Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Postřehy

Adventní kalendář - okýnko deváté

9. prosince 2011 v 10:00 | sussanah
Abych se v písničkách neopakovala, udělala jsem si seznam. A trochu už plánuju i předem =)
Bude ještě pár výjimek, ale jinak strávíme celý Advent s Tomášem ^.^
Napadá mě, že by vlastně nebylo od věci dát sem odkaz na jeho oficiální stránky, takže tady je - http://www.tomasklus.cz/

A dnešní písnička není písnička, ale překvapení a je pod perexem =)

Adventní kalendář - okýnko osmé

8. prosince 2011 v 16:24 | sussanah
Dnes máme druhé okýnko a to díky mé děravé paměti =)
A ano, zase tu máme Tomáše. Chtěla bych vám ale připomenout, že TyTuba je sice fajn, ale Tomáše podpoříme hlavně tím, že si koupíme jeho CD a budeme chodit na koncerty =) A až zase přijde čas pošleme hlasy ;-)

Adventní kalendář - okýnko sedmé

8. prosince 2011 v 14:34 | sussanah
Trapně doplňuji včerejší okýnko, na které jsem samou radostí zapomněla! =) Kamarád mi totiž sehnal podepsaný plakát Tomáše Kluse a dokonce s věnováním! ^.^ =) Takže se omlouvám těm, kteří na to čekali a dnes si dáme dvě okýnka =)
A samozřejmě s Tomášem =)

Vánoce pro pejsky a Vánoce pro kočku

8. prosince 2011 v 14:29 | sussanah
Vánoce pro pejsky se konali už loni, organizuje je moje kamarádka a peníze jdou na konkrétní útulek v okolí Hradce Králové. Letos to bude útulek ve Skřivanech. Sbírka probíhá do 23.12. 2012. Existuje FB událost, snad bude odkaz fungovat =)
Pokud chcete opravdu pomoct, stačí vám text, který k tomu patří =)

Adventní kalendář - okýnko šesté

6. prosince 2011 v 11:00 | sussanah
Dnešek nám zase zpříjemní Tomáš Klus =) Doufám, že ho všichni taky tak baštíte, jako já =D
Myslím si, že kdybychom se příští rok všichni snažili, vystrkali bychom ho až na zlatého slavíka =) Asi tomu založím FB stránku =D Budeme jako mafie =D

Adventní kalendář - okýnko páté

5. prosince 2011 v 11:00 | sussanah
Dnes se vrátíme k Tomášovi =)
Dlouho jsem vybírala, co bych měla dát za písničku. Záměrně se vyhýbám novému albu Racek, protože jsem ho ještě neslyšela a dostanu ho od Ježíška, tak abych si to nevyposlouchala předem. Jasně, Pánubohudooken už znám z rádia, takže ta se tu objeví, ale žádná jiná =)
Už vím, co vám dám na štědrej den, ale to taky neprozradim ;-)

Adventní kalendář - okýnko čtvrté

4. prosince 2011 v 13:26 | sussanah
Dnes mám menší zpoždění, ale doufám, že to moc nevadí =)
Na dnešek hlásili v televizi Disneyho maraton, ale já se stejně koukám na Harryho. Ani nevím proč, ale ty diznijovky mě nějak vytáčej.
Proto jsem se rozhodla, dát si dneska ještě něco úplně jiného, než Tomáše a Elvise. Jsem totiž v náladě, která potřebuje nutně vylepšit a na to se mi posední dobou osvědčil Vojta Dyk. A to jak sám, tak s Nightworkem a i v hostování.
Pro dnešní okýnko jsem vybrala The Tap Tap a Řiditele autobusu =)

Adventní kalendář - okýnko třetí

3. prosince 2011 v 11:00 | sussanah
Dnes je sobota a článek je přednastavený, protože jsem na prodejní akci =) Doufám, že na mě myslíte a přejete mi úspěch! Potřebuju novej foťák =D
Původně jsem chtěla celý adventní kalendář věnovat Tomášovi, ale řekla jsem si, že bych mohla udělat pár výjimek. Budu se pořád pohybovat ve vodách svých oblíbenců, počítám, že většinu jich budete znát =)

Adventní kalendář - okýnko druhé

2. prosince 2011 v 10:36 | sussanah
Dnes mám pro vás kromě písničky ještě pozvánku na jednu soutěž =)
Jedná se o Mikulášskou soutěž u Abyss a pozor - končí už v pondělí!


A písničku najdete pod perexem =)

Adventní kalendář - okýnko první

1. prosince 2011 v 11:21 | sussanah
Dneska ráno mě napadlo, že už jsem strašně dlouho neměla adventní kalendář s dárečkama, co nám dělávala mamka, když jsme byli s bráchou malý. Letos jsem si ani nepořídila ten čokoládičkovej. Ale!
Ale řekla jsem si, že bych si ho mohla udělat pro sebe, a zároveň i pro vás, tady na blogu =)
První okýnko otevřete pod perexem =)

Adventní setkání a prodejní výstava

21. října 2011 v 13:37 | sussanah
Jak jsem slíbila, přináším pozvánku na prosincové setkání Fler tvůrců =) Půjde vlastně o takový malý trh, jarmark, nebo něco takového. Až na to, že to nebude klasická komerční fraška s účastí stylu 10% zajímavostí a 90% vietnamců. Tohle bude 100% zajímavých stánků a milých prodejců =) Sama se děsím toho, že jestli něco vydělám, hned to tam rozfofruju =D

Nevím, jak ostatní, ale já ve svém flerovském obchůdku nemám zdaleka všechno, co budu na akci vystavovat. Tak jako tak vám níže přináším seznam všech zatím přihlášených prodejců a odkazy na jejich obchůdky. A jako každá správná moderní sešlost máme svou stránku na fejsbůku!

Podpora asistenčního psa

20. října 2011 v 17:37 | sussanah
Dnes jsem narazila na zajímavou stránku. Za každej klik na její aktualizaci dostane malá holčička Krystínka 0,22 Kč na asistenčního psa Cheesy. Samozřejmě jde o "imaginární" peníze, nic se nikam neposílá, nemusíte se nikde registrovat a stojí vás to pouze čas za klik. Je potřeba nastřádat 223 000,- Kč. V této částce je nákup štěněte, předvýchova u pěstounů, krmivo v průběhu výchovy i výcviku, náklady na veterinární ošetření (očkování, vyšetření kloubů atd.) náklady na výcvik a zaškolení klienta a předání psa.
Na vybrání potřebné částky je ještě 27 dní a 6 hodin. A zatím je vybráno 31 107, 56 Kč! Skáče to neuvěřitelně rychle a podle mě se částku podaří vybrat =) Klikněte a taky přispějte =)


Řekla bych, že nebude od věci, když se rozhodnete tenhle článek okopírovat k sobě na blog ;-)

Knihovna ve Vertexu

17. října 2011 v 14:47 | sussanah
Už jsem se tu zmínila, že se ze mě příští rok stane knihovnice. Taky víte, že 10. a 11.9. 2012 se budete do knihovny moct podívat v rámci dnů komentovaných prohlídek. Otevírat se bude 12.9. a i když si nedovedu představit schodiště ve tvaru hřbetu knihy, tak tu terasu jsem viděla a ta je boží!
Jsem zvědavá, jak mi v nové práci bude, ale věřím, že to bude dobré. Už vidím ty obědové pauzy na terase! ^-^
Plus k tomu všemu budeme mít pracovní parkoviště, což je v Hradci rovno zázraku.
Kdo je zvědavý už teď, může se podívat na reportáž, která slibuje, že termíny budou dodrženy =)

Bazinga!

14. října 2011 v 18:17 | sussanah
Už nějakou dobu si kromě HIMYM ujíždím ještě na Teorii velkého třesku. Dneska jsem narazila na díl, kterej mě docela rozsekal, tak jsem si řekla, že ho zkusím vložit na blog. Jenže to se mi moc nepodařilo. Takže dostanete odkaz na 14. díl třetí série. Použijte první přehrávač (SERVERTIP), hodí vás na jinou stránku a je to bez časového limitu! Od prvního dílu je tam tenhle boží přehrávač, takže jestli se vám to zalíbí, směle do toho! =)
A taky přihodím vtip, který je úplně z jiného soudku, ale je dost hustej. Bazinga! =D

30 000 návštěvníků se blíží

1. září 2011 v 9:35 | sussanah
Zbývá necelá stovka lidí a návštěvnost mého blogu překročí hranici třiceti tisíc. Deset ani dvacet tisíc jsem moc neoslavovala, ale řekla jsem si, že bych to tentokrát mohla udělat. Těžko říct, jak dlouho bude trvat, než ten okamžik nastane, ale troufám si říct, že by to mohlo být už zítra =) Nejdýl pozítří.
Kontrolujte si TopList a napište mi, kolikátí jste byli =) Třeba bych tu mohla spáchat malou reklamu, nebo s dotyčným udělám třeba rozhovor, to se ještě uvidí.
Jasně, že návštěvnost není všechno, ale řekněte sami, taky máte radost, když je některý den lepší, než obvykle ;)

Ukončení ankety o vašem věku

2. srpna 2011 v 16:29 | sussanah
Nedávno jsem si na blog dala anketu, abych zjistila, v jaké věkové hladině se pohybují moji čtenáři. Dneska jsem řekla, že je čas ji ukončit. Musím říct, že jsem velice překvapená jejím výsledkem. Asi bych místo perexů u některých článků měla dát větičku, že pokud vám nebylo patnáct, čtete na vlastní nebezpečí =D
Asi dám další anketu, jestli se sem ti mlaďoši vracejí, nebo jestli to byla jen náhodná návštěva.

Když se sen stane skutečností

30. července 2011 v 12:00 | sussanah
Říká se, dávej si pozor na to, co si přeješ, protože by se to mohlo splnit. Já tomu věřím. Přání jsou totiž nahluchlá a obyvkle se stanou v nějaký obměně, kterou by člověk nepředpokládal. Nebudu tu uvádět žádný příklady, i když bych jich pár měla. Tenhle článek totiž bude o příkladu za všechny.

Kokosová věc - Carimba / Kalimba

24. července 2011 v 18:06 | sussanah
Víte, jak jsem psala o tý kokosový věci, co jsem si nemohla koupit na trzích v Saint Suzane? Chvilku jsem hledala na netu a i když jsem nevěděla, jak se to jmenuje, podařilo se mi to najít. Jmenuje se to Carimba =) Akorát na těch trzích měli osm jazýčků a já v nabídce našla jen sedm. Asi budu muset ještě chvilku někde hledat, ale úspěchem je i to jméno.
Zatím jsem tedy vyštrachala dva ešopy, ve kterých to prodávají.
V tomhle mají dvě velikosti. A tady mají hezčí zdobení (je na půjčené fotce dole). Ale ten z trhů byl stejně nejhezčí...

Pravá mozková hemisféra

24. července 2011 v 17:49 | sussanah
Před dávným časem jsem tu psala článek o kurzu kreslení pravou mozkovou hemisférou. Ten kurz mě stále láká, ale včera jsem objevila ještě něco. Knihu. Šla jsem kolem knihkupectví a měli ji ve výloze. Bohužel už bylo zavřeno, takže jsem se nemohla kouknout, jak vypadá a ani kolik stojí. Zkusila jsem to ve vedlejším knihkupectví v obchoďáku, ale tam mi řeklim, že ji nemají ani v nabídce budoucích dodávek. Pech. Ale měla jsem opsanou autorku, tak jsem dneska prošmejdila web. A měla jsem štěstí.

Ňuňánci

22. července 2011 v 17:05 | sussanah
Když jsem se muchlovala s pejskama, neměla jsem samozřejmě čas to fotit. Naštěstí fotila Míša. Už si zase nemůžu vzpomenout, jak se ta rasa jmenuje. Švýcarský bílý? Možná. Jsem děsná =D
Co na ně řikáte? Že jsou k sežrání, co? =) Nevím, kterej je kterej a takhle se od nich dá odlišit jen mamka, ale každopádně všichni děsně slintali =D Na jedný fotce si i otírám obličej, ač to nemělo pražádný efekt =D

Francouzská zábava

22. července 2011 v 16:18 | sussanah
V jednom článku k 365tce jsem se zmínila o tom, že jsme byli na slavnostech v Saint Suzane. Ve fotkách od Míši jsem našla fotky, u kterých jsem se pobavila stejně, jako u reality.
Možná jste taky viděli reportáž o tom, že dovolenou můžete věnovat tomu, že pojedete do chudých zemí stavět domy z hlíny. Z hlíny, slámy a vody. Mají na to vymakané postupy a ty domy opravdu docela vydrží. Ve dne chladí, v noci hřejí =)

Drsňáci se nekoukají na výbuchy

16. července 2011 v 10:00 | sussanah
Další "písnička" od Lonely Island. Tentokráte je to smaý výbuch a exploze a pár vteřin Jokera v podání Heatha Ledgera. A ano. Těch pár vteřin z toho udělalo mou oblíbenou =) I když ona sama ta písnička je dost boží =D
Ani tady nejsou titulky, ale v podstatě je to celé o opakování věty v nadpisu a sem tam se tam objeví i jméno dotyčného s tím, že jde. Prostě jde.
Boží je na tom taky to, že je to pravda. Amerika se vyžívá v takových záběrech.

Jack Sparrow

14. července 2011 v 10:00 | sussanah
Chlapecká hudební skupina Lonely Island mě dohnala minulé pondělí. Líbí se mi od nich tři písničky, ale vám ukážu jen dvě, protože ta třetí je poněkud +18 let =)
Ale to nevadí, i ty dvě jsou dost dobré a možná mě budete proklínat, protože refrény jsou nakažlivé! =D

Vznik Irského tance

12. července 2011 v 10:00 | sussanah
Tohle video mi ukázal kamarád a já, ač v náladě mizerné, jsem se mu pořádně zasmála. Doufám, že i vám se bude líbit =)

Radůza - Něžně a mistrně

10. července 2011 v 10:00 | sussanah
Muž si pořídil nové cédéčko. Pak vyhrabal i ta stará. A mučí mě tím. Radůza mě nějak moc neoslovila. I když její slovní obraty a naprosto chaotické přecházení mezi světovými jazyky je docela dobré. Ale tak co, já ho zase mučím Elvisem a Tomášem Klusem =)

Pirátské vystoupení v Aténách - video dvě

20. června 2011 v 18:30 | sussanah
Jak čas plyne, na TyTubě se pomalu objevují další a další videa našeho pirátského vystoupení. Tohle je lepší, než to předchozí, protože je v jednom kuse! =)
Bohužel je to jedno z prvních vystoupení, takže tam nepadají žádné facky... Vůbec nejlepší bylo to poslední, třeba se někdy dočkáme =)

Život v jednom dni blogera

20. června 2011 v 17:30 | sussanah
Našla jsem další zajímavý projekt, který by se mohl zařadit vedle 365tky =)
Tentokrát ale nepůjde o to, fotit každý den, ale týden natáčet. Pak se to sestříhá a udělá se z toho film. A nebude to jen od jednoho člověka, do tohohle projektu se může zapojit naprosto každý bloger, který má videokameru (nebo schopný foťák, protože je důležité, aby video bylo kvalitní). Hlavním koordinátorem a vůdcem je Dancek.

Pokud vás projekt zaujal, tak ho prosím sdílejte, aby se nás sešlo co nejvíc!
Odkazujte na Danceka ;-)

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

17. června 2011 v 14:34 | sussanah
Včera jsme šli do kina na výše zmíněný film. Přes všechny moje protesty a nechuť. Třetí díl (Na konci světa) se mi zrovna dvakrát nelíbil. Nesnášim, když je průšvih založenej na nekomunikaci... A hlavně už nevysílají titulky, ale jen dabing.
Tenhle díl měl mít základ v knize Na vlnách podivna od (doplním doma =D), ale podle muže, který knihu četl, to mělo s knihou společné pouze mořské panny a pramen mládí.

Další literární soutěž

14. června 2011 v 16:29 | sussanah
Temnářka je pro mě neustálým zdrojem nových informací. Hlavně co se oblasti literárních soutěží týče. Objevila jsem u ní další, které bych se ráda zúčastnila. Jde o soutěž na webu Fangtasia.

"Monstra jsou skutečná a duchové také. Žijí uvnitř nás a někdy vyhrávají."
- Stephen King

Fantasy soutěže 2011

25. května 2011 v 11:18 | sussanah
Jedna je trochu na poslední chvíli, ale třeba máte někdo něco v šuplíku =) A na druhou ještě čas je. Jak napovídá už název článku, půjde v obou případech o fantasy.
První zmiňovanou soutěží jsou Žoldnéři fantazie, o kterých jsem se dočetla u Temnářky. Uzávěrka Žoldnéřů je posledního května! Více informací se dočtete zde.
Je to každoroční soutěž, ze které vzejdou sborníky deseti nejlepších prací. Tak si to někam poznamenejte a když nestihnete letos, tak třeba příští rok =)

Pirátské vystoupení v Aténách

16. května 2011 v 22:25 | sussanah
Konečně je to tady! Kvalita je mizerná až běda, ale buďme rádi, že měl vůbec někdo tu trpělivost naházet to na TyTubu po anineminutovejch sekvencích =)

Momentka osmá - malování

16. května 2011 v 12:00 | sussanah
Už jsem vám psala o tom, že jedno dopoledne na lodi, jsem musela hlídat dítě. Šlo o asi pětiletého chlapečka. Když ho přestalo bavit hrát Bulánky, tak mi povídá, že by si chtěl malovat. Otevřela jsem mu malování. Skoro to vypadalo, že začne brečet.
"To je pro kluky, já chci pro chlapi..."
Opotilo se mi čelo. Jak vypadá malování pro chlapi?!
Pak mě ale něco napadlo. Zvětšila jsem okno malování a pak i pracovní plochu. Jsem mistr!
"Děkuju."
Pravil a začal pracovat =)

La Grace

30. dubna 2011 v 10:55 | sussanah
Pozdravy z Řecka! =)
Tento článek je samozřejmě přednastavený, já jsem mimo síť, ale zatím ne mimo civilizaci, to přijde až v pondělí ráno.
Ale abyste věděli, čeho se účastním, budu se dneska chlubit. Historická plachetnice La Grace má totiž zítra (1.5. 2011) oficiální křest v Aténách. Jeden menší křest proběhl už někdy v březnu v Egyptě. A já vác chci pozvat k televizi, abyste se na to mohli taky kouknout.

Pro přírodu

16. dubna 2011 v 15:04 | sussanah
Při svých toulkách blogem jsem už viděla spoustu věcí. Některé divné. Jiné víc. Ale tohle, tohle je to nejdivnější a zároveň nejzajmavější, na co jsem kdy narazila! =)
Jde o soutěž "Pro přírodu" a jde v ní o to, vykonat něco dobrého pro přírodu. Postavit krmítko, vyčistit louku. Nebo tak něco podobného. Sama na to nemám čas (myslím na tuhle soutěž, jinak se snažím být ohleduplná a třídím a tak), ale myslím, že by se o téhle soutěži mělo dozvědět víc lidí =)

Hádanka třetí

28. března 2011 v 13:08 | sussanah
Dnes pro vás mám něco opravdu lehkého =) Mě to docela pobavilo, když jsem si toho všimla.

Alison Gross nejodpornější ze všech čarodějnic v zemích severních!

10. března 2011 v 12:38 | sussanah


Týden jsem nosila tenhle papírek v brašně u počítače, než na mě náhodou vypadnul a já si vzpomněla, že si tuhle písničku chci vyhledat. Udělala jsem to dneska ráno.
A od té doby nedělám nic jiného =D

Trocha smíchu po ránu

9. března 2011 v 8:46 | sussanah

Tak tohohle bobánka jsem našla na jednom diskuzáku, když jsem s ikrátila své tříhodinové čekání na pracovní dobu. Vopruz, co?
Ale tenhle mi to vynahradil =)
Zdrojem je tato stránka a najdete tam i další zvířátkovské fotky =) (Pejsan je číslo 170, zatím druhá fotka od vrchu)
Děsně jsem se u něj nasmála =D
Co vy? Zapůsobil? =)

Pozor na vyschlé bulvy!

26. února 2011 v 9:51 | sussanah
Je ráno. Už hodinu čekám na otvírací dobu a abych si to ukrátila, surfuju po netu. Zprávy moc ne, jen ty co na mě někde vyhopsnou. Ale diskuzáky, kam už moc nelezu, ty si projdu. A dneska jsem udělala dobře. Mám pro vás jeden skvělej úlovek =D

TyTubní oživení

22. února 2011 v 20:00 | sussanah
V práci poslouchám Country rádio (ani se neopovažte rejpat, vaše ujetiny jsou mi víte kde ;) ) a v tom hrajou samý vypalovačky, který pak večer zpívám svému velmi šťastnému muži. Obvykle používám svou nefalšovanou fistuly. Opravdu štěstím pláče =D

Momentka sedmá - v čekárně

17. února 2011 v 17:30 | sussanah
Dneska ráno jsem šla na kontrolu k doktorovi a mimo jiné jsme měli probírat "plán na posílení mé imunity". To je vlastně tak jedinej důvod, proč jsem tam šla, protože když se mi uleví po prvních napsanejch práškách, už tam nejdu. No a mě se ulevilo, takže nebejt toho "plánu", nešlěa jsem tam. Ale já tam šla =)
Vejdu do čekárny, pozdravím, kouknu na volnou židli (na kterou plánuju se posadit) a pak na týpka, co vyšel z ordinace.

Žblebty a řešení druhé hádanky!

15. února 2011 v 20:34 | sussanah
Ták. Po skoro týdenním marodění jsem jakž takž schopná. Tím chci vysvětlit jak opoždění projektu 365, tak zásek na LS.
Oboje zprovozním během maximálně dvou dnů =) Tak trochu jsem se vnitřně vymlouvala na to, že aspoň budou mít soutěžící dost času poslat, nebo se omluvit. V několika případech se nestalo ani jedno. Bohužel sleduju zmenšující se aktivitu ze všech stran, včetně té mé, takže současné kolo bude kolem předposledním. Tak a je to venku.
Taky se mi nějak přemnožily žádosti o hodnocení blogů, zvažuju, že to na chvilku pozastavím...
Do soutěže Hledá se autor jsem zatím poslala jen jednu povídku, ač jsem chtěla aspoň dvě. Ale do tý soutěže o scifi povídku, do tý něco pošlu, mám to už i vymyšlený, akorát jak to moc nepíšu, tak mi zatím drhne jazyk.

Hádanka druhá

9. února 2011 v 8:00 | sussanah
Nějak mě to začalo bavit =D
Dnešní bude lehčí než ta předchozí. A to konkrétně v tom, že nepotřebujete znát ani mě, ani můj blog, a i tak se můžete dobrat výsledku.
Zkusím vám dát alespoň nějaká slovíčka, která by vám mohla poradit.
kráva, člověk, pes
Tak a teď ještě obrázek a můžete v poklidu hádat, co jsem to vlastně fotila =D

Hádanka - řešení

4. února 2011 v 10:00 | sussanah
Aneb co se mi to teda motalo v kebuli? =D
No. Bretaň, samozřejmě =)
Ber a Nine to uhádly =)
Každý, kdo tipoval Francii, měl pravdu. První otázka možná byla trochu nešťastně formulovaná, ale pozdě měnit. Ta jakási cesta, je cesta k majáku a dál už je jen oceán.
Takže, odpověď na první otázku je, že na obrázku jsou TY dvě lodičky, co je cpu do článku minimálně jednou týdně =D

Hádanka

2. února 2011 v 13:13 | sussanah
Takže, nechtěla jsem psát "bleskovka", protože se mi nechce dělat diplomy =D Ale ona to ve své podstatě taková bleskovka je. Dám vám sem fotku. A vaším úkolem bude, uhodnout dvě věci.
  1. CO se skrývá na obrázku?
  2. KDE je obrázek pořízen?

Momentka šestá - nejedoucí auto

28. prosince 2010 v 13:20 | sussanah
Dneska to bylo teda ráno!
Nejdřív se nám nepodařilo z domu odejít v 9:20, jak jsem původně chtěla. Pak se nám cca o patnáct minut později nepodařilo rozjet odsněhovaný auto. Bezva. Auto nahodilo zvuk startu, ale ke startu nedošlo. Nikdo neví proč.

Kočičí článek

6. prosince 2010 v 23:22 | sussanah
Nedávno jsem na netu našla naprosto suprovou fotku kočky na sněhu. Ale dávat sem jenom jeden obrázek, to se mi moc nechtělo. Ale dávat ho do galerie, kde by mohl zůstat nepovšimnutý, to se mi taky nechtělo.
Tak jsem chvilku čekala a teď to přišlo! Včera se mi podařilo natočit krásnou momentku. Je to teda dost tmavé, ale i tak se mi to líbí. Aktéry jsou bráchova kočka a bráchova noha. Taky je tam kousek vidět Jetro, jak čučí a chce si s číčou taky "pohrát" =)

1. Hradecký Zombie Walk - jaké to bylo

15. listopadu 2010 v 22:11 | sussanah
Před začátkem jsem nasadila čerstvé baterie, vyčistila kartu a nastavila režim. Docela jsem se těšila. Původně jsem chtěla jít jako zombie, ale nakonec jsem se spokojila s rolí pozorovatele. (Viz předchozí článek.)
Začátek byl opravdu v 18:30, což považuju za opravdový úspěch. Ještě před ním si spousta lidí, pardon - zombií, dodělávala krev a vůbec se připravovali na svou roli.
Až do této chvíle to vypadalo docela dobře. Zombie se shromáždili před vstupem do nádražní haly a organizátor cosi řekl. Já jsem mu tedy nerozuměla ani slovo, ale pravdou je, že jsem se o to moc nepokoušela.

1. Hradecký Zombie Walk!

15. listopadu 2010 v 10:35 | sussanah
Dnes večer se bude konat oficiálně první hradecký zombie walk. Odkud přesně tato akce pochází nevím, ale většina z nás ji asi bude znát. Z internetu, z vyprávění, dokonce z televizních zpráv, které letos zabírali Prahu.
Pochod začíná na Hlavním nádraží a to kolem půl sedmé večer.

Na vlásku

7. listopadu 2010 v 15:45 | sussanah
Dneska si muž při prolézání jednoho diskuzního serveru pustil video. A já mu koukala přes rameno.
Děsně jsme se nasmáli! =D
Nejdřív jsme si mysleli, že jde o animovanou verzi Robina Hooda. Pak se tam objevila princezna z věže (ta s těmi děsně dlouhými vlasy). A nakonec to vypadalo i na obsazení Šemíka =D
Hnedka jsem si našla, o jaký film je se jedná. V originále se jmenuje Tangled, čili Na vlásku.

Potvrzení

15. října 2010 v 16:01 | sussanah
Projíždím si FB a koukám, že kamarádka nasdílela video, ze kterého se směje laborant Hodgins ze seriálu Sběratelé kostí (TJ Thyne). Tak jsem si ho pustila. Nečekaje nic velkého.
Ale chyba lávky!
Je to ten nejlepší film, jakej jsem za poslední dobu viděla =) Je to už nějaká chvilka, co ho mám za sebou a pořád se musím usmívat =)
Je to naprosto luxusní. Dokonalý. Nemám slov. Radši se koukněte sami =)
 
 

Reklama