Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

365 - čtvrtý rok

R4 - den stý šedesátý sedmý 3. 12. 2013

6. prosince 2013 v 7:54 | sussanah
Cvičení nebylo, v centru měli Mikuláše. Tak jsem jela do práce později. Na terminále jsem byla v 10:45. Není to ani tak důležité pro mou cestu do práce, ale pro člověka, kterého jsem viděla. Je na první fotce. Není to vidět, ale kýval se dopředu a dozadu. Nejdřív jsem myslela, že jde o klasický případ "nemáš drobný?", ale pak jsem si všimla, že má v rukou knížku. A pak mi došlo, že se modlí! A to je mi právě divný, v tenhle čas... Myslela jsem, že se modlí v poledne. Muž měl zajímavou myšlenku, že třeba neberou v potaz časovej posun. Nezjišťovala jsem, kolik je kde hodin, takže to může být klidně pravda, ale taky nemusí =)

R4 - den stý šedesátý šestý 2. 12. 2013

5. prosince 2013 v 16:28 | sussanah
Už jsem se někdy zmiňovala o tom, že nemám ráda pondělí? Tak tentokrát to celkem šlo =D I na tréninku. Nicméně opar mám stále, rýma se horší a vůbec... Dárky stále žádné nemám, ale teď už mám aspoň pár nápadů, tak to snad nebude tak hrozný, jak se nejdřív zdálo. Tak mi držte palce =) A s komentářema si nelamte hlavu, oni se časem ukážou =D

R4 - den stý šedesátý pátý 1. 12. 2013

4. prosince 2013 v 21:55 | sussanah
První adventní neděle. Stále se mi nechce dělat cukroví. Ani adventní věnec =D Tak jsem místo toho udělala hromadu muffů. Ty jednotlivý se mi docela podařily, ale ty na tom spojenym jsou zespoda připálený... A včera večer se mi udělal opar. Dala jsem si na něj tu průhlednou náplast, ale stejně...

R4 - den stý šedesát čtvrtý 30. 11. 2013

4. prosince 2013 v 13:33 | sussanah
Aneb jak na problémy =D

R4 - den stý šedesátý třetí 29. 11. 2013

2. prosince 2013 v 14:52 | sussanah
Dneska jsem dárek předala a už můžu prozradit, co to je =) Je to rostoucí krystal ve skleničce s led světýlkem ve víčku =)
Myslím, že jsem se celkem trefila =) A pak jsem taky provokativně oblékla postel do jarního hávu =D
Je super, že je pátek a já nemusím o víkendu do práce =) Vůbec bych to víkendový pracování zakázala... Vždyť já ani do obchodu nevylezu! Od toho jsou obchoďáky, který maj ve všední dny otevřeno téměř nonstop. Dostanu se tam, i když zavřu až v šest a tudíž nemám nejmenší potřebu vyjíždět ještě o víkendu. To by musela bejt nějaká extra hustá nabídka, abych vystrčila nos...

R4 - den stý šedesátý druhý 28. 11. 2013

1. prosince 2013 v 20:01 | sussanah
Jo. Dnešní trénink jsem byla myslím celkem hodná. I když moje názory jsou čím dál tím víc vyhraněné... Ale zatím to nechám být a uvidím, kam se bude vyvíjet zbytek. Zatím se můžete pokochat tím, jak hezky se mi podařilo zabalit dárek na pátek =) Rozhodli jsme se, že to oslavíme předem =)

Oprava výsledků soutěže New Weird 2013

1. prosince 2013 v 14:36 | sussanah
Jsem prý jen člověk a těm se chyby snad odpouštějí... Velice se omlouvám za svou chybu v přepisu bodů, díky které se z prvního místa stalo druhé. Naštěstí se posunovalo jenom na bedně. Samozřejmě na ní nechám všechny čtyři autory, jak tomu bylo ještě před detekováním mé chyby. Nerada bych někoho zklamala ještě víc, než už se mi to podařilo.

Opravené pořadí vypadá takto:

1. Sladké sny - Kadet
2. Onomastikon Boží - TlusŤjoch
3. Lupanarium - Maniaque
4. Pozor na schody - Nela

R4 - den stý šedesátý prvý 27. 11. 2013

30. listopadu 2013 v 17:47 | sussanah
Na besedě o Vesmíru jsem dětem četla pěknou legendu o vzniku Slunce. Hlavní hrdina je velký duch Bajamí. Boží jméno =) Jinak se nic moc nedělo. Ale dost silně uvažuju o tom, že to zkusím nějak zařídit, abych mohla chodit cvičit ještě ve středu. V pátek dopoledne je to sice hodně namáhavý, ale když budu mít volno, tak budu chodit taky =)

R4 - den stý šedesátý 26. 11. 2013

30. listopadu 2013 v 15:09 | sussanah
Kolegyně pekly perníčky. No a protože jsem s tím taky začala (jako s pečením), tak jsem poprosila o recept, abych je taky zkusila. Jasně, receptů je plno a bla bla, ale když už měla s sebou sešit, tak jsem si ten recept vyfotila =)

R4 - den stý padesátý devátý 25. 11. 2013

26. listopadu 2013 v 23:24 | sussanah
Dneska jsem dostala boží dárek k svátku! ^_^ Je to tričko a sice jsem si ho ještě nezkusila, ale vypadá na správnou velikost =) A nápis je vyšitej!!! Jen jsem si připadala jak Sheldon... "Ale ty mi nedáváš dárek, dáváš mi závazek..." a následně "... já vím, není to dost..." Ale nakonec si myslím, že to bude dobrý =) Dám vědět příští pondělí =)

R4 - den stý padesátý osmý 24. 11. 2013

26. listopadu 2013 v 12:53 | sussanah
Jo, tak to jsem nějak zvorala =D Tetovat jsem se nechala dneska a encaustiku jsme zkoušeli včera =D Asi zmatení vlivem bolesti =D Tak teď ta enaustika. Mně to teda vůbec nejde... Ale prej jsou ty mý obrázky docela dobrý... A taky jsme si přáli k svátku (ten máme až zejtra) a dostala jsem boží kufřík s ozdobnejma děrovačkama!!! ^_^ Plastovej vehikl jsem vyndala a nacpala jsem tam i ostatní děrovačky, které mám. A ještě se tam nějaký vejdou =)
A celej večer jsme hráli Dobble, je to děsná kůlna =D

R4 - den stý padesátý sedmý 23. 11. 2013

25. listopadu 2013 v 14:32 | sussanah
Dneska jsem se nechala zase tetovat! =D Nejdřív jsem chtěla na tajňačku, ale nakonec jsem to stejně nevydržela a práskla jsem to na sebe =) Nedokážu říct, jestli to bylo horší pod kotníkem nebo na nártu, ale jedno je jistý - tetovat si nohy na zimu, kdy člověk nosí těžký boty, a tetování se nemá zapotit, je prostě magořina =D Ale zase na léto, kdy s tim nemůžete k vodě, taky nic moc. Na jaře, jako ty packy, to je asi nejlepší =)

R4 - den stý padesátý šestý 22. 11. 2013

24. listopadu 2013 v 22:02 | sussanah
Fuj. Ráno jsem vstávala v pět. Naprosto nechutná věc. V práci jsem byla o půl sedmý a o půl devátý přišla třída na besedu o vesmíru. Nakonec to dopadlo docela dobře =D Byli tam asi dvě a půl hodiny. Pak jsme šli s kolegyní na oběd =) No a domů jsem jela s našima už ve dvě. Teda. Ve dvě jsem byla u mamky v kanclu, do půl třetí jsme čekaly na taťku a když furt nic, tak jsme šli do sekáče =D A vedle něj je takovej pěknej krámek s ručníma věcma, vybrala bych si tam hormadu věcí! =) Ale koupila jsem jen jeden dáreček. No a pak jsme konečně jeli do kerfůru a tam jsem si koupila naprosto geniální klobouček s ušima =D No a doma jsem si šla lehnout, protože jsem toho měla docela dost... Pak jsem se sice vzbudila, ale v osm už jsem byla zase tuhá =D

R4 - den stý padesátý pátý 21. 11. 2013

24. listopadu 2013 v 19:06 | sussanah
Dneska jsme deinstalovali výstavu v SVK. Nejdřív to sice vypadalo, že k tomu ani nedojde, ale při předsavě, že bych to musela celý přesouvat, včetně domlouvání lid na pomoc a odvoz velkejch věcí... No, nechtělo se mi =D Takže jsem to domluvila tak, abychom mohli dneska. R8no jsem byla u vědárny hrozně brzo, tak jsem vlezla do jejich nový kaárky a dala jsem si kokosový laté, kroasánt a yogurt s broskví =)
A i přes moje strachy jsme měli sklizeno do hodiny =) Nic jsme nerozflákali a všechno šlo jak po másle. Prostě jsme šikový holky =)
Na trénink jsme nešli, zato jsem chtěla jít na PdB. Ukázalo se, že se ve čtvrtek necvičí (netuším, kde jsem to sebrala), ale místo toho se stala geniální věc - budu cvičitelskej záskok!!! ^_^ Detaily až je udu znát =)

R4 - den stý padesátý čtvrtý 20. 11. 2013

23. listopadu 2013 v 23:36 | sussanah
Jsem fakt ráda, že mám další dílnu až v lednu. I když se musí nechat, že za tu minulou přišel pochvalnej mail =) Jen jsem dneska nezvládla nic vyfotit. Jsem už fakt utahaná. Na nic nemám energii a žiju jen z práce do postele. Doma jsem tak vyplesklá, že místo toho, co bych šla spát, sedím u stolu a čumím do blba, abych měla aspoň chvilku pocit, že dělám něco jinýho, než že jenom chrápu... Díky Žárovce, že mám volnej víkend!
Nicméně fotka bude, dáme si vzpomínku na léto =)

R4 - den stý padesátý třetí 19. 11. 2013

20. listopadu 2013 v 23:22 | sussanah
Jízdní řády by se měli opradu chytit za nos aktualizovat a synchronizovat všechny možný zdroje odjezdů a příjezdů. Je fakt na hlavu, když někde stojí jeden a jinde jinej. Úplně totálně na hlavu... No, naštěstí jsem bus stihla a do práce se dostala. Nicméně večer další nemilé překvapení - PdB odpadlo, aniž by mi kdokoliv dal vědět. Na prd. Nechala jsem si v databázi opravit svoje telefonní číslo a snad to příště bude lepší. A hlavně doufám, že to neodpadne =D

R4 - den stý padesátý druhý 18. 11. 2013

19. listopadu 2013 v 23:24 | sussanah
Zase pondělí. Teda dneska jsem byla celej den tak nějak podivně vytočená. Mám zase rýmu, bolela mě hlava, byla jsem unavená, rozbila jsem si bačkory (pak jsem je zašila), roztrhla jsem si ty nový punčochy (taky jsem je zašila, ale měla jsem s sebou jen šedou nit, tak jsem musela použít tu a pak to zabarvit černou fixou, aby to na těch zelenejch punčochách nebylo tolik vidět... =D ) a na tréninku mi to taky vůbec nešlo. Ten kruháč je bez pořádnýho protažení taky k prdu. Nicméně jednu pozitivní věc jsem pochytila - nejspíš se budou objednávat bubny z Itálie!!! ^_^ Jasně, je to pálka, ale jestli to má budoucnost, tak já do toho jdu =)

R4 - den stý padesátý prvý 17. 11. 2013

17. listopadu 2013 v 18:37 | sussanah
Právě skončil díl Skladiště 13. A jsem z toho pěkně nasraná, že to ani nebudu zaobalovat. Co jako mají poslední dobou tvůrci z toho, že zabíjejí hlavní postavy? Jako cože? O.o Co to má znamenat? Jasně, je to Skladiště, je klidně možný, že v příštim díle vstane z mrtvejch díky nějakýmu extra super tajnýmu artefaktu. Ale pravděpodobnost je celkem nulová, kdežto motivace pomstou se hodí vždycky...
No, k večři byly langoše, což je super, ale jak jsem si ráo říkala, že jsem už pěkně zhubla, tak se mi to nejspíš všechno hezky vrátilo =D A dnešní sněžný úplněk neuvidim, protože je taková mlha, že by se dala krájet... =D

R4 - den stý padesátý 16.11. 2013

17. listopadu 2013 v 11:49 | sussanah
Práce v sobotu by prostě měla být trestná. Natož ještě odpolední akce k tomu. Naštěstí se to docela vydařilo, ale doufám, že to nebudeme opakovat moc brzo =D
Stáhla jsem si na tablet pěknou aplikaci - hvězdnou mapu, která se hýbe podle toho, kam se tablet natočí! Je to úplně boží =) Je tam pár funkcí, který ještě neumim ovládat, ale jsem s tím spokojená =)

R4 - den stý čtyřicátý devátý 15.11. 2013

16. listopadu 2013 v 21:07 | sussanah
Dneska jsem zkusila recept na bábovku trochu předělat. Respektive nechala jsem si poradit. Místo celejch vajíček najednou jsem ušlehala sníh a míchala jsem to postupně. Nejsem si úplně jistá výsledkem. Necháu, že je to pokaždý tak moc jiný =D

R4 - den stý čtyřicátý osmý 14.11. 2013

16. listopadu 2013 v 17:11 | sussanah
Ráno jsme s kolegyní měly besedu pro první stupeň speciální školy. Chtěli téma Podzim, ale nikdo nám nebyl schopen předem říct, jak staré děti vlastně přijdou a jaké mezi nimi budou věkové rozdíly... Nakonec to dopadlo dobře. Děti byly mrňavý a dobře spolupracovaly =) Potom jsme za odměnu šli s kolegyní na oběd, stavili jsme se v Kiku a ještě v papírnictví =) V Kiku jsem si koupila tmavě modrý teplý punčochy, černý rukávy a drobnost pro mamku =) V papírnictví jsme nakoupili hlavně do práce, ale vybrala bych si teda i pro sebe =D

R4 - den stý čtyřicátý sedmý 13.11. 2013

16. listopadu 2013 v 9:24 | sussanah
Takže. Do práce jsme místo odpoledne jeli už v deset. Domů zato hned po šestý. Po cvičení jsem samozřejmě úplně totálně mrtvá, hlavně trpěj moje stehna =D Odpoledne jsem měla výtvarnou dílnu, dělali jsme lamiovaný prostírání. Bylo jich asi patnáct a byly hrozně šikovný =) A večer jsme ještě stihli Sherlocka. Ve výsledku docela dobrej den =)

R4 - den stý čtyřicátý šestý 12.11. 2013

15. listopadu 2013 v 22:07 | sussanah
Jak jsme byli na tom koncertě, tak jsem dostala strašidelný žužu a dneska jsme ho s mužem zabila =) Bylo hrozně dobrý! Jestli ho někde uvidim, tak si ho koupim =) Bylo to JoJo, tak snad někde bude...
Jo a možná nebylo moudrý jít po včerejšim cvičení na dnešní cvičení =D Uvidíme zítra =D

R4 - den stý čtyřicátý pátý 11.11. 2013

13. listopadu 2013 v 23:22 | sussanah
No prostě jedno velký uf. Martinové měl svátek, tak jsme koupili čokoládu se solí! =D Je hrozně dobrá a navíc je z Francie! ^_^ A jinak nic moc. Bylo pondělí a bylo to na prd =D Na tréninku jsme si dali něco, čemu se prý říká kruhový trénink a upřímně řečeno, asi umřu =D

R4 - den stý čtyřicátý čtvrtý 10.11. 2013

12. listopadu 2013 v 21:56 | sussanah
Dneska jsem se konečně dostala k tomu, co jsem chtěla udělat už loni =D Odpárala jsem z bundy suchý zipy a našila jsem tam gumu. Udělám k tomu ještě celej článek, fotila jsem celej postup =) No a nemilou tradicí při rozdělávání stroje se stává oprava riflí... Už jsou pěkně pancéřovaný =D

R4 - den stý čtyřicátý třetí 9.11. 2013

10. listopadu 2013 v 22:49 | sussanah
Dneska jsem krásně zevlila =) K večeru jsem musela restartovat tablet a to jakože totálně. Stejně jako s počítačem před prázdninama, jsem ho vrátila do původního továrního nastavení, protože naprosto neuvěřitelně blbnul... Nicméně po tomto zásahu (všechno pryč), už to vypadá celkem slušně, tak snad se to neposere někde jinde. Muž večer ještě opravil routr, takže už tablet vidí i naší wifinu, ne jen tu vedle, což je super =) Navigaci jsem si zpátky ještě nestáhla, počkám, až budu mít nějakou paměťovku, možná to blblo i kvůli velké vytíženosti paměti...

R4 - den stý čtyřicátý druhý 8.11. 2013

10. listopadu 2013 v 11:06 | sussanah
Dneska jsem vstala jenom proto, že jsem si vnutila myšlenku, že je pátek a že je to tenhle týden opravdu naposledy. Dopoledne jsme měli besedu se třetí třídou a kdovíproč jsme pro ně připravili Vánoce =D No, trochu předčasný, ale snad se jim to líbilo =)

R4 - den stý čtyřicátý prvý 7.11. 2013

9. listopadu 2013 v 16:31 | sussanah
Den na prd. Ráno jsem zjistila svoje osobní ohodnocení a byla jsem fakt motivovaná pracovat. Odpoledne jsme zase předávali slabikáře, tentokrát to uváděl někdo jinej a ta tak zpanikařila, že jsem to dlouho neviděla, no a večer jsem zjistila, že jedinej futrál na tablet kterej neblokuje foťák stojí osm stovek. Na prd. Naštěstí jsme šli do kina na Muse, což mi krapet pomohlo =) Jenže po kině už bylo zavřený suši... >.< No, tak jsem si dala KFC... =D

R4 - den stý čtyřicátý 6.11. 2013

9. listopadu 2013 v 10:34 | sussanah
Dneska bylo boží nebe! Bohužel hlavně cestou domů v autobuse... =( Navíc jsem spěchala, aby mi neujel, tak jsem stihla jen výcvak před terminálem, ale myslim, že na tu rychlost se mi dost podařil =)

R4 - den stý třicátý devátý 5.11. 2013

8. listopadu 2013 v 19:05 | sussanah
Dneska jsem byla po nekonečně dlouhý době cvičit =) A jsem na sebe docela dost pyšná, protože mi to šlo =) Jen je na prd, že se tam příští týden nejspíš zase nedostanu =(
Na fotce je dělo. Kdo by to náhodou neuhád =D A je schovaný v našem skladu =) A sice jsem ho nefotila já, ale foťák se podílel, tak co =)

R4 - den stý třicátý osmý 4.11. 2013

8. listopadu 2013 v 9:14 | sussanah
Dneska jsem si koupila tablet =) Teda, vzala jsem si ho z O2 na splátky včetně internetu za tři stovky měsíčně, což si myslim, že je moc pěkná cena. Zatím s nim neumim ani napsat článek, chtěla jsem tenhle, ale nějak mi to psalo jen první písmena ze slov... =( Každopádně věřím, že se to časem naučím =)

R4 - den stý třicátý sedmý 3.11. 2013

6. listopadu 2013 v 13:21 | sussanah
Dneska jsem taky ještě unavená po pátku, ale už je to lepší =) Dokonce jsem večer upekla jablečnej koláč a jablečný muffy a oboje i se skořicí =) Jen do těch muffů mohlo být i míň těsta, do koláče víc skořice a klidně jsem mohla udělat všech dvanáct muffů, ale jinak moc dobrý =)

R4 - den stý třicátý šestý 2.11. 2013

4. listopadu 2013 v 10:19 | sussanah
Dneska se mi stala taková vtipná věc =D Stála jsem u mikrovlnky a volala jsem "Hrnečku dost! Hrnečku dost!" =D Už minule jsem totiž zjistila, že mám těsta na dvanáct muffů moc, tak jsem zkusila dát zbytek v hrnku do mikrovlnky. No. Nepovedlo se =D Ale když jsem ožďubala ten vršek, kterej se nestihnul dodělat, tak to bylo dobrý =) A muffy se povedly =) Prostřední řada byla s kandovanym pomelem.

R4 - den stý třicátý pátý 1.11. 2013

3. listopadu 2013 v 14:15 | sussanah
Dneska máme v práci Halloweenské přespávání... Jela jsem až na druhou, protože dopoledne jsem pekla červenozelenou bábovku a zelený muffy =) Jako kostým jsem si vybrala Tmu =D Myslím, že jsem byla docela dost děsivá... Děti byly miloučky, ale spát jsme šli až ve čtyři, což bylo naprosto šílený O.o

R4 - den stý třicátý čtvrtý 31.10. 2013

3. listopadu 2013 v 9:43 | sussanah
Dneska jsme byly s kolegyní nakupovat. Kromě věcí do práce jsme si koupili i pár věcí pro sebe =D Já mám červený punčošky a modrý leginky =) A pak jsme jeli ještě do Tchiba a koupila jsem si formičky na muffy =)
No a pak to přestalo být hezké... Ačkoli to vlastně není moje vina, měla jsem pocit, jako kdyby se se mnou rozcházel... Achjo... Nejhorší je, že se ze všech aktérů tohohle průserušvihu, není vlastně na koho zlobit, protože všichni měli rozumné a obhajitelné argumenty a já nevím, jestli bych se zachovala jinak, být na jejich místě...

R4 - den stý třicátý třetí 30.10. 2013

2. listopadu 2013 v 22:50 | sussanah
Dneska jsem měla tu vernisáž. Je to za mnou! =D Myslim, že se to nakonec docela pěkně povedlo. Už to nechci nikdy dělat, ale po pravdě mám hrůzu z toho, že se už z takovejch akcí nikdy nevyvlíknu...

R4 - den stý třicátý druhý 29.10. 2013

1. listopadu 2013 v 8:53 | sussanah
Aneb když jsi pako, nestrouhej pastelky... =D Navíc mám nervy z toho zítřka a vlastně i ze čtvrtka... Krom toho máme v pátek to Halloweenský přespávání. Jestli budu živá i v sobotu, o tom dost silně pochybuju...
Mimochodem těší mě, že sem chodíte v tak hojném počtu i ve dny, kdy nejsem schopna zveřejnit jediný článek! =)

R4 - den stý třicátý prvý 28.10. 2013

28. října 2013 v 21:37 | sussanah
Dneska jsem byla neuvěřitelně akční... Vstala jsem v devět, umyla jsem sprcháč, protáhla odpad, utřela vršek záchodový nádržky, vyprala hadr z mopu, vymetla jsem krb, nanosila dříví, nasekala třísky. Po obědě jsem dostala splín a upekla jsem bábovku =D Svou první! 8-) No a k tomu jsem ještě umyla sporák =D
Bábovka se kupodivu docela podařila, tak příště zkusim i nějakou příchuť =) A třeba i barvu =D

R4 - den stý třicátý 27.10. 2013

28. října 2013 v 13:21 | sussanah
Dneska jsem si nakrémovala všechny kožený boty =) Ty vzadu na klínku jsou ty nové =) Myslím, že to nebude pravá kůže, ale vypadají dobře a jsou měkoučké. Nejsem si jistá, jak dlouho můžou vydržet, ale zaes od nich nečekám žádný zázraky, tak uvidíme.

R4 - den stý dvacátý devátý 26.10. 2013

27. října 2013 v 19:02 | sussanah
Jezdit do práce v sobotu a ještě ke všemu na osmou je prostě nechutný. Mlha byla celou cestu až do města a i tam vydržela téměř do oběda. Neuvěřitelný. Domů jsem musela autobusem, protože muž byl v práci až do pěti a to se mi fakt nechtělo čekat... Odpoledne jsem pak dělala sladké nic =) A jsem fakt ráda za tu změnu času a volný pondělí!

R4 - den stý dvacátý osmý 25.10. 2013

27. října 2013 v 16:56 | sussanah
Dneska jsem naštěstí mohla jet až na odpoledne, takže jsem se pořádně vyspala =) Ještě před prací jsem chtěla volit, ale otvírali až ve dvě a to už jsem musela být v práci. Tak jsem se stavila aspoň na poště a vyzvedla jsem si nové boty. Černé, na klínku a za tři stovky! =) V autě jsem se rovnou přezula =) Myslím, že klínek je fakt pohodlnější, než podpatek. Ale teda ve skutečnosti je daleko větší, než to vypadalo na fotce =D Myslím, že mi docela sluší =) Už se těším, až mi přijde ta tylová sukně, to se bude k sobě pěkně hodit =)
Volili jsme až po práci, oba Piráty. Tak uvidíme.

R4 - den stý dvacátý sedmý 24.10. 2013

26. října 2013 v 23:43 | sussanah
Dnes byl věru zajímavý den... Možná jsem se nezmínila, že moje šéfová měla někdy minulej tejden spálu. No a dneska přišla druhá kolegyně s tim, že jí přišly výsledky a má ji teď. Tak jsem šla rovnou na výtěr... A abychom měli s mužem výsledky oba stejně, tak jsem si vzala od sestřičky šťáradlo, nechala jsem se instruovat (pak jsem se málem poblila, když vyšťárala mě) a šla jsem na to. Naštěstí jsme šli na záchod, protože kdyby to někdo slyšel, už by do krámu nikdy nepřišel =D Je to naprosto hroznej pacient, příště si budu muset vzít špachtlu a dva bodygárdy =D Jsem zvědavá, jestli z toho něco půjde vyčíst. V úterý dám vědět.
No a odpoledne jsme instalovali výstavu v SVK. Taky dám vědět, jak to vlastně celé dopadlo. To budu pro změnu vědět až ve středu. Teď tam jsou daný všechny věci, který jsem měla k dispozici. Můj kostým, moje fotky, mamčina enkaustika a šperky, kolegyně tam má obrázky, druhá grafiky. Prostě to nakonec dopadlo jako výstava nás a vědárny a jedné paní z Náchoda =D

R4 - den stý dvacátý šestý 23.10. 2013

26. října 2013 v 20:46 | sussanah
Dneska jsme měli druhou várku předávání slabikářů. Musim říct, že v to pondělí jsem z toho měla lepší pocit, ale lidi vypadali spokojeně, tak snad dobrý... A samozřejmě jsem zase měla dvanáctku, já prostě nevim, jak to dělám... Ale už jen tři dny... Zítra se bude instalovat ta výstava, v pátek odpolední a sobotu nějak překlepat. To už zvládnu.

R4 - den stý dvacátý pátý 22.10. 2013

24. října 2013 v 22:40 | sussanah
Volím piráty. A tím bych dneska mohla skoro končit. Nějak se mi nechce nic psát. Jsem unavená ze včerejška. Z dneška. Z vidiny zítřka. A o zbytku týdne radši nemluvit... Navíc se mi seká počítač, vypadává internet, prostě na prd. jediný, o mě dneksa potěšilo, byla pracovní porada, při které se neprobíral žádnej můj průser =D

R4 - den stý dvacátý čtvrtý 21.10. 2013

22. října 2013 v 22:58 | sussanah
Mám psí nohu!!!! =D Teda jakože ozdobnou vykrajovačku na papír =) No a odpoledne jsme měli s kolegyní vystoupení pro prvňáčky. Dvě po sobě. Já byla Ferdička a ona Beruška. Docela se to povedlo, ale byla bych radši, kdyby to bylo naposledy. Ale ne, ve středu znova. Problém je v tom, že ve čtvrtek mám besedu a musim instalovat výstavu a totálně nestíhám...

R4 - den stý dvacátý třetí 20.10. 2013

22. října 2013 v 15:41 | sussanah
Na zahradě nám hrozně hezky zčervenala borůvka, ale já to prostě nejsem schopná vyfotit, aniž by to nechytlo do růžova... Vůbec netušim, co s tim mám dělat... Nicméně dneska jsem se docela pěkně rozjela a ušila jsem si hned dvě věci =) Jeden obal a jeden jehelníček. Oboje jsem pečlivě fotila, takže můžete čekat dva nové návody =)

R4 - den stý dvacátý druhý 19.10. 2013

21. října 2013 v 21:38 | sussanah
Dneska došlo na buřty. Fakt jsem myslela, že se naši zbláznili =D Ale nakonec to bylo fajn =) Pak jsme ještě zkusili spálit nějaký listí, ale moc to nešlo. Spíš to tak hezky čoudilo =D
Líbí se mi prostřední fotka, ta se mi povedla. Mám ráda západy slunce. Ale i ostatní mají něco do sebe =) Jsem fakt ráda, že je teprve sobota!

R4 - den stý dvacátý prvý 18.10. 2013

20. října 2013 v 21:35 | sussanah
Dneska jsem měla na besedě strašně sladký dětičky! ^_^ Byly hrozně maličký a strašně hodný =) Když jsem je pustila, aby si mohly hrát, tak si běžely pro knihy! No a na rozloučenou, když jsem se ptala, komu se to líbilo a kdo se vrátí, tak se všechny přihlásily a chtěly si plácnout! ^_^
Domů jsem jela s našima už ve dvě a doa jsem si udělala pohodlíčko u krbíku =)

R4 - den stý dvacátý 17.10. 2013

20. října 2013 v 16:28 | sussanah
Dneska jsem se konečně dostala k vytištění fotek na tu výstavu v SVK. V kanclu jsme měli papír stejné velikosti, jako kliprám, do kterého budu vystavovat, tak jsem ho přinesla na pult a různě jsme šoupali fotkama, vybírali jestli je dát na výšku nebo na šířku, jestli udělat nějaké menší. A nakonec jsme se dobrali k tomuhle rozmístění. Fotky mám vytištěné, ale ty menší ještě musím ostřihnout. Na tom prázdném místě bude můj medailonek.

R4 - den stý devatenáctý 16.10. 2013

19. října 2013 v 21:33 | sussanah
Dneska jsem měla volno =) Zabalila jsem knihy, napsala pohledy a došla na poštu. No a pak jsem ve schránce taky jeden pohled našla! =) Zase jsem nasbírala pár vořechů a pak už jsem se jen hřála u krbu =)
 
 

Reklama