365 - čtvrtý rok

R4 - den dvoustý šedesátý sedmý 13. 3. 2014

15. března 2014 v 21:05 | sussanah
Na zahradě máme nový kytičky =) Tentokrát ale nemám ani zdání, co by to mohlo být... Roste nám to u studny, přesně tam, kde kvetou i krokusy a to žlutý, co je nejspíš blatouch. Teda, už jsou odkvetlý, tohle je tam teď samo... Ale do botaniky se pouštět nebudu, stačí, že zkouším ornitologii =D A stejně jde hlavně o fotku a ne o jméno foceného =) Pokud by to nebyla nějaká "kelebrita" ;)

R4 - den dvoustý šedesátý sestý 12. 3. 2014

15. března 2014 v 19:13 | sussanah
Cestou do práce, jela jsem dopoledne autobusem, jsem se skoro třičtvrtě hodiny smažila na sluníčku ^_^ Bylo to naprosto boží, doufám, že už bude jenom hezky!
Rozhodla jsem se, že budu cvičitelka Port de Bras a k tomu fotograf/autor cestopisů a hodlám to zmáknout, aspoň částěčně, ještě letos 8)
A kytičku jsem vyfotila v Hradci na terminálu. Skoro bych řekla, že je to žlutej krokus, ale jistá si nejsem...

R4 - den dvoustý šedesátý pátý 11. 3. 2014

15. března 2014 v 15:59 | sussanah
JE TAM!!! ^_^ Fakt je tam na tom našem stromě bez špičky sova s ušima!!! ^_^ Ty fotky jsou téměř shodný, ale nemohla jsem se rozhodnout, jestli je lepší na výšku, nebo na šířku. Možná na šířku, i když z té vysoké bych si dovedla představit třeba pohlednici =)
Jo a mimochodem, dneska jsem nepředcvičovala, ale příště možná zase budu, tak jsem si nahrála další sestavu =) Ale moc mi cvičit nešlo, někde jsem zapomněla rovnováhu...

R4 - den dvoustý šedesátý čtvrtý 10. 3. 2014

15. března 2014 v 14:05 | sussanah
Pondělí. Fuj. ALE! Na zahradě nám bydlí sova! S největší pravděpodobností je to Kalous ušatý, ale potvrzený to nemám. A na tom ani nezáleží, protože ať už je to jakákoliv sova, tak je to prostě boží =)

R4 - den dvoustý šedesátý třetí 9. 3. 2014

11. března 2014 v 10:34 | sussanah
Kvalitně jsem se válela ^_^ A pak jsem si při sundavání prádla z věšáku vyfotila měsíc. Jenom z ruky! Je to boží... Myslim, že stejně budu potřebovat ještě nějakej delší objektiv =)
Vůbec se mi nechce zítra do práce. Prostě si myslim, že kdo má pracovní sobotu, měl by automaticky mít volný pondělí... Achjo, tady prostě nic nefunguje logicky. Nehledě na to, že mít otevřeno v sobotu je prostě blbost >.<

R4 - den dvoustý šedesátý druhý 8. 3. 2014

10. března 2014 v 17:28 | sussanah
Zrovna dobře jsem se nevyspala... A to jsem musela ještě do práce! No nic moc teda... Naštěstí herní odpoledne se zrušilo, tak jsem mohla ve dvanáct vypadnout. No. Ještě jsem dodělávala pár věcí, tak jsem odešla až těsně před jednou, ale i tak super. Domů jsme se dostali kolem půl třetí a cestou jsme měli čas vyfotit srnky =) Jen tak u silnice... Ale nebyly zdaleka tak blízko, jako včera pod Kuňkou. Ty musely bejt maximálně deset metrů od silnice! O.o Normální ZOO =) Vlatně je docela smutný, že člověk tak jako v pohodě přijímá pohled na antilopy a tygry a kdovícoještě a když vidí srny volně na poli, má z toho druhý Vánoce...

R4 - den dvoustý šedesátý prvý 7. 3. 2014

10. března 2014 v 14:40 | sussanah
Nadešel den tajného překvapení a oslavy teplákových superhrdinů. Až do poslední minuty jsem z toho byla lehce zoufalá... Ráno v práci jsem si vytiskla Chat noir, zalaminovala a proděravěla jsem jí rohy, abych si ji mohla přivázat na pupík jako takovej ten superhrdinskej emblém. Já vím, že ho Kočičí žena nemá, ale to ani ty trenky přes elasťáky... =D Snad nemá ani ocásek, protože ten jsem nezvládla.
Tajný překvapení byl výlet do Pardubic. A teprve tam jsme se dozvěděli, že jdeme na nejlepší čokoládu k Zelený bráně. Nejdřív jsem si nebyla úplně jistá, jestli jsem ráda, protože já a čokoláda sice v pohodě, ale čokoláda a moje zuby už nic moc... Nakonec se ale ukázalo, že v kombinaci s karamelovou oplatkou, šlehačkou a kupou rozinek to bylo v pohodě a naprosto ňamkózní ^_^
Oslava pak byla taky celkem vtipná =D Měli jsme tam Poissoned Eve, Aquamena, Želvího nindžáka (myslim, že Donatela, ale jistá si nejsem, prostě ten s oranžovou páskou), T-mena (kdo přijde na to, kdo to je? =D ), Ptačí paní, Kapitána Ameriku a ještě já s mužem, ale to až na fotce ;)

R4 - den dvoustý šedesátý 6. 3. 2014

9. března 2014 v 21:56 | sussanah
Teda jako ale fakt... To byla vodní věta jak řemen =D Vodní... Úvodní! =D Večer jsem ještě rychle musela zabalit dárek pro Míšu, protože teprve dneska jsem sehnala poslední část. Bohužel mi došel papír... Dala jsem to dokupy, ale úplně estetický to nebylo... A taky jsem dostala ještě poslední součást kostýmu! Ouška ^_^ Ale neukážu je, až se zbytkem kostýmu =) Dneska si dáme valentýnské ráno. Doufám, že jsem ho sem ještě nedala... A když jo, tak taky neva =)

R4 - den dvoustý padesátý devátý 5. 3. 2014

9. března 2014 v 15:05 | sussanah
Mám ráda, když jsem v knihovně první. Sama. Nikdy si nerozsvítím. Jsem tam ráda po tmě... A vždycky mě naprdí, když někdo přijde a rozsvítí >.<
Vůbec nejradši bych dělala v nějaké malé knihovnčce, kam nechodí moc lidí. Kde bych byla jenom já a knihy ^_^

R4 - den dvoustý padesátý osmý 4. 3. 2014

8. března 2014 v 21:40 | sussanah
Byl fakt dobrej nápad vzít si včera volno. Teplem se mi kolena trochu spravila, takže dneska už celkem obstojně chodím. A musim říct, že po čtyřech dnech volna se mi do práce šlo celkem snadno. Myslím, že by všem prospělo mít delší víkendy. O moc delší víkendy =D Nakonec to šlo celkem dobře, pěkně to uteklo a odpoledne jsem šla cvičit. Bylo to celkem vtipný. Vešla jsem dovnitř a slečna za pultíkem povídá: "Jsou prázdniny, dneska se necvičí!" Docela mě to překvapilo, když jsem měla předcvičovat já =D Nakonec se nás sešlo pět, což bylo super, protože každá jsme měly dost místa a nemusely jsme se vůbec omezovat =) Snažila jsem se kolena moc nezatěžovat a odešla jsem po svých. Dokonce jsme měli dneska odvoz, takže super =)

R4 - den dvoustý padesátý sedmý 3. 3. 2014

4. března 2014 v 21:58 | sussanah
Musela jsem si vzít volno. Kolena mám v hroznym stavu a navíc bych řekla, že mám i oteklé kotníky... V průběhu dne se to lepšilo, ale stejně si musím dávat pozor na prudší pohyby. Nakonec se mi podařilo ještě trochu nabít starej telefon a zase jsem si prohodila simku, protože s tou půjčenou nokií od taťky se nějak nedokážu ztotožnit... :-/
Musim se ještě pořádně vykurýrovat, abych mohla zejtra předcvičovat. To je jediný, na čem teď tak nějak záleží. Teda kromě toho, aby miláškovi (zrcadlovka) nic nebylo a abych zítra ráno vstala do práce =D Takovej ten obvyklej zbytek ani nebudu psát ;)
A ano, vím, že to dneska nějak nedává smysl, ale jsem unavená =D

R4 - den dvoustý padesátý šestý 2. 3. 2014 návrat z Benátek

4. března 2014 v 7:47 | sussanah
Celou noc mi byla pekelná zima... A byla jsem propadlá hluboké beznaději. Ani jsem nevečeřela. Sotva jsem se dneska nasnídala. Ale musím přiznat, že mi i ten jeden toust, který jsem do sebe natlačila, dost pomohl. S taťkou jsem si domluvila, že mě vyzvedne v Chlumci, takže nebudu muset čekat. Tohle vědomí mi dost zvedlo náladu =)

R4 - den dvoustý padesátý pátý 1. 3. 2014 Benátky

3. března 2014 v 22:52 | sussanah
Autobus nás vyhodil před sedmou na západním okraji Benátek. Doslova jsme doběhli na San Marco a začli jsme obletovat masky ^_^ V deset jsme se sešli u koně a vyjeli na ostrovy na jídlo. Bohužel ještě před Muranem začlo pršet.

R4 - den dvoustý padesátý čtvrtý 28. 2. 2014 odjezd do Benátek

3. března 2014 v 19:27 | sussanah
A je to tady! Odjezd do Benátek =) Ráno jsem sice lehce propadala panice a šla jsem si dokonce ještě lehnout, ale nakonec jsem opravdu odjela. V Praze jsme byli kolem pátý, Fantovu kavárnu jsme našli praktivky hned a ještě jsme si stihli koupit vaničku ovoce v Bille. V šest jsme asedli do autobusu a vyrazili směr Benátky.

R4 - den dvoustý padesátý třetí 27. 2. 2014

1. března 2014 v 11:00 | sussanah
Jela jsem na půl sedmou kvůlli tomu malování. Dělaly jsme na tom skoro do tří a stejně jsme to nestihly... Byly jsme na to jen dvě. Já jsem to celý předkreslila, kolegyně to začala vybarvovat, já jsem se k ní přidala, ale zbyly nám tři rybky, dva koníci a jedna medůza. Nakonec celkem slušnej výsledek =) Ještě bude potřeba to obtáhnout černou a nalakovat.
Vypadla jsem ve tři a zítra už jedu do Benátek =)

R4 - den dvoustý padesátý druhý 26. 2. 2014

28. února 2014 v 20:00 | sussanah
Uf. Kolegyně, která se mnou měla mít odpolední službu nedorazila, protože se jí udělalo blbě. V malírně jsme už od rána měli nasáčkovaný deváťáky z úprkovky s barvama na zeď a vůbec to bylo všechno nějaký hustý. Jako vypadalo to pěkně... Jenže pak se ukázalo, že to nenakreslili tak, jak jsme si předtavovali... Hlavně šlo o to, zakrýt kopance a fleky na zdi a to se nestalo. Takže jsme se shodli na tom, že to zítra ráno ještě nějak zkusíme. Navíc v kelímcích zůstalo dost barev, tak jsme je zapytlíkovali a zítra je dopotřebujeme. Kdyby to bylo na čistý zdi, je to superový už takhle =)

R4 - den dvoustý padesátý prvý 25. 2. 2014

28. února 2014 v 11:18 | sussanah
Šlo to dost dobře! ^_^ Dokonce bych byla schopná cvičit i dýl, než jen hodinu =)
A konečně mám i tu blbou clonu! Ale ne z krámu. Objednala jsem si ji z Megapixelu a dodali mi ji do druhýho dne! Měli totiž objednávku na dobírku bez poplatku, takže jsem se nemusela zdržovat s převodem =) Dovezli mi ji do práce a sedí úplně perfektně na oba objektivy =)

R4 - den dvoustý padesátý 24. 2. 2014

27. února 2014 v 23:54 | sussanah
Pondělky jsou pitomý, ale konečně mám krytku na sáňky blesku a to dokonce s vodováhou! =D Na tréninku to taky celkem šlo. Ale nepřestává mě udivovat, jak velkej rozdíl je v šermování s lidma na různejch úrovních umu... Je to dost podobnný jako při tancování.
Večer jsem ještě namixovala novou hudbu na zítřejší cičení. Zopakovala jsem si sestavu (natáhla jsem si u toho levej zadek!) a myslim, že to půjde =)

R4 - den dvoustý čtyřicátý devátý 23. 2. 2014

26. února 2014 v 22:25 | sussanah
Celej den jsem se trápila s pet flaškama, nůžkama a tavnou pistolí... Řekla jsem si totiž, že se radši nebudu spoléhat na krám a zkusim si vyrobit "něcojakoclonu", abych tu pláštěnku měla za co chytit. Stálo mě to nervy =D Ale nakonec jsem vyrobila celkem ucházející a pěkně držící věc =) Nafotila jsem to, tak myslím, že bych pak mohla udělat takovej návod, ale ještě uvidím, až to vyzkouším =)

R4 - den dvoustý čtyřicátý osmý 22. 2. 2014

23. února 2014 v 20:45 | sussanah
Konečně sobota. Hodně jsem fotila, trochu jsem přemýšlela o pátku a hlavně jsem nezvykle brzo vstávala. Na sobotu. A na to, že jsem včera celkem těžko usínala. Furt jsem nad něčim uvažovala a prostě jsem nemohla zabrat. Ale na druhou stranu musim říct, že jsem celkem odpočatá... =)
A k fotkám. Mám jen fotku z malýho, velkym jsem fotila víc, ale řekla jsem si, že je na čase začít zveřejňovat i jiné články, než projektové, takže proč nezačít teď =)

R4 - den dvoustý čtyřicátý sedmý 21. 2. 2014

23. února 2014 v 12:21 | sussanah
Sice jsem myslela, že pojedu na celej den, ale nakonec jsem si t ovyjednala a jela až na odpoledne. Naštěstí. To vyspání mi sice nestačilo, ale pomohlo dost. Cestou z terminálu jsem se stavila v Lídlu, ale zázvor tam neměli... A v parčíku jsem vyfotila kafku! Akorát se mi furt matlala... Jsem ráda, že vyšla aspoň jedna fotka, i když je škoda, že má zrovna za hlavou lavičku. Ale to se dá přežít. Blbý bylo, že mi ve foťácích nebyli schopní říct, jestli mi tu clonu stihnou dodat včas. Já fakt nechápu, jak ji můžou nemít na skladu >.< Ale no dobře, našla jsem si ji i na netu, s výdejním místem v HK, takže přinejhoršim to ještě stihnu i jinak.

R4 - den dvoustý čtyřicátý šestý 20. 2. 2014

22. února 2014 v 22:54 | sussanah
Tak článek opravdu vyšel =) A dokonce ani nepopletli moje jméno! Nejzajímavější na tom je to, že se mnou vůbec nemluvil, s kolegyněma taky ne, mluvil jenom s naší dobrovolnicí, jak jsem psala včera, a ona věděla, jak se jmenuju! Já sice taky vím, jak se jmenuje, ale musím se nad tím opravdu hodně zamyslet =D
Jinak jsme v práci měli masopust. Škoda, že jsem byla tak děsně unavená... =( Přišlo skoro dvě stě dětí a k tomu nějaký dospěláci. Vlastně to bylo docela šílený =D

R4 - den dvoustý čtyřicátý pátý 19. 2. 2014

22. února 2014 v 10:06 | sussanah
Na Hradec dopadl písek za Sahary! A přestože to bylo v čas, kdy jsem se pohybovala venku, tak jsem nic neviděla =( No a pak jsem měla dílnu na sněžítka... Bylo to hrozný. Tři hoiy jsem stála v předklonu, abych do sklenic sypala třpytky a lila vodu s glycerinem a pak připevňovala víčka... O.o Dokonce se tam byl podívat reportér a přes zástup dětí se ke mě ani nedostal =D Jen jsme na sebe hulákali přes malírnu plnou lidí a pak si s ním povídala Petra, co nám chodí pomáhat. Článek prý vyjde zítra, tak uvidíme, co tam bude.

R4 - den dvoustý čtyřicátý čtvrtý 18. 2. 2014

21. února 2014 v 17:41 | sussanah
Myslím, že se oficiálně můžu považovat za cvičitelku! =) Protože dneska jsem dostala na starost příští dvě hodiny a to dokonce s novou sestavou! Pro jistotu jsem si ji nahrála, abych nezapomněla, ale slíbila jsem, že ji neukážu. Mám ji teda na svym TyTubním kanále, ale prohlídnout si to může jen ten, komu sama pošlu odkaz. Aspoň doufám =D
A taky jsem se přiznala, že mám tetování na zádech =D Takže se můžu přiznat i sem =) Fotku hodím, jen co si vzpomenu a vyfotím se =) Dneska jsem vyfotila tetování talíře, který na něm vyrobila Roxy, když ho luxovala =D

R4 - den dvoustý čtyřicátý třetí 17. 2. 2014

19. února 2014 v 23:04 | sussanah
Letos asi poslední dárek k narozninám - tričko s kočičí kostřičkou, tkrá svítí ve tmě!!! =D Je boží, ale ještě ho nemám nafocený... Zato jsem nafotila něco moc pěknýho pro arachnofobiky =D

R4 - den dvoustý čtyřicátý druhý 16. 2. 2014

17. února 2014 v 17:07 | sussanah
Nemám ráda nedělní večery. Jsou příšerně depresivní. Ani ne tak tím, že jsou, ale tím, co po nich následuje... Ale Roxoušek celej den vypadal velice čile =) A dokonce se u toho nechala i chvilku natočit! Nevídané... Jinak má snad šestej smysl na to, když pomyslim, že ji natočim/vyfotim. Protože jakmile mě to napadne, tak se buď pohne, nebo naopak přestane hýbat a to i v případě, že to předtím dělala v kuse třeba pět minut... Prostě záhada =D

R4 - den dvoustý čtyřicátý prvý 15. 2. 2014

17. února 2014 v 13:45 | sussanah
Hotovo =) Mám všechny tři fotopláštěnky (dvě jsou na objednávku =D) a ještě jsem si k tomu opravila kalhoty. Ale už je to teda fakt víc záplat, než kalhot... :-/ Kdybych je neměla tak ráda, už dávno bych je vyhodila. Byla to celkem fuška, ale od chvíle, co jsem se naučila couvat loktem, už to celkem jde. Na obrázku je náčrtek rozměrů mýho miláčka =) O pláštěnce napíšu extra článek.

R4 - den dvoustý čtyřicátý 14. 2. 2014

17. února 2014 v 10:34 | sussanah
Valentýn je na prd. Když jsem byla na škole, nenáviděla jsem tenhle debilní den, kdy se očekává, že každá holka dostane aspoň jedno pitomý přáníčko a ta, která ho nedostane, je minimálně prašivá. Jednou jsem našla ve schránce přáníčko bez podpisu. Bylo to boží =D Nikdy jsem nepřišla na to, kdo ho tam dal, i už tenkrát jsem tušilla, kdo to byl =)
Ale opravdovou jsem dostala snad jen jednu. Pak jsem to začala aktivně ignorovat.

R4 - den dvoustý třicátý devátý 13. 2. 2014

16. února 2014 v 21:24 | sussanah
Narozeniny jsem sice měla včera, ale v práci jsme slavili až dneska =) A Jak jsem se večer na tréninku dozvěděla, slavit se bude ještě v pondělí =D Zase jsme probírali letošní sezónu. Když to vyjde, tak letos pojedu do Itálie doonce třikrát! =D Jasně, když se to sečte, tak to dá sotva na týden, ale i tak je to hustý. Nejvíc se ale stejně těším do Bretaně... =)

R4 - den dvoustý třicátý osmý 12. 2. 2014

15. února 2014 v 19:08 | sussanah
Dneska mám narozeniny =) Ani nebudu říkat kolikáté =D Dostala jsem spoustu srandovních věciček. Sprcháč se třpytkama, chlast na dobrý spaní, návlekyn a nohy, námořnický tanga, knihu John na konci umře! a další =) Ale nejvtipnější je komprimovanej ručník! =D Bez vody nešel rozdělat, jak byl slisovanej. Ale pak už to šlo snadno =)

R4 - den dvoustý třicátý sedmý 11. 2. 2014

12. února 2014 v 22:53 | sussanah
Dneska už jsem nepředcvičovala... Což mě na jednu stranu mrzí, ale na druhou stranu jsem byla ráda, protože jsem byla celkem unavená (od včerejška do sebu cpu paralen grip) a docela jsem to kazila. Navíc tu sestavu jedeme už dlouho a potřebovali bychom novou. No a to já ještě sama nezvládnu. Ale když se na to kouknu zpětně, tak bych řekla, že mi to předcvičování jde a chtěla bych se tomu věnovat víc =) Omluvte moje vyjadřování, to ten paralen. Je to bída... =D

R4 - den dvoustý třicátý šestý 10. 2. 2014

12. února 2014 v 21:06 | sussanah
Po práci jsme šli s kolegyní fotit labutě =) Dorazili jsme zrovna ve vhodnou chvíli, protože tam bylo pár maminek s dětma a krmili! Viděla jsem taky naprosto boží kachnu, kterou jsem předtím nikdy neviděla a přišla mi naprosto boží. Ale vůbec nejbožejší je ta první fotka, ta se mi fakt povedla =) A labuť jsem nakonec nevybrala žádnou =D Celkem jsem vycvakla asi 260 fotek a po vymazání z nich zůstalo asi tak čtyřicet. Labutě tam taky nějaký jsou, ale prostě jsem vybrala kačeny =)

R4 - den dvoustý třicátý pátý 9. 2. 2014

10. února 2014 v 11:15 | sussanah
Ráno jsem hned po vyhrabání se z postele fotila =) A protože jsem zjistila, že mi strom stíní nejlepší místečko na plotě (sloupek), vydala jsem se na zahradu, abych to napravila. Jak doma nenosím brýle, tak jsem myslela, že je to jen uschlý listí. Ale zjistila jsem, že je to kůra... Naštěstí byla tak uschlá, že odpadla sotva jsem se na ní podívala =D Ale měla jsem ještě ucvaknout ty větvičky, jak jsou vidět na první fotce. A taky jsem se rozhodla, že až se oteplí, tak si vybudu krmítko =) Ale o tom jsem možná psala už včera =D

R4 - den dvoustý třicátý čtvrtý 8. 2. 2014

9. února 2014 v 22:35 | sussanah
Pěkně jsem se vyspala =) A celej den jsem pěkně proflákala. Teda kromě pauz na focení =D A vymyslela jsem si krmítko. Až se oteplí, začnu na něm dělat. Chci si z kuhyně udělat šmírárnu 8) A pak až bude hotovej vršek, tak ji budu mít na terase! To budu mít výhled i na smrky a tam mají sem tam hnízdo i dravčáci =) Do tý doby si vystačím se sýkorkama =) I když tentokrát to nejsou moc povedený fotky. Možná kompozičně, ale ptáci nejsou moc vidět =D

R4 - den dvoustý třicátý třetí 7. 2. 2014

9. února 2014 v 19:57 | sussanah
Konečně pátek! Volali mi z foťáků, že pro mě mají tu novou clonu. Tak jsem tam došla a ona to byla furt ta samá stará =D Naštěstí jsem to měla cestou, takže žádný nervy. Jen doufám, že mi ji nakonec seženou, protože jinak nevím, na čem mi ta fotopláštěnka bude sedět... Dneska jsem taky naměřila všechny foťáky, vypočítala jsem potřebnou dávku softshellu a taky jsem ho hned zaplatila. Stavila jsem se v galanterce pro šnůrku a stahovací olivky a teď už jen počkat, až mi přijde látka a bude to. I když ještě uvažuju o tom, že si udělám pro jistotu nějakej zkušební střih... A fotila jsem oheň, protože byl zelenej! =D Trošku je to vidět v pravym hornim rohu, ale nestihla jsem to nejlepší...

R4 - den dvoustý třicátý druhý 6. 2. 2014

9. února 2014 v 16:19 | sussanah
Čtvrtek. A bylo naprosto neskutečně moc lidí! O.o Ale nakonec jsme to přežili. I když se to chvílema zdálo nemožný...
Fotky jsou teda už včerejší, ale dneska nebyl čas na focení a vyfotili jsme je až po stažení první várky fotek, tak jsem se rozhodla nechat je na dnešek. První fotil muž, druhou já =)

R4 - den dvoustý třicátý prvý 5. 2. 2014

7. února 2014 v 22:30 | sussanah
Včera jsem si ve foťácích objednala sluneční clonu, protože jsem se rozhodla, že si ušiju fotopláštěnku, tak aby se měla na co chytnout. Budu o tom ještě psát, takže tahle informace zatím stačí. Vtipný je totiž to, co se dělo potom =D Ta clona na ten můj objektiv nesedí =D Takže se tam musim zítra stavit a něco s tim udělat... Ale než taťka přišel na to, že má o jednu zákvačku víc, než objektiv, přišla jsem si jako debil! =D

R4 - den dvoustý třicátý 4. 2. 2014

7. února 2014 v 10:24 | sussanah
V Atriu je moc pěkná výstava fotek. Taková celkem minimalistická, ale vypadá to skvěle. Autorem fotek je Jiří Stránský, ale asi to bude jen stejné jméno a s naším kapitánem Jirkou Stránským nejspíš nemá nic společného. Ale věkem by seděl... No nevím, třeba to někdy zjistím =)
Dneska jsem měla už druhé předcvičování a myslím, že mi to šlo pěkně =) Akorát to cédo nebylo nakonec tak super, jak jsem si myslela... Musím ho ještě upravit...

R4 - den dvoustý dvacátý devátý 3. 2. 2014

6. února 2014 v 17:54 | sussanah
Vyzkoušela jsem včera vypálené cédéčko a mám radost z toho, že funguje na pracovnim magneťáku. Teď ještě, aby běželo i zítra na cvičení. Šerm mi dneska tak ukrutně nešel... Že jsem radši nejela domů v ty tři, když jsem měla možnost... Takhle jsem se mučila až do půl devátý a prakticky úplně zbytečně. Chybí mi M... Kdybych mohla dělat souboj s ním, určitě by mi to šlo daleko líp. A i když to zní jako trapnej alibismus, tak tomu věřím. Hlavně proto, že nemám šanci si to vyvrátit.

R4 - den dvoustý dvacátý osmý 2. 2. 2014

2. února 2014 v 23:08 | sussanah
To teda byl den... Věděli jste, že když zmáčknete Shift a Delete, tak se vám to vymaže bez mezizastávky v Koši? Já ne... A musim to zjistit se zaseknutym počítačem a veškerou hudbou, kterou jsem v něm měla =D Ale nakonec se mi to cédo vypálit podařilo! Zítra musím zkusit, jestli ho přehraje přehrávač a jestli jo, mám vyhráno =)

R4 - den dvoustý dvacátý sedmý 1. 2. 2014

2. února 2014 v 15:53 | sussanah
Včera jsem byla úplně mrtvá, tak jsem šla spát už po osmý. A vstala jsem před devátou ^_^ Lahoda =) Ale neflákala jsem se. Do sedmýho musim napsat recenzi, což znamená že musim nejdřív přečíst to, co mám zrecenzovat, že? Takže čtu. Plus jsem si vzala z práce na rozstříhání hru na pondělní besedu. K tomu se snažim připravit hudbu na úterní cvičení. Prostě toho mám celkem dost a k tomu jsem ještě byla na zahradě fotit =)

R4 - den dvoustý dvacátý šestý 31. 1. 2014

2. února 2014 v 12:40 | sussanah
V práci jsem makala jak šroub. Měla jsem hrozně málo času na spoustu věcí. Nejdřív mě málem kleplo, když jsem kontrolovala, jak naše praktikantka opravovala knihy...

R4 - den dvoustý dvacátý pátý 30. 1. 2014

1. února 2014 v 23:27 | sussanah
Do práce jsem jela na ráno, takže po obedě jsem mazala domů. Jasně, je čtvrtek a měla bych jít na trénink, ale vzhledem k tomu, že zítra budu vstávat v pět, řekla jsem si, že si zasloužím voraz. A je mi úplně jedno, že to ostatní zvládají. Já to holt nedávám a nehodlám se zničit jen kvůli tomu, že jsou blázni, kteří to dělají. A basta! Doma jsem fotila Roxouška =)

R4 - den dvoustý dvacátý čtvrtý 29. 1. 2014

30. ledna 2014 v 20:45 | sussanah
Dostala jsem rozotmilou knížku o pozorování ptáků =) A taky jsem dostala novej časopis Digitální Foto magazín. Je to sice loňský číslo, ale jsou tam články o focení divoký přírody a to mě momentálně celkem dost zajímá =)

R4 - den dvoustý dvacátý třetí 28. 1. 2014

29. ledna 2014 v 22:28 | sussanah
Od rána jsem byla úplně nepoužitelná... A furt se to nějak nechtělo lepšit. Vlastně se to s přibližujícím se večerem spíš zhoršovalo... Měla jsem docela vítr z toho večerního cvičení. Tak jsem vyběhla z práce už po čtvrtý a mířila jsem rovnou do tělocvičny. Jenže tam byla nehlášená jóga! O.o Musela jsem čekat fakt až do pěti, takže jsem si nevyzkoušela hudbu, sestavu, nic... =(
Během cvičení jsem měla asi tak čtyři krize, kdy jsem fakt nevěděla, co dál. Ale nakonec jsme to zvládli suprově =) A příští úterý jdu znova! ^_^

R4 - den dvoustý dvacátý druhý 27. 1. 2014

28. ledna 2014 v 22:14 | sussanah
Zítra bude den D O.o Respektive PdB. Měla jsem takový plány, že si to vyzkoušim předem a bla bla, ale nezvládla jsem vůbec nic... Teda pár pracovních věcí jo =) Třeba jsem zjistila, že na čvrteční besedu potřebuju zkrácenou verzi Dvanácti měsíčků a že ji nemáme. Na internetu byla tak naprosto šílená, že jsem se rozhodla ji napsat =D Mám to na tři a kus stránky s řádkováním 1,5, co je myslim celkem slušný. Ještě si to musim přečíst nahlas a spíš se budu snažit to dětem vyprávět, než číst. Což mi připomíná, že jsem se přihlásila do projektu Celé česko čte dětem a někdy v březnu jdu číst do školky =)

Už se děsně těšim do těch Benátek! Takže dnešní fotku si dáme náladoffku z loňskýho května =)

R4 - den dvoustý dvacátý prvý 26. 1. 2014

26. ledna 2014 v 22:54 | sussanah
1 316 dní. Tři a kus roku tohohle projektu. Jsem hustá! A fotek je to ještě daleko víc, protože je to minimálně jedna fotka za den, ne maximálně.

R4 - den dvoustý dvacátý 25. 1. 2014

26. ledna 2014 v 20:46 | sussanah
Ráno se mi zdál dost divnej sen... Bylo to až po osmý, kdy jel muž do práce, takže jsem si celkem jistá, že to bylo až dneska. Ale k věci. Zdálo se mi o Moriartym!

R4 - den dvoustý devatenáctý 24. 1. 2014

26. ledna 2014 v 19:10 | sussanah
Ráno jsem jela s našima na půl sedmou. Koukla jsem na kousek prvího dílu BBC Mušketýrů (celej jsem nezvládla, protože je hrozně tmavej a já jsem se pak viděla na talbetu a to bylo děsivý =D) a musim říct, že Aramis je chlapák ^_^

R4 - den dvoustý osmnáctý 23. 1. 2014

25. ledna 2014 v 13:30 | sussanah
Nedělo se nic zajímavýho. Na tréninku jsem byla chvilku, ke kadeřnici jdu až zítra. Foťák bude zítra. Zajímavosti se děly včera... Prostě takovej prostřední den... Jen jsem pořád dostávala elektrický prdy. A vlasně jsem si objednala paměťovou kartu a muž mi ji před tréninkem vyzvedl =) Jo a včera nám prdnul vejfuk! O.o
 
 

Reklama