Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

365 - čtvrtý rok

R4 - den stý osmnáctý 15.10. 2013

18. října 2013 v 22:10 | sussanah
Dneska jsem byla na druhý půlce toho školení o webech. No. Možná to bylo o fous lepší. Ale nějak nevim, jestli mi ty informace vůbec někdy k něčemu budou... A na ten kurz o digitální fotografii, kterej se bude pořádat na stejnym místě, nepůjdu. Rozhodla jsem se, že si našetřím na nějakej komplexnější. A asi až se zrcadlem. Pak tak rozhodně pojedu na nějakou fotografickou výpravu =)

R4 - den stý sedmnáctý 14.10. 2013

17. října 2013 v 21:05 | sussanah
Pondělí je na prd. V podstatě se nestalo nic, co by z toho udělalo pěknej den. Vlastně jedna maličkost - ve středu mám volno =) A šéfová má spálu, takže to bude pěkně pernej tejden, spíš dva. Na tréninku jsme se na chviličku zastavili a dostali jsme dárečky =) Dneska jsem je nezvládla vyfotit, tak snad zítra. Na fotce je sukně a polovina kabelky. Polotovary, který tu zbyly. Došila jsem našpendlenýčásti a teď budu přemýšlet, co s tím udělám dál.

R4 - den stý šestnáctý 13.10. 2013

16. října 2013 v 23:06 | sussanah
Poměrně poklidná neděle =) Sbírali jsme ořechy, hrabali listí (fuj...) a dělali sladké nic =) Aspoň teda já =D Chystám se na zítra, ale jsem v klidu, protože tu besedu nepovedu já, ale kolegyně, což je super. Našla jsem si novej projekt, kterej je vlastně takovej seznam sta věcí, který chce člověk zvládnout za tři roky. To je docela podle tý knihy Konec prokrastinace, takže i když mám projektů plnou tašku, tak si tenhle ještě přiberu =)

R4 - den stý patnáctý 12.10. 2013

13. října 2013 v 14:20 | sussanah
Dneska ráno jsem byla tak strašně rozlámaná... A přitom jsem už tejden nebyla nikde cvičit. Vlastně možná dva! No to je nechutný... Pochybuju, že se jako cvičení počítá i zařazování knih...
Když jsem stříhala trávu morčeti, tak jsem našla i čtyřlístek a pětilístek =) Jeden sežral pes, jeden jsem dala morčounovi =)
Pokračuju v přepisování hodnocení do počítače a už jsem u šesté povídky. Od ostatních porotců mám zatím jen jedno hodnocení, ale komunikujeme spolu a nikdo zatím nevypadá, že by nestíhal =)

R4 - den stý čtrnáctý 11.10. 2013

13. října 2013 v 11:10 | sussanah
Jak jsm řekla, tak se stalo. Ráno jsem dojela na půl sedmou, ale už ve dvě jsem mazla domů =) Stalo se ale spousta nepříjemných věcí... Naštěstí to nezačalo hned ráno, výtvarná dílna proběhla v klidu. Děti byly hodný a šikovný =) Ale pak to šlo do kopru. Šéfová má spálu, posralo se nám auto a děda je v nemocnici. To naštěstí nevypadá moc vážně, ale stejně...
Cestou domů jsem nám koupila boží roztomilej šroubováček =D Říkala jsem si, že se mi bude hodit k šicímu stroji, na rozebírání čela (výměna žárovky), ale ještě jsem ani nezkusila, jestli tam padne... Tak snad jo =)

R4 - den stý třináctý 10.10. 2013

12. října 2013 v 20:34 | sussanah
Dneska jsem jela do práce až odpoledne, tak jsem si na poště koupila los a zařídila jejich zákaznickou kartu. Na losu nic nebylo, ale aspoň jsem se zabavila při čekání na bus. V práci to pak docela rychle uteklo =) Ale zítra zase na půl sedmou... A navíc mám výtvarnou dílnu... Ale jedu domů už ve dvě, tak to snad přežiju =)

R4 - den stý dvanáctý 9.10. 2013

10. října 2013 v 21:30 | sussanah
Dneska jsem v poště našla obálku od Maglaiz a v ní dopis, pohled a pytlíček žužu!!! ^_^ Musím jí taky něco poslat, ale ještě musím vymyslet co =) Žužu bylo moc dobrý,, ale moc toho nevydrželo =D Jinak se nic moc zajímavýho nedělo. Krom toho, že jsem byla v práci naprosto nechutně dlouho...

R4 - den stý jedenáctý 8.10. 2013

9. října 2013 v 9:51 | sussanah
Dneska jsem polovinu dne strávila na školení moderních webů v SVK. No... Abych pravdu řekla, čekala jsem od toho víc a v jiný formě. Za celou dobu jsem se dozvěděla asi tři zajímavý informace. Kde si zaregistrovat doménu, kam ji pověsit a kde mají vzorník kompatibilních barev =D
Těch odkazů jsem si zapsala i víc, ale dávám ty, které se mi líbily nejvíc.

R4 - den stý desátý 7.10. 2013

8. října 2013 v 21:58 | sussanah
Dneska mi poštou přišel novej vějíř! ^_^ Je totálně boží =) Ale přivedlo mě to na myšlenku, že bych zkusila vyrobit vlastní... Jedinej problém vidim v těch dřívkách. Tohle je bambus, ten se blbě shání a čím to nahradit, na to jsem nepřišla... Ráda bych to měla z přírodního materiálu, ale napadla mě jenom balsa. Ale ta je moc měkká... No nic, na to přijdu =)

R4 - den stý devátý 6.10. 2013

7. října 2013 v 21:29 | sussanah
Včera jsem dávala fotku, u které jste měli hádat, co na ní je. Nikdo se nepokusil, ale stejně by to ani nikdo neuhodl. Prozradím vám, že to bylo čelo našeho domku =D Dnešní první fotka je z vnitřku. Připravovali jsme přední pokoj na výměnu oken =)

R4 - den stý osmý 5.10. 2013

6. října 2013 v 22:33 | sussanah
Dneska je sobota. Ale jak jsem byla doma už od čtvrtka, tak jsem z toho furt zblbá =D Už jsem docela zdravá, ale rýmu mám pořád. A dneska schválně hádanka - co je na první fotce?
Nic moc jsem toho nedělala, měla jsem kopr. Způsobenej tím, že jsem neměla žádnej prostor na tvoření, protože mám obývák zanesej marodem, kterej nemůže ležet, ale musí sedět, aby se nezačal dusit... Jasně, že to nedělá schválně, ale víte jak. Jedinej pořádně volnej víkend a já nemůžu skoro nic dělat... Tak jsem aspoň doplňovala blog =)

R4 - den stý sedmý 4.10. 2013

6. října 2013 v 12:33 | sussanah
A nakonec jsem byla doma i dneska =) Mluvila jsem s mamkou a ta mi řekla, že se o víkendu budou měnit okna v pokoji, kde teď bydlí morče. Respektive bydlelo, protože u těch oken by samozřejmě nemohl zůstat. No. Přestěhovala jsem ho k nám do obýváku. Jak jsme stěhovali skříně, tak tam naštěstí bylo dost místa. Který ale rázem zmizelo... A pak jsem ho chtěla vyfotit, ale moc se na to netvářil =D Roxy je docela v klidu, ale Jetro je jak jatej a asi mu i dost chybí. Pokaždý, když otevřeme dveře, tak ho jde zkontrolovat. Až se přestane bourat, asi to budeme muset vymyslet jinak...

R4 - den stý šestý 3.10. 2013

5. října 2013 v 22:30 | sussanah
Tak a je to tady. Jsem doma s rýmičkou. Jsem fakt ráda, že si odpočinu. Zítra jdu sice na odpolední, ale to uteče rychle =) Dneska jsem vyfotila zátiší mého momentálního bytí. Tedy... Ušetřila jsem vás posmrkanejch kapesníčků =D A nejlepší je stejně ta voda z Bretaně =)

R4 - den stý pátý 2.10. 2013

5. října 2013 v 16:16 | sussanah
A dneska zase pěkně na půl sedmou. Je to tak odporný... Ale zase jsem viděla něco, co bych neviděla, kdybych přijela pozdějc. Ve foyer (tam, jak byla o prázdninách výstala La Grace) je teď výstava k Trnkovi. A jeden z exponátů je i osvícenej =)

R4 - den stý čtvrtý 1.10. 2013

2. října 2013 v 21:32 | sussanah
Nemoc se stále lepší a lepší. Dneska byli Ptáčkoviny. Měli jsme tam asi sto dětí. Mazec. S kolegyní jsme byli za draky. Já nás malovala =) A i když to nevypadalo tak, jak jsem si představovala, řekla bych, že jsme byly dost dobrý =D
Domů jsem jela už o půl druhý a spala jsem až do večera...

R4 - den stý třetí 30.9. 2013

2. října 2013 v 11:49 | sussanah
Dneska nastal den D... Nebo spíš den H, když se to vezme podle Happeningu. Ale to je fuk. Podstatný je, že pořád nejsem zdravá a dělat passato je opravdu lahůdka. A ano, dělám tam dvě. Od rána mi bylo pěkně blbě, ale bylo spíš nervama, než nemocí. Ale nejspíš to prostě byla kombinace obojího. Prostě na prd.
Nakonec se nám to podařilo řekla bych pěkně. Odjeli jsme to bez chyby a jediná smutná věc byla, že lidi nepoznali, že je konec. A to jsem hodila i vtipný bonmot na závěr! No nic. Nesmáli se ani vtipu na úvod. Prostě publikum bylo lehce nepoužitelné. Důležitý ale je, že jsme to přežili ve zdravý =) Teda... Bez zranění, protože zdravej nejsme ani jeden =D

R4 - den stý druhý 29.9. 2013

29. září 2013 v 22:49 | sussanah
Rýmička vesele pokračuje. Jisté zlepšení vidím ve skutečnosti, že krk mám celkem v pohodě. Akorát je nepříjemný, že sedim u počítače a v pohodě, ale v momentu, kdy vstanu, tak mi začne jen tak samovolně odkapávat z nosu =D Ale dostala jsem od muže sprej do nosu s oceánskou vodou z Bretaně!!! Tak to mi musí zaručeně pomoct ^_^ Píšou tam, že to není návykový. No nevim =D
Krom toho všeho, co jsem dneska nedělala, se duševně chystám na zítřejší Happening (furt nevim, jestli to píšu správně...). Mám z toho docela obavu, ale tak snad to dopadne. Našermováno máme, ale přece jen to není akce jako obvykle... Držte nám palce! A kdo se chce podívat, tak to začne v pět hodin v Knihovně města Hradce Králové, v ústřední budově na adrese Wonkova 1262/1a. Vedle Hořický a parkovacího domu Katschnerka.

R4 - den stý prvý 28.9. 2013

29. září 2013 v 11:21 | sussanah
Dneska jsem vypila litr zázvorovýho čaje =D A psala mi kolegyně, že ji taky bolí v krku. Jsem schopnější roznašeč, než jsem myslela. Je to mizerný, ale nešlo to jinak. Pořád musim myslet na knížky, který nám včera přišli na prodej. Jsou od Trnky a do tý Červený Karkulky asi půjdu =D
Kordíky ležej v autě, jestli se k tomu nedostaneme zítra, tak to bude v pondělí pěkný maso.

R4 - den stý 27.9. 2013

28. září 2013 v 23:17 | sussanah
No. V jednu ráno jsem se vzbudila a nemohla jsem polknout. Super. Do práce jsem to zvládla dokonce v šest, ale pak to bylo na prd. Ráno jsme připravovali knižní bazar (tři úlovky =)), pak jsem si dala k obědu tři palačinky a v pět už jsem mazala na bus domů. Bývala bych nejradši už v poledne, ale to by nešlo. Doma jsem si připravila ležení, dala jsem si jeden díl Věřte Neveřte a pak jsem spala a spala a spala... =) Kolem devátý jsem letmo zaznamenala návrat muže z práce, ale to bylo tak všechno, čeho jsem byla schopná...

R4 - den devadesátý devátý 26.9. 2013

28. září 2013 v 21:29 | sussanah
Dneska jsem měla první besedu s mateřinkou po hrozně dlouhý době. Byla to Lesní školka a přišli se psem! ^_^ Maličká čtyřměsíční Fidorka =) Byla strašně hodná a mazlivá. S dětma jsme si povídali o podzimu, poznávali jsme ovoce a vyprávěli jsme si o barvách. Byli hodně věkově rozdílní, tak jsme si pak jenom hráli =)

R4 - den devadesátý osmý 25.9. 2013

28. září 2013 v 15:56 | sussanah
Včera jsme byli s kolegyní v Kiku a rozplývaly jsme se nad všema možnejma pitomostma a některý jsme si i koupily =D Ale jenom pracovní. Vybrala jsem si i jednu plechovku, ale nakonec jsem ji tam nechala. Dneska ale šla do Kiku šéfová... Tak jsem si ji nechala koupit jako pracovní =D A už jsem do ní naskládala pičičundy, co jsem si tam koupila včera =)

R4 - den devadesátý sedmý 24.9. 2013

28. září 2013 v 13:09 | sussanah
Dneska jsme měli v malírně samý nadaný děti =) Ale já mám teď nějakej útlum... Prošvihla jsem pěkný téma týdne. Uzávěrky soutěží kolem mě sviští, ani nevím jak... No prostě by to chtělo nějakou nabíječku. Nebo cokoliv, co by mi pomohlo. Mám rok na novej kostým. To je moc! S takovou dedlajnou je téměř jistý, že to budu dělat příští prázdniny =D Ale víte jak, kdo ví, jestli vůbec pojedeme. Já si ho ušiju, ale asi si budu muset pořídit pannu. Ta, co jsme se o ní pokusili doma, ta se hodí akorát na vystavování, je hrozně hrbatá =D Ale za měsíc jde na výstavu v barokních šatech =)

R4 - den devadesátý šestý 23.9. 2013

26. září 2013 v 20:56 | sussanah
Dneska se staly dvě pěkný věci =) Dostala jsem autorskej výtisk! Sice jen knihovnického časopisu, kterej čtou jenom knihovníci, ale jde o princip =) No a druhou věcí jsou ty boty ze soboty! =D
Pak jsme si na tréninku zkusili věc na pondělní Happening k Týdnu knihoven. Nejsem si teda úplně jistá, jak to dopadne, ale uvidíme =)

R4 - den devadesátý pátý 22.9. 2013

25. září 2013 v 22:17 | sussanah
Dneska jsme po zahradě honili motýla =D Byl už chudák trochu tuhej zimou, ale zase se dal hezky fotit. Dali jsme ho pak nahoru a dřeva, aby ho psi nesežrali nebo nepošlapali. Když jsem se tam šla po chvíli podívat, už tam nebyl. Těžko říct, kde je mu konec...

R4 - den devadesátý čtvrtý 21.9. 2013

23. září 2013 v 9:39 | sussanah
Dneska měla kolegyně svatbu. Jeli jsme hned po obědě, ale já jsem si pořád nebyla jistá, jestli ty moje šatičky nejsou přece jenom moc krátký... Ale stejně nebyl čas ani prostor se do něčeho převlíkat. A nakonec mi to slušelo celkem dost 8-) Hlavně ty červený punčochy nějak zeštihlujou nohy nebo co =D
Obřad byl moc dojemnej, taky jsem se dojala. Naštěstí jsem nebyla sama =D No a pak jsme se přesunuli do Pivovaru a pařili jsme =)
Nevěstě to moc slušelo =) A fotografka měla naprosto boží boty! Hnedka jsem se jí vyptala, odkud je má a vyfotila jsem si je =D No a pak jsem si otevřela net, najela na Baťu, chvíli štrachala a nakonec jsem je našla! V pondělí se pro ně stavím =)

R4 - den devadesátý třetí 20.9. 2013

22. září 2013 v 15:58 | sussanah
Dneska jsem zase jela naprosto nechutně brzo. Ale na druhou stranu východ slunce jsem neviděla už ani nepamatuju =D

R4 - den devadesátý druhý 19.9. 2013

20. září 2013 v 22:34 | sussanah
Myslim, že jsem dneska cestou domů vyfotila úkaz! Nemůžu to teda trdit stoprocentně, ale to nemůžu ani opak. A kdo můžete, tak si to nechte pro sebe, já mám svůj úkaz ráda! A kdo to nemůže najít, tak jde o ten světlej "mrak" vlevo.

R4 - den devadesátý prvý 18.9. 2013

20. září 2013 v 10:43 | sussanah
Tak jsem si konečně vymyslela v jakejch šatech půjdu na tu sobotní svatbu. Ale dalo mi to teda... Vezmu si k tomu si svoje pěkný botičky a asi červený punčocháče =) A asi zmrznu =D Hlavní je, abych nabila baterku do foťáku a vyprázdnila kartu. Pak už je jen otázka pěkného počasí, jak pěkné budou moje fotky. Samozřejmě, že jsem alibista =D Snad se mi podaří vyfotit i samu sebe, abyste nepřišli o mou úžasnost 8-) =D

R4 - den devadesátý 17.9. 2013

19. září 2013 v 21:31 | sussanah
Cvičení nebylo ani dneska. Doufám, že cvičitelka nemá s tou achilovkou něco vážnýho... Jinak se nedělo nic. Mám pocit, že kromě ochlazování se nic neděje. Nesnáším zimu... Jo vlastně! Včera jsme mluvili o tom, že bychom příští rok jeli na Grace (a samozřejmě do Francie!) a že budeme znovu dělat historickou plavbu. Dokonce i v odpovídajících trenkách =D No a já budu bubeník 8-) Akorát to znamená novej kostým... Nejhorší bude sehnat ozdobnou portu... Ale jinak budu bubeník! =D

R4 - den osmdesátý devátý 16.9. 2013

19. září 2013 v 17:02 | sussanah
Další pondělí. Začínám mít pocit, že to letí tak rychle, že bych místo dní mohla odškrtávat rovnou týdny... Ale to bych byla na začátek trochu moc negativní =D Ráno bylo docela vtipný, i když jsme po tom setkání vypadali jak pořádný řepácký auto =D

R4 - den osmdesátý osmý 15.9. 2013

19. září 2013 v 15:23 | sussanah
Je totiž neděle a mám dost času... ^_^ A nedělala jsem nic =D Samozřejmě, jak jinak sakra v neděli? Musim teda říct, že tu je pár věcí, který by bylo ptořeba udělat, ale to počká =)
Jen tak pro zajímavost, tohle je letošní 301. článek =) Chtěla jsem to zmínit u toho včerejšího, kdy to bylo lepší číslo, ale nějak jsem na to zapomněla, tak aspoň teď. Pokud je někdo zvědavý na celkové číslo, tak to je 1704 s dnešním článkem od Vánoc 2009 =)
Na dnešní fotku mě upozornili naši, když dodělávali venku plot. Tohle nám prosím pěkně bydlí na lísce =) To je jeden, jeden u obýváku za oknem a jeden v ostružiní =)

R4 - den osmdesátý sedmý 14.9. 2013

18. září 2013 v 20:19 | sussanah
Ráno bylo těžké. Ale nakonec jsem zvládla přežít i pracovní dobu. V lékárně jsem si koupila cestovní lékárníčku (asi chci i tu menší), v knihkpectví jsem si po nekonečně dlouhý době vybrala dář od Albi na příští rok a doma jsem pak pěkně přepisovala důležitý termíny =)

R4 - den osmdesátý šestý 13.9. 2013

16. září 2013 v 15:14 | sussanah
Pátek třináctýho! =D A nestalo se nic děsivýho =) Večer jsme místo cesty domů zůstali v knihovně a na střeše jsme si užívali párty s chlastem Aperol. Bylo to super. Sice málo lidí, ale nevadilo to. Vyhrála jsem oranžový sluneční brejle, pila jsem koktejlíky, uváděla jsem soutěž v točení obručí (je nebo není to hulahop?), s kolegyní jsme vyhrály klobouky v tanci párů =D No prostě pěknej večer =) Pak přišel muž a na můj lístek si dal další panáky a prochlastal se k dalšímu klobouku =D A brejle si vyprosil u slečny =) Zahráli jsme si twister (oznámka pro příště - v létě lepší!), nevyhrála jsem, protože mi ztuhla noha... =D No a pak jsme šli konečně spát... Nejdřív jsme se uložili v mezipatře, dobrý až do půl čtvrtý ráno, to jsem musela jít čůrat a pak už jsem nezabrala kvůli vzduchotechnice... O půl pátý jsem přemluvila muže, ať jdem spát do kanclu, tam to bylo lepší, ale stejně jsem ráno byla pekelně rozlámaná... Ale akce pěkná =)

R4 - den osmdesátý pátý 12.9. 2013

15. září 2013 v 23:04 | sussanah
Dnešní fotku jsem vyfotila z auta =) Trénink jsme ještě dneska vynechali, ale myslim, že v pondělí už to zase půjde. Dneska to docela pěkně uteklo. Ale ten článek mi nějak drhne... Doma jsem zase zevlila a tohle tomu taky odpovídá =D Pořád myslim na to, že bych chtěla jet do Norských Lofot, abych si mohla vyfotit polární záři... =)

R4 - den osmdesátý čtvrtý 11.9. 2013

15. září 2013 v 20:06 | sussanah
Dneska jsem byla s kolegyní v Jičíně na knihovnický dílně na přednášce Alfréda Strejčka "Nebojte se promluvit". Bylo to super =) Chystám o tom článek, tak chvilku vydržte. Ještě než jsme jeli domů, prošli jsme si náměst se stánkama. Zrovna tam začínali slavnosti, něco pohádkovýho =) Koupila jsem si magnetku na lednici (jsou na ní dva pejsky =)) a takovou vobludku na kabelku =D Vyfotím to časem =)

R4 - den osmdesátý třetí 10.9. 2013

14. září 2013 v 22:52 | sussanah
Dnes nebylo ani cvičení, ani focení, ani mozková činnost. Prostě totálně zabitej den. Zítra jedeme do Jičína na Knihovnickou dílnu (konkrétně na přednáška Adolfa Strejčka Nebojte se promluvit). Jak jsem tak projížděla internet, vyhledávala spojení tam a zpátky, mapy kudy se kam dostat a tak, tak jsem zabrousila i na svůj oblíbený diskuzák (vůbec nene v pracovní době O:-) =D) a tam na mě vyskočilo tohle děťátko k zulíbání ^_^ Nedalo mi to, abych se nepodělila =D

R4 - den osmdesátý druhý 9.9. 2013

13. září 2013 v 14:24 | sussanah
Je to tak. Nemůžu si pomoct. Je dost nepravděpodobné, že bych si někdy mohla oblíbit pondělky. Možná je to i tím, že mi pořád nedopověděli na změnu jména u té fotky na Fotografovi roku. Je to na prd. Jasně, dala jsem ji na net a to je prostě nebezpečný, ale bože, taková velká firma! >.< No nic, dnešní fotky se mi taky povedly =) A nejlepší na tom je, že jsem je fotila chvilku po sobě, ale kdybych to nevěděla, tak bych tomu nevěřila =D

R4 - den osmdesátý prvý 8.9. 2013

12. září 2013 v 14:19 | sussanah
Dneska jsem měla mňamkozní snídani ^_^ Čerstvej chleba, pravý máslo a tráva ze zahrady =) Když jsem si ji vařila, tak jsem si v kuchyni otevřela okno a to se ukázalo jako dost dobrej nápad! Na jabloni totiž snídal dudek =)

R4 - den osmdesátý 7.9. 2013

10. září 2013 v 20:59 | sussanah
Dneska jsme začali s velkým přesunem nábytku. Nejdří jsme museli zaspárovat položennu dlažbu, pak jsme začli stěhovat. Byla to docela fuška, protože jsme nejdřív neměli úplně jasno, co kam přesuneme... =D Ale nakonec jsme se shodli a přesunuli. Z ložice do obýváku, z obýváku do ložnice a v obýváku od jedné stěny ke druhé. Abychom mohli položit dlažbu i tam, co byla původně skříň. No prostě škatulata.

R4 - den sedmdesátý devátý 6.9. 2013

9. září 2013 v 21:31 | sussanah
Dneska jsme si koupili tykadýlka na podporu Světlušky =) A celej den jsme v nich půjčovali =D
Koukali na nás jako na magory, ale byla do docela sranda =D Sětluška má hlavní data 9. - 11. 9., ale my ji budeme prodávat celý měsíc.

R4 - den sedmdesátý osmý 5.9. 2013

8. září 2013 v 21:22 | sussanah
Dneska jsme nešli na trénink, protože se zrušil =) Jasně, mělo by mě mrzet, že si zase nezacvičím, ale byla jsem v úterý a v úterý zase půjdu, tak to bude stačit.
Dnešní fotka takhle pěkně vykvetla sama =)

R4 - den sedmdesátý sedmý 4.9. 2013

8. září 2013 v 15:38 | sussanah
Dneska jsem jela domů pěkně brzo =) Už ve dvě! Takže jsem se doma mohla v klidu poflakovat a až pak jít spát. Jasně, zní to pitomě, ale není nic lepšího než nic nemuset =)

R4 - den sedmdesátý šestý 3.9. 2013

7. září 2013 v 22:32 | sussanah
Cvičení mě málem zabilo a doma jsem zjistila pitomou věc. Koukala jsem na stránky fotografa roku, upravovala jsem svoje soutěžní fotky a najednou koukám, dole na stránce je slide fotek. Tak si je prohlížim a pak mě málem trefí, jsou tam moje lodě! ^_^ Tak jsem se tetelila blahem a volám na muže, ať se jde taky kouknout. A najednou vidim, že tam není moje jméno... Blbá, blbá automatická oprava... Když mi přijde mail směrovaný na "Slečnu Andělovou", tak o tolik nejde, i když ve skutečnosti jsem paní Andrlová. Ale tady mě to točí. Je úspěch mít fotku v tak malym výběru! Tak jsem jim napsala mail a čekám, co z nich vypadne.

R4 - den sedmdesátý pátý 2.9. 2013

4. září 2013 v 18:26 | sussanah
Konečně! Konečně jsem s Tescu ulovila pomazánku z karamelovejch sušenek ^_^ S čistym svědomym můžu říct, že je to horší, než Nutela =D Mamka se ptala: "A na čem se to jí?" No na lžičce přece =D Je to teda odporně drahý, ale tak stejně se to nedá kupovat často, to by ze mě byla koule tak do dvou týdnů...

R4 - den sedmdesátý čtvrtý 1.9. 2013

4. září 2013 v 16:35 | sussanah
Září není můj oblíbený měsíc, to teda ne. Je tu určité zlepení od doby, kdy nemusim chodit do školy, ale stejně. Je to prostě znamení toho, že léto dalo vale, Vánoce se blížej a dárky ještě žádný nemám. Samozřejmě. Kdo by taky nakupoval dárky o letních prázdninách! Ale zase je lepší mít připravený věci předem, člověk pak není v takovym presu.
Dneska jsem dělala na obalu na knihu do práce. Po pravdě moc se mi to nepovedlo, ale jako ukázka to snad postačí =) Udělala jsemm i foto návod, tak ho ještě musím zpracovat.

R4 - den sedmdesátý třetí 31.8. 2013

1. září 2013 v 21:24 | sussanah
Včera při odchodu jsem si ještě v práci vzala omalovánku pro děti a dneska jsem si ji vybarvila =) Myslím, že se mi to docela povedlo =) I když jak tak na to koukám, možná bych mohla udělat i nějaký pozadí... Večer jsem jela do Hradce na předsvatební oslavu kolegyně (překonala jsem se, fakt se mi tam nechtělo...) a vyzkoušela jsem tu novou černou sukni. Myslim, že mi děsně sluší =)

R4 - den sedmdesátý druhý 30.8. 2013

1. září 2013 v 15:24 | sussanah
A včerejšek má dohru... Kolem půl dvanáctý přišla blonďatá holčička, položila na pult tři knihy a povídá: " Vy jste ta paní, co včera upadla, žejo?" Achjo... =D Tak jsme si pokecali o tom, jak se to smeká a šla =D
Doma jsem se vyspala, pak přijel muž, naučil mě dělat HDR (první fotka je první pokus) a šla jsem zase spát...

R4 - den sedmdesátý prvý 29.8. 2013

1. září 2013 v 13:41 | sussanah
Dneska jsme konečně složili výstavu. Je v knihovně ve skladu, pěkně zabalená a nejspíš na dobro opuštěná... No nic no. Složili jsme ji asi tak za hodinu a půl, takže jsem ještě v pohodě stíhala autobus. Teda... =D Vystřelila jsem z knihovny desset minut před odjezdem autobusu. To bylo v pohodě, na terminál to trvá šest minut. Ale jak pršelo, tak se to docela smekalo a s tim jsem úplně nepočítala. Na cestě je jeden jedinej přechod se zebrou. A ano. Rozmázla jsem se uprostřed silnice =D Slajdovala jsem asi dva metry, tašky taky =D Jak byla vrstva vody, tak jsem si ani nic neudělala, ale zase jsem si natloukla kolena... Zvedala jsem se s hroznejma nadávkama a když jsem se postavila na nohy, tak koukám, jak na chodníku stojej tři malý děti s deštníčkama a jedna holčička povídá: "Vy jste ta paní z knihovny, že jo?" Bože... =D Trochu jsme pokecali a než jsem došla na terminál, tak mi volal brácha s tim, že jede k nám a že mě hodí =) Bezva =)

R4 - den sedmdesátý 28.8. 2013

1. září 2013 v 10:14 | sussanah
Dneska mi přišla další putovní pohlednice! =) Už jsem na ně skoro stihla zapomenout, je to boží najít ve schránce taky něco jinýho, než účty. Což mi připomíná, že tu mám hromádku pohledů k odeslání, tak na ně konečně musim sednout =)
Nějak mi vynechává "n"...

R4 - den šedesátý devátý 27.8. 2013

31. srpna 2013 v 14:02 | sussanah
Dneska bylo konečně zase cvičení. Skoro po dvou měsících. Byla to docela síla =D Ještě před cvičenim jsme se s mamkou stavily v sekáči a já jsem si koupila dvě sukně =) Jedna teda vypadá jak cirkusovej stan (jakože neoblečená vypadá i hrozně velká), ale sedí perfektně =)
První fotka je blbá, byla už tma, ale sukně je krásně červeno bílá pod kolena a druhá je balonová, těně nad kolena.
 
 

Reklama