Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

deníček

Konec světa

20. prosince 2012 v 11:39 | sussanah
Víte co? Já tomu prostě nevěřím. Podle mně jednoduše došel kámen. A kdyby to přece jen byla pravda a někdo dokázal předpovědět konec světa, nemělo to náhodou být už v roce 2000? Mělo. Skoro bych řekla, že taková předpověď padá na každý rok, jenom tentokrát je to ještě podložený tim končícím kalendářem.
Já věřím tomu, že může nastat nějaká změna. A dokonce si myslím, že by měla nastat. V myšlení lidí, v jednání vlády. V čemkoliv.

Sekvoje v Čechách?!

8. prosince 2012 v 21:31 | sussanah
Já se celej život lituju, že neuvidim sekvoje, protože se bojim lítat a teď jsem se dočetla, že jsou i tady u nás! Naprosto boží informace =) Zítra si půjdu koupit, no vlastně v pondělí, tištěnej National Geographic, abych si o tom mohla počíst víc. Zatím mám jen článek z webu. Taky se na něj můžete kouknout =) Jsou sotva poloviční, než ta největší sekvoj na světe, ale to mi myslím bude muset stačit =D

MUSE - World Tour 2012, O2 Arena

23. listopadu 2012 v 19:28 | sussanah
Letos v létě mě kamaráda přemluvila, abych jí dělala doprovod na koncert Muse. Musím se přiznat, že jsem je až do koncertu ani neznala a ani neslyšela. Ale od včerejška... Respektive od chvíle, co jsem se ráno vzbudila (no dobře, vstávala jsem k polednímu...), si pouštím Madness. A to pořád dokola =D

Hledáme Rychlé Šípy!

18. listopadu 2012 v 13:16 | sussanah
A je to tady! Další ročník hledání včera odstartoval =) Od 17. listopadu do 17. prosince máte ve Stínadlech šanci narazit na Rychlé Šípy. Necháte si to ujít? Já tedy ne! =)

>>>Hledáme!<<<

Sen, co se mi zdál na lodi

10. listopadu 2012 v 9:54 | sussanah
Stalo se to v tu noc, co jsme měli první (a vlastně jedinou) noční přeplavbu...

Zachraňme La Grace!!!

30. října 2012 v 12:28 | sussanah
Text, který sepsali kompetentní osoby, vyšel na Facebooku, na stránkách Krása jachtingu a kdo ho nasdílí (kdekoliv) a případně i jinak pomůže, tomu budu velice vděčná! A nejen já, ale každý, kdo má s La Grace co dočinění a chce ji vidět zpátky na vlnách.

11.11. 2012 22:00 La Grace zase pluje! více zde


Vážení příznivci lodi La Grace!


Jak již s největší pravděpodobností víte, najela La Grace v noci z 25.10 na 26.10. u španělského města Marbella na mělčinu a ztroskotala. Stalo se to při nočním kotvení. Kotva v noci za silného větru povolila a poté, co selhal motor, narazila Grace zádí na mělčinu. Tím přišla i o kormidlo a stala se zcela neovladatelnou. Vítr a vlny ji pak nahnaly na 1,5 m mělčinu, kde doposud leží na boku a přes poškozený trup nabírá vodu a písek.

La Grace ztroskotala!

29. října 2012 v 16:57 | sussanah
Dneska ráno jsem otevřela Facebook a čekala tam naprosto hrozná zpráva, a to nejen pro mě. Česká plachetnice La Grace ztroskotala u španělských břehů... Utrhla se z kotvy (nevím, jestli se kotva utrhla ve smyslu, že je ztracená, nebo jen povolilo její zaseknutí), najela na mělčinu a teď leží na boku, nabírá vodu a písek a čeká na záchranu.
Průběžně sleduju zprávy od kapitána, který tam hned vyjel z dovolené, kterou trávil doma. Grace mířila přes Atlantik, ale nedojela si ani do španělského Malaze, kde měla dostat kompletně nové lanoví.
A aby toho nebylo málo, tak "sestra" La Grace, briga Bounty, nevyšla dobře ze střetu s hurikánem Sandy. V tomto ohledu je na tom Grace ještě dobře, protože všichni, kdo byli v té době na palubě, jsou bezpečně ubytovaní na souši.
Doufám, že zítra ráno budou k dispozici dobré zprávy, zatím to je takové bledé. Španělské úřady mají nepěkné časové limity, lidí je málo, práce hodně... Ale poslední zpráva od kapitána zněla lehce optimisticky, tak to pojďme zaklepat na dřevo a svorně držet palce!

Talent

27. října 2012 v 19:15 | sussanah
Koukám na Talent, ani nevim proč. Většinou se totiž hrozivě stydim za ty lidi, co nic neuměj, ale stejně tam lezou, jen aby se ztrapnili. Ale sem tam se tam objeví někdo, kdo za to stojí. A to je třeba Esther Lubadika a její taneční skupina. Ty holky jsou mi děsně sympatický =) Nejsou to žádný vychrtlice a stejně se nestyděj! A navíc to vypadá dobře =)
Chtěla jsem najít video a vložit ho přímo sem, ale nepodařilo se, tak jen ten odkaz... =)

Pro kamarádky

26. října 2012 v 16:08 | sussanah
Dneska máme po pár letech (počítat to teda fakt nehodlám) sraz s holkama z univerzity. Měli jsme tam i jednoho muže, ale ten asi nedorazí. Škoda. Nicméně. Řekli jsme si, že si ukážeme fotky, jenže já jsem si normální fotky nenechala dělat asi tak milion let, tudíž žádné nemám. Padla možnost využití iPadu, takže proto tenhle článek. Naházím sem fotky, tkeré jsou nějakým způsobem doůležité, abych se večer mohla chlubit =) A pak ho možná smažu. A možná taky ne =)

Čeleňová socha La Grace

10. října 2012 v 22:21 | sussanah
O historické plachetnici La Grace už jsem tu psala několikrát. Loni v květnu jsme byli na jejím křtu v Athénách, pak v listopadu na křtu knihy v Luxoru a letos (konkrétně 1.10. 2012) jsme ji pokřtili znovu - nasadili jsme na ní čeleňovou sochu.

Zase doma

10. října 2012 v 21:39 | sussanah
Možná jste si všimli delší neaktivity na všech frontách. A možná jste si na FB všimli, že už zase funguju. Vysvětlení je prosté. Předminulý pátek (28.9.) ráno jsme vyjeli vstříc historické plavbě na plachetnici La Grace. Už jsem se tu o ní zmiňovala víckrát, ale pro pořádek - www.lagrace.cz

Knihy v mých myšlenkách 2012 2/2

7. září 2012 v 14:22 | sussanah
Jelikož a protože blog.cz má stále omezení počtu znaků v článku, musela jsem vytvořit tento, pro další záznamy přečtených knih. Začneme zvesela u čísla 21. =)
Předchozí článek najdete zde.

Zpět

25. července 2012 v 14:54 | sussanah
Tak a jsem zase zpátky. Bretaň je pořád krásná, pořád tam prší a od oceánu pořád fouká. Žádná změna =) I když jsem si všimla, že na některých místech kácí až moc lesa... Což je škoda, protože tam je les LES, ne jako tady.

Vzhůru do Bretaně

11. července 2012 v 11:36 | sussanah
Možná víte, pokud čtete, že se dnes chystám do Bretaně a to na celé dva týdny!
Žádné přednastavené články nečekejte, protože jsem to prostě nestihla. Možná, že se někdy někde dostanu k internetu a pošu vám pozdrav, ale spíš bych s tím nepočítala. Jedu si tam odpočinout od všeho moderního svinstva. A abych byla upřímná, hlavně se těším na nepřítomnost FB...!
Odjíždíme dneska kolem šestý. Kdy budeme na místě fakt nevim, ale jistě budeme příští víkend někde ve městě Dinan a pak v pondělí se vydáme na cestu domů.
Vytiskla jsem si s sebou všechny povídky do NW, takže se nebojte (nebo bojte, podle toho, jak moc věříte svému textu), budu se jim věnovat. Ale taky jsem v knihovně našla Dextera, takže jsem ještě rychle vytáhla z tašky Willíka a vyměnila ho za toho nejsympatičtějšího sériového vraha ^.^
Máme báglů, že ani nevim, jak se všichni vejdeme do boxíka, ale snad to nějak dáme. Jako každej rok.
Já si jdu ještě umejt vlasy, protože bůhví, kdy uvidim pořádnou sprchu =D A pojedeme =)
Tak mi tu nezlobte a nespamujte (mám zlého robota 8-) )

Suss se loučí. Jo a ještě něco - 26.7. ve čtvrtek od 16:00 bude v Knihovně města Hradce Králové (pobočka MP-B, neboli Medium naproti Futuru) beseda s Temnářkou! Tak koukejte přikvačit =)

Week of Life

6. července 2012 v 10:40 | sussanah
Tak jsem se včera konečně rozhoupala a zaregistrovala jsem se na www.weekoflife.com, ale nevím, jestli u toho taky nezůstane. Sice je pěkná představa toho, že bych tam svejma fotkama mohla někoho zaujmout, ale šance jsou tak malé...

Literární deníček (20.6.2012)

21. června 2012 v 13:55 | sussanah
Před pár dny rozjela Temnářka novej projektík. Literární deníček zaznamenávající pokroky na vlastních textech. Řekla jsem si, že se k ní přidám, ale času na psaní teď moc není. Ale i tak si myslím, že nápad je to super a až se mi to trochu uklidní (a až doplním 365tku...), tak to trochu víc zaplním. Zatím jen první záznam =)

První oficiální sraz FanKlusáků

13. května 2012 v 16:09 | sussanah
Dnes, v sobotu 12.5. roku 2012, se konal historicky první oficiální sraz neoficiálního fanklubu Tomáše Kluse a Jirky Kučerovského.
Sraz jsme měli v 14:50 na Výstavišti. Nebyl to dobrý nápad, či spíše vhodné datum. Hledat mezi účastníky maratonu, in-line závodů, psích závodů a návštěvníků Alexandrovců, pár lidí, které člověk viděl jen na mrňavé profilové fotce, nebylo vůbec snadné. Já jsem měla naštěstí štěstí a po první vyděšené slečně, která k nám nepatřila, jsme se zdárně našli.

Jičínský report - Tomáš Klus v Masarykově divadle

1. května 2012 v 22:33 | sussanah
Když jsem si 18. ledna rezervovala lístky na dubnovej koncert, všichni se mi smáli. Ale já jsem moc dobře věděla, co dělám! Sehanala jsem lístky do druhé řady do prostředka! První řadu mi paní bohužel ani nenabídla...
Nicméně. Měsíc se s měsícem sešel a kýžené datum - 23. 4. 2012 - konečně přišlo.

Fotografia.blog.cz

13. března 2012 v 22:58 | sussanah
Dneska, respektive včera, jsem se stala členem fotografického klubu! =)
Čekala jsem na to děsně dlouho a nebylo to jisté přijetí (děkuji těm, kteří pro mě hlasovali ;-) ) a mám z toho velkou radost =)

Knihy v mých myšlenkách 2012 1/2

4. ledna 2012 v 14:53 | sussanah
V loňskýh KMvM jsem popsala a zaznamenala 23 knih. Na jednu stranu docela dobrý, ale na druhou stranu nic moc =D
No a protože mě projekt bavil a protože Abyss vyhlásila druhý ročník, tak u toho samozřejmě zůstanu.
V menu i nadále zůstane ikonka prvního ročníku a k ní se přidá i ta současná:

Co bylo 11 a co bude 12

1. ledna 2012 v 15:09 | sussanah
Přidám se k četnému zástupu bilancujících blogerů a i já si lehce bilancnu =)

Putovní čtenářský deník =)

27. prosince 2011 v 13:49 | sussanah
Dneska jsem se upsala do další akce =) Jde o Putovní čtenářský deník od Abyss.


Jsem na celou tu akci docela dost zvědavá! =) Přihlašování je otevřené až do konce roku, tak pokud vás to zaujalo, ještě se můžete přidat =)

Barokní dáma s vějířem

19. listopadu 2011 v 23:19 | sussanah
Ale abych trochu vyvážila svůj minulý článek a tu děsivou fotku, mám tu pár lepších =)
Fotograf stejnej, já stejná, ale úhel o moc lepší.

Nefoťte mě z profilu...

19. listopadu 2011 v 21:07 | sussanah
...ne, když vedle mě stojí česká misska...

11.11. 2011 - křest knihy La Grace pluje!

13. listopadu 2011 v 22:34 | sussanah
Dnes odpoledne jsme se se skupinou účastnili křtu knihy o plachetnici La Grace. Kdo mě čte, tak ví, že jsme letos v květnu křtili i samotnou loď =) Křest se konal v Praze, v Luxoru. Místa moc nebylo, ale nakonec to bylo akorát.
Původně jsem se scénky neměla vůbec účastnit, okolnosti tomu ale chtěli jinak, tak jsem ze začátku byla. No. Nic moc =D

Cínované šperky

30. října 2011 v 11:08 | sussanah
V tomto článku se budu jenom chlubit svými cínovacími pokroky =D Šperky ještě nejsou vyfocené všechny, natož pak vyrobené. Fotky budu postupně přidávat.

Všechny šperky, které jsou ke koupi, najdete ZDE =)

Nemám žloutenku =D

26. září 2011 v 15:10 | sussanah
To je nadpis, co? =D Nechtěla jsem to tu ventilovat, dokud to nebylo potvrzené. Ať už jakejkoliv výsledek. Asi před deseti dny zavolal děda, že když byl v nemocnici, zjistili u něj, že by mohl mít žloutenku. Nebrala jsem to nijak vážně.
Až když zavolala ženská z hygieny, že si musíme nechat udělat krevní testy, začala jsem o tom přemýšlet. U nás ta paní nebyla zrovna sdílná, ale mamce prý říkala, že ty dědovy výsledky byly dost neprůkazný a že tu žloutenku mohl mít sice teď, ale stejně tak před dvaceti lety. Že ty známky v krvi zůstávají pořád. A naštěstí že to byla lehká a lehce léčitelná varianta.

Kurz cínovaného šperku

9. září 2011 v 21:35 | sussanah
Před časem, možná už to bude rok, jsem tu ukazovala fotku přívěsku, který jsem vytvořila jakousi pseudo technikou. Na první pokus to nebylo nejhorší, ale od té doby jsem moc nepracovala. Pořídila jsem si všechno možní vybavení, ale nic z toho nebylo. Jen jeden ocínovaný kámen a trochu pokapaný stůl =D

*jakýkoliv zvuk vyjadřující deprex*

18. srpna 2011 v 11:48 | sussanah
Nevíte, co je deprex? To je něco, co není tak vážný, jako klinická deprese, ale vážnější než běžná nuda (úvana, nebo cokoliv, co nás nutí tvářit se jako citron).

Zumba

17. srpna 2011 v 14:07 | sussanah
Vzhledem k plánům na příští léto jsem se rozhodla, že musím zhubnout. Jasně, ještě je dost času, ale lepší je mít náskok, než zpoždění. Nemám čas nikam docházet (práce, šerm, dojíždění), tak jsem vybírala, co můžu dělat doma a volba padla na Zumbu. Nechala jsem si dopředu k svátku dát knihu Zumba s DVD. Zatím jsem přečetla jen úvod a začátek první kapitoly, ale už mi stihli říct, že za týden můžu mít dole pět kilo. Uvidíme =D
Doufám, že budu mít čas cvičit minimálně jednou týdně, někdy se mi možná poštěstí i dvakrát. Abych věděla, jak mi to jde, budu sem psát svoje pokroky.
Nemám žádné konkrétní cíle, prostě chci jen zhubnout a zesílet (jako zesvalovatět).

Oblečení do sekáče / pro charitu

31. července 2011 v 8:00 | sussanah
Cestou do práce jsem si na jednom ze sekáčů v Hradci všimla dvou cedulek. Berou oblečení do komisního prodeje a když se neprodá, pošlou ho na charitu. Samozřejmě si ho můžete ještě vyzvednout, ale proč by to kdo dělal? Rozhodla jsem se, že vyhrabu všechno to oblečení, co jsem nanosila na půdu, protože už ho nenosím a trochu ten sekáč naplním =) I kdyby se to neprodalo, aspoň se to nebude jen tak válet na půdě, zatímco by to mohl někdo nosit.

Dneska určitě zmoknu

30. července 2011 v 10:55 | sussanah
Není to tak dávno, co jsem objevila stránky s aktuálním stavem počasí. Nejde o předpovědi, ale o vážně aktuální stav. Netuším, na jakém principu to funguje, ale vlastně je mi to jedno. Bohužel to funguje jenom pro nás a pro Slovensko, takže jestli chcete vědět, jak to vypadá v Itálii, máte smolíka. Nicméně o čem chci mluvit. Nejspíš jsem si na tom radaru vypěstovala závislost. Třeba dneska je skoro stoprocentní, že zmoknu. Věděla jsem to už ráno, když jsem se koukla na oblohu, ale když jsem si to teď ověřila na radaru, přijde mi to hrozivě pravdivější, než když jsem si to myslela sama. Divný, co? =D

Oblíbené blogy

27. července 2011 v 22:35 | sussanah
Pozoruju na sobě, že když mi někdo napíše o spřátelení blogů, obvykle mě to spíš naštve. Zvlášť, když jde pouze o "spřátelující" komentář bez jediné zmínky o obsahu článku. Na dotyčný blog se kouknu, ale ještě jsem se s takovým blogem nespřátelila.

Srandovní a významné dny v roce

23. července 2011 v 9:53 | sussanah
Mamka mi poslala odkaz na dobrej článek na Krásný. Je to v podstatě seznam všech nějak významnejch dnů v roce. A protože jsem děsivá kopírka, okopíruju vám ho sem! =D
Ale aby to nebylo jen tak, doplním tam ještě významné dny podle mě =)

Letos naposledy

21. července 2011 v 9:40 | sussanah
Letos naposledy píšu článek o tom, že jsem se vrátila ze zahraničí. Byla jsem pryč třikrát a to je myslím na jeden rok docela dost =) Příští rok mě to čeká minimálně dvakrát a už se na to zase těším!

Jak jsem byla odejita

2. července 2011 v 14:00 | sussanah
Nechci se pořád hrabat ve svém "neštěstí", jen mě napadlo, že bych si takto mohla ověřit svou teorii. Doufám, že díky tomuto článku nebude záhadně odejit celý můj blog. Nakonec nejsem jediná, kdo si ventiluje svoje pocity právě na blogu. A mnohdy je to horší, než co se chystám napsat já.
Všechno to začalo komentářem na mém blogu, který se pod článkem s ikonkama dotazoval, jestli jsem členkou AK. Nic zlého netuše jsem na dotyčný blog odpověděla, že jsem a proč že se ptá. Slečna mi napsala, že mě nenašla v seznamu členů...

Výhody nebytí v AK

1. července 2011 v 13:00 | sussanah
Možná jich není tolik, kolik jsem si myslela, ale člověk se musí koukat na věci pozitivně, jinak mu hrábne =D
Nemusím se starat o časy přidaných článků. To jsem musela kvůli výpisce. A přestože jsem si dávala dobrý pozor na to, aby články po sobě nešly dřív jak za hodinu, někomu se to zdálo moc. A ano, i to byl jeden z důvodů mého zmizení.

Moje smrt

16. června 2011 v 15:30 | sussanah
Konkrétně jedna z mnoha =D Škoda, že tam není vidět, jak se mi podařilo rozstříknout tu krev. Zasvinila jsem s tim i tu dýku 8-)
Jsem v umírání prostě dost dobrá, ale žádného pořádného uznání se mi zatím nedostalo.

Odjezd =)

2. června 2011 v 12:24 | sussanah


Dnes večer vás opustím!
Ale nebojte, v úterý jsem zase zpátky =)
Přednastavím vám dva nebo tři články, abyste se měli na co těšit ;) V pátek budeme už v Itálii, nevím přesně kde, ale zaslechla jsem něco o Parmě, tak možná tam. Ale večer už bychom měli být v Ivrei (že to zní podobně jako Ivory, žejo? =D ). Našla jsem si tam jednu kešku, tak doufám, že se mi ji podaří najít jenom s auto navigací =D
V sobotu budeme mít večerní vystoupení a já budu pouštět hudbu. V neděli odpoledne pak bude ten turnaj, tak na mě myslete, ať tu svou smrt pěkně zahraju...
A prej tam má pršet, tak snad je to jen planej poplach O_O

Tak se tu zatím mějte hezky!
Články budou v sobotu a v neděli ráno ;)

btw napadlo mě skvělý téma na povídku o Ivorym, tak doufám, že budu mít čas to tam sepsat =)

Musím se podělit!

25. května 2011 v 18:03 | sussanah
Miláčkové!
Sice to ještě vůbec nic neznamená, ale šíleně mě to potěšilo =)
Včera jsem byla po dlouhý době celej den doma a procházela jsem si nabídky práce. Mám svou práci ráda, ale finanční stránka věci je mizerná a navíc to s celou firmou vypadá spíš bledě, než světlozítřkovsky, takže jsem se rozhodla změnit palubu.

Pozdravy z plavby

4. května 2011 v 20:10 | sussanah
Miláckove! Zdravím z lode La grase. Pisu z telefonu a na rychlo,ale chtěla jsem se pochlubit :) uz asi nebude možnost se ozvat, to nevím jistě. Každopádně se můžete těšit na spoustu fotek! Jo a vyšplhala jsem do prvního koše! Papá ps: kouknete na tn.cz mělo by tam být něco o vystoupení :)

Vzhůru na palubu

3. května 2011 v 8:00 | sussanah
Když čtete tyhle řádky, jsem pravděpodobně někde ve středozemním moři na plachetnici La Grace (už jsem vám o ní psala a možná jste nezapomněli koukat na telku ;-) ). Těžko říct, kde přesně. Nikdo nám nedokázal dát přesný itenerář. Jako vždycky =D

Beltine 2011

22. dubna 2011 v 8:19 | sussanah
Možná už jsem na sebe práskla, že v práci poslouchám Country rádio. Asi ho přeladím. Včera mi totiž děsně pokazilo náladu. Nejen, že až budeme pryč, tak řpesně v tom termínu, bude v Praze výstava osobních Elvisových věcí, ale ještě bude festival Beltine 2011. Což mě štve ještě víc, protože u těch věcí jeden nemůže sto pro věřit, že byly opravdu jeho...
více pod perexem =)

Dneska je moc krásně =)

21. dubna 2011 v 9:40 | sussanah
Ráno se docela dobře vstávalo, venku bylo skoro teploučko, do auta hřálo sluníčko a i ve městě bylo dobře =)

>,< O_O

13. dubna 2011 v 16:54 | sussanah
Když se skoro po týdnu dostanu zase k internetu, tak nefungujou obrázky na blogu. Mám to vůbec za potřebí?
Do odjezdu zbývají přesně dva týdny. Do té doby musím ušít ještě jeden kabát a dvoje kalhoty. A dodělat knoflíkový dírky. Docela šiběnice.
A když si konečně udělám čas na relax u blogu s tím, že dodělám 365tku, tak nejdou fotky? Je tohle vůbec možný? Nejspíš...
Taky mě už tři dny vytáčí "hokejistický duch", na kterej láká nějaká speciální snídaně s nohou.
Vlastně mě vždycky vytočí, když v televizi řeknou něco špatně. Čekala bych, že to jsou aspoň trochu profesionálové. Někdy bych jim tam chtěla udělat vítr. A nejen ve zpravodajství. Hlavně v reklamách. Ty mě štvou snad ještě víc.
A důvod tohoto článku? Potřebuju se vybít a doma jsem řvala už dost. Tak aspoň tady =D
Ale vůbec nejhorší jsou ty stále se táhnoucí a opakující se chyby tady v blogu. Proč sakra nejdou obrázky?! >.<

Novinky

12. března 2011 v 23:47 | sussanah

Drahouškové, včera vás tu bylo nějak málo! =D (A dnes to nebude o nic lepší =D )
Ale vzhledem k tomu, jaké bylo počasí, to docela chápu. Taky jsem se cítila jako přejetá válcem.
Dneska na nás vykouklo sluníčko a já doufám, že už se nechystá nikam zalézat.
Abyste věděli, co na nejbližší dny chystám, tak vám to prozradím.

Heath kam se podíváš

8. března 2011 v 11:00 | sussanah
Včera před tréninkem jsme zajeli do jednoho obchoďáku na suši. Dobaštili jsme a ještě jsme měli docela dost času, tak jsme si řekli, že skáknem do elektra. Už při vstupu jsem si všimla, že v telce dávají Deset důvodů, proč tě nenávidím. Nechala jsem to být a šla jsem omrknout futrály na noutbůky a na foťáky.
No a když jsem byla na mezicestě, tak se to stalo!

Moji oblíbení Snílkové

22. února 2011 v 19:20 | sussanah
Aneb ti, ke kterým ráda chodím, ale do seznamu SB by jich bylo moc =) Navíc se všichni vyznačují tím, že jsou to Snílci =)

Pětadvacéét? Dobřééé....

12. února 2011 v 8:00 | sussanah
Nojo. Už tu na tý naší planetě straším čtvrtstoletí.
A co se za tu dobu všechno událo? Bylo toho dost. Zlomila jsem si ruku. Vytahovali mi mandle. Zkazila jsem si oči a nosím fešné brýle. Tanec mi zkurvil kolena a šerm na tom taky pracuje. Přestala jsem si kousat nehty a teď je mám moc pěkné. Byla jsem párkrát v Itálii, jednou v Chorvatsku, na Slovensku, dvakrát ve Francii. Většinou jsme jezdili spíš po rodné zemičce. Oblíbila jsem si Seč. Tam se toho událo dost.
Na verandě půjčené chatičky jsem se poprvé opravdovsky líbala. Je to už jedenáct let zpátky.
Tam jsem taky zjistila, že když mě klofne vosa do nohy, z mého ladně tvarovaného kotníku se stane silný mramorový sloup. Že i já jsem dost hezká na to, abych měla obdivovatele. Bohužel to bylo jednostranné. Byl to dost šampon a to mě štvalo už tehdy.

Email do budoucnosti?

6. února 2011 v 11:30 | sussanah
(Budu muset udělat nějaké lepší rubriky, začíná tam být nepořádek...)

A k nadpisu:

V prvním, možná druhém ročníku na gymnáziu nám prvního září dala třídní každému obálku a papír. Řekla, ať se zamyslíme nad tím, kde bychom chtěli na konci roku být. Jakých chceme dosáhnout úspěchů a čemu se chceme vyhnout.
Psali jsme to celou hodinu.
Pak jsme obálku nadepsali celým jménem (bylo nás tam víc jmenovců, asi od pěti jmen), vložili náš výtvor a zalepili. Myslím, že jsem tam udělala i takové ty pečetící čárečky. (Jako by mohla čárečka zabránit, aby se do toho nikdo nepodíval.)
 
 

Reklama