Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

365 dní

Den třístý šestnáctý 13.5. 2011

20. května 2011 v 18:00 | sussanah
Dneska jsem zkusila začít s tím soutěžním projektem. Nápad v hlavě vypadl docela dobře, ale realizace pokulhává.
Myslela jsem, že budu týden fotit sebe v odrazu, ale nedošlo mi, že stejně nosím skoro celý rok to samé sako, tu samou tašku a účesy už mám letos změněný dvakrát a víc už to moc nejde. Takže by ty fotky byly skoro stejný... Achjo. Musí mě rychle napadnout něco božího, ať tu soutěž aspoň zkusím!

Den třístý patnáctý 12.5. 2011

20. května 2011 v 17:00 | sussanah
Dneska jsem u Romana v práci uviděla něco naprosto božího! SIce to není zrovna můj nejoblíbenější obrázek, ale to vůbec nevadí. I tak je super, že je na něm právě on =) Asi víte, o kom mluvím... Ano. O Heathovi...

Den třístý čtrnáctý 11.5. 2011

20. května 2011 v 16:00 | sussanah
No. Bylo to hustý, ale nakonec jsem to zvládla =)
I Jetro je rád, že už jsme doma.

Den třístý třináctý 10.5. 2011

20. května 2011 v 15:00 | sussanah
Po vydatném spánku jsem musela ukojit svůj internetovej absťák a rovnou jsem si pustila pár dílů HIMYM. Je to fakt boží seriál =D
No a pak jsem vybalila, vyprala, sundala suchý (ještěže svítilo sluníčko, jinak by to za chvilku nebylo kam dávat) no a Roxy mi u všeho pomáhala, protože byla chudák vystreslá, že zase někam odjedeme. Odjedeme, ale až za měsíc.

Den třístý dvanáctý 9.5. 2011 - už doma =)

20. května 2011 v 14:00 | sussanah
Bouře zdržela příplav do Benátek skoro o hodinu. Takže místo v osm jsme se vylodili v devět. I když pokud by se to bralo podle Řeckýho času, tak to bylo v osm. Záleží, jak se na to díváte =)
Sestoupili jsme do útrob trajektu a nalodili se do auta.
Netrvalo to dlouho a dojeli jsme do Rakouska. Tam jsme brali naftu u benzínky s božím výhledem.
A pak jsme si cestou vyprávěli různý filmy, bavili jsme se o debilitách castingů a tak možně. Sice jsme byli najedení ještě z Itálie, ale v Brně jsme se zastavili na brífingo-vítací večeři =)

Den třístý jedenáctý 8.5. 2011 - Řecko

20. května 2011 v 13:00 | sussanah
Skoro celý den jsme prospali, ale k večeru jsme se vzbudili, dali jsme si sprchu, v suvenýrech jsme si koupili karty a začali jsme se bavit =)
Po kratách jsme si zahráli Asociace (návod se tu objeví v sekci návody =D ) a taky pantomimu na filmy. Byl to fakt super večer =)

Den třístý desátý 7.5. 2011 - Řecko

20. května 2011 v 11:35 | sussanah
Ráno jsme docela brzo vstávali. Po snídani jsme dokončili balení osobních věcí a kostýmů a začali jsme se pomalu připravovat na opuštění lodi. Po loučení nás zodiak přepravil na pevninu, kousek od Flisvosu a tím to pro nás skončilo...

Den třístý devátý 6.5. 2011 - Řecko

19. května 2011 v 13:55 | sussanah
V noci jsme si trochu popojeli na kotvě. Prý nás to odfouklo asi sto metrů. Padesát metrů trvalo zmobilizovat mozek a dalších padesát spuštění druhý kotvy. No a vzhledem k tomu, že se kotvy spouštěj z přídě, na který jsme spali, užili jsme si to z první ruky. Trochu jsem se lekla, ale protože nikdo nezněl histericky, tak jsem spala dál. Moje schopnost spát za jakýchkoliv podmínek se stále zlepšuje =)

Den třístý osmý 5.5. 2011 - Řecko

19. května 2011 v 11:02 | sussanah
Dnes je celý den skoro totální bezvětří. Někam jsme sice dopluli, ale myslím, že ne tam, kam jsme původně chtěli. Chvilku to vypadalo i na bouřku, ale ta nás minula. Jenom jsme zmokli. A já šla spát. Zase =D
Až do pozdního večera jsme čekali na příznivý vítr. Lehce jsme křižovali a zakotvili jsme až pozdě večer. Někdo se ještě vylodil, ale já šla spát. Překvapivě.
No prostě to byl takovej neplodnej den. Ale fotky jsou =)

Den třístý sedmý 4.5. 2011 - Řecko

16. května 2011 v 11:17 | sussanah
Včera večer jsme dopluli k Porosu. Ráno jsme zjistili, že se nám podařilo zakotvit přímo uprostřed jejich dopravní cesty. Trajekty nás objížděli a teprve kolem poledne nám přijeli říct, že by bylo fajn, kdybychom se někam kousek posunuli, že jsme přímo uprostřed =D
Tak jsme jim řekli, že po obědě zmizíme úplně, tak spokojeně odpluli.
Dopoledne šla většina lidí na břeh, ale mě se nechtělo. Chtěla jsem si jít lehnout, hned po dopsání lodního deníku. Ale neměla jsem štěstí. Zůstal tam taky jeden chlapeček a já ho schytala na hlídání... Hráli jsme Bulánky malovali jsme si a pak jsme šli na palubu s autíčkama. Skoro jsem u toho usnula, ale naštěstí jsem měla chvilku volnou, kdy ho za mě vzala kapitánova žena a já si mohla umejt hlavu v umyvadle. Sice studenou vodou, ale aspoň něco =)

Den třístý šestý 3.5. 2011 - Řecko

16. května 2011 v 10:10 | sussanah
Když jsem si dneska vytáhla sešitek, že zapíšu včerejšek (no holt se to nedalo moc dodržovat, když loď pořád houpala =D ), tak přišel kapoitán Dan a ptal se, jestli píšu deník. Tak řikám, že jo, že si to píšu na blog. A on na to, že blog sice moc neví co je, ale jestli bych to nenapsala i jako lodní deník! Hustý, co? =)
No a ráno jsem ještě stihla opravit ledničky! Teda. Opravit znamenalo navrtat díry do vík a nasoukat do nich provázkové otvírátko. Jsem děsně šikovná.

Den třístý pátý 2.5. 2011 - Řecko

16. května 2011 v 7:00 | sussanah
Dneska ráno jsme vypluli. Bylo to nečekaně přesně podle plánu v deset dopoledne. Ráno jsme přestěhovali věci z auta na loď, ale nákup už jsme nestihli. Snad to nebude vadit. Vyplouvali jsme v kostýmech a mířili jsme na poloostrov Sounion. Tam jsme chtěli navštívit Poseidonův chrám, ale kvůli ženskejm u vchodu, který nás tam nechtěly pustit v kostýmech, jsme tam nešli. Teda. Někteří to nakonec ukecali, že se odslíknou a tak, ale my byli uražený. A hlavně se nám moc nechtělo platit vstupný. A ten chrám byl vidět i z vedlejšího kopce, tak jsme se tam nafotili, koupili jsme si pohlednici v íčku a šli čekat na odvoz zpátky na loď.

Den třístý čtvrtý 1.5. 2011 - Řecko

15. května 2011 v 23:00 | sussanah
Dneska byl křest Grace. Bylo to docela fajn, ale hroznej pres. Muselo se udělat spousta věcí, který chtěl kapitán rozplánovat skoro na vteřiny, což je blbost. Ale nakonec to nějak dopadlo. A řekla bych, že docela úspěch.
Dopoledne jsme si dali ještě jedno představení pro "normální lidi" a na žádosti publika jsme místo vojáků nechali vyhrát piráty. Ohlasy byly obrovské =) No a protože vyhráli piráti, tak já šla na děkovačku na rameni. Stejně jako z lodi. Achjo =)

Den třístý třetí 30.4. 2011 - Řecko

15. května 2011 v 16:30 | sussanah
Od rána jsem zase ve stresu. Nikdo nedokáže s jistotou říct, kdy se bude co dít. Strašně mě to rozčiluje. Organizace je prostě v kelu a nejspíš to tak půjde celej tejden...
ALe nakonec to dopadlo nad očekávání dobře. První vystoupení, které se rovnalo generálce, se podařilo. Doufám, že z něj někde seženu nahrávku.

Den třístý druhý 29.4. 2011 - Řecko

15. května 2011 v 15:34 | sussanah
Noc byla docela v klidu. Vlastně až překvapivě. Bála jsem se, že mi bude blbě, ale nebylo =)
Ráno byl budíček až o dvě hodiny dýl, než slibovali, takže jsme se i vyspali =)
Na zodiaku jsme se vylodili, děsně rychle jsme se převlíkli a nalodili jsme se zpátky na Grace. Tam jsem musela štepnout Standovi kalhoty a košili ke krku a dodělat Romanovi knoflíky na kalhotech. Nenávidim ruční šití.

Den třístý prvý 28.4. 2011 - Řecko

12. května 2011 v 12:38 | sussanah
Probudila jsem se sice už před sedmou ráno. Skákla jsem si na záchod, vyčistila si zuby a pak se šla podívat na palubu. Jsou z toho docela pěkný fotky. Dneska večer doplujeme do Patrasu. To je náš cílový přístav. Ale předtím zastavíme na Korfu a ještě někde, ale to si nepamatuju. Korfu je krásný, ale bez sluníčka tomu něco chybí. Jo a náš trajekt je tutově největší, jakej tu je =D
Po prakticky celodennim spánku s přestávka jen na jídlo a záchod jsme dorazili na místo určení. Hned po vyjetí z hlídaného přístavu, nás překvapilo, že na náklaďácích se vzadu vozej čmoudi. Jel tak hrozně dlouho, zkoušel ten náklaďák otevřít a nikdo si ho nevšímal. Cestou jsme míjeli několik skupinek, hlavně u křižovatek, které tam čekali na další oběti. Docela děs.

Den třístý 27.4. 2011 - Řecko

12. května 2011 v 10:22 | sussanah
Tak to je naprosto parádní, že už toho mám tolik za sebou! =)
Nevím přesně v kolik, ale ráno jsme dorazili do Benátek. Kromě toho historickýho jádra, jsou pěkně hnusný... A to historický jádro jsme viděli jen trochu z našeho obrovskýho trajektu, na kterym budeme ještě dalších 36 hodin. Po focení Benátek jsme se uklidili na socka plácek a komplet jsme usnuli =)
A teď fotky!

Den dvoustý devadesátý devátý 26.4. 2011

11. května 2011 v 15:38 | sussanah
Den odjezdu. Ráno jsem byla jako přejetá válcem. Vůbec jsem nebyla schopná si rozumně zabalit. Tak jsem toho radši nechala a ještě jsem si ušila brašničku. Až se vrátíme, našiju si na ni tu Bretoňskou nášivku, teď na to už nezbyl čas. Už jen proto, že si musím koupit novej spacák. Ten starej zmizel kdesi a není šance, že ho do večera najdu, když se mi to nepodařilo od neděle.

Den dvoustý devadesátý osmý 25.4. 2011

11. května 2011 v 15:00 | sussanah
Velikonoční pondělí bylo bojkotováno jako svátek. Místo toho jsem zase celej den pracovala na kostýmech. Ale tak třeba to nakonec fakt stihnu. Možná. Už mi z toho ale fakt hrabe.
Dneska jsem vyfotila Sisi, jak si ustlala na teprve skoro suchý dece =)

Den dvoustý devadesátý sedmý 24.4. 2011

11. května 2011 v 14:00 | sussanah
Jedinou přestávkou v práci na kostýmech byla likvidace pavouka a vyfocení Jetra za oknem.
Pomalu už se blížim ke konci, ale pořád nevěřim, že to stihnu...

Den dvoustý devadesátý šestý 23.4. 2011

11. května 2011 v 12:24 | sussanah
Poslední pracovní den před odjezdem. Firma by ušetřila, kdyby mi bývala dala volno. Tržba byla tak mizerná, že nepokryla ani moudenní mzdu... O_o Nevím, jestli se tomu smát, nebo brečet. Nepomůže ani jedno.
Cestou z práce jsem vyfotila pěknej stín, co udělala lampa na bance =) A doma jsem se zase pustila do šití. Nervové zhroucení na blízku.

Den dvoustý devadesátý pátý 22.4. 2011

23. dubna 2011 v 12:17 | sussanah
Dneska jsem po dlouhé době vyfotila východ slunce ´=)

Den dvoustý devadesátý čtvrtý 21.4. 2011

23. dubna 2011 v 10:00 | sussanah
Krajka je přišitá a jde se na peří. To jde hůř, než jsem čekala. Mám strach, abych si ho nezničila a tak vůbec. A taky trochu pelichá a šimrá mě v nose =D

Den dvoustý devadesátý třetí 20.4. 2011

22. dubna 2011 v 13:00 | sussanah
Dneska jsem začala pracovat na svém klobouku =)
Jde to pomalejc, než jsem čekala, ani jsem nestihla přišít krajku na obě strany krempy. Ale ono to stejně nevypadá, že bude místo na převoz, tak ho možná dělám zbytečně...

Den dvoustý devadesátý druhý 19.4. 2011

20. dubna 2011 v 10:30 | sussanah
!!!!!! =D
Mám hotový první kalhoty! =D Teda skoro, ještě nemá knoflíky a dírky a ani šněrování nad zadkem, ale i tak jsou skoro hotový =)
Jo a taky mám slepici na klobouk, budu děsně krásná 8-)

Den dvoustý devadesátý prvý 18.4. 2011

20. dubna 2011 v 10:00 | sussanah
Nechce se mi věřit, že tohle je fakt už den 291.! =)
Pondělí a plyšáčkové =)
Oslíka jsem dostala od muže, ale tváří se moc smutně... Ale Romanovi se líbí, tak jsme se dohodli, že si ho nechá on a já že si můžu vybrat jiného =)

Den dvoustý devadesátý 17.4. 2011

20. dubna 2011 v 9:30 | sussanah
Neděle. Nádherný počasí a já sedim zašitá u šití. Klasa. Ale práce pokračuje a i čas na přestávku byl =)

Den dvoustý osmdesátý devátý 16.4. 2011

20. dubna 2011 v 8:17 | sussanah
Nějak už toho mám všeho dost. A to nejen toho šití. Doufám ale, že všechno nakonec dobře dopadne =)
Dneska jsem vyšmírovala kavku, jak si krade zbytky nějakýho fástfůdu. Nemohla jsem k ní blíž, protože by uletěla, takže tohle je jenom výřez. Ale myslim, že docela dobrej =)

Den dvoustý osmdesátý osmý 15.4. 2011

18. dubna 2011 v 14:00 | sussanah
A druhý kabát je skoro na světě! =)

Den dvoustý osmdesátý sedmý 14.4. 2011

18. dubna 2011 v 13:00 | sussanah
Dneska jsem měla letošní první jahody =)

Den dvoustý osmdesátý šestý 13.4. 2011

18. dubna 2011 v 11:46 | sussanah
Tak, po velmi dlouhém a velmi sprostém monologu se mi podařilo našít obě manžety...

Den dvoustý osmdesátý pátý 12.4. 2011

16. dubna 2011 v 12:01 | sussanah
Dneska jsme se konečně sečetli. Já to teda chtěla zapomenout, ale prý by byla pokuta. A nakonec to stejně vyplňoval muž, tak jsem mu jen pár věcí nadiktovala a měla jsem pokoj =)
Celej den jsem samozřejmě seděla u šicího stroje. Už se pomalu blížim ke konci prvního kabátu. Ale mám toho tak dost! O_O
Večer bylo dramatický nebe, tak jsem šla fotit.

Den dvoustý osmdesátý čtvrtý 11.4. 2011

14. dubna 2011 v 18:00 | sussanah
Hnus fijalovej, ten můj novej pas... Ta fotka je přímo odporná =D A ten podpis jabysmet =D Naštěstí nejsem sama. Úplně všichni, co máme novej pas, jsme na něm hnusný =D
Cestou z úřadu jsem udělala fotky srandovního stromu.

Den dvoustý osmdesátý třetí 10.4. 2011

14. dubna 2011 v 17:00 | sussanah
Dneska se mi konečně podařilo vsadit rukávy. Ale nejdřív jsem strávila půl dne sprostým řvaním: "Proč nefunguješ, kurvooooo?!?!?!" =D
Jen jsem se odreagovala, tak jsem ten rukáv zmenšila a je tam =)

Den dvoustý osmdesátý druhý 9.4. 2011

14. dubna 2011 v 16:36 | sussanah
Už mě to všechno šití děsně rozčiluje!!! O_O
Dneska jsem si jako oddychovku dala flanelovej pytlíček, ale moc mě to neuklidnilo...

Den dvoustý osmdesátý prvý 8.4. 2011

9. dubna 2011 v 11:20 | sussanah
Konečně vím, jak to vypadá v Řempu =) Asi se ze mě stane pravidelný zákazník, mají tam super věcičky. A taky v práci máme konečně nový zboží, takže dneska docela dobrej den =)
Vyfotila jsem podivný strom, když jsme čekali na uvolnění plynovýho stojanu.

Den dvoustý osmdesátý 7.4. 2011

9. dubna 2011 v 10:30 | sussanah
Dneska jsem byla doma a děsně mě bolela hlava a oči a vůbec všechno. Když jsem zjistila, že fakt nic neušiju, rozhodla jsem se nafotit věci na fler. A bylo toho docela dost =)
Ale fotila jsem na sluníčku a to mojí hlavě moc neprospělo...
Nakonec jsem i stihla autobus, v něm jsem se prospala a to mi společně s práškem a horkou koupelí před odjezdem docela pomohlo =)

Den dvoustý sedmdesátý devátý 6.4. 2011

9. dubna 2011 v 8:54 | sussanah
Dneska jsem zase šila. Změna, co? Ale aspoň to zase bylo něco pro mě =)
Ještě jsem nevyzkoušela, jestli to bude fungovat, ale snad jo. Nevím ani, kolik bude ptořeba šnůrky, ale měly by stačit tak metr a půl až dva. Nakonec by tam mohla bejt i gumka, ale to nevím.

Den dvoustý sedmdesátý osmý 5.4. 2011

8. dubna 2011 v 19:30 | sussanah
Dneska jsem po celodenním šití vyfotila svíčky =) Aspoň trocha relaxu po tak šílenym dnu. Fakt. Už mě to tak strašně!!!! A ještě víc. Jestli letos bude někdo chtít nějakej kostým, tak ho zabiju. Neříkala jsem už něco takovýho? Možná. Nedivila bych se.

Den dvoustý sedmdesátý sedmý 4.4. 2011

8. dubna 2011 v 18:48 | sussanah
Tak jsem vám přece jenom vyfotila ten kabátostan. Už mě to začíná pěkně štvát a beztak není valná šance, že se to všechno stihne...

Den dvoustý sedmdesátý šestý 3.4. 2011

4. dubna 2011 v 18:30 | sussanah
Dneska bylo nádherně =) Kéž by to už fakt vydrželo. Večer jsem koukala na suprstár a musim říct, že u regemena se děsně bavim =D Ostatní jsou průměr a letos rozhodně lepší kluci, než holky. A jako posledních čtrnáct dní tu máte report z mé tvorby. Dneska jsem udělala základ pro první kabát. Vystřihla a sešila jsem tělo z horní látky i z podšívky. A to jsem tu horní ještě musela přežehlit přes mokrej hadr, aby přestala pouštět chlupy. To bylo to nejhorší, co jsem kdy žehlila... Když si to pak Roman oblíkl, ukázalo se, že budu muset trochu zužovat, ale to neva.

Den dvoustý sedmdesátý pátý 2.4. 2011

4. dubna 2011 v 17:30 | sussanah
Dneska se mi podařilo dodělat druhou vestu. Samozřejmě až na knoflíky a dírky. A taky nejsou přišitý kapsy, protože pořád nevím, kam s nima. Ale tak snad se to všechno stihne.

Den dvoustý sedmdesátý čtvrtý 1.4. 2011

2. dubna 2011 v 10:41 | sussanah
Další den na prd. Ráno jsem nestihla skoro nic udělat a v práci nebyli lidi. Prostě dokud nedostaneme zboží, skoro tam nemusíme chodit.
Cestou k autu jsem vyfotila kytí, který si jen tak rostou za naším plotem. A určitě jim je tam líp než na zahradě, kde by je čekala krutá smrt pod psíma tlapama...

Den dvoustý sedmdesátý třetí 31.3. 2011

1. dubna 2011 v 20:00 | sussanah
Dneska jsem na sto procent dokončila svůj kostým! A to malým pytlíčkem =)
Ještě teda bude potřeba rozšlápnout boty a podlepit je kobercovkou, aby se tak nesmekali, ale to je detail.

Den dvoustý sedmdesátý druhý 30.3. 2011

1. dubna 2011 v 19:00 | sussanah
Dneska jsem celý den šila. Pro změnu. A protože už mi z toho hrabalo, večer jsem seděla u krbu a čuměla. A to doslova. Úplně mi to šití vysává mozek. Jako by už nic jinýho ani neexistovalo. Prostě to nemůžu stihnout. Nedokážu to. Odjezd se blíží a já nemám prakticky nic. Skoro se mi tam ani nechce. Bude to prý natáčet televize... Bezva... Nova bude natáčet, jak neumim rychle šít...
Jsem v depresi. Hluboké a nesmírné.

Den dvoustý sedmdesátý prvý 29.3. 2011

1. dubna 2011 v 18:10 | sussanah
Definitivně jsem se rozhodla, že se nechám znovu ostříhat. Kamarádka mi doporučila svou kadeřnici, tak jsem se k ní objednala na čtvrtek ráno. Doufám, že to dopadne dobře. Na netu jsem si našla obrázek, jak bych to asi chtěla a vyfotila jsem si ho, abych jí ho mohla ukázat. Pro jistotu. Už asi nikdy nepůjdu ke kadeřnici bez obrázku...

Den dvoustý sedmdesátý 28.3. 2011

31. března 2011 v 9:00 | sussanah
Dneska konečně jsem vyfotila průval hradeb. Stalo se to v sobotu, když jsem byla v práci. Což mi připomíná, že jsem v sobotu ráno potkala dávného přítele a děsně mě potěšilo, že mě rád vidí =)

Den dvoustý šedesátý devátý 27.3. 2011

31. března 2011 v 8:00 | sussanah
Neděle není den odpočinku. Aspoň ne do té doby, než bude hotovo. Už jsem myslela, že nic nevyfotím, ale pak se přece jen ukázalo, že jo. Byl docela zajímavý západ slunce, tak jsem si dala pauzu =)

Den dvoustý šedesátý osmý 26. 3. 2011

30. března 2011 v 21:10 | sussanah
Dneska jsem se konečně konrétně dozvěděla, co teda budu šít. A moc nadšená z toho opravdu nejsem. Dost by se mi ulevilo, kdyby se řeklo, že nikam nejedeme, že to nedáme. Protože já to nedám. Mám pocit, že se z toho zbláznim.

Den dvoustý šedesátý sedmý 25.3. 2011

26. března 2011 v 12:51 | sussanah
Dnes pro vás mám první ochutnávku ušitých šatů =)
Ještě nejsou úplně hotové. Na fotkách je nedošitá krajka, neozdobené rukávy a neproražené dírky na šněrování. Ale jinak už jsou skoro funkční =D
Ještě je potřeba dodělat tu věcičku na krk (počítám, že večer to stihnu) a pytlíček.
 
 

Reklama