365 dní

365 - první rok Velká vzpomínková

2. července 2011 v 13:00 | sussanah
Ač je to naprosto neuvěřitelné, dnes vyšel poslední článek mého projektu 365. Jsem vdaná dva roky a polovinu z toho mám nafocenou! =)
Rozhodla jsem se udělat takový vzpomínkový článek, ve kterém vyberu jednu, maximálně dvě fotky z měsíce. Budu se snažit, aby to byly fotky buď nějak důležité, nebo prostě jenom povedené.

Den třístý šedesátý pátý 1.7. 2011

2. července 2011 v 11:45 | sussanah
O_O Nemůžu tomu prostě uvěřit. Poslední den. Je to vůbec možné? Celý minulý rok jsem každý den něco vyfotila.
A od zítřka začnu nanovo. Jen mě opravdu vytáčí můj foťák...
Ale k dnešku. Byla jsem v práci na odpoledne a večer jsem šla s kamarádkou na power jógu. Byla jsem s ní na normální józe a ta se mi docela líbila. Ale tohle. Fuj. Podložka mi ujížděla, zápěstí bolela, na cvičitelku jsem neviděla (z toho mě bolí za krkem, jak jsem se snažila zahlídnout, co dělá) a vůbec mě to děsně štvalo. Na konci mě už tak bolela hlava, že mi bylo jasný, že jsem tam naposledy.

Den třístý šedesátý čtvrtý 30.6. 2011

1. července 2011 v 11:29 | sussanah
Dneska jsem si říkala, jestli se nezkusit do AK přihlásit znova (nojo, slabá chvilka). Koukala jsem na přihlášky a docela jsem se nasmála. Je jich přes dva a půl tisíce. A S. chce přijímat jen jednou týdně. Tak si to spočítejte, kdy bych asi tak došla na řadu. A to se klidně vsadím, že do té doby AK zmizí z povrchu blogového. Budu se holt muset prezentovat jinde. Nebo se spolehnout na svého jediného pravidelného čtenáře. A na těch pár nepravidelných. Ta stovka denně byla docela pěkný číslo. Ale myslim, že jsem schopná jí mít i bez titulky. Co myslíte? Já myslim, že stačí, když budu pravidelně psát =)

Den třístý šedesátý třetí 29.6. 2011

30. června 2011 v 9:00 | sussanah
Dneska byl docela fajn den. Dopoledne jsme mamce pomohli vymalovat koupelnu. K obědu jsme si uvařili knedlíky s vajíčkem a okurkovej salát. Pak jsem se sbalila a vyjela jsem do Hradce na lekci sebeobrany (děsně mi to šlo a ještě víc mě to bavilo, doma jsem to pak poměrně úspěšně aplikovala na muže =) ). Po ní jsme s mamkou jeli do města a nakonec jsme dojeli na divadelňák, kde kluci šermovali španělku na živý flamengo =) Bylo to pěkný, pokusila jsem se to natočit, ale byla jsem moc blízko, tak je to takový rozhrkaný a vůbec. Pak jsme si ještě sedli do čajky (dneska měli mo dobrýho yogiho) a domluvili se, že zítra dojdem na fesťák v arabskejch kostýmech a trochu si tam zablneme =) Snad bude ještě dobrý počasí, prý se to má zase kazit...

Den třístý šedesátý druhý 28.6. 2011

29. června 2011 v 23:10 | sussanah
Volný den =) Sice úterý, ale mám dost napracováno, tak jsem si to mohla dovolit. Vlastně je to tak pro mě i lepší, protože když jsem v práci moc, tak se šéfíkové cukaj s placenim...
Včera jsem zapomněla vyfotit balonek, co jsem si koupila u vietnamců. Je naprosto boží =D Jsou to jako dvě kuličky v sobě, když tsa menší plave v tý větší, která je napuštěná nějakou tekutinou, ve který s tou koulí plavou ejště takový duhový konfety =) A ta menší koule při nárazu začně zběsile blikat červeně, modře a zeleně =D No prostě blbost, ale za dvacku a já potřebovala zlepšit náladu =)

Den třístý šedesátý prvý 27.6. 2011

28. června 2011 v 23:27 | sussanah
No, když pominu hádku s blbcem a vyloučení z AK, kvůli "příšernému desingu", byl to docela fajn den. Chtěla bych vám přeposlat, jak to probíhalo, ale proč vám kazit den, že jo? S cizí blbostí jeden nic nenadělá, tak se aspoň pojďme smát =)

Den třístý šedesátý 26.6. 2011

26. června 2011 v 21:25 | sussanah
Dneska jsem si opravila gotickou košili, kterou se mi včera podařilo rozervat při slíkání a rovnou jse mvšechno vyprala. Vaniš je fakt docela silák =)

Den třístý padesátý devátý 25.6. 2011

26. června 2011 v 21:07 | sussanah
Dneska se stala divná věc. Nejen že jsem stihla ušít ten kostým a ještě před odjezdem jsem nabouchala průchodky, ale hlavně jsme jeli na vystoupení, na kterym jsem neumřela!
Hustý, co? Navíc jsem si to ani neuvědomila sama =D
Myslim, že to docela šlo, ale žufánek jsem zvorala... Míša byla zase nejexponovanější a já jsem zase byla vzadu. Možná to vypadá, že bych měla být zvyklá, ale už mě to docela sere. Jen počkej příští rok!

Den třístý padesátý osmý 24.6. 2011

26. června 2011 v 15:30 | sussanah
Tak. Ráno jsem vyhrabala látku na sukni a na živůtek (ještěže mám takový nesmyslný zásoby) a dala jsem se do práce. Nejdřív jsem propočítala sukni a muž uvařil oběd. Hned po obědě mi pomohl sukni narýsovat. Bylo ale málo místa, tak jsem musela risknout střih dvojitý látky. Naštěstí se mi to podařilo dobře. Ušila jsem ji do pásku s pěknym knoflíčkem. Hotovo jsem měla asi v pět. Takže nějakejch pět hodin práce s přestávkama. Třeba asi půl hodiny jsme byly s mamkou na zahradě (chudinka jablůňka...) a taky jsem se zdržela na záchodě u Sandmana =D

Den třístý padesátý sedmý 23.6. 2011

26. června 2011 v 14:30 | sussanah
Dneska už jsem nebyla v práci sama, vlastně jsem tam byla skoro zbytečná. Tak jsem se courala po městě a tak. V sekáči jsem sehnala super šusťákovku a bundesvéráckej vaťák. Koupila jsem látku na bruchy a vůbec se mi docela dařilo =) Odpoledne se pro mě stavil Roman, skákli jsme na oběd a pak jsme jeli na trénink. Až na to, že žufánek je stále nezvěstný docela dobrý.
Cestou na trénink jsem vyfotila ptáka =)

Den třístý padesátý šestý 22.6. 2011

26. června 2011 v 13:51 | sussanah
Na dnešek jsou hlášený super přívalový deště a bouřky =D Miluju bouřky a i když se bojím o naše stromky, docela se na to těším =)
Celej den jsem byla v práci a doufala jsem, že se dostanu domů ještě před tím, než se to spustí a nakonec se mi to podařilo. Ještě jsme si vylezli na strom pro třešně a už jsme viděli, jak to k nám leze =) Blesky a hromy a zatáhlo se =) Prostě bezva! Natrhala jsem bedýnku a Roman si tam pak vylezl taky.

Den třístý padesátý pátý 21.6. 2011

22. června 2011 v 9:00 | sussanah
No tak nakonec žádný šperky. Opravovala jsem mužovi kalhoty, aby je mohl ve středu oblíknout na španělský vystoupení =D Začla jsem asi v devět a s přestávkou na oběd jsem došila asi před hodinou. Ale docela se mi to povedlo.
Super bylo, že mi muž podstrojoval. Nejdřív mísa výbornejch a obrovskejch třešní, pak oběd a nakonec jsem dostala lízátko =)

Den třístý padesátý čtvrtý 20. 6. 2011

21. června 2011 v 21:32 | sussanah
Dneska je to přesně dva roky, co jsem se vdala =) Hustý, co? =)
To je ta lepší část dne. Ta horší je to, že se mi někde podařilo zašantročit žufánek =( A to máme v sobotu akci, na který ho potřebuju...! Přejte mi, ať ho ještě někde najdu.
Ale nakonec jsme zakončili jahodama, což bylo taky fajn =) Když se to sečte, je to v plusu.
Zítra mám volno, tak doufám, že budu mít čas na nějaký šperkaření =)

Den třístý padesátý třetí 19.6. 2011

20. června 2011 v 16:28 | sussanah
Konečně neděle. Už jsem myslela, že se jí nedočkám. Den, kdy fakt nic nemusim =) Škoda, že bylo takový divný počasí (zmokla jsem při záchraně vypranejch ručníků) a nemohla jsem se opalovat. Docela bych to potřebovala.
Místo toho jsem brouzdala po Fleru a snažila jsem se tam zviditelnit. Zatím se ale zviditelňuju jen jako nakupující a ne jako prodejce... =D

Den třístý padesátý druhý 18.6. 2011

18. června 2011 v 22:14 | sussanah
Na to, že je sobota, jsem toho překvapivě hodně udělala. Hnedka ráno jsem si nechala ustřihnout ofinu =) V práci se toho moc nedělo, ale pak jsem se přihlásila do Dé eM aktiv bjůty klubu nebo jak se to jmenuje. Cestou domů jsme u babičky vyzvedli jahodový košíčky (ňamka největší!!!). A doma jsem pak nafotila věci k článku o šití a super západ slunce. Sice jsem ho nestihla celej, ale myslím, že i ten konec je dobrej =) Taky jsme se pokusila o samo fotku tý ofiny, ale víte jak, samofotka je samofotka...

Den třístý padesátý prvý 17.6. 2011

18. června 2011 v 12:03 | sussanah
Mno. Dneska byl docela vzrůšo den =D
Ráno jsem si našla dvě kešky. První byla v pohodě, ale u druhý jsem si tak natloukla tlamu! Byla u řeky a musela jsem seběhnout takovej miniaturní travnatej kopeček. Bejvala bych to sjela (crocsy se holt smekaj), jenže v tý trávě byl nejspíš ještě svlačec (díky bohu, že ne ostružiny!) a ten mi podkosil nohy. Naštěstí si nechává, těžiště dost vzadu, takže jsem neletěla po hlavě, ale zajela jsem nohama napřed. Muselo to vypadat jak v hororu, když nic netušící oběť jde mlhou a najednou ji něco vcucne za nohy =D Natloukla jsem si, ale naštěstí tam nebylo hovno, to by mě asi vytočilo, takhle se tomu směju =)

Den třístý padesátý 16.6. 2011

16. června 2011 v 14:16 | sussanah
Už mě to v tý práci vážně rozčiluje. Venku si choděj lidi v mini sukních, když přijdou sem, pochvalujou si, jakej je tu chládek, ale doprčič mě je tady zima!!!
A jsem unavená... A nejde mi napsat ten horor... A vůbec mám nějakou blbou náladu.

Den třístý čtyřicátý devátý 15.6. 2011

15. června 2011 v 21:02 | sussanah
Dneska jsem si na Fleru objednala boží věc! Teda, spíš jsem si ji jen zamluvila, nemám peníze na účtě, ale i tak je boží a je moje! =D Letos ve Francii Míšu rozhodně trumfnu v počtu modelů 8-) Protože budu mít jeden kousek, kterej si můžu oblíknout každej den jinak! Jako turecký kalhoty, sukni, tuniku nebo dokonce šaty! Budu hustá... =) Barva je fialková, což se mi bude hodit k mému novému čaroitovému přívěsku =) Kterej ještě nemám, ale počítám, že dorazí v pondělí.

Den třístý čtyřicátý osmý 14.6. 2011

15. června 2011 v 14:59 | sussanah
Dneska jsem po dlouhý době dorazila do města jen chvilku před otvíračkou =) Takže jsem se docela dobře vyspala. V práci nic moc. Ráno jsem byla v bance, pak jsem si dala pauzu na oběd a pak jsem zavřela trošku dřív a jela dřívějšim busem =D No moc jsem si tam nepobyla =D

Den třístý čtyřicátý sedmý 13.6. 2011

13. června 2011 v 14:55 | sussanah
Čím víc se blíží konec, tím víc jsem nervozní =D Chtěla bych, aby na poslední fotku vyšlo něco božího =)
Dneska je pondělí třináctého, špatný den pro Garfielda =D Pro mě docela dobrý. I když záleží na úhlu pohledu. Třeba jsem celej den v práci ve starym baráku, kde je zima. Takže venku choděj v mini šatech a já tu mám rifle, mikinu a dokonce i ponožky... Těším se na večer, až vylezu =)

Den třístý čtyřicátý šestý 12.6. 2011

12. června 2011 v 22:33 | sussanah
Zevl neděle =) I když jak se to vezme, vyráběla jsem šperky do HeLe kolekce =) Kdo nečetl jeden z předchozích článků, tomu prozradím, že se jedná o šperky pro milovnice Heatha Ledgera a to převážně o naušnice. Budou antialergické a voděodolné! =) Vlastně jsou.
Udělala jsem čtyři páry naušnic (z toho jedny pro sebe samozřejmě) a šest přívěsků. Zítra si je vezmu na sebe, tak pak dám vědět, jak se nosí =)

Den třístý čtyřicátý pátý 11.6. 2011

12. června 2011 v 11:19 | sussanah
V práci to docela uteklo. Ráno jsem si našla jednu kešku, kterou jsem měla vypočítaou už asi rok, ale podle textu špatně. Dneska jsem se rozhodla, že to přece jen zkusim, protože jsem nedokázala ve výpočtech najít chybu. No a buď byl špatně text, nebo jsem někde udělala dvě chyby, které se vzájemně vyrušily, protože jsem tu kešku naprosto bez potíží našla =D

Den třístý čtyřicátý čtvrtý 10.6. 2011

10. června 2011 v 16:38 | sussanah
Děsně mě bolej záda... Ale ani nevím z čeho. Jeslti jsem se blbě vyspala, nebo se včera blbě hnula. Těžko říct, možná i oboje =D
Ráno jsem byla na poště s balíčkem, našla jsem si dvě indicie ke kešce a konečně jsem vyfotila ty trávový boty. Mini foťáček si asi kupovat nebudu, prootže ten prodejce nekomunmikuje a to není moc dobrý znamení. Místo toho mám dvě alternativy. Buď si koupim originál kroksy, nebo si to prostě nechám v kasičce na ten lepší foťák. To se ještě uvidí. Ty trávový boty si asi kupovat nebudu, protože nevěřím, že by se v nich dobře chodilo.

Den třístý čtyřicátý třetí 9.6. 2011

10. června 2011 v 11:03 | sussanah
Dneska byl den na prd... Ale fakt že jo.
Měla jsem v plánu si před prací najít tři kešky (jednu pak večer) a nenašla jsem ani jednu =( Jedna tam už nebyla, u jedný bylo moc mudlů, k jedné bych ve stýlách nedolezla a tu poslední jsme prostě nenašli.
Když už je řeč o stýlách, zase jsem je dlouho neměla a pak jsme si dala rovnou takovej okruh. Večer jsem měla úplně napuchlý kotníky. Fakt blaho.

Den třístý čtyřicátý druhý 8.6. 2011

8. června 2011 v 20:45 | sussanah
Dneska jsem poslední den doma. Zítra začnu odpoledním a pak mě čekají dva týdny totálního zápřahu. Kolegyně jede na dovolenou... No, nakonec letos jí to vracím pěkně. Ona jede na jednu, já mám za sebou už druhou a ještě jedna mě čeká =)
No, každopádně své volno trávím u internetu a požíráním třešní. A večer se těším na Mentalistu =)

Den třístý čtyřicátý prvý 7.6. 2011

8. června 2011 v 15:30 | sussanah
Dneska jsem se krásně vyzevlila =)
Ráno jsem vyprala všechnu špínu, co jsme si přivezli domů a odpoledne už to bylo suchý. Miluju sluníčko =)
Začala jsem doplňovsat 365tku a fakt mě bere, jak jsem to dotáhla daleko. Ze začátku jsem si dávala tak měsíc.
Dneska jsem fotila hodně venku, bylo fakt krásně a to i večer =)

Den třístý čtyřicátý 6.6. 2011 - cesta domů

8. června 2011 v 14:35 | sussanah
Vyjeli jsme za deset minut sedm. Na nás docela obdivuhodný. Vstávali jsme v šest a včetně hygieny a probrání se jsme odjeli za padesát minut. Hustý. Obvykle nám to zabere tak dvojnásobek času a ještě se pro něco vracíme =D

Den třístý třicátý devátý 5.6. 2011 - Itálie

8. června 2011 v 13:48 | sussanah
Od rána bouří a prší. Vzbudila jsem se kolem sedmý a když jsem viděla, že je venku bouřka, povídám si pro sebe: "No nazdar..." a muž se překulil ve spacáku, ze spánku mi řekl "ahoj mucko" a spal dál =D Když jsem mu to pak odpoledne vyprávěla, děsně se tomu nasmál =D
Dost na prd je to, že žádný nový stánky nepřibyly... Do turnaje se mi nechce ani za mák a kešku jsme nenašli. Možná ji odnesla voda...

Den třístý třicátý osmý 4.6. 2011 - Itálie

8. června 2011 v 11:19 | sussanah
Od rána až do poledne pršelo. Tak jsme se jenom váleli ve spacácích a čekali, jeslti přestane pršet. Když už nás válení se trochu omrzelo, donutili jsme se převlíknout se do kostýmů. A pak jsme se zase váleli =D Na oběd jsme šli ještě za deště. Když jsme se vrátili do tělocvičny, tak jsme si zase lehli a usnuli jsme. Po půlhodině spánku (cca) jsme se probudili do sluníčka! To vydrželo až do večera =)

Den třístý třicátý sedmý 3.6. 2011 - Itálie

7. června 2011 v 20:48 | sussanah
Včerejší výjezd fakt nic moc. Ukázalo se, že se zapoměla koupit krev, že moje oblíbený místo je zabraný a tak dále. Nakonec se ale stejně jelo. Ráno jsme dojeli do Itálie. Ale ještě předtím jsme zastavili v Rakousku (myslím, většinou jsem spala =D ) a tam měli boží záchody. Samoumývací prkýnka a u umyvadel měli stojánek na pohledy, tak jsem si jeden dva vzala =D

Den třístý třicátý šestý 2.6. 2011

5. června 2011 v 8:00 | sussanah
Mno. Dneska je den odjezdu. Ráno jsem si přivstala, primárně kvůli hladu, ale taky jsem si chtěla ještě něco podělat na internetu. Místo toho jsem uklízela =D

Den třístý třicátý pátý 1.6. 2011

4. června 2011 v 8:00 | sussanah
První den posledního měsíce prvního roku =)
Dnesla jsem vyfotila slíbenýho Heatha. Mám ho našitýho na tý taštičce, co jsem si ji šila do Řecka. Teď už je tam i ten Bretoňskej znak. Doufám, že když se mi nepodařilo sehant nášivku v Řecku, že si pořídím nějakou italskou. Třeba nejlíp nějakou turnajovou =)

Den třístý třicátý čtvrtý 31.5. 2011

1. června 2011 v 12:00 | sussanah
Dneska jsem ani nemusela jezdit do práce =D Přijela jsem tam, vzala si výplatu, trochu se ochladila a zase jsem jela domů %D
Ale zase jsem si cestou vyzvedla přívěsek Heatha Ledgera (fotka bude zítra) a taky jsem si našla kešku u Lékařský fakulty, takže to zase nebyl tak zabitej den =)

Den třístý třicátý třetí 30.5. 2011

1. června 2011 v 10:17 | sussanah
Husto číslo! =D
Dneska jsem nefotila já, ale nechala jsem vyfotit sebe v té zmiňované paruce. Není úplně dokonale nasazená, ale pro ilustraci to myslím stačí.
Zkoušeli jsme zase tu scénku, co budeme o víkendu předvádět v Itálii. No, zatím z toho nemám moc dobrej pocit jako z celku, ale ten šerm je dobrej =)

Den třístý třicátý druhý 29.5. 2011

30. května 2011 v 14:21 | sussanah
Dneska dopoledne jsem opravila roztrhané věci, které se mi nakupili a odpoledne jsem vyráběla šperky =)
Myslím, že jsem v záchvatu tvoření vymyslela docela dobrou věc. Ještě to není vyfocený, protože už nebylo světlo, ale je to určený na Fler, tak se tu fotka objeví. Myslím možná v úterý, jestli bude čas a počasí.
Vyfotila jsem ale aspoň jeden komponent. Hlavně proto, že ho budu potřebovat ještě sehnat, tak abych mohla obesílat pro rady =) Měla jsem ještě oválek a ten je lepší, protože se do něj vejdou větší korálky.

Den třístý třicátý prvý 28.5. 2011

29. května 2011 v 11:13 | sussanah
Vážně mě rozčilujou pracovní soboty. Ale ne tak kvůli práci, jako kvůli tomu, že nemám dva volný dny za sebou... Člověk si pořádně neodpočine. Ale dneska to docela šlo =)

Den třístý třicátý 27.5. 2011

28. května 2011 v 9:00 | sussanah
Dneska jsem měla ten pracovní pohovor. Paní jsem se líbila a mě se paní taky líbila, jen nevím, jeslti bych tu práci zvládla... No. Ještě o tom popřemýšlím. Možná, že by to nebylo špatný. Ale je dost pravděpodoný, že by mi z toho brzo hráblo...
Cestou na schůzku jsem vyfotila božanskou věc v jednom autě! =D

Den třístý dvacátý devátý 26.5. 2011

27. května 2011 v 22:47 | sussanah
Další celej den v práci. Už mě to tam fakt nebaví. Ne jako ta práce samotná, ta je dobrá. Ale jde o to, že nemáme skoro žádný zboží a ani nevíme, kdy ho mít budeme...
No, ale večer se mi nálada výrazně vylepšila =) Muž mi koupil diamant!!! =D

Den třístý dvacátý osmý 25.5. 2011

26. května 2011 v 16:35 | sussanah
Ráno jsem vyvalila všechny deky a polštáře na provětranou. Roxy si z mojí deky hned udělala pelíšek =D
Pak jsem se konečně pustila do toho šperkaření. Samozřejmě až po tom, co jsem si přerovnala a poklidila věci na tifanku. Prostě mám teď nějaký uklízecí záchvaty, nebo co =D
Fotky šperků nemám, protože jsem sklízela až pozdě v noci. Fotit budu až o víkendu, pokud bude hezky.

Den třístý dvacátý sedmý 24.5. 2011

26. května 2011 v 14:30 | sussanah
Dneska jsem měla celej den volno a spoustu plánů! =) ALe nakonec jsem se zmohla jen na úklid v ledničce. Bylo tam i pár chuťovek...
Původně jsem chtěla vyrábět šperky na prodej, ale pak na mě padnul nějakej zásek nebo co a nakoc nic. Ale tak ta lednička to stejně potřebovala a já mám volno ještě zejtra =)
Jak jsem se už zmiňovala, tak mám zahákováno na novou práci =) (viz zde)

Den třístý dvacátý šestý 23.5. 2011

26. května 2011 v 13:12 | sussanah
Dneska jsem byla celej den v práci a pak jsem šla na trénink.A tam jsem nic nedělala, protože jsem přišla pozdějc a navíc jsme rozebírali další plány, tak jsem se pak ani nepřevlíkala. Jenom jsme se domluvili, že ve čtvrtek a příští pondělí si dáme velkou secvičnou do turnaje. Snad to půjde dobře.

Den třístý dvacátý pátý 22.5. 2011

23. května 2011 v 17:30 | sussanah
Na to, že je neděle, byla jsem podezřele produktivní. Zkrátila jsem mamce sukni, zabrala ELišce sako a ušila si kostým včetně doplňků. Jo a ještě jsem stihla opravit houpačku. Ale to jsem vlastně jen šila to, co mi nastříhala a našpendlila mamka. Týmovka =)

Den třístý dvacátý čtvrtý 21.5. 2011

23. května 2011 v 16:30 | sussanah
Zapomněla jsem říct, že jsme včera byli na večeři v picerce =) Já měla kuřecí lasaně a moc mi chutnalo =) Pak jsme se jeli vyspat do šermírny, protože dneska ráno kluci odjížděli na nějakou akci do Děčína, tak aby se nemuselo vstávat tak brzo. Musim teda říct, že to jsou pěkný magoři, ale to je jedno =)

Den třístý dvacátý třetí 20.5. 2011

23. května 2011 v 15:30 | sussanah
Po tom včerejšku mě bolí celej člověk. I to, co mě normálně nebolívá. Ale i tak to bylo boží =)
Zapomněla jsem se bochlubit, že jsem si zase trochu oživila šatník =)

Den třístý dvacátý druhý 19.5. 2011

23. května 2011 v 14:30 | sussanah
Dneska byl boží trénink =) Zkoušeli jsme markování zásahů a skoro celý dvě hodiny jsme se vzájemně jakože mlátili, přehazovali a nechali se přehazovat a bylo to prostě boží! Moc mi to nešlo, ale dobře jsem se bavila =)

Den třístý dvacátý prvý 18.5. 2011

23. května 2011 v 13:30 | sussanah
Práce v koupelně pokračuje, takže jsem zase utekla do práce. A protože jsem vyjela asi o dvě hodiny dřív, než bych bývala potřebovala, stavila jsem se u větnamců. Chtěla jsem si koupit turecký krátký kalhoty. Měla jsem na sobě všechny možný střihy, který jsem tam našla. Ve všech jsem vypadala jako debil.
Tak jsem si místo kalhot koupila cestovní tašku =)

Den třístý dvacátý 17.5. 2011

23. května 2011 v 12:30 | sussanah
Jak jsem byla začátkem měsíce v tom Řecku, tak si musím napracovat hodiny. Takže ač normálně bývám v úterý doma, dneska jsem byla v práci. Vopruz. Ani nevim, co jsem přes celej den dělala, ale vyfotila jsem bonbon, kterej jsem našla v kabelce =) Jsou to nějaký tesco bonpari a někdy vám vyfotím i pytlík, protože jsou fakt děsně dobrý! Hlavně oranžový a červený =) Zase si je musim koupit =)

Den třístý devatenáctý 16.5. 2011

23. května 2011 v 11:30 | sussanah
Dneska jsem si v práci udělala radost =)
Dorazilo nové zboží a v něm možnámramorové koule a možnámramorová srdíčka. NEvím jistě, jestli je to mramor, ale tváří se to tak a je to težké. Hned jsem si z koule udělala náhrdelník, ale všichni mě varujou, abych v něm hlavně neběhala, tak se trochu bojim si ho oblíknout... =D
Srdíčko zkusím opájet.

Den třístý osmnáctý 15.5. 2011

23. května 2011 v 10:30 | sussanah
Konečně došlo na naší koupelnu. Což ale znamená, že se u nás zase bourá, práší a bordeluje. Sprchovej kout jsme totiž měli zarovnanej v obýváku a to se teď musí předělat.
Tak jsem se do toho pustila. Vyházela věci, který se tam dostaly spíš omylem a zjistila jsem, že mám neskutečně moc látek! =D

Den třístý sedmnáctý 14.5. 2011

23. května 2011 v 9:25 | sussanah
Dneska jsem se pokusila vyfotit další fotku do tý soutěže, ale nepozdává se mi to.
Večer jsme si udělali oheň. Buřty. A docela jsme se pobavili. Přijeli i děda s babičkou =)
 
 

Reklama