365 dní

Den dvoustý šestnáctý 2.2. 2011

4. února 2011 v 9:00 | sussanah
Roxouší čumáček =D
To je heslo dnešního dne =D Tu druhou fotku jsem poslala i do fotografa roku, do kategorie podívej se zblízka =)
Jsem docela zvědavá, jak si budou moje fotky stát. Ale moc velké šance si nedávám. I když některé jsou povedené =) Dneska taky končí uzávěrka soutěže pocení přes filtry vlastní výroby. Pokud jsem to dobře pochopila, buď v příštím, nebo přespříštím vydání časopisu by mělo být vyhlášení. Tak na mě myslete =) Ale i kdyby to nevyšlo, parádně jsem se u toho pobavila =)
A teď fotky.
Protože přes den se nic nedělo. Byla jsem konečně doma. Dala jsem tři pračky a jednu myčku a jinak nic =)

Den dvoustý patnáctý 1.2. 2011

4. února 2011 v 8:00 | sussanah
Blíží se den mých narozenin... 
Jo a jak to píšu zpětně, zapomněla jsem, že jsem se včera osobně seznámila s Ber! =)
Bylo to nečekaně příjemný =) Na internetu je člověk často jinej, než v reálu, ale Ber je fajn (což nechápu jak je možný, když jsme slyšela o její matce, ale budiž =D).
Dneska jsem vyfotila ten svůj háčkovací pokus. Ještě není úplně hotovej, ale časem z toho budou naušnice. A snad se naučim i pořádně ukončovat řady, aby mi to nedělalo takový faldy.

Den dvoustý čtrnáctý 31.1. 2011

3. února 2011 v 22:58 | sussanah
Dneska nebude fotka. Bude gifík =)
Dodělala jsem zvětšovaného retardíka a moc se mi nepovedl. Tentokrát je fakt retardovanej. A abych tomu dodala ten správný šmrnc, udělala jsem mu i retardovanej xichtík. Jako bych snad uměla nějaký jiný =D
Zítra bude fotka mého nového háčkovaného pokusu.
Na tréninku byla zase docela sranda a tentokrát se mi ani nic moc nestalo =)

Den dvoustý třináctý 30.1. 2011

3. února 2011 v 22:27 | sussanah
Neděle. Konečně. Ale nic moc teda. Už mě to tu pěkně točí :-/
No ale o tom jindy a jinde, že =D
Dneska jsem fotila převážně Jetra. Je hrozně srandovní, ale nejvíc, když spinká =)
Taky jsem sebrala dost odvahy a poslala jsem Ivoryho do té soutěže hledá se autor. Tak snad. Měla jsem ale pod sebou Ivoryho a Ivoryho(původní verzi), takže jsem hned po odeslání vyplněního formuláře chytla stres, že jsem poslala ten špatnej! Psala jsem jim maila a oni mi napsali, že dostali Ivoryho. Tak snad =)
Mám v hlavě ještě jednu povídku, která by odpovídala tématu, poud by se mi ji podařilo dobře zpracovat. Ještě uvidím, jak se mi bude dařit.
A už k fotkám.

Den dvoustý dvanáctý 29.1. 2011

29. ledna 2011 v 22:49 | sussanah
Další unavenej den. Zase jsem před otvíračkou usnula. No. Naštěstí jsem se probudila včas, ale moc mi to teda neprospělo. 
Ivory už je myslím akorát k odeslání. Zvlášť potom, co jsem dneska odstranila mezery na konci každého odstavce (ty se taky počítali do limitu znaků) a pak jsem musela připsat dalších padesát znaků, abych nebyla podměrečná. No, hlavně, že jsem si toho všimla sama. Takže jsem se toho zbavila, text jsem natáhla. Teď si ho naposledy projdu, jestli tam nejsou nějaký debility. Jako ta, co jsem umazala dneska. A odešlu to. Pak se pokusím sepsat ještě dvě. Mám je v hlavě už pár dní a myslím, že by mohly být dobré =)
A fotky? Nejdřív autoportrét na samospoušť.

Den dvoustý jedenáctý 28.1. 2011

29. ledna 2011 v 22:04 | sussanah
Dneska jsem měla nějak veselou náladu. Večer. Přes den jsem usínala v práci a to moc veselý teda nebylo =D
Pracovala jsem na Ivorym. Snažila jsem se vymyslet ještě něco nového. Vytočila jsem se u diskuze na stránkách té soutěže a prostě naprd. Ale večer =) Večer to na mě padlo =D
Zase jsem se začala hrozně těšit do Bretaně a jak jsem tak vyprávěla, proč tam musím, vypadlo ze mě: "No to je prostě Ivoryho kraj! Třeba ho tam potkám!!!" =D Asi už mi hrabe =D
No a protože jsem taková nostalgická, dám vám sem zase lodičky =) Už to možná bude otravné, ale s tím nic nenaděláte. Jsem holt zabouchnutá! =D

Den dvoustý desátý 27.1. 2011

29. ledna 2011 v 21:50 | sussanah
Dneska jsem zase nechtěla na trénink a zase jsem měla pravdu. Ten kotník už mě pěkně vytáčí. 
No a vůbec. Zase jsem pekelně unavená. Pořád pracuju na Ivorym a pořád mi nějak uniká. No holt, jak jsem si ho napsala, takovýho ho mám =)
V práci jsem zkoušela fotit přes vlastní filtr. Do soutěže. Ale fotky se mi nedaří mailem odeslat :-/ Snad to do toho 2.2. stihnu. Na fotky se můžete podívat do tohohle článku.

Den dvoustý devátý 26.1. 2011

26. ledna 2011 v 22:23 | sussanah
Dneska jsme vylezli na půdu, já jsem se vynahatila a chtěli jsme fotit do tématu Černá nebo bílá?, ale nakonec z toho nic nebylo. Když jsem se viděla, tak jsem zhodnotila, že nechápu, jak je možný, že jsem vdaná O_O =D
Nakonec se ale jedna docela podařila =)
Tu vám ale neukážu, protože na to nemám koule =D
Vyfotila jsem ještě Roxy a sníh, takže tak.

Den dvoustý osmý 25.1. 2011

26. ledna 2011 v 21:14 | sussanah
Volný den =) Konečně =)
Dělala jsem všechno mmožný, hlavně aby to nebylo důležitý =D Ale tak podařilo se mi i vyprat a trochu poklidit. Takže to nakonec nebyl až tak proflákaný den. Vyfotila jsem další fotky do Fotografa Roku. Ověřila jsem si, že jsem nevyhrála tu soutěž o kreslení pravou mozkovou hemisférou. Tak doufám, že aspoň v tý literatuře budu úspěšnější =)

Den dvoustý sedmý 24.1. 2011

26. ledna 2011 v 19:23 | sussanah
Pondělí. Trénink. Zase se mi tam vůbec nechtělo, ale nakonec to dopadlo děsně dobře. Měli jsme za úkol vymyslet soubojík pro tři lidi a naše trojice to měla hrozně snadný. Měli jsme totiž borce =D A ten to vymyslel tak, abych vyhrála a ještě abych byla děsně drsná 8-)
Takže se ten den vyvedl. A to moc =)

Den dvoustý šestý 23.1. 2011

23. ledna 2011 v 18:21 | sussanah
Musím říct, že mi to háčkování už jde =)
Zatím posledním výtvorem je Cthulu. Nevím moc co to je, ale je to roztomiloučký a muž to chtěl, tak to má =)
Trvalo mi to asi tři hodiny. Teď mám v plánu ještě většího medvídka, menšího medvídka a něco pro kamarádku. Fakt mi ulehčila, když řekla, že jí mám překvapit.
No ale snad něco vymyslím =)
Dnes se pokochejte mým novým Cthulu:

Den dvoustý pátý 22.1. 2011

22. ledna 2011 v 14:00 | sussanah
Včera jsem se vrhla na toho fotografa roku a řekla jsem si, že musím taky vyfotit něco nového, než abych tam cpala samé staré fotky. Takže. Dneska ráno jsem si udělala takovou menší zajížďku, abych si vyfotila sluníčko. Neměla jsem moc představu jak, ale nemusela jsem dlouho přemýšlet. Nabídlo se to úplně samo =)
Do soutěže jsem vybrala jen jednu, ale sem dám všechny =)

Den dvoustý čtvrtý 21.1. 2011

22. ledna 2011 v 13:30 | sussanah
Z nedostatku inspirace jsem vám vyfotila, co každý den tahám s sebou do práce, kdyby na mě náhodou přišla nuda, tak abych jí měla čím umlátit =D
Jsou to zatím všechny barvičky co mám, knížka, filc, trocha vlny na vycpávku, háčky, nitě na sešívání, vlny, a ten dlouhý háček, jak jsem o něm psala včera. Zkoušet to budu co nejdřív, ale teď mám práci se zaplňováním soutěže Fotograf roku =)
O tom asi taky napíšu nějaký článek, ale kdyby na něj nedošlo, tak tu soutěž můžete najít tady.

Den dvoustý třetí 20.1. 2011

22. ledna 2011 v 13:00 | sussanah
Dneska jsme na tréninku měli opravdu sešlost háčkovaných retardíků =D
Kamarádka přinesla všechny a já taky přinesla všechny.
Zajímavé je, že ač jsou všichni podle stejných střihů (až na ty obříky =D ), je každý jiný.

Den dvoustý druhý 19.1. 2011

22. ledna 2011 v 12:35 | sussanah
Háčkování už mi jde pěkně od ruky, ale na xichtících musím zapracovat...
Tentokrát jsem se rozhodla pro čertíka. Jako dalšího už budu muset určitě udělat thulu, muž už ho hrozně chce =)
Nemám moc náladu se vykecávat, tak dnešek bude krátký. Beztak jsem byla celej den doma a nic moc jsem nedělala. Jenom jsem si zazálohovala všechny fotky =)

Den dvoustý prvý 18.1. 2011

18. ledna 2011 v 21:30 | sussanah
Dneska jsem byla celej den doma. Konečně. Řádsky jsem se vyspala, pak jsem se řádsky nasnídala a: vymetla kamna a to oboje, vyleštila sklo u těch našich (u těch druhých to bůhví proč není třeba), došla jsem pro dřevo, udělala jsem tři pračky (před tou první jsem ještě musela vyřešit hlavolam ucpaného šuplíku na aviváž) a pak jsem sedla ke kompu, napsala pár článků, znechutila se tím, co jsem chtěla provést Ivorymu, upravila pár fotek (rozumněj zmenšila jsem je) a nakonec jsem ještě vytáhla stativ a šla fotit noční mlhu. Docela akční, co? =) No, asi za to trochu může Metteorwa =) 
Moje fotky nejsou zdaleka tak dobré, ale baví mě to =)

Den dvoustý 17.1. 2011

18. ledna 2011 v 21:04 | sussanah
Do konce nám zbývá sto šedesát pět dní. Když jsem začínala, nikdo nevěřil, že to dotáhnu. Já nejspíš taky ne. Ale teď už se to utěšeně blíží a už všichni věříme =)
Jen foťáček nějak odchází =( Zjistila jsem, proč tak málo vydrží baterky. Je na dvě tužkové a energii si cucá jenom z jedné... Zatím to řeším tak, že když nahlásí, že nemá energii, baterky prostě prohodím mezi sebou (ty dvě, co jsou vevnitř) a fotím spokojeně dál. Jenže je to už starší pán a oprava by nejspíš stála tolik, co novej foťák... Ale Itálii a Bretaň se mnou ještě dá =) Jen mu koupím nové bydlení, aby se mi k němu vešla ještě náhradní karta a nejlíp dvě sady náhradních baterek =)

Den stý devadesátý devátý 16.1. 2011

17. ledna 2011 v 8:00 | sussanah
Teď jsem si uvědomila, jak moc už se blížíme ke konci O_O Zítra bude dvoustý článek. To je teda hustý =D
No a k dnešku? Vstala jsem brzo. I když o hodinu dýl, než abych stihla cvičák. Musim si pořídit majtější budík.
Vyčistila jsem krbík, vynesla popel, donesla dřevo. Zašila jsem obrovskou díru bráchovy na potahu do auta. Rozhodla jsem se, že čepičku pro skřítka udělám tyrkysovou a ne červenou. Tyrkysovou už má košilku, tak aby mu to ladilo. Taky budou vlásky =)
Zjistila jsem, že jedno moje SB opustilo blog, protože ho četl někdo z jeho okolí. To asi nikdy nepochopím. Ale co se dá dělat, někdo holt není takovej ukecanec jak já. I když mě teda taky trochu vadí, že jsem o tomhle blogu navykládala všem a teď si tu nemůžu vylejvat vztek, protože by to trapné a ponižující, že jsem to neudělala osobně. No nic =D
Teď si to určitě všichni vztáhnou na sebe a já po tom čumáku dostanu tak jako tak =D
Jedeme dál 8-) 

Den stý devadesátý osmý 15.1. 2011

17. ledna 2011 v 7:30 | sussanah
Sobota dlouhá předlouhá. Ale úspěšná. Dostala jsem knihu o Bretani, i když je spíš společná. Pak taky vím, co dostanu k narozeninám, ale slíbila jsem, že to zapomenu. A koupili jsme si i tu knihu o kaktusech, jak jsem psala včera (aspoň myslím) a dokonce i kaktus =D Dlouho jsme se nemohli dohodnout, jakej se nám líbí oboum a je cenově přijatelnej vzhledem k faktu, že nám zatím všechno exlo. Nakonec jsme se teda dohodli na takovém kompromisu =) Jsem zvědavá, jak dlouho nám vydrží. Má se trochu zalejvat každej pátek (jednou týdně, ten náš prostě v pátek) a když je zima, tak i míň. No. Ten můj chudák už vodu neviděl víc jak rok. A já teď nevím, jestli ho mám šokovat, když kvete, nebo až pak...

Den stý devadesátý sedmý 14.1. 2011

16. ledna 2011 v 23:11 | sussanah
Když jsem nastoupila do práce, netušila jsem, že se i tam dodržuje zvyk vánočních dárků. Mile překvapena jsem si po svátcích vezla z práce dárkovou tašku a v ní krom jiného i malý roztomiloučký katusík. (To znamená, že ho mám doma už dva roky.)
Snažila jsem se. Ale marně. Zase. Kaktus jednou vykvetl (možná tu někde je i fotka) a zaschnul. Neměla jsem to srdce ho vyhodit. Nebo jsem na to byla moc líná. Nebo měl jen štěstí, že na parapetu nikomu nepřekážel. Až dneska zase vykvetl! O_O Naprosto nečekané! A má dokonce další tři poupata!
Muže to tak navnadilo, že se rozhodl, že je zkusíme pěstovat, když se ten chudák bez péče drží tak dlouho. A když nám nic jiného neroste. Zítra budeme nakupovat =D

Den stý devadesátý šestý 13.1. 2011

14. ledna 2011 v 22:45 | sussanah
Dostala jsem esemesku ve které stálo: "Když dva dělají totéž, není to totéž."
Tož jsem byla zvědavá, jak tedy ta háčkovaná potvůrka dopadla =D A dopadla na první pokus dobře! I když jak se později ukázalo, místo krátkých sloupků byly použity polodlouhé =D Což způsobilo roztomilou obrovitost malé amazonky =D Nemůžu se přestat smát =D
Vyfotila jsem Amazonku s Drakulou, abyste věděli, jak to dopadlo =D
Jo a zapomněla jsem upřesnit, že Amazonka není moje práce, dělala ji kamarádka! =) 
(můj je Drákula =) ) 

Den stý devadesátý pátý 12.1. 2011

13. ledna 2011 v 10:42 | sussanah
Volný den =) Ty mám ráda =) I když dneska to tak volné nebylo. Jeli jsme s Roxy na veterinu a tam jsme teda nechali pěknou pálku... Ale zase máme spoustu věcí =)
Domů jsem se dostala kolem půl čtvrtý. Dala jsem si sprchu a od té doby (cca od pěti) jsem dělala všechno možný. Umyla jsem nádobí, pojedla krevety, uvařila si oběd na zítra, uklidila si na pracovnim stole, vymetla kamna a došla pro dříví, vyčistila jsem psům zuby, a tak dál. Byla jsem docela podezřele aktivní =D A pak jsem asi o půl osmý zasedla k šiímu stroji a vytvářela jsem čepičky =)

Den stý devadesátý čtvrtý 11.1. 2011

11. ledna 2011 v 20:18 | sussanah
Kotník se v noci probouzel, takže jsem se moc nevyspala. Nebýt těch vojenských bot, těžko bych někam došla...
Narychlo jsem vyfotila medvídka, abyste viděli i jeho skvostný ocásek =)

Den stý devadesátý třetí 10.1. 2011

11. ledna 2011 v 8:11 | sussanah
No já prostě nevim, proč na ty tréninky furt lezu. Sotva jsem rozchodila ten čtvrteční, tak jsem si na dnešnim něco provedla s kotníkem... No magor no. Na to se nedá nic jinýho říct.
Cestou do práve jsem si vyfotila Audi TDI TT. To se mi moc líbí =) Sice nemá na starýho brouka. Na toho nemá nic. Ale kdybych si mohla neomezeně vybrat, tohle by bylo v úzkym výběru =)

Den stý devadesátý druhý 9.1. 2011

9. ledna 2011 v 21:09 | sussanah
Dnešek docela dobrej. Už skoro můžu normálně chodit a docela jsem se i dobře vyspala.
Pracovala jsem na medvídkovi, ale nepodařilo se mi udělat mu druhé očičko. Takže je chudák poloslepý, ale já už prostě nemám nervy zkoušet to po třetí. Vyšívání mi prostě moc nejde... A dělat z flísu se mi nechce. Zvlášť, když už mám vyšitý jedno oko, čumáček i pusinku =)

Den stý devadesátý prvý 8.1. 2011

9. ledna 2011 v 13:30 | sussanah
Ještěže už je sobota. Ty moje nohy se vůbec nelepšej a ještě navíc se to přesunulo na zadní stranu kolene. To je fakt boží. Podlamujou se mi kolena a cesta, která mi normálně trvá deset patnáct minut, mi dneska zabrala třičtvrtě hodiny O_O
No a protože jsem se zase nemohla hýbat, tak jsem háčkovala =) Je to další retardík =D
A vymyslela jsem si, jak uháčkuju medvídka, tak na něm začnu pracovat =)
Dneska Upír Nosferatu:

Den stý devadesátý 7.1. 2011

9. ledna 2011 v 13:02 | sussanah
Včera jsme krutě přehnali trénink. Kdyby k nám vedli schody, jsem v prdeli. Dělá mi potíže si sednout na záchod. Natož se z něj zvednout...
No prostě jsem skoro mrtvá =D
Vstával jsem pozdě. Nahřála jsem se ve vaně a pak jsem musela jet do práce. Tam jsem taky skoro zemřela. Já totiž nejsem jenom namožená, já jsem i potlučená. Natloukla jsem si levou půlku těla a to taky není moc příjemný.

Den stý osmdesátý devátý 6.1. 2011

9. ledna 2011 v 11:48 | sussanah
Všimli jste si, že jsme za polovinou? =) Zapomněla jsem den stý osmdesátý třetí označit za přelomový (co se Projektu týče), ale to neva. Nakonec. Budou i významnější dny. Třeba tří stý šedesátý pátý! =)
Ale to až na to dojde =)

Den stý osmdesátý osmý 5.1. 2011

6. ledna 2011 v 9:00 | sussanah
A dneska došlo na háčkovací výtvory =)
Vytvořila jsem Smrtku! Akorát nemá kosu, to jsem ještě nevymyslela jak, protože z FIMa se mi nechce. Zatím jí nechám bez kosy a časem se uvidí.
O háčkování jako takovém chystám článek do rubriky Návody, pokud to někdo chce zkusit, tak es tam koukněte.
Jak to šlo mě? Začalo to hromadou sprostých slov, pokračovalo přes YouTube a skončilo Smrtkou bez kosy =)

Den stý osmdesátý sedmý 4.1. 2011

6. ledna 2011 v 8:00 | sussanah
Dnešní dávka fotek bude opravdu dlouhá. Byla jsem totiž venku a fotila jsem námrazu! =D
Ráno jsem zasedla k počítači a vykoukla jsem z okna. No a když jsem to venku uviděla, tak jsem se musela sebrat a jít fotit =D
Ale mám strach, že ten můj foťáček má možná potíž s čerpáním energie z baterek. Asi si bere jenom z jedný... =(
A večer jsem si pak zkoušela háčkovat, ale to až zítra =)
Teď fotky!

Den stý osmdesátý šestý 3.1. 2011

5. ledna 2011 v 20:49 | sussanah
Po dlouhé době první pracovní den. Hnus. Ale nakonec to tak špatný zase nebylo =)
Cestou na autobus jsem vyfotila zasněženou klidnou vesničku. Není to taková ta úplná idylka, protože sem tam nám tu auto projede, ale i tak je to taková klidná fotka =)

Den stý osmdesátý pátý 2.1. 2011

2. ledna 2011 v 17:23 | sussanah
Poslední volný den... Áááá.... To je tak deprimující... Ano, uznávám, že jsem se flákala nadmíru uspokojivě, ale po pravdě, zvládla bych to ještě pár dní =)
Ale tak to je jedno, napsala jsem dvě povídky. Trochu jsem si uklidila. Moc jsem neztloustla =D
Dnes jsem taky zjistila straně vtipnou věc! =D
Jedna slečna tu na blogu okopírovala můj systém literární soutěže =D Husté, co? =D
Nikdy bych nevěřila, že se mi něco takového stane. Jsem pyšná na to, že jsem vytvořila něco hodné kopírování =D

Den stý osmdesátý čtvrtý 1.1. 2011

2. ledna 2011 v 16:15 | sussanah
Předsevzetí? Nemám. Nebo možná mám, ale je moc hluboko nato, abych vám ho napsala. Beztak by se to nemělo říkat nahlas, nebo se to nepodaří splnit =)
Dneska jsem celý den byla na počítači a u toho jsem si četla Nekonečný příběh =)
Jsem z tý knížky úplně odvařená! =D
A fotky tentokrát jsou noční hrátky. Fotky zase nejsou vůbec upravované, jenom zmenšené na webovou velikost =)

Den stý osmdesátý třetí 31.12. 2010

2. ledna 2011 v 15:51 | sussanah
Silvestr! Už dávno není to, co býval, když jsem musela jít spát nejdýl v deset... To se pak člověk na ten jedinej den v roce děsně těšil. Ale teď, když běžně ponocuju přes půlnoc, to prostě ztratilo svoje kouzlo.
Škoda.
No ale neva. Dneska se pokusím nějak vyfotit ohňostroj, ale kdoví, jak se mi to podaří a jestli bude od nás vůbec něco vidět. Každopádně to ale zkusím. =)

Den stý osmdesátý druhý 30.12. 2010

31. prosince 2010 v 15:49 | sussanah
Užívám si volno plnými doušky! Dopsala jsem svou povídku Fantazie (najdete v rubrice Povídky) a začetla jsem se do Nekonečného příběhu.
Fotila jsem až k večeru. Přes den jsem na to neměla pomyšlení.
Tak a k fotkám =)
Spinkající Jetro a spinkající Roxy =) Kdyby to nebylo vidět, tak v kamnech hoří oheň, jinak by Roxy určitě neležela jen tak na zemi.

Den stý osmdesátý prvý 29.12. 2010

31. prosince 2010 v 15:20 | sussanah
Dneska jsem celej den neopustila ochranný oděv! =D Abych nebyla úplně vidět, vzala jsem si přes to tepláky, ale i tak. Ten pocit vzdoru! =)
Sepsala jsem pár kapitol k Fantazii a pak jsem dostala knihu Nekonečný příběh! Naprosto anbl-lívlbl! =D

Den stý osmdesátý 28.12. 2010

30. prosince 2010 v 8:00 | sussanah
Naprosto neuvěřitelnej den. Už jsem o tom psala v poslední momentce. Ale musím znova. Protože tentokrát mám i fotky =)
Nevěděla jsem, jaké vybrat, tak je sem dám prostě všechny. Ono jich zase tolik není a navíc jsou všechny moc pěkné =)
Začnu tou bouračkou. Ještěže byl napadanej čerstvej sníh, ten je pěkně zbrzdil.

Den stý sedmdesátý devátý 27.12. 2010

29. prosince 2010 v 22:52 | sussanah
Pondělí. Já v práci. Kasa mrcha si ze mě dělá prdel a vůbec mě to všechno točí!
Ale jinak klídek =)
Jen mě večer hrozně protočilo, když mi ve Švagerkovy řekli, že nemají pájecí hroty, jaké potřebuju. Tak jsem si koupila aspoň pájecí kapalinu a šla jsem.
Vůbec netušim, proč mě to tak rozhodilo.
Abych si trochu odlevila, vyfotila jsem svého nového psa v akci =)

Den stý sedmdesátý osmý 26.12. 2010

26. prosince 2010 v 22:12 | sussanah
Dneska jsem se vybičovala a vytvořila jeden tiffany přívěsek pro kamarádku. Pustila jsem si k tomu Jak vycvičit draka a je to fakt pěknej film =) Kdo neviděl, můžu jen doporučit! =)
Ale s tim přívěskem jsem se srala snad dvě hodiny... Vůbec mi to nešlo, asi jsem měla málo rozpálenou pájku... Ale nakonec se mi to podařilo docela obstojně =) Zítra to ještě zavěsím na šňůrku a přidělám zapínání a bude to.

Den stý sedmdesátý sedmý 25.12. 2010

26. prosince 2010 v 21:15 | sussanah
Docela klidný den. Všichni jsme si hráli s dárkama a tak =)
Po obědě jsme museli k babičce, protože si tu děda včera zapomněl doklady a navíc měl přijet Kuba. Nepřijel. Samozřejmě. Ale tak aspoň se Jetro pohonil s Inou a trochu se unavil =) (viz tento článek)
Vyfotila jsem tam Inu, ale neměla jsem dobré světlo. A večer jsem ještě vyfotila Roxy. A světlo taky nic moc =)

Den stý sedmdesátý šestý 24.12. 2010

25. prosince 2010 v 18:24 | sussanah
Štědrý den! =)
Je naprosto husté, kolik dní už mám nafocených. Strašně se těším, až vyfotím třístý šedesátý pátý den. A pak načnu druhé kolo =D
No ale k dnešku. Bylo to docela zvláštní, protože co si pamatuju, tak jsme vždycky večeřeli za světla. Většinou kvůli autobusům, aby se babičky a dědové dostali bez problémů domů. Bývalo to kolem čtvrté (jednou možná i dřív =D ). No, čím jsme starší, tím je to víc večer. Letos to bylo až v sedm! O_O Se divim, že jsme to vydrželi =D
Ale bylo to fajn. Bylo nás celkem osm plus dva psy a jedna kočka. Spát jsme šli až v jednu a úplně mrtvoučký.

Den stý sedmdesátý pátý 23.12. 2010

24. prosince 2010 v 16:00 | sussanah
Tak jsme čekali, že to bude poslední den před vánocema nátřesk rychlonakupujících zoufalců a ono ne. Bylo u nás dvacet lidí a nic moc. A ještě se mi večer zbláznila kasa, tak jsem zvědavá, s čim na mě vyjede v pondělí. Ale snad to nebude nic moc hrozného.
Dárky jsou skoro zabalené a vlastně už zbývá zabalit jen ty, které jsem dokupovala dneska. A to už jsou jenom drobnosti.

Den stý sedmdesátý čtvrtý 22.12. 2010

24. prosince 2010 v 15:20 | sussanah
Dneska jsme byli s Roxy na převazu. Pak ještě u babičky a domů jsme to vzali přes Pardubice.
Takže se Roxy pěkně unavila a pak spinkala až do večera a dokonce i přes celou noc.
Mě zítra čeká poslední pracovní den před vánocema a pak si konečně trochu odpočinu. Aspoň teda doufám.

Den stý sedmdesátý třetí 21.12. 2010

21. prosince 2010 v 15:00 | sussanah
Mystické datum =)
Ale náplň dnešního dnes asi nebude nic moc . Konečně jsem dostala svoje vánoční razítka a myslela jsem, že budu dělat vánoční dárky, ale místo toho budu patlat linecký. Achjo.
Ale, protože jsem to věděla už včera a taky jsem už včera věděla, jak moc se mi nebude chtít, moje podvědomí se mi rozhodlo pomoct a vzbudilo mě až v deset =) Což znamená, že v jedenáct jsem teprve snídala, pak taťka pustil poslední dva díly druhé řady Mentalisty (to nemůže být konec!!! O_O) a teď je čtvrt na dvě a já ještě neobědvala =) Ale pak už se na to vrhnu. No a do té doby přijde mamka, podiví se, že nemám ještě moc hotovo a pomůže mi =) To je ale ďábelský plán, co? 8-)

Den stý sedmdesátý druhý 20.12. 2010

21. prosince 2010 v 14:00 | sussanah
Už jsem hrozně utahaná, už aby bylo volno!
Dneska jsem myslela, že fakt exnu, ale naštěstí se za mnou stavila kamarádka a šly jsme na obídek =) Byly jsme v nové indické restauraci na náměstí a moc nám tam chutnalo. Kamarádka si dala cizrnu s rýží a já kuřecí kari s rýží. K pití jsme měly mléčné lassi. (Koho zajímá, co to je, tak si klikněte sem a udělejte si to, je to moc dobré.) Já měla mangové, kamarádka banánové a musím říct, že i když nemám banány ráda, tak tohle mi chutnalo =)

Den stý sedmdesátý prvý 19.12. 2010

21. prosince 2010 v 11:44 | sussanah
Dneska to teda zase byla akce.
Roxy si po obědě ten nemocnej drápek skoro vyvrátila, tak jsme jeli na veterinu. Tam dostala třívrstvej zábal a jeli jsme zase domů. Nechtěla se nechat fotit, tak třeba zítra.
Doma jsem dodělala druhou půlku druhý várky vanilkovejch rohlíčků =) A vyfotila jsem si svůj včerejší výtvor. Dneska ho ještě trochu vylepším a taky nafotím. Možná =)

Den stý sedmdesátý 18.12. 2010

19. prosince 2010 v 6:00 | sussanah
Ráno kurz, pak krám narvanej lidma, pak zase moje milovaný vytírání, a nakonec přecpanej autobus. No prostě radost den.
Ale odpoledne stálo za to! Asi po roce jsem si zase zahrála RPG a zjistila jsem, že mi to chybí víc, než jsem si myslela. Asi si to budu muset zařídit a hrát častěji =)

Den stý šedesátý devátý 17.12. 2010

18. prosince 2010 v 22:28 | sussanah
Už toho všeho mám plný zuby. Nevím, kdy jsem se naposledy vyspala...
Ale už bude brzo konec. Ještě zítra a pak můžu spát! Což je samozřejmě bezva =)
Dneska jsem totiž byla celej den v práci a pak jsem ještě jela kamarádce pomoct myslet, což bolelo. Ale vymyslely jsme to. Cestou začalo nádherně sněžit, tak jsem se při čekání na bus snažila něco vyfotit. Můj původní záměr byl vzít fotku jedna a dva najednou, ale to mi nechtělo zaostřit, tak je máte zvlášť.

Den stý šedesátý osmý 16.12. 2010

17. prosince 2010 v 12:00 | sussanah
Dneska to byl zase dlouhej den. Ráno jsem ještě nakoupila pár drobností, pak jsem vyrazila do práce, po obědosnídani jsem jela za kamarádkou, protože potřebovala pomoct s jedním střihem.
Když jsem se k ní dostala, předaly jsme si dárečky =) Já jsem jí teda ještě nedala ten hlavní, to až zítra. A o tom bude snad samostatný článek, protože to zase byla akce =D
Kamarádka šije korzety a protože na figuríně se to blbě fotí, poprosila mě, jestli to nemůžeme zkusit na mě. Já, starý masochista, jsem samozřejmě souhlasila. Ten první prošel v pohodě. Ten druhý... No to se koukněte! Radši jsem si zakryla xicht, protože se tvářím tak naprosto příšerně, že to radši nechtějte vidět.

Den stý šedesátý sedmý 15.12. 2010

17. prosince 2010 v 6:30 | sussanah
Prostě ten týden před Vánocema nemám ráda. Jeden by se z toho normálně zbláznil. Všude taková hromada lidí, který se prostě zcvokli a nakupujou i pro lidi, který přes celej rok neviděli. No magořinec.
Docela mě začal bavit ten projekt Abecedy =)
A mám další věcičku k vytvoření. Zítra si na ní nakoupím elektrikářskou izolepu a zkusím to možná už v práci =D
Ale neřeknu co, to bude překvapení =)
 
 

Reklama