsem se přihlásila do blogového RPG a toto je moje postava =)
Jo, vlastně ještě informace ke hře. Hraje se na tomto blogu a i když to není klasické RPG a já jsem se vlastně ještě vůbec nezapojila, myšlenka vypadá dost dobře.
Původně jsem chtěla použít nějakou svou starší postavu, ale vypadá to, že budu muset vytvořit úplně novou. Za vlkodlaka jsem zatím ještě nehrála. Byla jsem spíš upír, člověk nebo víla. Takže žádná z mých starších postav se použít nedá. Ale nakonec je to dobře, aspoň si zase zkusím vymyslet něčí osud úplně od nuly.

Ivory, soutěžní povídka "ze života"

22. října 2010 v 10:23 | sussanah
Povídka do finále soutěže na blogu Sugumi - San. Podle toho, jak jsem si vedla v minulých kolech to vidím spíš na druhé místo, ale stejně jsem se sebou spokojená. Tahle soutěž mě donutila překonávat svou lenost a vymyslet pokaždé něco naprosto nového. Navíc jsem dodržela svou představu o tom, že všechny povídky spojím jednou postavou. A dokonce bych řekla, že všechny tři povídky by se daly spojit. Možná o tom ještě popřemýšlím a vytvořím z nich něco rozsáhlejšího! =)
Zatím můžete číst a popřípadě hlasovat (až tam bude anketa). Budu ráda, když mi taky napíšete, jak se vám povídka líbila!

Ivory, soutěžní fantasy povídka

2. října 2010 v 21:42 | sussanah
Povídka do druhého kola soutěže SONP na blogu Sugumi - San.
Jak jste si jistě všimli, rozhodla jsem se pro stejného hrdinu i stejný název. Tentokrát to ale je něco úplně jiného. Zadání znělo "fantasy povídka" a přestože i moje první byla fantasy, dokázala jsem se od ní odpoutat a napsat spíš pohádku, než co jiného =)
Pokud se vám zalíbí, můžete pro ní hlasovat ZDE.

Petr, Liščí noha 4.

26. září 2010 v 22:34 | sussanah
Pokračujeme i v této povídce =)

Ivory - soutěžní povídka

21. září 2010 v 17:30 | sussanah
Konečně si můžete přečíst slibovanou soutěžní povídku. Pokud se vám zalíbí, můžete pro ní hlasovat ZDE, ale budu radši, když si před hlasováním přečtete i ostatní soutěžní povídky.
(Vyslovujte "ajvory")

Inspirace pro mé mužské postavy

16. září 2010 v 23:04 | sussanah
Pozor, nečíst v případě, že si moje postavy radši představujete podle sebe! =)

Knihobyrint 2.

11. září 2010 v 12:28 | sussanah
Po dlouhé pauze pokračujeme =)

Povídkář 2.

20. července 2010 v 14:44 | sussanah
Pokračujeme, btw všimli jste si, že tohle je jedna z pouhých dvou povídek, kde má moje hrdinka jméno? =)

Knihobyrint 1

6. července 2010 v 22:11 | sussanah
Na jednom literárním webu byla soutěž "Dopište Obermannovou" a já to zkusila. Jenže oni chtěli jen dvě stránky textu a já jich měla už šest a ještě to nebylo hotové... Nakonec jsem to neposlala, ale je mi líto nechat si to na v šuplíku =)

Nevítaný, měj se na pozoru!

27. června 2010 v 9:17 | sussanah
Včera byl rozptyl prababičky a pradědy. Bylo to... no... řekněme, že mi z toho nebylo moc dobře. Hůř se mi ale udělalo o několik metrů dál, na zvířecím hřbitově. Tam jsem totiž zjistila, že někdo ukradl plyšáka z hrobečku mojí Kačenky. Byla jsem tak hrozně naštvaná...! Co je to sakra za lidi?!
Dala jsem jí plyšáka nového. A uvalila na něj kletbu:

"Každý, kdo jen pomyslí na to, že by mohl Prasátko ukrást, přijde o mozek opravdu ošklivým způsobem!
Vyjma lesních zvířátek a lesních bytostí a ztracených dětí..."

O_o je to tady!!!

19. června 2010 v 11:20 | sussanah
Víte... Já jsem vám to nejdřív ani nechtěla říkat... Měla jsem jen podezření... Jen takovou bláznivou hypotézu...

Povídkář 1.

23. května 2010 v 13:50 | sussanah
Nová povídka =)

Petr, Liščí noha - 3.

15. května 2010 v 17:10 | sussanah
Po velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi velmi dlouhé odmlce dávám kratičkou kapitolku =) Je miniaturní a nic moc v ní není, ale musím oživování začít pomalu a pozvolna a zlehka =)

Elvis...

15. května 2010 v 12:56 | sussanah
Jednou jsem v programu do kina uviděla Elvisovu tvář. V tem moment mi bylo jasné, že ten film musim vidět. Stůj co stůj. I kdyby to byla dopolední projekce a já si musela sehnat omluvenku do školy. Pro Elvise cokoli! Bylo to večer a byl pátek. Šla jsem s tehdejším přítelem. Pravděpodobně se dost nudil, ale já jsem byla nadšená. Šťastná. Zamilovaná.
To bylo před několika lety. Víc než pěti lety. Od té doby jsem se film snažila sehnat. A teď se mi to podařilo! Mám ho dokonce s nějakými bonusy! Osobně jsem pro něj jela do Prahy a domů ho vezla jako nejvzácnější relikvii. Doma jsem ale byla tak urvaná, že jsem šla rovnou spát. Nestihla jsem se na něj podívat, ale nadšeně jsem si ho položila na noční stolek, abych ho měla blízko. Jsem trochu blázen, ale usnula jsem velmi rychle a spokojeně.

Rytmus

15. dubna 2010 v 10:12 | sussanah
Trochu starší věc. Též inspirovaná skutečností =) Jo a samozřejmě budu ráda za komentáře =)

Dobře ukrytá rozhledna

12. dubna 2010 v 17:18 | sussanah
Jeli jsme na soustředění do Lednicko-Valtického areálu. (Po návratu jsme zjistili, že to byl poslední krásnej tejden podzimu.) Měla jsem trasu naplánovanou na mapě turistických známek. Jeli jsme přes tři stránky. No a na druhé stránce byla známka, kterou jsem musela mít. I přes půlcentimetrovou zajížďku.
Jela dvě auta. Dvě posádky. Posádka první zapomněla vrátit klíče od domu. Vraceli se. Měli jsme tedy dostatek času rozhlednu najít.
Zastavili jsme na náměstíčku. Našli "íčko". Doptali se. Za kostelem doleva. Přes potok. Chvíli rovně a pak doleva.
Hledali jsme... Kostel v pohodě. Potok v pohodě. Rovně. Překvapivě udržované tenisové kurty. Dětské hřiště. Železniční trať...?
Dojela nás druhá posádka. Ptali se, jaká je ta Dobře ukrytá rozhledna.
Nevěděli jsme. Nenašli jsme ji...

My jsme tak... dekadentní!

11. dubna 2010 v 8:30 | sussanah
Tak jsem si zkusila jinou formu. Je to trochu upravená, v minulosti ztracená realita. Kdyby o tomhle blogu věděl, možná by se poznal. Možná ale ne... =)

Umím dojit!

10. dubna 2010 v 23:35 | sussanah
Jednou jsem se rozhodla, že místo autobusem, přejdu kousek pěšky. No a jak tak jdu, a jsem podivně spokojená, dohoním skupinku puberťáků. Ale byl to ten typ, co se jen hihňá. Dokonce ani nekouřili. Takže jsem neměla potřebu je předhánět, nebo měnit trasu. Průběžně jsme se míjeli. Sem tam se někdo z nás zastavil u výlohy. Já koukala na zirkony. Ve večerním slunci se nádherně blyštěly. No a jak jsme zatočili na náměstíčko, uviděla jsem něco nečekaného. Automat na čerstvé kraví mléko!
 
 

Reklama