365 dní

Den stý šedesátý šestý 14.12. 2010

15. prosince 2010 v 6:00 | sussanah
Jo! Já včera úplně zapomněla říct, že mě přijali do Autorského klubu! =D
Docela husto úspěch 8-) Mohla bych samolibě říct, že jsem to čekala, protože tu nemám nic neautorského, ale stejně jsem měla nahnáno, když jsem ten přijímací článek četla.
A teď k projektu. Dneska jsem si byla na poště vyzvednout dva balíčky z toho bláznivého nakupování. Sice jsem čekala tři, ale doručenky byly jen dvě. Navíc jsem nedostala potvrzení o odeslání, tak jsem si řekla, že holt ještě počkám. Ale na poště jsem nakonec dostala všechny tři očekávané! =)

Den stý šedesátý pátý 13.12. 2010

15. prosince 2010 v 5:00 | sussanah
Pondělí třináctého! Ještěže nejsem Garfield =D
Ale kdybych byla, rozhodně by mě nikdo nedostal do té zimy. Celej den jsem měla nějakej blbej zásek a nechtělo se mi nic dělat. Večer naštěstí nebyl trénink, takže jsme jeli domů docela slušně brzo. Ale i tak nám stihlo zamrznout auto. Samozřejmě zevnitř =D
To jsem dneska vyfotila. Ale myslím, že ty pěkný vločky jsou zvenku.
Tak moc se těším na zítra, až se zase vyspím!

Den stý šedesátý čtvrtý 12.12. 2010

14. prosince 2010 v 20:08 | sussanah
Hnusná zima...
Mě teda jako sníh nevadí. Já ho mám i ráda. Ale co fakt nesnáším je ledovka. A ta se nám díky tomu neustálému tání a mrznutí a foukání udělala po celé zahradě. Ráno jsem se málem zabila. Ještěže ven skoro nemusím.
Zapomněla jsem vyfotit pruh kůže, který jsem si odstřihla od kamarádky. Má asi tak deset centimetrů do šířky a bude z něj pásek na šněrovačku. Jen ho musím ještě trochu zkrátit a nabouchat do něj dírky.
V létě jsem si koupila šatičky, který takovej pásek přesně potřebujou! =)

Den stý šedesátý třetí 11.12. 2010

14. prosince 2010 v 19:55 | sussanah
Dneska jsem si chtěla jít ráno zase zacvičit Port de Bras, ale kvůli sněhu jsem to nestihla... Musela jsem odklidit sníh před krámem a ještě se nasnídat, no a to už prostě časově nešlo.
Škoda. Docela mě to baví. Vlastně se trochu bojím, že mě to začíná bavit víc, než šerm. Což by mohla být do budoucnosti potíž. Zdá se mi totiž, že šerm trochu upadá a to mi nějak přestává vyhovovat. No nic, zpět k Port de Bras =) Doufám, že stihnu cvičení ve středu. Pak bude ještě jedno v sobotu (za týden) a pak až v lednu.
Když jsem se dostala z práce domů, zabalila jsem si první první vánoční dárek. Je pro mou kamarádku a dám jí ho doufám už ve čtvrtek. Ona je sice přesvědčená, že si ho nechá až pod stromeček, ale protože je to dárek nejpraktičtější ze všech praktických, má dovoleno rozbalit ho hned =)

Den stý šedesátý druhý 10.12. 2010

11. prosince 2010 v 23:28 | sussanah
Poslední dobou na mě padají různá blogová omezení. Třeba nejvyšší dovolený počet znaků v článku (20000). Největší dovolený počet fotek ve složce (400).
Takže jsem udělala druhou složku a i ta je publikovaná v Galerii.
Dnešní fotku jsem nefotila já foťákem, ale táta mobilem. Je naprosto ultimátní =D
Dneska jsem sice měla volno, ale zase jsem nic neudělala... A přitom musím do vánoc ušít ještě minimálně dvě věci! O_o Měla bych se sebou něco udělat.
Taky jsem si pořídila širší měděnou pásku a odstřihla jsem si kousek měděného plechu a chci zkusit ověřit svou teorii =) Snad v neděli. No není to jistý. Mamka chce dělat cukroví a kdovíjakdlouho nám to bude trvat.
Ale teď už ta fotka =)

Den stý šedesátý prvý 9.12. 2010

10. prosince 2010 v 15:29 | sussanah
Vánoce se blíží. Nevim, jestli mám všechny dárky. Nevim, jestli na ně vůbec budu mít. A tak vůbec mě ty svátky letos nějak točej.
V práci byl klid, až na něco, co sem stejně nemůžu napsat. Chjo. Navíc to vypadá, že budeme mít otevřeno i mezi Vánocema a Silvestrem. Prý aby bylo víc tržeb. Což je pěkná blbost. Jednou jsme to už udělali a stejně nikdo nechodil. Takže výsledek bude takový, že tržby nebudou a šéf bude tratit, protože bude muset zaplatit nám práci. Ale holt je to šéf a ten přece ví, co dělá!
Abych si spravila náladu, vytvořila jsem Ivoryho. Vlastně. On už dávno existuje, ale já přesně nevěděla, co by si rád prožil. No a teď to vím! Už jsem na to vytvořila speciální rubriku Ivoryho příběhy =) Zatím je prázdná, ale už pracuju na první kapitole prvního příběhu =)

Den stý šedesátý 8.12. 2010

10. prosince 2010 v 14:40 | sussanah
Dneska byl dlóóóuhej den... Ráno jsem jela budem v 6:45. Jeden by řekl, že to není tak hrozný. No. Není. Sice jsem zaspala a vstala až ve čtvrt, ale nakonec jsem to stihla. Hrozný na tom je to, že mám v práci být až o půl desátý a nic lepšího mi prostě nejede. Ale zmákla jsem to.
Z práce jsem utekla o půl čtvrtý. Kamarádka potřebovala pomoct s narýsováním sukně a její muž je střevo.
Sukni jsme narýsovaly úplně v pohodě. Pak jsme ještě předělaly zip u mikiny, a já jsem si vystříhla supr tlustej pásek z kůže. Je ale moc dlouhej, tak ho ještě musím zkrátit a nabouchat tam dírky.

Den stý padesátý devátý 7.12. 2010

7. prosince 2010 v 21:26 | sussanah
Dneska jsem měla volno a myslela jsem, že budu tvořit. Nakonec jsem ale netvořila šperky. Vařila jsem polívku, mlela vořechy na cukroví a tak.
Taky jsem hodně pohnula s hodnocením prvního kola LS. Teda. Se svou částí =)
A taky jsem samozřejmě fotila. Venku bylo tak hnusně, že jsem si řekla, že to vyfotím. A pak mě Jetro umluvil, ať mu ještě chvilku házím sníh. Skoro jsem umrzla, ale on se nažral (sněhu) a pobavil =)

Den stý padesátý osmý 6.12. 2010

7. prosince 2010 v 0:09 | sussanah
Dneska jsem dodělala k tomu kamínku ze včerejška závěs =) Ale to jsem nefotila =D Vyfotila jsem konečně sníh. Už to bylo docela trapné. Týden tu máme závěje a já jsem neschopná je vyfotit...

Den stý padesátý sedmý 5.12. 2010

7. prosince 2010 v 0:03 | sussanah
Málem bych zapomněla napsat dnešek!
Byla jsem tak unešená článkem o tiffany šperčíku, že mi to vůbec nedošlo. Ale to se dá vždycky doplnit =)
Takže. Dneska byla neděla a já jsem si celej den tvořila ten šperčík. Dělala jsem to na několikrát, protože se mi to pořád nezdálo dost dobré a dost hladké a tak vůbec. Po hodině už jsem byla značně zfetovaná tím čoudem z pájky =D
Navíc psové měli neustále chutě se přátelit s tou srandovní věcičkou v mé ruce. Lahoda. Ta srandovní věcička měla 370°C...

Den stý padesátý šestý 4.12. 2010

5. prosince 2010 v 18:50 | sussanah
Dneska jsem byla na maratonu Port de Bras. Trval dvě hodiny. Projeli jsme sestavu pro začátečníky i pro pokročilé. U té druhé se mi parádně zapotil mozek =D
Trenérka pravila, že bych z fleku mohla jít na hodiny pro pokročilé! 8-) Ty budou každou středu večer. Myslím až od ledna. Asi to dost zvážím =)
Pak jsem šla na oběd k babičce, takže všechno, co jsem vypotila, jsem spolehlivě doplnila. Ani jsem nevečeřela... Taky jsem byla u taťky v nemocnici, už vypadá docela dobře =)

Den stý padesátý pátý 3.12. 2010

5. prosince 2010 v 18:15 | sussanah
Už nějakej ten pátek (vtipné =D) nosím v hlavě myšlenku na vyfocení misek na vodu všech našich zvířátek. A dneska jsem to konečně udělala.
Víc snad netřeba říkat. Den byl dlouhý. Přestože jsem muže umluvila, aby mě odvezl do práce na půl desátou, místo abych jela s bráchou v pět. I tak to ale bylo dlouhý. Dostali jsme nový zboží a mě z toho málem kleplo...

Den stý padesátý čtvrtý 2.12. 2010

3. prosince 2010 v 23:22 | sussanah
Dneska je to rok, co mám svůj blog. Před časem jsem o tom napsala článek. Je to neuvěřitelný. Teď by bylo ještě skvělý, kdyby se mi podařilo sepsat všechno, co mě kdy napadne =)
Dneska jsem vyfotila námrazu, která se nám během dne vytvořila na autě. Nebylo by na tom nic divnýho, kdyby nebyla zevnitř =D

Den stý padesátý třetí 1.12. 2010

3. prosince 2010 v 23:14 | sussanah
První den, kdy se smí otevřít adventní kalendář =) Když jsme byli s bráchou menší, mamka nám vždycky připravila dvacet čtyři balíčků. Ty zavěsila na různě dlouhé šňůrky pod věnec na skříni. Když jsme byli úplně prckatý, tak to tam věšela až prvního ráno. Když jsme povyrostli, tak už třeba den předem. A my vždycky prvního ráno nastoupili už třeba v šest ráno a šli jsme si ten první balíček ukrást =D
Ale už to nedělá. Možná je načase, abych začla něco dělat sama =)
To jsem nefotila. Nebylo jak. Vyfotila jsem vám svou večeři =D Jsou to posolené škvarky a chleba s kremžskou hořčicí :-P Ňamka! Komu se kroutí kufr, nechť opustí tyto řádky, dál to bude horší =D

Den stý padesátý druhý 30.11. 2010

3. prosince 2010 v 23:09 | sussanah
Poslední listopadový den. No nevím. Letos jsem si ten podzim nějak moc neužila...
Taťka je od dneška v nemocnici se zádama. Nic moc, takhle před svátkama. Ale snad se tam nebudou flákat a opravěj nám ho =)
Ty první dny v práci po nemoci jsou vždycky drsný. Zvlášť, když není skoro žádný zboží.
A stejně jako včera se snažím poctivě číst všechny texty do soutěže a taky je spravedlivě hodnotit. Už mi z toho ale docela hrabe. Třeba po jednom z těch textů jsem to chtěla všechno zahodit a urvat si hlavu za ten dementní nápad něco takového pořádat =D Ale nakonec jsem byla ráda, že jsem to neudělala, protože jeden z posledních textů je zase naprosto boží =)

Den stý padesátý prvý 29.11. 2010

3. prosince 2010 v 23:04 | sussanah
Nastala krutá zima. Moje autíčko není přezutý. Já jsem zmagořila a jedinej spokojenej je Jetro =)
Ode dneška taky nahusto topíme a já jsem najela na zimní obleček. Letos jsem zvolila varinatu jinou. Obvykle si pod rifle natáhnu tepláky a tím to hasne. Jenže letos jsem si pořídila fakt dlouhý rifle. A takový se hnedka nacucnou až ke kolenům. Takže jsem vytáhla teplé punčošky, pletené návleky a sukni! Celej rok v kalhotách a s prvním sněhem vytáhnu sukni O_o

Den stý padesátý 28.11. 2010

29. listopadu 2010 v 0:09 | sussanah
Dneska jsem zkoušela dělat šperky pomocí pájky a drátu. Moc mi to teda nešlo a nejspíš nemám ani pořádnej materiál, ale nakonec jsem zplodila něco, čemu by se i dalo říkat šperk =)

Den stý čtyřicátý devátý 27.11. 2010

28. listopadu 2010 v 23:48 | sussanah
Byla naplánovaná velká rodinná sešlost. No. Moc se nás nesešlo =D Jsem ale ráda, pořád mi není moc dobře a připadám si dost unavená. Nejhnusnější z těch všech prášků je mastička do očí na noc...
Dneska jsem se odhodlala k prostudování návodu k foťáku. A dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí =) Jen jsem se na sebe dost naštvala, že jsem si ho nepřečetla už dávno...
Ale to je jedno. Fotila jsem hodně a bylo těžké vybrat ty, které dám sem.
Ale podařilo se =)

Den stý čtyřicátý osmý 26.11. 2010

28. listopadu 2010 v 23:25 | sussanah
Jsem už úplně zmatená a skoro nevím, co je za den. Naštěstí je to skoro jedno.
Konečně jsem se vybičovala k nějaké činnosti a vyfrézovala jsem ty skleničky. Bylo to na jednu stranu lehký, po technický stránce. Ale výtvarně to bylo horší. Sklenička musí být mokrá a když je mokrá, není moc vidět, co už jsem přejela a co ještě ne. Nakonec se mi to ale podařilo. Udělala jsem jen dvě. První se mi nepodařila a budu jí používat jako misku na korálky. Druhý dvě dám babičce a dědovi, myslím, že se budou líbit =)

Den stý čtyřicátý sedmý 25.11. 2010

28. listopadu 2010 v 23:14 | sussanah
Stejně už to víte, tak proč to neříct, dneska mám svátek =) Děkuji za přání a nečekejte, narozeniny neprásknu =D
Po těch antibioticích jsem docela unavená, ale aspoň se můžu pořádně vyválet.
Válela jsem se celej den a po celym baráku. Nedělala jsem prakticky nic a jenom jsem čučela do kompu. A Roxy se spořádaně válela se mnou =)

Den stý čtyřicátý šestý 24.11. 2010

28. listopadu 2010 v 23:07 | sussanah
Dneska ráno jsem se rozhodla jet k doktorovi. Oko napuchlé a bolest v krku tomu taky nepřidala.
V čekárně jsem byla třetí, docela pohoda. Doktor mi řekl, že mám to oko napuchlý od špatnýho smrkání. Tak jsem se trochu poděsila, vzala si tři recepty a odešla jsem do lékárny.
V tescu jsem si ještě koupila tři whiskey skleničky, abych na ně zkusila něco namalovat frézkou.
No a protože jsem si neověřila autobusy, musela jsem si zavolat odvoz. Byl opravdu šťastný, ale dojel si pro mě =)

Den stý čtyřicátý pátý 23.11. 2010

23. listopadu 2010 v 18:36 | sussanah
Dnes byl velmi plodný den. Oko mi nateklo ještě víc, takže jsem se celej den snažila vyhýbat televizi i počítači. Ale zrovna dvakrát mi to nešlo. Pustila jsem si druhej díl Stmívání a aspoň jsem ho poslouchala. Přitom jsem se pokusila trochu poklidit. Stůl docela prokouknul =)
Oko si kapu ophthalmo-septonexem a doufám, že se to do zítřka zlepší. Jo a abych nezapomněla, ještě mě začalo bolet v krku :-/

Den stý čtyřicátý čtvrtý 22.11. 2010

22. listopadu 2010 v 22:03 | sussanah
Dneska naprostá haluz! Podařilo se nám vstát až skoro v poledne! O_O Je to tim počasim, když se jeden vzbudí a nic nevidí, tak proč by vstával, žejo? =D
No a já fakt skoro nic neviděla, přes noc mi napuchlo levé oko... Ne moc, ale je to docela nepříjemný. Snad se to do zítra spraví, jinak si asi budu muset někam zajet. Nejprotivnější je to, že to bolí, když se předklonim.
Takže když jsem fotila Jetra, lehla jsem si k tomu =D

Den stý čtyřicátý třetí 21.11. 2010

22. listopadu 2010 v 21:31 | sussanah
Konečně volnej den. Blbý je, že muž je nemocnej (ano, umírá na rýmičku) a nejspíš to na mě prsknul. K večeru mě začalo škrábat v krku, tak nevim. Snad to bude dobrý.
Zkoušela jsem vyfotit Sissi na dveřích. No moc to nešlo =D Chvilku nepostála, tak mám jen dvě rozmazaný fotky...

Den stý čtyřicátý druhý 20.11. 2010

21. listopadu 2010 v 15:15 | sussanah
*fňuk* *fňuk* *fňuk* celou sobotu jsem proseděla v práci a ještě ke všemu vypadlo topení =(
Jsem zmrzlá jak hovno a unavená jak nevim co...
Ale. Má to i své plus. K večeru už jsem dělala jenom dohled, takže jsem si mohla serfovat. No a našla jsem naprosto boží blog o focení. A to hlavně díky AT. (viz tento článek =)
Abych to nezamluvila, ten blog jsem si už dala do oblíbených webů a je to blog Metteorwy.
Už jsem se bála, že nic nevyfotím, ale nakonec se večer nabídnul Jetro =)

Den stý čtyřicátý prvý 19.11. 2010

20. listopadu 2010 v 16:43 | sussanah
Celej den v práci. Je to hnus, to vám teda povim. Navíc jsem kamarádce asi před půlrokem slíbila opravu náramku a teď na něj došlo... Vyfotila jsem ho. Dělala jsem na něm celej den a stejně jsem to nestihla. Večer už jsem byla tak hotová, že jsem zatáhla trénink. Naštěstí jsem nebyla jediná toho názoru =)
Nic zajmavýho se nedělo. Na Harrym jsem nebyla, však je to taky teprve první den jeho vysílání. Dost zvažuju, že bych si počkala ještě půl roku a šla pak na dvojprogram obou dílů. Nejsem totiž velký zastánce trhání jedný knihy do dvou filmů. Je sice fakt, že to pak bývá věrnější, ale když to stejně natáčej najednou, tak proč to i nevysílaj najednou? To mě dost točí. Ale nakonec to stejně nevydržim a půjdu už na tu první část =)

Den stý čtyřicátý 18.11. 2010

19. listopadu 2010 v 9:26 | sussanah
Dnes jsem si po dlouhý době koupila lízátka =)
Ale jinak to byl dlouhý a nudný den. Už mám ale naprosto jasnou představu o kostýmu čarodějky =) Zkusím ho namalovat, ale nevím, jak se mi to podaří. A taky jsem si vybrala tablet. Nebo spíš mám představu o tom, co chci, aby uměl.

Den stý třicátý devátý 17.11. 2010

19. listopadu 2010 v 9:20 | sussanah
Volno!!! =D
A my zase uklízíme, sekáme a uklízíme a uklízíme :-/ A navíc jsem měla naprosto celej den tak ku*** blbou náladu, že to snad ani není možný...
Fakt od samýho rána, až do večera. S výjimkou chvíle, kdy jsme si udělali ponožkovou bitvu =)
Vyfotila jsem svůj foťáček =) A bylo to náročný, fotit cizim...

Den stý třicátý osmý 16.11. 2010

17. listopadu 2010 v 21:35 | sussanah
Dneska mi došla objedávka minerálů! =)
Ale jsou daleko menší, než jsem si myslela... Ale jsou moc krásný =)
Kromě toho, že jsme celej den museli uklízet po zedníkovi, kterej zahazoval rok a půl starý díry (nebylo zrovna na spěch =), jsme ještě naštípali další kulány a ještě jsem si vyrobila naušnice =)
Ale prej nejsou moc pěkný... No a co já s tim? Ty minerály jsou hrozně mrňavý a maj i mrňavý dírky... Prostě jsem to zkombinovala, jak se mi to zrovna líbilo a basta. Ale nejspíš to ještě předělám, protože je fakt, že úplně povedený to teda není...

Den stý třicátý sedmý 15.11. 2010

15. listopadu 2010 v 10:13 | sussanah
Dnešek vkládám docela brzo ráno, jeden by mohl namítnout, že do večera se ještě stane spousta věcí a dneska by měl rozhodně pravdu. Protože já jdu večer na Zombie walk!
Ale fotila jsem už ráno a o večeru chystám speciální článek =)

Den stý třicátý šestý 14.11. 2010

15. listopadu 2010 v 10:02 | sussanah
Dneska jsem si dobře pospala, ale zdály se mi divný sny... Takže si sice trochu protiřečím, ale ono to tak fakt bylo =)
Po obědě jsem přeparkovala auto, zkontrolovala tekutiny a pneumatiky a zacouvala jsem s ním mezi pergolu a studnu. Tu studnu jsem prakticky vůbec neviděla. A najela jsem si moc, takže jsem do ní skoro vjela... =D

Den stý třicátý pátý 13.11. 2010

13. listopadu 2010 v 22:40 | sussanah
Dneska jsem poprvé řídila po vydání řidičáku. Mno. Řekla bych, že to mohlo bejt i horší =D

Mám koupenej nerezovej drát a už mám vymyšleno, jak naložím s těma fluoritama. Taky jsem se dneska dozvěděla, že můj balíček narvaný minerálama je již na cestě ke mě! To bude orgáč, až ho budu rozbalovat =D

Den stý třicátý čtvrtý 12.11. 2010

13. listopadu 2010 v 9:41 | sussanah
Někdo by si řekl konečně pátek, já si řikám, teprve pátek... Ale i to je lepší, než třeba čtvrtek.
Dneska jsem byla v práci úplně celej den. Fakt naprosto celej den! Večer jsem si konečně vyfotila Superhrdinu =)

Den stý třicátý třetí 11.11. 2010

11. listopadu 2010 v 22:41 | sussanah
Dneska byla místo tréninku výstava v muzeu =)
Fotit se tam nejspíš nesmělo, ale fotili všichni. No a když pak všichni odešli, tak jsem si taky cvakla =D
Vyfotila jsem si ten nejlepší kord, co tam byl! Se srdíčkama vyrytejma v koši a dokonce i v hrušce! Ale fotku vám neukážu, to jsem slíbila, protože to se fakt nesmělo =D

Den stý třicátý druhý 10.11. 2010

11. listopadu 2010 v 22:37 | sussanah
Dneska jsem zase fotila náměstí =)
Ale tentokrát mi to vyšlo hrozně zajmavě, ani nevim, jak je to možný, nebo čim je to způsobený.
Fotka není vůbec nijak upravovaná. Takhle to prostě vylezlo samo =)
Jen mi vadí ten kousek lampy v prostředku levého okraje... Ale už se s tím nedalo víc pohnout. Možná to ještě časem zkusím umazat. Zatím to nechám být.

Den stý třicátý prvý 9.11. 2010

9. listopadu 2010 v 21:27 | sussanah
Těžkej den... Dneska jsem prakticky sama shrabala celou přední polovinu zahrady...
Zase jsem vyfotila to zákoutí v předzahrádce, protože nám zežloutla vrba =)
Moc to na těch fotkách není vidět, ale naprosto luxusně jsem zachytila Roxy =D

Den stý třicátý 8.11. 2010

9. listopadu 2010 v 21:00 | sussanah
Všem chodcům na vědomí se dává, že jsem dneska dostala řidičák! =D
A jako dárek za to dva naprosto luxusní fluority. Je to jeden z mých nejoblíbenějších minerálů. K němu ještě měsíční kámen, prehnit a labradorit. Pak samozřejmě takový chuťovky jako ametyst a peříčkový achát a pískový safír =)

Den stý dvacátý devátý 7.11. 2010

7. listopadu 2010 v 21:44 | sussanah
Konečně se můžu trochu hýbat. Sice stehna pořád docela cítím, ale už mě to nijak neomezuje. Naštěstí.
Zítra si zkusím vyzvednout řidičák =) Ale těžko říct, jestli už ho budou mít hotovej...
Dopoledne jsem loupala lískáče a odpoledne jsem blogovala. Docela dobrej den. Ale zítra se mi ani trochu nechce do práce...

Den stý dvacátý osmý 6.11. 2010

6. listopadu 2010 v 12:38 | sussanah
"Následující den po následujícím dni je nejhorší."
Cituji mého milovaného, když se mi posmíval, jak jdu, jak vstávám, jak si sedám...
Dneska už mě bolej i žebra. Naprosto nechápu, jak je to možný. Jo, vlastně včera mi Roxy šlápla na vnitřní kotník levý nohy a já myslela, že zemřu. Asi se trefila na nějakej tlakovej bod, nebo nataženou šlachu, protože to jinak není možný, aby to tak bolelo. Vždyť ona nemá ani dvě kila! A sotva se mě dotkla. Nechci cítit, jak by to bolelo, kdyby mi na to hupsla...
Pohyb mi činí ještě větší potíže než včera. Nejhorší je překonávat jakýkoliv převýšení a střídat sed/stoj. Kdybych zítra neměla volno, musela bych si ho vzít...

Den stý dvacátý sedmý 5.11. 2010

6. listopadu 2010 v 12:32 | sussanah
Ráno bylo hrozný. Stehna mě bolej jako nikdy...
Chůze do schodů naprosto nepřichází v úvahu. Ještě že do práce vedou jen tři.
Oprava, chůze ZE schodů je daleko horší! To byl teda debilskej nápad ty dva tréninky. Děkuju Prozřetelnosti, že má paní Táňa (Port de Bras) dovolenou.
V práci jsem se pohybovala jako robůtek =D A cestou domů dvě supr věci.

Den stý dvacátý šestý 4.11. 2010

6. listopadu 2010 v 12:27 | sussanah
Ráno jsem si vyfotila Jetra, jak žere ruku mužovi a pak se jelo do práce.
Tam to uteklo docela uspokojivě. Dokonce jsem mohla jít dřív a stihla jsem tak i padavanskej trénink. A udělala jsem fakt hloupou věc. Dala jsem si obě rozcvičky...
Je teprve večer prvního dne a já už nechodim. Nechci vidět respektive cítit zítřejší ráno...

Den stý dvacátý pátý 3.11. 2010

6. listopadu 2010 v 12:17 | sussanah
Hou hou hou! Dneska jsem dodělala kabátek!
Podšívka teda byla drsná, ale zmákla jsem to =)
Když jsem ho chtěla fotit, tak mi teda zrovna exnul foťák a fotka, kterou jsem omylem cvakla je docela teda... no... no se podívejte sami =D
A jestli chcete vidět i kabátek, tak šup na můj druhý blog =)

Den stý dvacátý čtvrtý 2.11. 2010

6. listopadu 2010 v 11:51 | sussanah
Památka zesnulých. Stejně je to divnej "svátek"... Kdo mi chybí, na toho budu vzpomínat pořád, ne když mi to poručí kalendář...
No ale to je jiná debata. Dneska jsem celej den pracovala na kabátku. Bude z vínový vlny, jako ten můj surcotte . Stihla jsem vystřihnout celej střih (kromě kapucy) a taky jsem ho stihla celej sešít. Zítra půjdu do podšívky a dodělávek. Aspoň teda doufám. Ale do konce týdne to myslim stihnu =)

Den stý dvacátý třetí 1.11. 2010

6. listopadu 2010 v 11:38 | sussanah
Pondělí. Prvního. Fuj...
Pondělí je prostě špatnej den. Navíc ještě s tréninkem, takže jsem pak pořádně zničená. Dneska se teda nedělo nic moc zajmavýho. Jo vlastně Eliška mi namalovala Chrustíka =)

Den stý dvacátý druhý 31.10. 2010

6. listopadu 2010 v 11:29 | sussanah
Dneska jsme ještě dodělávali poslední zbytky kulatin a zase nám to zabralo skoro celej den.
Navíc pocit "včera v práci a zejtra znova" je tak odpudivý, že si z té neděle ani nic moc nepamatuju...

Den stý dvacátý prvý 30.10. 2010

30. října 2010 v 22:40 | sussanah
Děsně dlouhá sobota... Ráno jsem měla kurz na spékání skla v mikrovlnce. Paní byla rychlá a šikovná, takže jsme to vůbec nepřetáhli do pracovní doby, což je super.
Nejdřív jsem chtěla fotit vrabce, ale jsou to skety. Když jsem šla bez foťáku, tak jich kolem mě bylo asi dvacet. Jak jsem ho vytáhla, tak všichni frnkli.

Den stý dvacátý 29.10. 2010

29. října 2010 v 22:03 | sussanah
Dneska jsem zase prd udělala... Akorát jsem si připravila věci na zítřejší kurz a jinak jsem prakticky celej den proseděla u počítače.
Kromě těch dvaceti minut, ve kterejch jsem stihla zatopi v krbu a oškrabat brambory. Na ten krb jsem ale pyšnější, tak jsem si to i vyfotila =)

Den stý devatenáctý 28.10. 2010

28. října 2010 v 14:48 | sussanah
Státní svátek. To znamená, že i když nejsem v práci, započítávají se mi hodiny =) Super, co? =)
Dopoledne jsme shrabali listí a kluci pracujou na těch kulatinách, co nám přivezli v úterý.
Ale ještě předtím, než jsme přeprali to listí, jsem si ho vyfotila =)
A tentokrát jsem se rozhodla, že si s fotkama trochu pohraju. No, aspoň s jednou =) Není to nic moc, ale mě se to docela líbí. Ještě bych potřebovala nějakej program na stříhání videa a byla bych úplně spokojená =)

Den stý osmnáctý 27.10. 2010

28. října 2010 v 14:13 | sussanah
Dnešek byl dlouhej. Celej den jsem byla v práci a doplňovala jsem zboží. Sotva jsem to stihla. Pak jsem běžela do fitka na Port de Bras (článek o tom zde).
Když jsme se konečně dostali domů, byla jsem už úplně mrtvá. Ale večeři jsme si ještě udělali. Jakj sme si k ní sedli, přišel Jetro a vyhrabal se na křeslo. Chvilku po něm šlapal a evidentně s ním nebyl spokojenej. Pak si všimnul, že když mamka dávala novej "povlak", nechala polštář na stole. Tak si ten polštář čapnul a pěkně si ho naaranžoval na opěrku a lehnul si! =)

Den stý sedmnáctý 26.10. 2010

26. října 2010 v 18:50 | sussanah
Další volný den, ve kterém jsem nic neušila. Ale přece jenom jsem na tom pracovala. Pořádně jsem si uklidila v šicích věcech a upravila jsem si postavení stolu. Takže teď můžu využívat celou jeho rozloženou plochu, aniž bych si zabírala prostor v prostředku pokoje. Jsem dobrá =)
Vyfotila jsem hromadu kulatiny, kterou nám dneska dovezli. A Roxouška na ní, zrovna vylezla se mnou do tý hrozný kosy, co tam dneska je.
Taťka koupil wifi zesilovač, takže snad co nejdřív budu zase mobilní i z ložnice, což mi docela dost chybí.
 
 

Reklama