Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

deníček

Moje korzety od Dahlie

9. března 2010 v 17:49 | sussanah
Jedna moje kamarádka se dala na šití korzetů. Těch opravdovejch, stahovacích s pevnejma kosticema. Už jsem si od ní nechala udělat dva =)
Její stránky ZDE
Moje korzety v cč =)

Až se jednou nechám tetovat...

23. února 2010 v 17:43 | sussanah
Už dlouho uvažuju o tetování. Chtěla bych nějaký abstraktní krucánky na pravý nárt. A pravděpodobně do nich někam zakomponuju tohle.

Asi je vám jasné, že jde o Heatha Ledgera =) A teď ještě, kde ho Heath má...

Heath Ledger - Can´t take my eyes off you

15. února 2010 v 11:09 | sussanah
Heath
Jak jsem psala, včera na Nově dávali "10 důvodů, proč tě nenávidím" a tady jsou dvě videa. V hlavních rolích Heath Ledger a Julia Stiles jako Patrik a Kat.
Nejdřív Patrikova píseň pro Kat, aby mu odpustila.

Heath Ledger - trailery k jeho filmům

5. února 2010 v 13:49 | sussanah
Heath k článkům
Když jsem náhodou na tytubě narazila na oficiální trailer k Imagináriu doktora Parnasse, rozhodla jsem se udělat článek, do kterého ho dám. A s ním ještě trailer k Příběhu rytíře, Zkrocené hory... Prostě co najdu s Heathem, tak to sem vrazim =)
Odkaz na Česko-Slovenskou filmovou databázi, kde je celá Heathova filmografie a životopis.
Hned, jak přestanu brečet...

Dnes byl opravdu vzrůšo den!

28. ledna 2010 v 23:11 | sussanah
Dnešek byl náročný... Nejdřív jsem se pěkně vyspinkala. Z postele jsem se vyhrabala kolem desáté, nemusela jsem totiž spěchat do práce. Pak jsme s bráchou vyhrabali zahradu ze sněhového vězení. Na to jsem měla sil dost, protože jsem se chvilku předtím dozvěděla, že krámek stěhovat nebudeme nejméně tři roky, což bohužel znamená velmi malou šanci na moje přijetí na HPP... To mě naprdlo a nastartovalo. Odhrabování nám sice netrvalo moc dlouho, ale vítr nám to vracel přímo do obličejů. Když jsme konečně zvítězili, musela jsem doma odfénovat sněhové kuličky z našeho praštěného yorkšíra, který nám chtěl celou dobu se sněhem pomáhat. Co bydlíme na vesnici, nějak zvlčela...

Zachráněné Prasátko

22. ledna 2010 v 18:21 | sussanah
Dneska se mi stala podivuhodná věc. Ráno jsem dorazila do práce a protože zítra končí prodloužení knih, které jsem měla vypůjčené z knihovny, musela jsem se vydat do mrazu je vrátit. Cestou zpět do práce jsem si chtěla zkrátit cestu autobusem (vlastně ani ne tak zkrátit, jako se vyhnout schodům), navíc bych pak měla cestu kolem výborné masny (pletýnka + tvrdý salám ke svačině). Jenže autobus jel až za čtyři minuty a to by hrozilo nestíhačkou. Tak jsem se rozhodla jít pěšky po schodech. Musela jsem přejít ještě jednou silnici. A jak jsem tak čekala, všimla jsem si, že s odhrabané kupy sněhu čouhá něco růžovoučkého a že se něco stejně růžovoučkého rýsuje ještě pod pěti centimetry sněhu. No a pak jsem si všimla, že mi přibržďuje auto, abych mohla přejít. Na nic jsem nečekala a čapla jsem tu růžovoučkou věc. Musela jsem trochu zabrat, protože byla lehce přimrzlá. No a řidiči jsem na poděkování už mávala Prasátkem z medvídka Pů. =)
V práci jsem ho vyprala (pořádně horkou vodou, aby se zbavil ledu) a pořádně zatopilla, aby mi uschnul.
Už se mi houpe na kabelce =)

Mediátor - Meg Cabot

2. prosince 2009 v 21:21 | sussanah
=)
Byl by hřích, začít jinou knihou než Mediátorem. Sice jsem ještě myslela na Cyrana, ale vzhledem ke jménu blogu =)
 
 

Reklama