365 - rok třetí

R3 - den třístý šedesátý pátý 19.6. 2013

23. června 2013 v 20:11 | sussanah
365. den. Dneska končí něco, v co jsem ani neveřila =D A kupodivu se to sešlo i s tím, že dnes končí třetí rok mého manželství. Zítra máme čtvrté výročí a zároveň s tím začnu čtvrtý rok tohohle projektu. Myslím, že si tu zrcadlovku k třicetinám fakt zasloužím =) A nejlíp Canon D 650, možná D 700. A nezapomeňte - "To dé, je jako digitální..." =D
Mám pocit, že dneska by to chtělo nějakou výjimečnou fotku, ale bohužel se mi nepoštěstilo. Mám to teď dost napnutý s časem. Nestíhám skoro nic a jsem ráda, když se zvládnu vyspat. Ale tak nebudu si stěžovat a zkusím vybrat z každého roku nejlepší fotku. Bude to taková pěkná tečka, za tím naším příběhem =) Což ale samozřejmě neznamená konec, zítra budou další fotky =)

R3 - den třístý šedesátý čtvrtý 18.6. 2013

23. června 2013 v 17:40 | sussanah
Dneska se v knihovně konala velká slavnost k příležitosti ukončení celoroční soutěže a vyhlášení těch nejlepších. Já jsem na nadepisovala diplomy, pomáhala jsem s přípravou občerstvení a když přišli lidi, tak jsem je chvíli zabavovala, aby nelezli do sálu moc brzo, protože zvukaři ještě neměli natahaný všechny dráty. No a docela mi to šlo =) Když už bylo za deset akce, tak jsem rozhlasem vyhlásila, že mají všichni přijít a pak jsem slyšela, jak mě ostatní "pomlouvají", že to bylo nechutně optimistický hlášení =D
A doma na mě čekala ta červencová Enigma. Nakonec to vypadá docela dobře =)

R3 - den třístý šedesátý třetí 17.6. 2013

22. června 2013 v 8:09 | sussanah
Dneska to bylo v práci těžké. Naštěstí se to docela spravilo na tréninku, i když si nemyslím, že můj záchvat smíchu prospěl ještě někomu dalšímu =D Jsem docela zvědavá, jak to v tu sobotu zahrajeme, jestli se to počasí neumoudří... Já na to normálně netrpím, ale teď už je teplo i mě a to už je sakra co říct!

R3 - den třístý šedesátý prvý 15.6. 2013

20. června 2013 v 16:01 | sussanah
Dneska jsem dočetla Dům hedvábí. Nového Sherlocka. Nejdřív jsem se trochu bála, ale nakonec jsem se od toho nemohla odtrhnout. Nejhorší na tom bylo to, že jsem se každou stránku bála, že na další umře... Naštěstí ne =D Ale mrzí mně, že jsem nedokázala vyluštit tu šifru...
Nejdřív jsem si myslela, že čísla budou stránky a písmena pořadí slov, ale to my vyšlo "vrátil jsem bezvládné", což nic neznamená =D Kdyby to ale bylo "vrátil jsem se", tak by to bylo geniální =)

R3 - den třístý šedesátý 14.6. 2013

20. června 2013 v 13:17 | sussanah
Už je to nějakej pátek, co jsem do Enigmy poslala příběh, kter se stal asi tak před patnácti lety. Chvíli jsem zvažovala, jestli to nebyla blbost, ale pak jsem na to zapomněla. A pak mi jednou přišla upomínka z pošty, že tam mám balík. A když jsem si ten balík vyzvedla, tak ně mně vypadla kniha a za ní i dopis. Oni mi ten příběh zveřejnili v červencový Enigmě a jako dárek mi poslali knihu! =D Teď budu ještě chvilku nervózní z toho, jak to bude celé vypadat =D

R3 - den třístý padesátý devátý 13.6. 2013

19. června 2013 v 21:45 | sussanah
Další fotka do sbírky. Nevím vlastně, jestli to k něčemu bude, ale snad jo...
Na tréninku jsme zase divadelničili. Nechápu, že vyvolenec na Plukovníka je jedinej, kterej tu roli nechce. A přitom je to tak super role! Ale tak je to dycky a snad úplně se vším.
No ale hlavní informací dnešního dne je fakt, že když to dobře půjde, tak budu na Potštejně bubnovat! ^_^

R3 - den třístý padesátý osmý 12.6. 2013

16. června 2013 v 19:52 | sussanah
Dneska na to došlo. Další výtvarná dílna se zavařovačkama. Proč já si vždycky vyberu takovou blbost, když vim, že těch slenic mám málo? =D Tentokrát mi ale dokonce nějaký zbyly. Bylo to tím, že jsem nedovolila, aby si jedno dítě udělalo víc výrobků. Možná to zní zle, ale to by prostě nebylo fér k ostatním.
Ze začátku jsem se bála, že to bude pro děti těžký, ale nakonec to všichni zvládli dobře =)

R3 - den třístý padesátý sedmý 11.6. 2013

16. června 2013 v 17:33 | sussanah
Dneska jsem šla konečně cvičit! ^_^ A hned pak na šerm, naštěstí jen na divadlo, další pohybovku bych asi jen tak nezvládla =D Chystáme se na Zámecké slavnosti, už jsem o nich psala. Sice žádné podrobnosti, ale stejně vím jen to, co je na plakátu.
Cvičení bylo fajn. Musím se pochválit, že jsem novou sestavu zvládla dneska úplně celou a dokonce jsem si ji i trochu zapamatovala =)

R3 - den třístý padesátý šestý 10.6. 2013

15. června 2013 v 22:16 | sussanah
Poslední týden mého utrpení! ^_^ A začátek dvoutýdenního martiria na zkouškách =D Naštěstí jde jen o divadelní zkoušky. 22.6. budeme vystupovat na Potštejně a chceme, aby to bylo pěkné =) Myslím, že to máme nacvičené celkem slušně, ale najde se pár slabších míst, tak do toho musíme šlápnout.

R3 - den třístý padesátý pátý 9.6. 2013

15. června 2013 v 9:36 | sussanah
Když jsem byla dneska na pampeliškách pro kluky, tak jsem objevila jednu siamskou! =D No a pak jsem si zase hrála s foťákem =) Škoda jen, že t onemá HDR, to je jediná funkce, tkerou maličko postrádám. Vím, že se toho efektu dá dosáhnout i v počítači, jenže to bych musela fotit ze stativu... No nic, jednou to vyzkouším a pak třeba přijddu na to, že se mi to vlastně ani nelíbí =D

R3 - den třístý padesátý čtvrtý 8.6. 2013

10. června 2013 v 19:54 | sussanah
Dneska po práci (ve který jsem byla sama a náramně jem si to užila =) ), jsme nasedli na vlak a jeli jsme na Potštejn. Pro muže to byl neobyčejný kulturní zážitek, protože vlakem jel naposledy ještě za starejch jízdnek =D Já jsem samozřemě usnula, takže jsem ani nezaznamenala slejvák u Týniště a to byl prej obří. V Potštejně nepršelo a to naštěstí až do večera. Lepili jsme plakáty na akci za dva tejdny (22.6. odpoledne, koukejte dorazit! =)). Šlo to docela dobře od ruky, ale domů jsme se stejně dostali až kolem devátý.

R3 - den třístý padesátý třetí 7.6. 2013

10. června 2013 v 17:00 | sussanah
Dneska se mi vdávala kamarádka. A protože chtěla malou svatbu, tak jsem hrála dvojroli - svědek a fotograf =D Naštěstí i druhej svědek byl zároveň fotograf, tak jsem na sobě neměla to břímě zodpovědnosti sama. Obřad byl jen pro čtyři lidi, bylo to zajímavý, ale sama bych si takovou svatbu nevybrala. Po obřadu si s námi přiťukli šáňěm, z čehož moc radost nemám, protože druhej svědek mi nechal svou skleničku, aby mohl řídit, takže jsem se zřídila já =D Na oběd jsme šli pěšky do nedaleký restaurace. Jak jsem měla hald a ty dvě skleničky, tak jsem chvílema váhala, jestli se udržim na nohou... =D V restauraci jsem si objednala smaženou nivu s kroketama a hranolkama =D Naštěstí se slečna podivila a místo hranolek jsem to mohla změnit na tatarku =D S kamarádkou jsem pak jeden kus nivy vyměnila za dva kousky tvarůžků a i když jsem se jich bála, tak mi možná chutnaly víc, než ta niva =D Po obědě jsme dojeli na Hrádek a tam jsme chvíli fotili. Musím říct, že přestože počasí posledních dní nebylo nic moc, tak dneska se nádherně vyčasilo =)

R3 - den třístý padesátý druhý 6.6. 2013

9. června 2013 v 21:59 | sussanah
Dneska jsem byla v práci už reglerně celej den. Odpoledne skoro sama, což je mi asi nejpříjemnější. Jediná trochu tmavá skrvnka na tom je fakt, že je blbý jít čůrat. V Mediu to šlo, protože jsem měla záchod v postatě v kanceláři, ale tady je to už trochu víc z ruky... Ale myslím, že časem se to taky naučím =)
Místo tréninku jsme poklidili bordel z návratu a jelo se domů.

R3 - den třístý padesátý prvý 5.6. 2013 - doma

9. června 2013 v 18:18 | sussanah
Do Hradce jsme dojeli asi tak kolem osmý ráno. Byl to docela fičák, ale kupodivu jsem byla docela živá. Dojeli jsme domů, ale místo vybalování jsem šla do sprchy, protože na odpoledne musím do práce. Fakt síla po noci v autě... Nejhorší je, že ani nebyl nával, v klidu by to tam zvládnul jeden člověk... No nic, vrátit se to nedá.

R3 - den třístý padesátý 4.6. 2013 - Itálie (Bologna)

9. června 2013 v 14:39 | sussanah
Dneska byl na programu těžkej den. Hlavně teda ze začátku. Ráno jsme si dali luxusní snídani (krom jiného i kokosovje jogurt!), sprchu a v jedenáct jsme museli z hotelu prč. Naštěstí mají službu úschovy zavazadel, dokud si pro ně nepřijdete, ale být až do pěti někde ve městě mi přišlo totálně nemyslitelný... Naštěstí jsme po snídani potkali ještě další tři zbloudilce, tak jsme se vydali na cestu společně. Nejdřív jsme si prošli muzeum (tam jsem si vyfotila totální ujetinu - střelnou vycházkovou hůl a střelnou šavli =D ), velice pomalu samozřejmě =) Pak velice pomalý oběd, u kterého jsem měla málem infarkt, když na mě z pizzový kapsy vykoukla houba O.o

R3 - den třístý čtyřicátý devátý 3.6. 2013 - Itálie

8. června 2013 v 23:21 | sussanah
Ráno jsme vyjeli na Bologne. Jsem z toho trochu mrzutá, protože jsem do poslední chvíle doufala, že to nakonec bude opravdu Cinque Terre... Prej příští rok... Tak snad. Nicméně Italové mají v pondělí zavírací den, takže jsme sice dojeli do italskýho Versailes, ale bylo zavřeno. A po pravdě, já ve Versaille byla, a i když si nepamatuju, jak se to správně píše, takhle to tam teda rozhodně nevypadalo... Tohle bylo obrovský, nabubřelý, přehnaný a megalomanský cihlový stavení skoro bez oken O.o Ale na nádvoří kouřil Dexter! Teda nebyl to on, to by mě asi kleplo štěstím, jen mu byl děsně podobnej =) Měla jsem se s ním vyfotit sakra. Jediný dobrý na téhle zastávce ')nebyl otevřenej ani záchod!) byla gelaterie. Obvykle si dávám jahodovou, ale řekla jsem si, že udělám změnu a dala jsem si kopeček s barevnejma kouskama. Vyklubalo se z nich kandovaný ovoce =)

R3 - den třístý čtyřicátý osmý 2.6. 2013 - Itálie

8. června 2013 v 14:00 | sussanah
Dneska byl hlavním programem dne náš turnaj. Už včera jsme si přečetli, že půjdeme 17. z 22. No nic moc, abych pravdu řekla. I když je to otázka, pro účastníka je lepší, když jde mezi prvníma, protože to čekání je docela nepříjemné, ovšem z pohledu poroty si člověk líp zapamatuje to, co viděl mezi posledními. Jasně, dělají si poznámky, tak by to nemělo mít žádnej vliv, ale kdo ví...

R3 - den třístý čtyřicátý sedmý 1.6. 2013 - Itálie

7. června 2013 v 21:53 | sussanah
Dorazili jsme kolem poledního a hned jsme se převlíkli do kostýmů. Teda, já jsem vlastně hned vlítla do sprchy. Na spaní už moc místa nezbývalo, ale jelo nás jen osm, tak jsme se dokázali pěkně poskládat =) Pak jsme se vydadli na náměstí, kouknout na italskej turnaj. Asi pro to nemám moc pochopení, ale moc dlouho jse se koukat nevydržela.

R3 - den třístý čtyřicátý šestý 31.5. 2013 - cesta do Itálie

7. června 2013 v 20:24 | sussanah
Dnešní odjezd byl zvláštní v tom, že normálně už býváme dva dny pryč. Vystoupení máme už zítra večer a vyjížděli jsme teprve po desátý. Bylo to tím, že jsme ještě museli něco zařídit na Muzejní noci. le vlastně to moc nedailo, protože jsme viděli charlestonový tanečnice, dali jsme si gulášek a vůbec jsme měli pohodovej odjezd, žádnej kvalt a tak =)

R3 - den třístý čtyřicátý pátý 30.5. 2013

2. června 2013 v 13:00 | sussanah
A dneska už jsem měla volno =) Dopoledne (no, vstala sem v jedenáct) jsem dodělala tulipán a pečlivě jsem ho fotila, takže bude článek =) Odpoledne jsem udělala jednu šicí objednávku a pak jsem vyjela do Hradce. Jednak na nákup a dvak na trénink.

R3 - den třístý čtyřicátý čtvrtý 29.5. 2013

1. června 2013 v 13:00 | sussanah
To jsem se vlastně včera nezmínila, že si mě přišli vyžádat na účast na školení o redakčním systému našeho novýho webu. Kdybych věděla, že jediná užitečná věc bude vytvoření mýho administrátorskýho účtu... =D Dvě hodiny jsem poslouchala, jak se vkládají obrázky, jak odkazy... Uf. Pak jsem ho odrovnala otázkou na pevný mezery a bylo hotovo =D

R3 - den třístý čtyřicátý třetí 28.5. 2013

31. května 2013 v 13:00 | sussanah
Zase dělám výtvarnou dílnu se zavařovačkama. A saamozřejmě ještě žádný nemám. Je to teda až skoro za dva týdny, ale stejně =D To zase bude práce to šechno zbavit etiket...

R3 - den třístý čtyřicátý druhý 27.5. 2013

30. května 2013 v 22:41 | sussanah
Pondělí je nicmoc den, i když v tomhle případě je to docela snesitelný s myšlenkou na tento pátek =) Jasně, počasí není moc nakloněný tomu, že by to bylo nějaký extra super, ale na druhou stranu to bude vypnutí ze stereotypu, takže velice vítaná změna.
Cestou domů jsme viděli srnce! =) Ale než jsem vytáhla foťák, tak se dal na útěk... Ale růžky i tak mám ^_^

R3 - den třístý čtyřicátý prvý 26.5. 2013

29. května 2013 v 23:04 | sussanah
Neděle je fajn den ^_^ A rozhodně ne kvůli tomu, že nechodí pošta ;)

R3 - den třístý čtyřicátý 25.5. 2013

29. května 2013 v 8:01 | sussanah
To si tak jednou přijedeme domů a tam se dějou věci! O.o

R3 - den třístý třicátý devátý 24.5. 2013

28. května 2013 v 16:26 | sussanah
Při pátku je i počítač unavenej... Jinak si nedovedu vysvětlit, proč mi vyhodil takovou hlášku =D
A už se nám to blíží, příští pátek večer vyjíždíme směr Itálie! Vrátíme se někdy kolem středy, prostě jen prodlouženej víkend, ale i tak to bude super =)

R3 - den třístý třicátý osmý 23.5. 2013

27. května 2013 v 22:42 | sussanah
Dneska jsme místo tréninku oslavovali kulatiny =) Za týden nás čeká Itálie, tak jsme si dali špagety s omajdou a rajčata s mozzarelou. A téma jsme vybrali podle toho, že když někam jedeme, tak míváme jisté obtíže... O:-)

R3 - den třístý třicátý sedmý 22.5. 2013

27. května 2013 v 16:28 | sussanah
Dneska jsme za oknem objevili snůžku pavoučků. Vypadají jako miniaturní rolničky =D Jeslti se ale včichni vyklubou, tak to bude pěkná polízanice =D Je jich tam aspoň stovka =D

R3 - den třístý třicátý šestý 21.5. 2013

27. května 2013 v 9:29 | sussanah
Zítra mám výtvarnou dílnu a budu mít Dadaismus. Tak jsem si řekla, že už je fakt čas udělat nějakou ukázku =D Myslím, že se mi to docela podařilo. A to jsem se ani moc nesnažila. Nemůžu sice stopro tvrdit, že je to dadaistický (trochu se to blíží i kaligramu), ale líbí se mi to =)

R3 - den třístý třicátý pátý 20.5. 2013

26. května 2013 v 21:53 | sussanah
Dneska se stala totálně boží věc. Už se děsně těšim, až ho budu mít ^_^

R3 - den třístý třicátý čtvrtý 19.5. 2013

26. května 2013 v 17:18 | sussanah
Ráno jsem trochu šmírovala králíky =D Moc se mi to nedařilo, ale pár fotek z toho je =)
Dneska jsme měli jen dvě vystoupení, v deset a v poledne. A hned po tom druhym jsme museli jet domů. A doma na nás čekala hromada ansekanýho dříví na zaklizení do dřevníku. A to jsem si říkala, jak si půjdu lehnout. Tak nic =D Ale trvalo to chvilku a pak jsem si mohla dáchonut =)

R3 - den třístý třicátý třetí 18.5. 2013

26. května 2013 v 10:34 | sussanah
Ráno nás čekala luxusní snídaně. Výborně jsme se nadlábli a přepsali jsme čas prvního vystoupení na všech plakátech z 10:00 na 12:00, protože pršelo... Ale nakonec se vyčasilo a byla z toho moc pěkná akce =) Fotky nemám, protože na to fakt nezbýval čas.

R3 - den třístý třicátý druhý 17.5. 2013

25. května 2013 v 22:04 | sussanah
Dneska jsem fotila naši novou kolegyni na nástěnku. Nebudu se dávat celou fotku, jen výřez. Ten stojí za to. Fotili jsme se všichni se svou oblíbenou knihou. A tohle nechápu =D

R3 - den třístý třicátý prvý 16.5. 2013

25. května 2013 v 20:16 | sussanah
Dneska jsem zase vyfotila ptáka =D

R3 - den třístý třicátý 15.5. 2013

25. května 2013 v 17:53 | sussanah
Dneska jsme v práci měli Den Evropy a naše stanoviště bylo Severní Amerika. Rozhodli jsme se dělat indiány a indiánský čelenky. Dvě kolegyně byly v malírně a pomáhaly dětem a já s další kolegyní jsme seděly u pultu a vystřihávaly jsme papírový pírka. Bylo to ubíjející. A pak se mi podařil solidní trapas =D Přišel fotograf vyslanej pořádající organizací (my jsme měli ve spolupráci s někým právě jen to indiánský stanoviště) a fotil a prej ať si ho nevšímáme. Tak mu řikám "ok, nevšímám si vás, jen mi řekněte, na co fotíte, dělám si takovej průzkum trhu, abych zjistila, co si koupit" a on že nikon d700 a že je dobrej a ať si ho koupim. Tak jsem mu poděkovala a při dalíš řeči jsme se dostali k tomu, že my máme doma asi nikon d80 (samozřejmě, že ne, je to Canon D400, holt jsem debil) a on že to je divný číslo. A já na to "ale to déčko, to tam určitě je". On se zatvářil velice... mno... soucitně =D A pravil "To déčko, to je jako digitální, to je všude..." =D No nezabili byste mě? =D

R3 - den třístý dvacátý devátý 14.5. 2013

23. května 2013 v 23:12 | sussanah
Dneska jsem měla volno a byla jsem tak unavená, že jsem si řekla, že ani nepojedu cvičit. Docela pěkně jsem si odpočinula =)

R3 - den třístý dvacátý osmý 13.5. 2013

22. května 2013 v 23:01 | sussanah
Pondělí nebývá moc příemná věc, to teda nikdy. Ale fotky mám pěkný =)
No jasně, už je trochu ohraný fotit neustále to samý, ale když oni jsou prostě tak k sežrání ^_^

R3 - den třístý dvacátý sedmý 12.5. 2013

21. května 2013 v 21:16 | sussanah
Dneska jsem si chtěla ušít novej živůtek. Ten původní má špatnej střih. Ale hrozně jsem se zdržela hledáním původního střihu a pak jeho upravováním. Fakt nutně potřebuju tu pannu. No a pak už jsem na šití neměla sílu, tak jsem šla ven fotit =)

R3 - den třístý dvacátý šestý 11.5. 2013

15. května 2013 v 16:51 | sussanah
Dneska jsem musela přijít zadním vchodem, protože přední byl ještě zavřený a kavárna taky. No a vzadu na parkovišti byla zajímavá věc. Zajímavá hlavně tím, že bych ráda věděla, jak se tam ten chudák dostal. Překonala jsem zimu, čůrací potřebu a těžkou tašku, vytáhla jsem foťák a udělala pár snímků.

R3 - den třístý dvacátý pátý 10.5. 2013

15. května 2013 v 12:25 | sussanah
Uf. Sbírám síly a zítra snad už konečně odešlu ten mail... Už bych měla, trvá to víc jak týden... To je tak, když máte "geniální" nápad a pak nejsou koule na to dotáhnout to do konce. Ale ono to nějak dopadne a nejhorší, co se může stát je, že nedostanu odpověď. A na to se neumírá (většinou), takže by jeden řekl, že bych měla být v klidu, co? No ale nejsem =D

R3 - den třístý dvacátý čtvrtý 9.5. 2013

14. května 2013 v 21:27 | sussanah
Něco vám řeknu, včerejšek byl tak hrozně zbytečnej den... Kdybych věděla, jak to bude probíhat, zůstala bych doma a odpočívala bych... Aspoň, že z toho mám pěkný fotky =)

R3 - den třístý dvacátý třetí 8.5. 2013

12. května 2013 v 21:35 | sussanah
Dneska jsme jeli fotit na Potštejn.

R3 - den třístý dvacátý druhý 7.5. 2013

12. května 2013 v 10:06 | sussanah
Na internetu jsem objevila totálně boží věc. Kabelku, která se na sluníčku vybarví!!! =D V komentáři jsem si přečetla, že se do ní vejde A4 na výšku, rozmměry jsem teda moc nekontrolovala. Nicméně jsem čekala, že mi přijde kabelka velikosti A4... Ani omylem... Přišla velká kráva =D Ale o to víc se vybarvuje a je to děsnej fičák. V domě bílá, venku barevná a to během pár vteřin =)

R3 - den třístý dvacátý prvý 6.5. 2013

7. května 2013 v 22:44 | sussanah
Dneska jsme trénink prokecali... Alcestou k autu jsem vyfotila božího čimčaráka a než došel Roman pro auto a dojel pro mně, tak jsem ho i nahrála =D Sice to trochu šumí, ale myslim, že se mi to docela povedlo =)

R3 - den třístý dvacátý 5.5. 2013

7. května 2013 v 12:51 | sussanah
Neděle je den na půl. Na jednu stranu jste rádi, že ještě můžete být doma, ale na druhou stranu víte, že zítra už zase musíte jít... No. Dodělala jsem látkovou skříň. Vyhodila jsem jeden odpadkový pytel a zbytek pěkně porovnala. Dokonce se mi podařilo se zbavit skoro všech věcí pod stolem, což vůbec nechápu. Ale možná je to tím, že jsem místo ve skříni zabrané pro šicí stroj obětovala jiným věcem a stroj si nechávám na stole. I tak je to ale zvláštní. Dobré. Ale zvláštní.
Látku na šaty mám už usušenou a o příštím víkendu (až se vrátím z práce) se pustím do šití. S akcí to sice pořád není troprocentní, ale když už mám objednané peří na čelenku, rozdělané šaty a rozjednanou cigaretovou špičku, tak to dotáhnu do konce. Ono se mi to bude jednou hodit, i kdyby na normální nošení =)

R3 - den třístý devatenáctý 4.5. 2013

6. května 2013 v 15:44 | sussanah
Sobota je jedením z mých velice oblíbených dnů =) Sice jsme chvíli pracovali na řezání dřeva, ale pak se táta seknul a začlo pršet, tak jsme toho nechali. To seknutí nebylo vážný, ale v dešti to fakt nešlo.

R3 - den třístý osmnáctý 3.5. 2013

6. května 2013 v 14:46 | sussanah
Dneska jsem sice měla mít volno, ale nakonec jsem šla do práce. Vystřídala jsem kolegu se zkriplenou nohou. A bylo to fajn, protože jsem si mohla jít zacvičit, což bych jinak nemohla, protože by se mi to krutě nevyplatilo. Upřímně. Ono to cvičení po ránu je docela masochistická záležitost... A příští pátek zase =D

R3 - den třístý sedmnáctý 2.5. 2013

5. května 2013 v 23:05 | sussanah
Po dvou dnech volna se z dnešního čtvrtku stalo malé pondělí... Ale i tak to dopadlo poměrně slušně =) A teď reklama na knihovnu - V GALERII V PŘÍZEMÍ STOJÍ TOHLE SUPER AUTO!!! =D

R3 - den třístý šestnáctý 1.5. 2013

5. května 2013 v 21:07 | sussanah
Nejlepší svátek je ten, který padne na všední den! ^_^ Počasí se taky docela vydařilo a vůbec to bylo fajn. Sice mi to trochu kazí to, že mám zítra důležirou akci v knihovně a tak nějak na to nejsem moc připravená, ale snad to dobře dopadne... =D

R3 - den třístý patnáctý 30.4. 2013

4. května 2013 v 22:53 | sussanah
Dneska jsem měla volno, protože mám kupu napracovanejch hodin. Docela jsem si to užila =) Sice jsem si odpoleden chtěla jet zacvičit a přestěhovat kluky z knihovny domů, ale nakonec na to nedošlo, protože cvičení odpadlo... Ale tak co, půjdu aspoň v pátek, ono to jednou týdně stačí. Dvakrát je lepší, ale jednou stačí. I když by mi nevadilo chodit i víckrát =) Chtěla bych to dotáhnout daleko.
 
 

Reklama