Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

365 dní

Den stý šestnáctý 25.10. 2010

26. října 2010 v 18:36 | sussanah
Dneska byl dlouhý a plodný den. Ráno jsem se v klidu vyvanila a po obědě jsem odjela do města. Měla jsem celkem tři zastávky.
První pro recept na prášky, odtud jsem šla pěšky do fitka, kde jsem si koupila permici (chci chodit na Port de Bras, poprvé půjdu ve středu). A cestou jsem fotila.
Poslední zastávka byla na odboru dopravy, kde jsem si podala žádost o řidičák. Nejdýl za dvacet dní ho budu mít =)

Den stý patnáctý 24.10. 2010

24. října 2010 v 18:11 | sussanah
Celej tejden jsem se těšila, jak si dneska budu šít ten kabát. No. S mamkou jsem nějak vytvořily střih na rukávy, ale to je všechno. Když jsme měly hotovo, bylo něco kolem třetí. A mě se nechtělo vůbec nic dělat. Tak jsem si vlezla k počítači a začala pracovat na povídce. Bude to FF, ale neprozradim jaký. Ale můžu říct, že to nebude Harry, ten mi moc nejde.
Dneska jsem si vyfotila přívěsek, kterej mám ještě z Francie, ale zatím jsem neměla čas ho dodělat. Je to naprosto přírodní útvar, nemusela jsem s tím vůbec nic dělat. Jen přidělat kroužek a řetízek =)

Den stý čtrnáctý 23.10. 2010

23. října 2010 v 20:59 | sussanah
Dneska byl boží den. Ráno před prací jsem byla na burze minerálů a koupila jsem si trilobita =) A nějakou 200 milionů let starou pískovou kouli, co prý ruší patogenní zóny =D
A ještě malachitovej korálek, je modrej, ale na fotce to není moc vidět. Třeba se mi to podaří vyfotit líp, až z toho bude šperk.
Pak jsem běžela do galanterie a koupila jsem si zavírátka na ten plánovanej kabát. Sice to znamená, že budu muset ještě upravit střih, ale jsou tak pěkný, že to za to stojí =) Ty jsem vyfotit zapomněla...

Den stý třináctý 22.10. 2010

23. října 2010 v 20:40 | sussanah
Celej den v práci. Je to hnus, ale dá se na to zvyknout. I když být tam od sedmy do osmy je prostě děsný. Měla jsem ale moc dobrej oběd. Dvě housky a Gervais s česnekem a bylinkami. Sice to vypadá jako malej oběd, ale když k tomu přičtu zobání během dne, tak dobrý. Mandarinky, sušenky, jablka. Docela jsem se napráskla =D
Fotila jsem ráno, z auta, přes sklo. Ten foťák je prostě boží =)
Jinak se nic moc nedělo. Internet je pořád jenom u našich, "skripta" jsem stále nezačala psát. Prostě vše při starém.

Den stý dvanáctý 21.10. 2010

21. října 2010 v 22:57 | sussanah
Dneska jsem se pokoušela o umělecké fotky. Cestou z práce na trénink bylo luxusní světlo a luxusní nebe =)
Tak jsem vytáhla foťák (btw věříte tomu, že je to 112 dní, co ho tahám všude s sebou?!) a fotila. Málem mi u toho umrzly ruce, ale jsem ráda, že jsem to udělala. Sice to na monitoru nevypadá tak umělecky, jak jsem si myslela, ale jsou pěkný =)

Den stý jedenáctý 20.10. 2010

21. října 2010 v 22:47 | sussanah
Ráno jsem se nechala dovést do práce. Uvařila jsem si čaj a koupila si koblihu ke snídani.
Měla jsem půl hodiny do zkoušek. Nevypila jsem čaj a koblihu jsem do sebe taky nedokázala natlačit. Zvládla jsem si jenom přezout boty.
Pak jsem samozřejmě celou dobu litovala, že jsem do sebe tu koblihu nenacpala... Aspoň že pití jsem měla s sebou =) Více v tomto článku =)
Při čekání na jízdu jsem vyfotila tuhle super smečku.

Den stý desátý 19.10. 2010

19. října 2010 v 20:30 | sussanah
Dneska jsem nic nefotila. Celej den nedělám nic jinýho, než se šprtám na zítřek. Jo a v jedný čur pauze jsem vyprala ručníky. V další jsem je pověsila.
No ale abych měla nějaký obrazový záznam, použiju video, který jsem natočila včera večer. Roxy našla na posteli berušku (neptejte se, kde se tam vzala) a byla hrozně směšná =)

Den stý devátý 18.10. 2010

18. října 2010 v 17:52 | sussanah
Dneska to bylo oproti očekávání docela náročné. Ráno mi zavolala kolegyně/vedoucí, že má migrénu a nemůže dojet. No dobře. To se stává.
Domluvený oběd s kamarádkou jsme zmákly ve zrychlené verzi a na poslední dvě jízdy v autoškole jsem si prostě zavřela. Blbé bylo jedině to, že jsem nemohla na trénink, protože byl kurz plstěných panenek... Smůla.
Během jízdy jsem si zaplatila poplatek ke zkoušce, kterou dělám ve středu, skoro jsem sejmula cyklistu a opravdu jsem si to užila. Naposledy!
Z knihy už mi zbývají jenom křižovatky. Ještě si v ní projdu provoz řízený policistou a konec. Jo a ještě ta technika.

Den stý osmý 17.10. 2010

17. října 2010 v 21:28 | sussanah
Už mi z těch testů hrabe!!! O_o
Dneska jsem dodělala všechny otázky na teorii, otázky na dopravní značky i otázky na první pomoc. Už mi chybějí jenom křižovatky a technika. Dala jsem dva testy ze tří.
A internet stále nefunguje.

Den stý sedmý 16.10. 2010

17. října 2010 v 21:18 | sussanah
Sobota a já jsem zase v práci. Dělám si testy a příležitostně se hrabu v korálkové bedně. Je to tak super uklidňující.
Dělala jsem si testy a celej den jsem vzpomínala na sen, kterej se mi v noci zdál. Byl o SG1 a myslim, že z toho vycucám povídku.
Ale nová fotka nebude. Nefotila jsem, neměla jsem na to myšlenky. Když jsem zrovna nedělala testy, tak jsem přemýšlela nad tou povídkou.

Den stý šestý 15.10. 2010

17. října 2010 v 20:56 | sussanah
Celej den v práci. Od tmy do tmy.
A zase jsem nedělala nic jinýho, než jsem šprtala na tu středeční zkoušku. Už mi z toho tak hrozně hrabe...
Dokonce se mi o tom už i zdá.

Den stý pátý 14.10. 2010

15. října 2010 v 16:39 | sussanah
Trénink. Fuj. V pondělí mě to skoro zabilo. Dneska to bylo o fous lepší. Procvičovali jsme páky a docela jsme se u toho pobavili =)
Vyfotila jsem knihu, kterou mi mamka přinesla z knižního bazaru.

Den stý čtvrtý 13.10. 2010

15. října 2010 v 16:36 | sussanah
Tak. Konečně volný den. Sice to zní hrozně, vzhledem k tomu, že jsem skoro celej minulej tejden ležela doma, ale chápete, ne? Zajet se znova do pracovního procesu je drsné.
Zase jsem měla na plánu spoustu osobních věcí, ale místo toho jsem uklízela v kuchyních. Ne moc pečlivě, ale dost.
Takže jsem toho zase moc nestihla. K večeru jsem se dala na šití a mám hotovej střih na kabátek. Myslim, že komplet, kromě rukávů. Na ty ještě musim sednout. Hned po zkouškách si ho ušiju.

Den stý třetí 12.10. 2010

12. října 2010 v 20:51 | sussanah
Dnes byl velmi plodný den a mám tedy spoustu fotek! =) A dokonce se mi podařilo vyfotit fotku k tomuto článku.
Ráno jsem se nudila při čekání na otevírací/pracovní dobu a vyfotila jsem svoje boty. Velmi kvalitní a umělecká fotka. A velmi čisté boty =D

Den stý druhý 11.10. 2010

12. října 2010 v 20:31 | sussanah
Další den s autoškolou. Tentokrát jsem měla i jízdy. Dvě za sebou. Bylo to docela fajn. Několikrát jsme parkovali a dokonce se mi podařilo krásně se rozjet na ručku =)
Na tréninku jsme zkoušeli páky. Po tom týdnu doma to nebylo zrovna snadné... Navíc si to ještě musím popsat do bločku tak, abych to ještě někdy pochopila. Máme totiž nový kvest a každej z nás si bude povinně psát svoje vlastní skripta. Zatim to vypadá, že to zvládne jenom "ta mrňavá", ale to jenom z toho důvodu, že jsem já ještě nezačala
A dneska jsem vyfotila svou učebnici na autoškolu, abyste viděli, jak mi to už leze na mozek...

Den stý prvý 10.10. 2010

12. října 2010 v 20:28 | sussanah
Dneska jsem nedělala nic jiného, než testy do autoškoly. Docela už mi to jde, ale stejně si nejsem úplně jistá.
Večer jsem poprosila mamku, aby mě trochu přistřihla vlasy a pak jsem šla spát. Po poměrně nudném dni. Tak jsem vám vyfotila, jak se snažím =)

Den stý 9.10. 2010

9. října 2010 v 15:46 | sussanah
Dneska jsem myslela na to, že by se mělo stát něco, co by bylo dostatečně husté na to, abych to vložila do stého článku tohoto projektu. (Když teda nepočítám článek úvodní.)
Prala jsem prádlo a když jsem ho věšela, nechala jsem se chvilku hřát sluníčkem. Slyšela jsem datla a bylo mi moc dobře.
Vedle dřevníku máme takovej koutek, kterej zatím na nic nepoužíváme. Je zarostlej něčim, co vypadá jako břečťan a je to tam naprosto super. Tak jsem se rozhodla, že to tam nafotím.
Předtím jsem ještě konečně vyfotila naší borůvku, jak se pěkně vybarvila.

Den devadesátý devátý 8.10. 2010

8. října 2010 v 18:24 | sussanah
Hou Hou Hou! Dnes jsem vstala a vykoupala se! Ani nevíte, jak se mi ulevilo, že už se můžu svobodnějc pohybovat. I když se pořád nemůžu na moc dlouho vzdálit od záchodu.
Na žádné šití samozřejmě zatím nedošlo, za prvé mi bylo blbě a za druhé se musim našprtat na tu autoškolu.
Jo a změna. Dneska nebude žádná fotka, dneska budou videa!
Nejdřív jsem natáčela Roxy. Napadlo mě to, když jsem jí dávala piškot a ona si ho nechtěla vzít a couvala před ním. Když jsem ho stáhla, šla si pro něj. A takhle několikrát. Tak jsem vzala kameru a ona si ho hned vzala! =D To proto ten komentář =)
I když pro vás bude asi lepší, když si to pustíte bez zvuku! =D

Den devadesátý osmý 7.10. 2010

8. října 2010 v 18:07 | sussanah
Dneska jsem nechala zdokumentovat, jak se mnou Roxy spinká. Muž to bral i z vejšky, ale tejden nemytý vlasy... =D No fuj. I takhle je vidět, jak hrozně vypadám. Taky jsem se skoro tejden pořádně nevyspala.
Veškerá moje aktivita se omezila na cestu na záchod, do koupelny a zpět do postele. Radostné období.
Snad se to brzo zlepší. Navíc mám mít příští pátek (pokud dobře počítám), zkoušky v autoškole. No fakt radost...

Den devadesátý sedmý 6.10. 2010

8. října 2010 v 17:56 | sussanah
Abych objasnila dnešní fotku - na pondělnim tréninku jsme se dohodli, že bude super, když si budeme různé techniky natáčet, abychom se na ně mohli kdykoli podívat. Ostatní nejdřív začali kafrat, že přehrát to do počítače trvá hrozně dlouho, ale pak jsme se shodli na tom, že jen záleží na tom, komu se to dá do ruky. Takže jsem vyloudila na taťkovi kameru a zkoušim se s ní naučit =)
Jo a abych nezapomněla, střevní chřipka je daleko účinější, než kdejaká dieta...
A zde Roxy "focená" videokamerou:

Den devadesátý šestý 5.10. 2010

8. října 2010 v 17:52 | sussanah
Málem jsem zapomněla, že jsem si včera ze šermírny přivezla úlovek =)
Jde o vestičku, kterou jsem našla už před nějakým časem, ale neměla jsem na ní čas. Je naprosto skvělá, až na to, že je mi malá přes prsa. Ale střih je jinak skvělej. Dole se rozšiřuje a ten límec je supr retro =)
Tak jsem si jí půjčila, že si střih obšlehnu a ušiju si ji o kus větší.

Den devadesátý pátý 4.10. 2010

8. října 2010 v 17:44 | sussanah
Dnešní trénink jsem nestihla celý. Ale i tak jsem si vyslechla ty důležité informace. A i tak jsem tam byla dvě hodiny. Fuj. Domů jsem se vrátila pěkně utahaná a určitě se to na mě podepíše.
Dneska jsem celý den myslela na tu fotku z Francie, kterou vám sem dám. Nefotila jsem nic jiného. Navíc se nemůžu dopátrat toho, proč jsem jí tak fascinovaná. Jsem asi divná =D

Den devadesátý čtvrtý 3.10. 2010

3. října 2010 v 21:52 | sussanah
Dneska jsem objevila naprosto skvělou stránku!!! =D Je o SG1 a je na ní všechno, co vás jen napadne. Všechny díly všech řad ke stažení a taky tři celovečeráky =)
Stránku najdete tady, ale je trochu pomalá. Všechno, co si chcete přehrát, musíte nejdřív nechat načíst a pak teprve si to můžete prohlídnout. Ale to neva =)
Dneska jsem nedělala skoro nic. Pozdě jsem vstávala, pozdě snídala a naopak brzo obědvala. A celej den mě bolel člověk.
Docela dobře si vedu v soutěži o nejlepší povídku a jsem na sebe docela hrdá =) Povídku si můžete přečíst zde a hlasovat pro ni zde. Teď jsem na to koukala a jsem na druhém místě. To sice ze tří není moc, ale i tak. Povídka se mi povedla a to je pro mě hlavní =)
Dneska jsem vyfotila přívěsek, kterym jsme se ve Francii prokazovali, že jsme šermíři. Nosim ho v kabelce. Je to taková relikvie =) Doufám, že se tam za dva roky znova podívám.

Den devadesátý třetí 2.10. 2010

3. října 2010 v 21:37 | sussanah
Mystické datum =)
Dneska bylo opravdu krásně a i v práci to docela uteklo. Tak jsem si cestou domů nechala zastavit u koňů. Chtěla jsem si vyfotit, jak mají stáje pěkně obrostlé psím vínem.

Den devadesátý druhý 1.10. 2010

1. října 2010 v 22:41 | sussanah
První den čtvrtého měsíce mého projektu. Hustý =)
Dneska nám přivezli dříví na zimu. Je to devět neskládanejch metrů, ale bůh ví, co to vlastně znamená. Co vám chci říct je to, že to naprosto luxusně voní. Přivezli to kolem druhý, já dojela domů kolem třetí. Takže se do toho hodinu opíralo sluníčko a jak jsem vlezla na zahradu, tak mě to praštilo do nosu takovou silou, až jsem se skoro lekla =)
Bylo to jako když jsem byla malá a babička mě a bráchu brávala do lesa. Luxus =)

Den devadesátý prvý 30.9. 2010

1. října 2010 v 22:35 | sussanah
Dny otevřených dveří neměly velký úspěch. V budoucnu budu muset zapracovat na naší reklamě.
A celej den mě štvala jedna věc. Po každý, když jsem přecházela silnici, mě míjel novej VW Brouk kabriolet se stahovací střechou... Béžovej... Když jsem ho viděla už i zaparkovanýho, musela jsem ho vyfotit, protože to prostě bylo znamení.
Tohle je moje vysněný auto a i když bych radši měla původního Broučka, ani tenhle by nebyl k zahození =)

Den devadesátý 29.9. 2010

1. října 2010 v 22:31 | sussanah
Konečně jsem si udělala čas a uklidila ložnici. Musim se teda dost pochválit, je to tu k nepoznání =)
Ale po úklidu mi zbyly dvě kožešiny a já nevěděla, co s nima. Máme celkem čtyři a dvě z nich už jsou týden součástí postele. Ale mít tam všechny, na to ještě není dost zima. Zatím.
Ale někam jsme je dát museli. A nakonec to vymyslel muž. Prostě jednoduchá zimní úprava našich psacích koutků =)

Den osmdesátý devátý 28.9. 2010

28. září 2010 v 23:11 | sussanah
Dnešek jsem strávila úklidem. Zase úplně jinak, než jsem původně chtěla, ale jsem se sebou spokojená. Nafotila jsem věci na aukro a vyfotila jsem se do fashion fotosoutěže (na tomto blogu) a k tomu jsem si pouštěla Mentalistu a Přátelé =)
Chtěla jsem ještě Harryho Pottera, ale toho si spíš přečtu. Znovu =)
Teď mi ještě běží Stopařův průvodce po Galaxii a já znovu toužím po Babylonské rybce! =)
Ještě bych málem zapomněla na jeden supr blog, co jsem našla. Sdružuje blogové spisovatele =) http://spisovatele.blog.cz/, zvažovala jsem, že bych jim napsala a přihlásila se do jejich seznamu, ale asi ještě nemám tolik děl, abych se na to cítila.
A dnes přidám jednu fotku z těch, které jsem fotila do té soutěže.

Den osmdesátý osmý 27.9. 2010

28. září 2010 v 23:01 | sussanah
Kamarádka přišla s tím, že si objednala boty a jsou jí velké. Zase. Měla jsem kolem ní cestu a tak jsem se stavila si je zkusit. Pršelo. Spíš chcalo a já na sobě měla jen maličké kožené tenisky.
A jí tam na botníku stály vojenské glády!
Samozřejmě, že jsem v nich odešla =D Už jsem se myslím zmínila o svojí posedlosti koženejma botama, někdy vám je všechny nafotim.

Den osmdesátý sedmý 26.9. 2010

28. září 2010 v 22:57 | sussanah
Neděle. Původně jsem měla spoustu plánů, ale nakonec jsem jenom psala pokračování ke svým povídkám. Doufám, že to nebyl promarněný čas =)
A pak jsem si vzpomněla, že jsem se nechala vtipně fotit a neukázala jsem vám to =D

Den osmdesátý šestý 25.9. 2010

25. září 2010 v 23:51 | sussanah
Opravdu dlouhá sobota...
V práci jsem měla nečekaný kurz, takže jsem zaimprovizovala a docela se povedl. Byl na drátkované stromečky. Zatim jsem je dělala jenom z kapek a pořád jsem si říkala, jak by to asi vypadalo, kdybych použila lístečkový korálky. No a teď to vim, protože v práci už nám kapky dávno došly =D
Fotka je jen rychlovka. Jak řikám, byla to improvizace, takže jsem s sebou neměla ani kámen, natož tavnou pistoli na uchycení. Naštěstí paní byla v pohodě, že si to uchytí doma =)

Den osmdesátý pátý 24.9. 2010

25. září 2010 v 23:47 | sussanah
Muž se mi vrátil z Anglie, tak mám doma zase veselo =) Roxouškovi už chyběl, já si prostě neumím tak dobře hrát, takže si ten tejden vynahrazujou. Mohli by to ale přesunout jinam, než na moje spící tělo...
Dneska ráno jsem v práci objevila super věcičku. Jedna slečna nám nosí svoje výrobky k prodeji. No a sem tam se stane, že to k prodeji ani nepustim a koupim si to sama. A právě to se stalo dnes ráno. Úplně tumpachová jsem šla ke kase, že ji spočtu. No a zrak mi padl na stojánek s puzetovejma naušnicema. A v levym hornim rohu byl. On. Jack! Jack z Nightmare before Christmas =)

Den osmdesátý čtvrtý 23.9. 2010

24. září 2010 v 9:11 | sussanah
Nádherný den!
Ráno jsem jela do města jenom kvůli jízdě v autoškole a musim říct, že už mi to docela šlo. Pak jsem si v galanterce koupila věcičky na peněženku a v nejbližší době se do ní pustim.
A cestou domů jsem vyfotila stádo čehosi, co má výběh vedle našeho baráčku =)

Den osmdesátý třetí 22.9. 2010

24. září 2010 v 9:06 | sussanah
Další volný dne plný péče o psiska. Neměla jsem moc možností fotit, ale pak jsem si vzpomněla, že jsem ještě nevyfotila sponu na plášť z Bílý Hory. Myslela jsem, že ji použiju na plášť k surcotu, ale teď už si nejsem tak jistá. Každopádně je suprová =)
Ale zapomněla jsem si od paní vzít vizitku, takže si musim rok počkat, než si budu objednávat něco dalšího. Leda by se mi sem ozvala =D

Den osmdesátý druhý 21.9. 2010

24. září 2010 v 8:49 | sussanah
Konečně volno. Těšila jsem se, jak si budu dělat svoje věci, místo toho jsem se celej den musela starat o psíky. Když to vezmu kolem a kolem, ani mi to vlastně nevadilo =)
Taky jsem je vyfotila:

Den osmdesátý prvý 20.9. 2010

21. září 2010 v 19:16 | sussanah
Po prohýřeném víkendu jít na celej den do práce je docela husťárna. Navíc jsem ještě před prací měla jízdu, takže jedním slovem "uf".
Ale od dvou do čtyř jsem z práce vypadla. Muž zítra letí do Anglie a dneska jel přespat do Prahy, aby to měl zítra lepší na letiště. Takže jsem ho byla vyprovodit na nádraží. Mno. Moc se mi to nelíbí. Letadlům dvakrát nevěřím...
A navíc se vrací až v pátek, takže je ze mě na týden slaměná vdova. Nejsem z toho dvakrát nadšená, ale mít pro sebe celou postel a dvě deky... hmm... =)
Každopádně jsem neměla moc náladu na focení. Dneska mě zastoupil taťka a vyfotil Jetra =D

Den osmdesátý 19.9. 2010

21. září 2010 v 18:16 | sussanah
Neděle na Bílé Hoře. Fotila jsem hlavně bitvu, fotky si můžete prohlédnout tady.
Nejdřív jsem myslela, že ty fotky použiju i do tohoto projektu, ale stalo se něco, co si to zaslouží víc. Když jsme korzovali, všimli jsme si, že nějaký chlapík z bedny vytahuje obrovské hady a dává je na kobereček u svých nohou.
Nejdřív jsem tam nechtěla jít, ale Barča mě tam dotáhla. (To je naše nejmenší a v neděli se prostě rozhodla, že bude celej den trávit se mnou.)
Nechtělo se mi na ně šahat, ale když jsem viděla, jak je Barča muchluje, nechtěla jsem se nechat zahanbit.
Překvapilo mě, jak je ten had hladkej. Vůbec nebyl slizkej, nebo tak něco. Byl měkkej a hladkej =)
A zdokumentovala jsem to, abyste mi věřili. Já bych si to nevěřila =D

Den sedmdesátý devátý 18.9. 2010

20. září 2010 v 13:40 | sussanah
Sobota. První akce v jedný vesnici. Měli výročí založení (nebo první písemný zmínky, nevim jistě) a taky sraz rodáků. Říkala jsem si, jakej to bude vopruz, ale nakonec se ukázalo, že je tam lepší atmosféra, než na kdejakejch městskejch slavnostech. Teda krom Francie, tam je to asi nepřekonatelný.
vystupovali jsme dvakrát přes den a jednou za tmy. Dostali jsme oběd a klobásu (ta teda byla hnusná, ale zato k ní byla výborná točená kofola, člověk holt nemůže mít všechno =D)
Akce byla pohodová, bylo pěkný počasí a vlastně celý to bylo fajn.
Nechala jsem vyfotit svůj kostým a sama jsem "umělecky" fotila starej domeček.

Den sedmdesátý osmý 17.9. 2010

17. září 2010 v 23:44 | sussanah
Dneska jsem měla volno, abych si stihla připravit věci na víkend. Ještě jsem došívala kostým, abych byla pěkně komplet a mohla ho konečně nafotit =)
Jsem s ním docela spokojená, když vezmu, s čim sem pracovala =D ale to až zítra, nebo spíš v neděli.
Ušila jsem si spodní šaty pod surcot a čepeček z vlny =)
Dostala jsem mail od Sugumi San, moc se jí líbila moje povídka =) Doufám, že i ostatní brzo pošlou, ať vám ji sem můžu hodit.
Dneska jsem vyfotila to, jak si Roxoušek spokojeně hoví na mém výtvoru a nic si nedělá z toho, že si to potřebuju uložit do Adama.

Den sedmdesátý sedmý 16.9. 2010

17. září 2010 v 23:39 | sussanah
Naprosto příšernej den!
Nejen že jsem zase vezla tu jeho ženskou, ale ještě jsem viděla chcípnout tři vrabčáky najednou...
Fotila jsem si fontánu a když jsem foťák skovala, všimla jsem si, že na chodníku v kanále se koupe hromada ptáčků. Tak jsem pro foťák zase šáhla, ale nestihla jsem to. Přijíždělo auto a já si říkám, blbé, to mi je zažene. No a ono ne. Jak chtěli chudáci uletět, tak byli asi ještě maličký a tři to nestihli.
TO už jsem samozřejmě nefotila...
Takže tu máte fontánu =) Původně tam měl bejt vidět vítr, ale nechtělo se mu pózovat.

Den sedmdesátý šestý 15.9. 2010

17. září 2010 v 23:34 | sussanah
Mám takovej pocit, že už mi to ježdění docela jde =)
Jen jsem vezla instruktorovu ženu, zase, a můžu teda říct, že už se vůbec nedivim tomu, jakej je. Ona je ještě daleko horší! Nejradši bych jí zakroutila krkem!!!
Toliko zprávy z dnešního dne a na závěr, pro zpříjemnění, jsem si vyfotila duhu =)

Den sedmdesátý pátý 14.9. 2010

14. září 2010 v 20:38 | sussanah
Dneska jsem se probudila po pěkně odpornym snu... A bylo mi pěkně blbě, bolel mě člověk a měla jsem opuchlou hlavu. Nic moc teda...
Po několika hrncích horkého čaje se mi trochu ulevilo, ale stejně jsem neměla chuť nic dělat. Nakonec jsem se donutila vyzkoušet poslední dva návody na kroužkování a výsledky jsem nafotila.
Návod na první výtvor najdete ZDE. S výsledkem jsem docela spokojená. Obrázku se podobá a asi by to bylo i pěkný, kdybych to místo dvojitý dělala třeba trojitý, aby to nedělalo takový mezery. To zkusim třeba zítra.

Den sedmdesátý čtvrtý 13.9. 2010

14. září 2010 v 15:31 | sussanah
Tak... Zkusila jsem nějaké to nové kroužkování a nejsem s výsledkem dvakrát spokojená...
Dělala jsem na tom celej den, ale stejně. Buď jsem slepá, nebo na těch anglickejch stránkách nejsou velikosti použitejch kroužků a to mi docela ztěžuje práci.
Začala jsem kytičkama, protože jsem si řekla, že budou asi nejlehčí. HA! Chyba lávky. Návod je TADY. Schválně se tam koukněte, jak maj ty kytičky vypadat. K tomu jsem se nakonec celkem přiblížila, ale nikdy z toho nebudou naušnice, protože jsou měkké. Prostě mi to nedrží tak pevně u sebe, jak bych chtěla. Ono teda není vidět, jestli ty jejich ano, ale předpokládám to.

Den sedmdesátý třetí 12.9. 2010

12. září 2010 v 22:04 | sussanah
Dneska jsem celej den kroutila zaušnici a jsem s ní docela spokojená =) Sice mi to dalo dost zabrat, ale myslim, že to časem zrychlim a zlepšim =)

Den sedmdesátý druhý 11.9. 2010

12. září 2010 v 21:46 | sussanah
Dneska to bylo v práci docela kratičké =)
Doma jsem si opravila svou novou bundičku (kdo to šil, tak to u krku pěkně pokonil) a hned jak jsem to dokončila, tak se mi v ní uložila Roxy =)

Den sedmdesátý prvý 10.9. 2010

10. září 2010 v 22:27 | sussanah
Den volna a zítra zase do práce. Myslela jsem, že budu dělat spoustu věcí. Místo toho jsem kvůli klidu psíků byla u našich v obýváku a věnovala jsem se blogu. A musím říct, že mě moje dnešní návštěvnost tak potěšila, že i když už jsem chtěla jít spát, tak píšu. Teď je 22:26 a na blogu jsou dva online lidi a 97 návštěv za den. Sice jsem jeden z těch dvou, ale v jednu chvíli jich bylo i devět! =D Dneska jsem taky přidala dvě SB - Dreamy° a Nine(HD).
Zpět k dnešku. Drátování a surcot odsunuto na zítřejší večer. Snad.
Chtěla jsem, když už jsem byla v tom, napsat pokračování Fénisu, ale mám nějakej zásek. Tak jsem aspoň vymyla Adama a pomalu si plánuju, jak tam všechno naskládám =) I na to se taky vrhnu zítra.
Dneska jsem nafotila naušnice, které jsem sice vytvořila už včera, ale zůstaly zapomenutý v kabelce =)

Den sedmdesátý 9.9. 2010

10. září 2010 v 0:20 | sussanah
Fakt čumim, jak dlouho mi ten projekt vydržel!
Den nic moc. Od rána jsem unavená a pobolívá mě hlava. Jízda mě zase nasrala ještě víc. Už aby byl konec a já toho dědulu mohla poslat...!
Ani trénink dneska nebyl. Asi to není jen můj pocit, že je divnej den.
V práci jsem makala a když jsem nemakala, tak jsem fotila návod na korálkovou kuličku.

Den šedesátý devátý 8.9. 2010

10. září 2010 v 0:15 | sussanah
Dneska jsem měla supr den! Když pominu jízdu v autoškole, tak se mi nesmírně dařilo =)
V jednom sekáči se 70% slevou se mi podařilo koupit Adama na kostým za naprosto směšnou částku. V druhym sekáči se 30% slevou zase značkovou bundu za supr cenu. Jo a taky naprosto luxusního plyšovýho medvídka! =)
Mamka mi pak ještě našla plyšovej obal na termolahev, kterej jsem vzala pro muže. Je to fialovej sobík a právě se suší.

Den šedesátý osmý 7.9. 2010

7. září 2010 v 14:54 | sussanah
Dneska mám volno, takže si pěkně pročišťuju blog. Ukládám si kostýmy a zvažuju, jestli si nebudu chvilku korálkovat. K tomu si pouštím NCIS. A fotím =)
Vyfotila jsem, jak se moje mucky koukaj na telku =)

Den šedesátý sedmý 6.9. 2010

7. září 2010 v 14:50 | sussanah
Další trénink. No nic moc. Jsem ještě celá rozlámaná z toho minulého. Navíc mi bylo celej den dost divně. Nakonec jsem se z toho vzpamatovala. I když to možná bylo tím, že jsem si v poledne dala kafe a ono začlo účinkovat až k večeru.
Tak to se mnou prostě funguje. Když se chci rychle probrat, zabere asi jedině ledová sprcha. Kafe teda na mě neplatí =)
Chtěla jsem vyfotit ty svoje nový věcičky, ale došlo jenom na čutoru.
 
 

Reklama