Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

365 - rok třetí

R3 - den čtvrtý 3.7. 2012

3. července 2012 v 23:49 | sussanah
Dneska geniální bouřka =)
Celej den naprosto neskutečně chcalo a já jsem jenom ráno lehoučce pomokla. Pokaždý, když to bylo nejhorší, jsem byla někde pod střechou a to jsem se ani moc nesnažila.
Nejlepší to bylo, když jsem jela domů. Dojela jsem na terminál a dostala jsem od promoslečny kolu zíro, byla trochu studená, ale dobrý. Zrovna jsem si říkala, jeslti se dá pořád říkat "bouřka", když sice bože práská a hřmí, ale neprší... A v tý chvíli se spustil takovej neskutečnej chcanec! Spadlo to prakticky najednou a byl u toho hroznej rachot =)
No prostě geniální, já bouřky miluju =)
Ráno cestou do práce jsem vyfotila mraky. Nejsou to nejlepší fotky, ale pro ilustraci dobrý.

R3 - den třetí 2.7. 2012

3. července 2012 v 23:32 | sussanah
Tak jsem se dneska dostala k fotkám z Míšinýho foťáku. Fotil náš "novej". Upřímně... Moc talentu se v něm neskrývá. Takže ze situace se super potenciálem jsou jen dvě mizerný fotky... Jedna naprosto debilní detail a jedna (od jiného fotografa) braná moc z boku...Ale je určitě lepší, než ten detail.
Asi si pořídim pořádnej foťák a místo hraní budu fotit.

R3 - den druhý 1.7. 2012

2. července 2012 v 21:39 | sussanah
Dneska ráno jsme se rozlámaní probudili rozesetí u Kocoura v bytě. Velice pomalu jsme se pobalili, vyfasovali jsme flaši vína a vydali jsme se na cestu domů. Prakticky celou dobu jsem spala a pekelně mě bolela hlava. Naprd.
Doma jsme si pak udělali oheň a buřtíky. Já měla jeden tenkej párek a pár maršmelounů =) A na střeše jsem vyfotila šmíráka!

R3 - den prvý 30.6. 2012

2. července 2012 v 17:03 | sussanah
To jsou věci =) Původně jsem si říkala, že bych 365tku vyměnila třeba za WoL, ale nakonec zůstanu asi u tohohle =)
Dneska jsme jeli za Kocourem do Podivína. Cesta byla příšerná. Vedro bylo příšerný. Bejt v kostýmu bylo příšerný. Ale akce se povedla. Jeli jsme na lodičce k Minaretu, baštili jsme gulášek, zaskákali jsme si na trampolíně (ale z té nás vyhodili, že je jen pro děti... =D ) a tak vůbec to bylo fajn. Dokonce se poštěstila i sprcha.
Kocourova výstava je moc pěkná =) A když to všechno dobře půjde, bude na podzim v Hradci =)
 
 

Reklama