Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

365 dní

Den šedesátý šestý 5.9. 2010

7. září 2010 v 14:32 | sussanah
Den po pařbě, tak si to představte... =D
Celej den jsem byla jako mrtvá. Vůbec jsem se nevyspala a ani jsem nic neudělala.
A evidentně se to pěkně rozšířilo na celej barák =D Dneska jsem vyfotila Roxy, jak pěkně spinká.

Den šedesátý pátý 4.9. 2010

5. září 2010 v 23:12 | sussanah
Konečně den monstr akce =)
Při Elišce je v krámě vždycky hrozně narváno. A letos to nebylo jiný. Naštěstí jsme tam byly obě, takže jsme si mohli dávat pauzy. Stihla jsem si proběhnout obě náměstí a pěkně jsem si nakoupila =)
Naušnice s psíma packama, sponky do vlasů z křišťálový pryskyřice a dvě kožené čutory =) To vyfotím někdy v akci.
Trochu mě rozmrzelo, že kvůli tý večerní akci přijdeme o koncert Arcusů, ale stejně bylo hnusný počasí na koncert pod širákem. Tak mě to mrzelo jen chvilku =)
Tyhle fotky jsou možná trochu proti pravidlům tohohle projektu. Nefotila jsem je totiž já. Ale jsem na nich. A navíc je tohle můj projekt, takže tak! =)

Den šedesátý čtvrtý 3.9. 2010

5. září 2010 v 22:31 | sussanah
Dnešní jízdou jsem se dostala do poloviny. Prej autoškola na tři měsíce. Pche. Po dvou měsících jsem teprve v půlce! Je to naprosto na zbláznění.
Navíc už mě ten chlap děsně rozčiluje. Jsem nasraná ještě než vlezu do auta. Které je mimochodem naprosto luxusní! =)
Ať už je konec, nebo ho jednou zabiju...
Dneska jsem fotila cestou domů na autobusovym terminálu. Foceno oboje už ze sedačky. První je dráček.

Den šedesátý třetí 2.9. 2010

2. září 2010 v 22:59 | sussanah
Dnes byl normální den. Až na to, že jsem se v autobuse tentokrát neprobudila... Vystřelila jsem až na terminálu a to už autobus zase odjížděl =D naštěstí jen parkovat, ale i tak jsem byla rudá až úplně ... všude =D
No a to mě tak vykolejilo, že jsem měla zbytek dne nějak zpomalenej.
Trénink byl v pohodě, i když jsme dělali to samý jako v pondělí. A právě z toho mě ještě dneska bolej svaly, o kterejch normálně nevím. Tak se docela bojím zítřku. Ale snad to bude dobrý.
Zítra mám další jízdu. Už jsem za polovinou.
Děsně se těšim na tu sobotní akci! =)
K večeři jsem si dala pampeliškovej medík, co jsem dělala koncem jara a musim se zase pochlubit, jak je děsně dobrej =)
A když už jsem si myslela, že ho budu muset i vyfotit, tak se stalo něco suprového. Jak jsem vám minule ukazovala tu myš, tak tu se nám pořád nepodařilo chytit. No ale Roxy na tom svědomitě pracuje =)

Den šedesátý druhý 1.9. 2010

2. září 2010 v 0:13 | sussanah
Dneska začínám třetí měsíc svého projektu 365.
Stále více zvažuju přihlášku do Autorského klubu, ale stále nevím. Každopádně jsem se rozhodla přesunout Mediátora na vlastní speciální blog. Odsud ho přesunu tam. Abych to tu měla víc autorské =)
Nakonec mi tu zůstanou jen povídky a projekt a to by třeba mohlo projít. Uvidíme, jestli se budu vůbec hlásit.
Surcot zatím leží ladem. Asi jsem ten výstřih udělala fakt malej a teď nevim, jestli ho zvětšovat, nebo jestli si stát za tím, že to byl úmysl. On to vlastně úmysl byl, ale abych si to historicky obhájila, na to asi nemám. Takže chudák leží u stroje jak mrcha a čeká, až mu upravím spodní lem. Měla bych to stihnout do přespříštího víkendu. To snad dám.
Sobotní akce už se docela dost blíží a muž pořád nemá jasno, za co půjde. Já mám. Sice mi chybí ta rtěnka, ale ono to půjde i bez ní. Divadelní líčidla jsou taky dobrá. Těším se, až se budu moct pochlubit fotkama. Jsem přesvědčená, že to bude první akce, na které budu pěkná. Částečně i proto, že budu mít korzet a nebude vidět pupík =D
No a teď k fotkám. Zase zvířátka =)

Den šedesátý prvý 31. 8. 2010

31. srpna 2010 v 22:54 | sussanah
V práci mám skoro hotovo =) Rozhodla jsem se provést tam rovnou velkou revoluci, když už jsem v tom uklízení.
Zapomněla jsem včera napsat, že v sobotu budeme mít kostýmovou party. Rozhodli jsme se pro monstr party a já už mám svůj kostým vymyšlený! To je asi poprvé =) Ale neprozradím to. Jen řeknu, že jsem se dneska celej den marně pokoušela sehnat modrou rtěnku...
Doma sice mám divadelní barvu, ale chtěla jsem spíš tu rtěnku. Koupila jsem si modrej lesk, ale má kuličku (blbec jsem se v krámě nepodívala) a nedá se přes tu barvu natřít. Ale naštěstí pěkně voní =)
K tomu jsem si ještě koupila naprosto boží lak na nehty. Barva petrolejová. Cena směšná. Bohužel i velikost.

Den šedesátý 30.8. 2010

31. srpna 2010 v 22:46 | sussanah
V práci stále řádím jako černá ruka a snažím se všechno uklidit. Ještě po těch kominících. Nestíhám tudíž nic jiného. Ani tvořit. Ani psát. Ani fotit.
Prostě je to děs. Ale už to pomalu končí. Začíná být uklizeno a já budu mít volno.
Už se na to fakt těším! Zatím musím přepracovat povídku Fénis, aspoň v hlavě, a pak vám ji pěkně naservírovat =)
Jak jste jistě pochopili, dneska jsem nevyfotila nic nového. Ale abych neustále nazaplácávala špatné dny černou fotkou, dám sem nějakou starší, kterou jsem nepoužila.
Je to sice proti pravidlům, ale vzhledem k tomu, že si to každej dělá víceméně pro sebe, tak je to jedno =)
A dneska sem hodím zase Kačenku. Nemůžu ji prostě vyfotit znovu, ale stejně na ní pořád myslím, takže to vlastně platí... =)

Den padesátý devátý 29.8. 2010

29. srpna 2010 v 23:41 | sussanah
Včerejší škrábanec se do rána pěkně podebral, takže jsem si ho musela pořádně vyčistit, aby se to už neopakovalo. Hnus velebnosti.
Surcott jsem skoro došila a už vím, že měl mít trochu větší výstřih. Zatím se mi to ale nechce opravovat. Uvidím, jak se s tím bude žít. Ještě začistím spodní okraj a přidám nějaké zdobení a bude hotový. Zatím jenom suprově hřeje =) Zrovna ho mám na sobě přes pyžamo =D
Vyfotila jsem Jetra, Roxy a muže, jak společně večeří a hrají si na mystické démony =)
PS: ten lepenkový děs v rohu je moje posvátná hora látek a to ještě zdaleka nevidíte fragmenty všech takových hor *muhehe* =D

Den padesátý osmý 28.8. 2010

28. srpna 2010 v 23:44 | sussanah
Další dlouhej den. Konečně jsem dočistila ty sklenice, ale že mi to teda dalo...
Po pracovní době jsem vedla kurz šperků ze spojovacích kroužků. Obvykle to trvá maximálně tři hodiny. Dneska čtyři a půl. Ale naučila jsem to všechny tři paní a za to jsem na sebe opravdu hrdá =)
Doma na nás čekala rodinná oslava všech svátků a narozenin, co kdo v srpnu má. A to jsou kromě mě naprosto všichni.
Byla jsem v takovém dobrém rozmaru, že jsem zkusila to PDA znova strčit do zásuvky. A ono zareagovalo! Už si s nim několik hodin hraju a zatím to vypadá dobře *ťuk ťuk na dřevo*. Zatím se mi teda nepodařilo ovládnout všechny funkce, ale snad to bude dobré. A snad nepřestane fungovat.

Den padesátý sedmý 27.8. 2010

28. srpna 2010 v 10:01 | sussanah
Den na hovno...
V práci jsem makala jak černá ruka a ještě večer mě z toho bolela hlava. Navíc jsem to ani nestihla všechno a zítra mě čeká zbytek. Pro představu, dělám v krámě, kde je naprostá většina zboží ve sklenicích a jak jsem psala o těch kominících... Ano. Všechny sklenice se musí otřít. Navíc kolegyně ještě před otvíračkou asi pětkrát vytřela, takže když jsem přišla do práce, naprosto nechutně to tam páchlo. Otevřela jsem dveře a zapnula větrák. I ten se podepsal na mojí hlavě.
Večer přijdu totálně mrtvá domů a na stolku mi leží balíček. Dlouho očekávaná navigace na geokešink. A samozřejmě, nefunguje... Jsem totálně nasraná a tím pádem jsem nic nevyfotila. Nebo vyfotila?

Den padesátý šestý 26.8. 2010

26. srpna 2010 v 23:09 | sussanah
Jetrovi už vypadávají zuby! Už jsou to asi tři dny, ale zapomněla jsem to poznamenat =) Zítra to zkusím vyfotit =)
Dnes byl těžký den. Nejdřív jsem odcházela v tak blbej čas, že jsem nestihla palačinky. Pak mě hrozně vytočil autoškolák. (Jo, dobrá věc mezitim byla, že jsem si stihla najít další keš a koupit nit na surcott!) No a pak přijdu do práce a před krámem naprosto neuvěřitelná řada pytlů na odpadky. Plných. Tak si říkám, to je ale divné. No a vejdu do krámu. Tam prach a špína. A dva kominíci =)
Konečně nám čistili komín. Chudáci byli naprosto nasraní, protože přijeli ráno v devět a mysleli si, že do oběda mají hotovo (že tam jsou maximálně dva kyblíčky svinstva na odvežení). Já přišla ve dvě a ještě neviděli konec...
Nedalo mi to a zeptala jsem se, za kolik let se v komínu nadělá takovýho bordelu. Na to pan kominík protočil panenky a pravil, že něco takovýho v životě neviděl a že by moc nedal za to, že se ten komín naprosto nikdy nečistil! A že to dá majitelovi pěkně sežrat =)

Den padesátý páty 25.8. 2010

26. srpna 2010 v 23:02 | sussanah
Jetro mi rozkousnul mikinu, takže jsem si dneska byla koupit nášivky. Po pravdě... Mikina byla z výprodeje za desetikorunu a ty nášivky jsou asi za pade... No jestli se to vyplatilo? Ale jo =) Jen je asi nepoužiju na tu mikinu. Tu asi jenom zašiju a na nášivky vymyslim něco lepšího =)
Jo a fakt gól. Jak si šiju ten surcott, tak jsem zjistila, že nemám správný nitě. A to mám tu látku doma skoro rok a celou tu dobu žiju v přesvědčení, že jsem zároveň s ní koupila i ty nitě. Takže surcott mohl být dneska hotový, msíto toho budu čekat do neděle. Pokud do tý doby seženu tu nit. Naprosto nejhorší na tom je, že jsem v tý galanterii dneska byla! Hloupá...

Den padesátý čtvrtý 24.8. 2010

26. srpna 2010 v 22:57 | sussanah
Konečně se mi podařilo dostříhat Roxouška. Byl to tedy boj... A zase vypadá jako krysoněk! O_o =D
Pokaždý, když jí ostříhám, vypadá jak úplně jiný plemeno =D
Dnes jsme byli na veterině u nového pana doktora a ten nám ten novej sestřih dokonce pochválil =) Sice dodal, že strojkem by to vypadalo ještě líp, ale se strojkem na Roxy prostě jít nemůžu. Za prvně ho nemám a za druho by se stejně bála, takže tím se řeší i bod jedna. Teda jako že je v podstatě nepodstatnej =)
A teď fotky ošmikaného Roxouška =)

Den padesátý třetí 23.8. 2010

24. srpna 2010 v 11:19 | sussanah
Dneska jsem ulovila další keš =) Tentokrát na terminálu v Hradci. Kostým jsem nechala ležet, zítra budu celý den doma, tak se na něj vrhnu.
V šermírně jsem zjistila, že budu taky muset upravit svou prošívku (úplně poslední fotka), tak toho budu mít na šití víc.
A zase jsem fotila Roxouška. Byla hrozně vtipná =)

Den padesátý druhý 22.8. 2010

24. srpna 2010 v 11:13 | sussanah
Pracuju na svym kostýmu a večer jsem si uvědomila, že jsem nic nevyfotila. Chtěla jsem sice fotit postup šití, ale nakonec se ukázalo, že to bude tak hrozně klikatá cesta, že jsem se rozhodla vyfotit radši až výsledek. K němu doufám dojdu do týdne.
Dneska jsem vyfotila Jetrovu packu. Nebo jsem aspoň chtěla. Má ji stejně velkou jako já dlaň, ale není to moc dobře vidět, pořád mi tam cpal hlavu =)

Den padesátý prvý 21.8. 2010

21. srpna 2010 v 22:17 | sussanah
Zase bych měla vyfotit zvířátka, rostou hrozně rychle =)
Dneska jsem moc nefotila. Ulovila jsem další dvě kešky, ale bylo takový vedro, že jsem neměla mozek na to to zdokumentovat. Škoda, od jedné byl nádherný pohled na muzeum. Ale k té se stejně asi budu muset vrátit, takže to třeba ještě nafotím =)
Vyfotila jsem takový děsně srandovní vláček, kterej jezdí v parčíku. Chtěla jsem ho cvaknout ještě líp, když jsem si všimla, že se tam nesmí fotit a radši jsem foťák urychleně schovala. Ten vláček ale vidět je. No a na tom vlevo seděly děti s maminkama a čekaly na výjezd =) A pak pořvávaly, ať to jede rychlejc... Parchanti mrňavý...

Den padesátý 20.8. 2010

21. srpna 2010 v 22:11 | sussanah
Pozor všem kačerům, článek obsahuje spoilery ke keškám Královéhradecké Malé náměstí GC17AQ0 a Jan Pavel II. GCTZ2B!

Dneska jsem ulovila svoje první dvě kešky! Docela dost mě to baví, je to jak jinej svět =)
První byla na terén velmi lehká. Druhá byla horší... Nápověda zněla "dutina stromu hodně vysoko". Na finálním místě byli jen dva stromy a prakticky na první pohled bylo jasné, který z nich to je. Jenže... To nebylo hodně vysoko, ale kurva hodně vysoko! Já mám cca 175 cenťáků a prakticky jsem se tam nemohla dostat. Navíc lovec přede mnou to tam zasunul nějak moc pečlivě... No prostě sápala a drápala jsem se tam skoro deset minut. Vytahala jsem si ruce i nohy. Ale dostala jsem ji!

Den čtyřicátý devátý 19.8. 2010

20. srpna 2010 v 17:21 | sussanah
Dort se povedl! dobrá snídaně =) A teď k dnešku:

Opravdu dlouhý den... Ne snad kvůli práci, po pravdě když jsem do ní dojela, tak mi bylo řečeno, že jsem se o den sekla a mám přijít až zítra. Ale měla jsem svoje vysoké gotické boty a nedošlo mi to. A protože mi to nedošlo, tak jsem kroužila kolem obou náměstí a hledala si body pro geokešink (moje nová záliba, ještě o ní napíšu =)) a dřela si kůži z achylovek... Což jsem samozřejmě zjistila až na tréninku. Přiznám se, že na večerní nákup už jsem se vůbec nechtěla obouvat, ale musela jsem =(
A co jsem nafotila? Nové zboží, které jsme dostali. Fotila jsem ho pro mamku, aby si mohla vybrat z domova =) Jsem to ale hodná dcera, co? =D
PS: nedávám sem všechno, jen detaily a je to vůbec poprvé, co tu nebudou celé fotky, ale jenom výřezy, proto ta menší kvalita...

Den čtyřicátý osmý 18.8. 2010

20. srpna 2010 v 17:14 | sussanah
Dnes jsem si v poklidu serfovala na netu, když přišla Eliška a pravila, že jí není dobře. Ptáte se, proč mi to říkala? Taky jsem se ptala...
No a důvodem byl dort. Včera ho začala dělat a už to nestihla. No a aby neosychal, tak mě poprosila, abych ho dodělala. Docela odvážná, řekla bych.

Den čtyřicátý sedmý 17.8. 2010

17. srpna 2010 v 21:21 | sussanah
Dneska se stala naprosto neuvěřitelná věc! Klidně si jedu s autoškolou (už mi to i docela jde), když tu najednou vidím bílý přívěs a na něm napsáno crepes. To jsou francouzsky palačinky. Tak si říkám "hmmm, to bych si dala..." Zrovna jsem měla parkovat a nechat jet někoho dalšího. A jak jsme ten přívěs minuli... Bretoňský znak!!! Málem jsem to narvala do už zaparkovanýho auta... Vystřelila jsem jak blázen a modlila se, abych s sebou měla foťák. Ráno jsem totiž uvažovala o tom, že ho nechám v práci a vezmu si ho až na cestu domů. No, ještě že jsem to neudělala =) Creperka tam sice cestou domů ještě byla, ale nebyl by čas zastavit se tam...
Tohle setkání mi zvedalo náladu celej den =)

Den čtyřicátý šestý 16.8. 2010

17. srpna 2010 v 21:14 | sussanah
******* komáři!!!!
Jsem celá pokousaná a už z toho magořim! O_o
A o tom je i dnešní fotka...
Není sice moc ostrá, ale jasně dokazuje velikost těch odporných stvoření...

Den čtyřicátý pátý 15.8. 2010

16. srpna 2010 v 19:54 | sussanah
Akce končí. Konečně!
Zase mě pobavila jenom ještěrka =) Byla hrozně mrňavá! =) Pak jsem ještě poprosila o volno na zítra, abych se mohla vyspat =)

Den čtyřicátý čtvrtý 14.8. 2010

16. srpna 2010 v 19:49 | sussanah
První den víkendové akce. Nic moc teda. Rok od roku je to slabší a slabší. Tentokrát jsem si ale našla potěšení v novém náramku =)

Den čtyřicátý třetí 13.8. 2010

16. srpna 2010 v 19:43 | sussanah
Pátek třináctého. Dneska se mi tak nechtělo do práce... Na smůlu tohoto dne sice moc nevěřím, ale tentokrát nic moc.
Ráno jsem zase vstávala v pět a domů jsem vůbec nejela. Odpoledne jsem dostala "nové" zuby. Kvůli víkendové akci. Bylo to hrozné. To jsem vám právě nafotila. Vypadám v nich jako... no... to se nedá ani popsat... Více o akci zítra =)
Ale až na hrůznost těch zubů musim uznat, že systém držení na vlastních zubech pomocí dvousložkového tmelu, který po pěti minutách zatuhne a zuby se dají používat opakovaně je velmi dobrý =)

Den čtyřicátý druhý 12.8. 2010

13. srpna 2010 v 8:36 | sussanah
Dnes se stala spousta supr věcí =)
Jak jsem psala o těch kostrácích, tak dneska byl den otevřených děr! Takže mám i nafoceno ;)
Bylo to fakt zajmavý. Třeba by mě nenapadlo, že se od třináctýho století pořád zvětšuje mocnost náměstí. Prostě každej, kdo se rozhodl udělat novou dlažbu, ji položil na tu starou. A jak se dala ta nová dlažba na tu starou, která se ještě musela nějak zarovnat či co, tak se náměstí zvedlo skoro o dva metry =D
A večer jsme jeli do obchoďáku, páč jsme měli hlad. Chtěla jsem si dát tortilu, ale jak jsem procházela kolem káefcíčka, tak jsem to přehodnotila. K dětskému menu dávali Garfielda! A mohla jsem si vybrat z několika figurek v různejch pózách =)

Den čtyřicátý prvý 11.8. 2010

11. srpna 2010 v 22:40 | sussanah
Jak jsem dneska psala o těch mrtvolách (tady), tak fotky bohužel nebudou. Když jsem šla odpoledne kolem, už byli někam odvežený... Ale zážitek to byl hustej a celej den jsem to někomu vyprávěla =D někteří chudáci to slyšeli i víckrát =D
Doma jsem pak žasla nad tím, jak velkej úlovej mužík přinesl z lesa. Vím, že hodně pršelo, ale celej košík jsem prostě nečekala. A právě to jsem dneska fotila. Když nevyšly ty mrtvoly... =)
Ještě jsem se pokusila vyfotit Roxy, jak jí vypadnul jazýček z pusy. To se jí tak někdy stává. Má podkus a sem tam to nevypočítá =) Jenže už bylo blbé světlo a moc se mi to nepodařilo... Snad jindy =)
btw styďte se, za celej dnešek ani jeden komentář...

Den čtyřicátý 10.8. 2010

10. srpna 2010 v 22:07 | sussanah
Volné úterý = sobota. Takže jsem zmatená a zítra budu mít neděli a ona bude místo toho středa. Já jdu ráno na jízdy a odpoledne na teorii a fakt se hrozně těším.
Nicméně dnes. Zkracovala jsem kalhoty. Probírala se svými zásobami látek a zvažovala, co budu šít. Nechala jsem si odsádrovat prsa, abych si mohla nechat udělat zbroj na míru =D a tak. Dneska byl docela dobrej den. Taky jsme konečně začali v trochu větší míře sklízet ostružiny, i když by si asi zasloužily ještě chvilku zůstat na keři. Když jsme byli v tom, tak jsem vyrvala kopřivy, co to tam hyzdily a teď toho docela lituju. Jedna mě žahla do dlaně a teda nic příjemnýho...
A k fotkám =)

Den třicátý devátý 9.8. 2010

10. srpna 2010 v 21:52 | sussanah
Pondělí. Nic moc... Jako každé pondělí.
Na tréninku jsme se docela nasmáli, ale to ten den moc nezachránilo. Sice jsem se docela dobře vyspala a ani v práci jsem nebyla dlouho. Ale prostě byla asi sluneční bouře, nebo tak něco.
Takže jsem vyfotila NIC =D

Den třicátý osmý 8.8. 2010

8. srpna 2010 v 23:54 | sussanah
Na dnešek jsem se konečně pořádně vyspala! =)
Rozhodla jsem se nafotit další svoje nepoužívané šermířské věci a nabídnout je k prodeji. Pak jsem orvala trochu rybízu. Ostříhala půlku psa (viz foto) a ušila si spodky=)
A teď půjdu konečně do vany a spát! =)

Den třicátý sedmý 7.8. 2010

7. srpna 2010 v 20:45 | sussanah
Další dlouhá sobota. V noci jsem vstávala snad každou hodinu kvůli psu. Pak šichta. Taky jsem měla kurz na drátovaný stromečky a i to mě unavilo.
Celou dobu jsem se těšila domů, protože jsem si myslela, že se vyspím. No a ono prd. Když jsem se převlíkala, zaslechla jsem za dveřma usilovné mňoukání. A ono kotě "mojí" kočky. To bylo někdy kolem pátý. Teď je šest. Kotě je po večeři a pořád mi spí na klíně. Syčí na Roxy a taky vrčí =)
Sousedům jsem píchla na dveře cedulku, ať se pro kotě stavěj, tak doufám, že to zvládnou ještě dneska...
Sousedovic kotě je černé. Ta mourovatá laxní bytost je bráchova Sisi =) Jo a ten stromeček, to je ten z kurzu, aby měly ženy názornou ukázku =)

Den třicátý šestý 6.8. 2010

7. srpna 2010 v 9:36 | sussanah
Ou ou... Dnes mi bylo celý den mizerně... A zima. Z toho jak mi bylo mizerně. Odpoledne jsem si nakoupila a doma si pak aktivovala krokouška z toho sekáče =) A taky krbík. A právě ten jsem dneska vyfotila. Nebýt jeho, tak jsem snad umrzla v srpnu. Což by byl velice potupný nápis na náhrobek.
Nakonec se stejně ukázalo, že nejenom mě byla zima =) Roxoušek na své nové dece si krb taky pochvalovala =)

Den třicátý pátý 5.8. 2010

6. srpna 2010 v 7:45 | sussanah
Ráno jsem sebrala veškerou odvahu a vydala se na výprodejovej sekáč. Ten den tam mají každý kus za desetikorunu. Nepřála bych vám vidět ty lidi... Jsou naprosto šílený. Perou se o věci. Strkají do sebe. No prostě otřesné.
A proč jsem tam sakra vůbec chodila? Potřebovala jsem deku pro Jetra a byla jsem zvědavá, jestli tam zase bude nějakej supr kousek, čekající jen na mě. Obvykle tam totiž něco takového bývá =)
A dneska taky! Naprosto úžasná věc - krokouš s termoflaškou v bříšku =)
Fotky jsou jen na rychlo a blbé, ale už jsem byla děsně utahaná, když jsem se k tomu konečně dostala... Jo a to spirálkovitý je nová deka pro Roxy =)

Den třicátý čtvrtý 4.8. 2010

4. srpna 2010 v 23:01 | sussanah
Zase konec jednoho dlouhého dne. Po čtrnácti dnech jsem měla zase jízdu a byla to teda dost hrůza. Naprostou většinu věcí jsem zapomněla a ten zbytek jsem snad ani nikdy nevěděla =D
Když jsem z toho úmoru šla za mamkou, viděla jsem na řece parníček. Lidičkové si v něm pluli a čučeli do vody. Teda řeknu vám, po plavbě na oceánu mi jich bylo skoro až líto. Ta řeka se ani nehne...
A co jsem dneska fotila? Medailonek, který nosím velmi často. Dokonce i k věcem, ke kterým se zrovna dvakrát nehodí. Na fotkách jsou moje zlatíčka =)

Den třicátý třetí 3.8. 2010

3. srpna 2010 v 22:34 | sussanah
Dneska jsem dodělala velkou práci, tak doufám, že zítra bude větší klid, abych mohla dodělat rozdělané články =)
I když jsem se zase pořádně nevyspala a celej den mě bolela hlava, nakonec to bylo docela dobrý. Vyfotila jsem Jetra a Roxy při večeři. Teda. Jetra ještě před ní, protože pak to v něm zmizí tak rychle, že člověk nestačí skoro ani mrknout. No a Roxy ta musí baštit taky hrozně rychle, protože jinak jí to Jetro sežere. Teda. Sežral by, kdybychom ho nechali. A to mi neuděláme. Stejně se ale chudinka bojí a cpe to do sebe jako o závod. No a on stejně vždycky jde tu její misku zkontrolovat, jestli tam náhodou něco nenechala =)
Jo a dneska to byl první den, co Jetrovi stáli obě uši! =)

Den třicátý druhý 2.8. 2010

3. srpna 2010 v 22:29 | sussanah
V práci byl zase hrozný fofr... Pak ještě běžet na trénink... Navíc se ukázalo, že jsem tam skoro nemusela chodit. Zase jeden z těch dnů, kdy si připadám hrozně "důležitá".
Ani jsem neměla náladu fotit. Ale pak večer doma mi něco zlepšilo náladu. Něco, co jsem sama dělala. Je to magnetická nástěnka a makala jsem na ní skoro tři hodiny. Ne v kuse. Muselo to schnout, ale i tak to byl děs. Obličejík je svíticí, ale bohužel to nikdy není moc vidět, hned vlevo je okno.

Den třicátý prvý 1.8. 2010

2. srpna 2010 v 0:20 | sussanah
Dnešek jsem strávila převážně doplňováním této rubriky =) Pak jsem vyluxovala bazén a spálila si u toho záda. A ta mě teď ještě navíc bolí, protože už je noc, já bych měla dávno spát a místo toho se krčím nad noťasem a doplňuju resty =)
A zase, žádné fotky nejsou naaranžovány. Ten rybíz mi tam fakt jen spadnul =)

Den třicátý 31.7. 2010

2. srpna 2010 v 0:11 | sussanah
Po čtrnácti dnech zase v práci... Hnus...
Ale zase jsem měla docela zvířátkovej den =)
Tu zrzavou jsem potkala na autobusový zastávce (fotila jsem ji přes sklo čekárny). Kotě má strejda. A pejsek je náš =)

Den dvacátý devátý 30.7. 2010

2. srpna 2010 v 0:03 | sussanah
Dneska jsem jenom vyfotila prach z cest, který ulpěl na mých kožených botičkách. Na víc jsem neměla sílu...

Den dvacátý osmý 29.7. 2010

2. srpna 2010 v 0:00 | sussanah
Poslední den v Bretani a ve Francii vůbec. Tentokrát jsem fotila i trochu architekturu. Ale stejně se mi nejvíc líbila příroda.
Byli jsme na největším hradním komplexu. Ale nevím, jestli v Bretani, nebo ve Francii. Ale bylo tam moc pěkně.
Vlastně jsem ještě nenapsala, že francouzský kočky jsou hrozně obrovské! Skoro jako oceloti. Ale bohužel se mi nepodařilo žádnou pořádně vyfotit...

Den dvacátý sedmý 28.7. 2010

1. srpna 2010 v 23:44 | sussanah
Blíží se konec. Je to dobře, protože už na mě leze ponorka. Taky příroda už není tak pěkná, jak pomalu mizíme z Bretaně.
Dnes jsme byli u Merlinova hrobu a u Stromu poznání. Hrobem jsem byla trochu zklamaná. Čekala jsem nějaké prodírání hustými křoviskami a tak. Ale bylo to ani ne deset metrů od silnice po široké, ušlapané cestě... Stejně jsem mu ale napsala přáníčko a narvala ho do té škvíry =)
A ta ještěrka, ta mi pózovala, co? =) Brala jsem jí dokonce makrem. A když jsem se chtěla zamyslet nad tím, jestli je vůbec živá, tak odešla =)
Na druhé fotce je turistická značka, která se mi děsně líbila =)

Den dvacátý šestý 27.7. 2010

1. srpna 2010 v 23:30 | sussanah
Dnešek byl dnes vodních hradů a zarostlých stromů. A žab. Jak jinak =)
Už začínám být docela uchozená, ale pořád se mi to líbí.
Stromy jsou z Údolí bez návratu. Tam jsme jeli už večer a já byla děsně unavená a ani se mi moc nechtělo, ale ten název mě dost lákal. A nakonec se ukázalo, že to nebyla vůbec špatná volba tam jet. Bylo tam nádherně =)

Den dvacátý pátý 26.7. 2010

1. srpna 2010 v 23:13 | sussanah
Opustili jsme víkendové ubytování a trochu nejistě vyrazili za další zastávkou. Nejistě z toho důvodu, že jsme se ještě nerozhodli, kam vlastně pojedeme. Nakonec jsme viděli ještě pár historických staveb, ale já je zase nefotila. Na fotkách jsou figurky ke komixům. Indiana Jones. Kamenné městečko. Oceán. Příboj a kormoráni.
A kam jsme dojeli? Nikam. Teda. Ne do kempu. Nakonec jsme nocovali v autě. A po pravdě, vyspala jsem se nejlíp za celou Francii. Navíc to bylo dobrodrůžo =)

Den dvacátý čtvrtý 25.7. 2010

1. srpna 2010 v 22:44 | sussanah
Dneska jsem fotila jako divá, ale spíš do druhého blogu. Spodničku. Kapucu pod plechy. Pytlíček. =) Byla jsem velmi plodná =D
Fotila jsem i věci, které ostatním připadali normální. Třeba rytíře na koni. Pohled ode dveří. A taky sem vám dám jednu jedinou fotku, která se za celou Francii takhle hrozně nepodařila =)

Den dvacátý třetí 24.7. 2010

1. srpna 2010 v 22:01 | sussanah
Dneska nebyl čas fotit. Opět. Až v noci jsme si našli chvilku na sebe a šli se projít. Našli jsme kostel s velmi vtipným osvětlením. A od něj jsou fotky =)
Já a muž =)

Den dvacátý druhý 23.7. 2010

1. srpna 2010 v 21:56 | sussanah
Dneska nebyl vůbec čas fotit. Cestou jsem spala a když jsme dorazili na místo, měli jsme spoustu práce. V jednu chvíli jsem se vzbudila a vyfotila, jak spí můj muž a kamarád. Pro všechny bylo těžké najít si pořádnou polohu.
No a druhá fotka ukazuje výhled z okna nešeho víkendového bydliště =)

Den dvacátý prvý 22.7. 2010

1. srpna 2010 v 21:50 | sussanah
Celej den mi bylo nějak divně. Ani jsem moc nefotila. Mám jen tři fotky, tak je hodím všechny. Jsou z jednoho městečka, přestože jsme byli asi na třech místech.
První fotka ukazuje chlapíka, který má supr přístroj. Točí klikou, stroj žere děrovanej papír a vydává tóny.
Mám ještě pár poznatků - celá Francie je plná šněků a žab, slunce vychází pozdě a zapadá pozdě, takže pozdě vstáváme a chodíme pozdě spát =D

Den dvacátý 21.7. 2010

1. srpna 2010 v 21:43 | sussanah
Dnes jsem z výběru vytáhla jen dvě fotky a to jsem fotila opravdu hodně. Byli jsme totiž na projížďce lodí. Jezdili jsme jen kousek od pobřeží, ale i tak to bylo super. Zajížděli jsme do jeskyní. Ošplouchávali nás vlny. Houpalo to. No prostě boží =)
Ještě předtím jsme byli u jednoho velkého přístaviště. Na jednom jeho konci bylo snad vrakoviště lodí. A u něj starý maják. Ten jsem nefotila, protože se mi moc nelíbil.
Fotky ukazují kontrast minulosti a současnosti a lákavost mořské vody.

Den devatenáctý 20.7. 2010

1. srpna 2010 v 18:08 | sussanah
Dneska bude hodně dlouhej zápis, protože jsem fotila jako magor. Bylo hrozně těžký vybrat jen pár nejlepších fotek. Tentokrát se mi totiž zdály dobrý všechny. Zase jsme hodně vejletovali, ale fotky jsou jen ze dvou zastávek. První je klášter na skalnatém ostrůvku a druhým zastavením byla Modrá laguna. Ten klášter je fakt brutus nepřístupnej. Dolů jsme šli nehoráznym krpálem a nahoru po skalnatý cestě. Tou se dolů jít nedalo, protože byla už hodně rozpraskaná a navíc mrholilo, takže se to smekalo jako blázen. Nicméně nahoru už jsem tou cestičkou nešla, protože byla uzounká, tak na jedno chodilo, a svažovala se a šla téměř po kraji srázu...
Fotila jsem hodně přírodu, jak jste si už určitě všimli, domky jsem nechávala víceméně na ostatních.
První dnešní fotkou bude mapa Francie. Zakroužkovala jsem místo, kde jsme byli. Je to Bretaň. Nevím, jak moc jsem jí přidala, ale myslim, že jsem se docela trefila. Ta tečka, to je Paříž.

Den osmnáctý 19.7. 2010

1. srpna 2010 v 0:16 | sussanah
Další den. Další výlety. Kdybych si to bývala nepsala, tak to zapomenu už druhej den.
Já jsem si to ale psala, takže to vím =)
Ale o Francii budu celkově psát asi nějaký solo článek, takže sem naházím jenom fotky, které se mi z toho dne líbí nejvíc =) Nebo které jsou výjimečné obsahem. Třeba na té poslední je had. Kvalita nic moc, ale byl na valu a čuměl nám přímo do nosu! =D Dokud teda nezačal zdrhat, když se na něj vyrojilo deset foťáků...

Den sedmnáctý 18.7. 2010

1. srpna 2010 v 0:08 | sussanah
V tento nedělní den jsme opustili naše první tábořiště a přes jeden hrad, jednu přímořskou pevnost a pár čurpauz jsme to vzali do dalšího campingu.
Fotila jsem hlídací psa těch kamarádů, u kterých jsme přespávali. Křivý domek v prvním městě, kde jsme zastavili. A dneska jsem poprvé viděla oceán! Byla to teda jen zátoka, takže takový hsutý to zase nebylo, ale jde o princip =) A taky jsem se v něm vymáchala. A pořezala si chodidlo... =D
Ty řasy jsem fotila kvůli barvě. Na fotce to tolik nevynikne, ale byla to normálně modrá řasa! =) A skály se zase super blejskaly =)
 
 

Reklama