Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Duben za mnou

2. června 2016 v 9:00 | sussanah |  deníček
Začátek byl krapet hektický. Prvního byla totiž Noc s Andersenem. Letos poprvé jsem na ní byla úplně sama. Nejdřív jsem se bála, ale nakonec bych se pochválila. Dětí jsem měla osm a všechny to přežily!


V pátek 8. 4. jsem si udělala zkušební test ze znakovky a následující pátek, tedy 15. jsem zkoušku dělala na ostro a udělala! ^_^ Bylo to fakt šílený, ale vlastně už od toho zkušebního jsem měla takovou víceméně jistotu, že to udělám i na ostro. Ale abych nekecala, nervy jsem měla děsný! Obě zkoušky probíhaly podobně. Dostala jsem lejstra, do kterých jsem doplňovala chybějící informace podle videa. Na kterém znakovali jednu věci sice dvakrát ale děsně rychle! To byl fičák, že ani nevim, jak jsem to všechno pochytala... A nejlepší poslední bod. Znakovala "Den otců je v červnu." Já viděla znaky pro "svátek" a "táta". Tak jsem si říkala, hmmm co by to tak mohlo být... a konec vůbec nevim... Tak jsem otipovala, že to bude svátek otců, tedy Den otců, ale nevěděla jsem termín, tak jsem tipla květen. No, úplně přesně to nebylo, ale pár bodíků jsem na tom získala. Tím zkušebním testem jsem prošla se slušným bodovým náskokem před "neprospěl". Ten naostro jsem udělala se ztrátou dvou bodů! Jsem borec. Jako fakt že jo ^_^ Další věcí, kterou jsem nechytla, byl znak pro půl sedmou. Já jsem se to učila ve dvou znacích, na videu to udělala v jednom, což jsem vůbec nepostřehla. Ale to se ztratilo =) Když jsem všechno vyplnila, tak jsem si vylosovala téma "Můj program na týden/den/dnešek", dostala jsem papír, tužku a měla jsem čas nachystat se, stejně jako na maturitu. Nejdřív se mi to vůbec nechtělo psát, ale nakonec jsem si řekla, že mi to utřídí myšlenky. A docela jsem se rozepsala. Ústní část jsem taky zvládla. Nejdřív jsem jim vyprávěla, co jsem měla nachystáno a pak jsme si jen povídali. Když bylo hotovo, odešli se radit. A pak mi přišli říct, že jsem to udělala! ^_^
Celkově vzato to proběhlo hladce. Nejhorší na tom bylo, že měli rozbitej zvonek, takže celou dobu děsně drnčel a já byla jediná, komu to vadilo! Ale představa, jak jim to asi budu vysvětlovat, že mě to šíleně sere, mě donutila se přes to přenést. Nejdřív jsem se teda bála, že mě to bude příliš rozptylovat, protože monotóní a pravidelně se opakující zvuky mě prostě šíleně... >.< Ale jak jsem říkala, přenesla jsem se přes to a stálo to za to =)
Večer jsme šli na bowling a já si tentokrát nezlomila jeden, ale hned dva nehty. No ale i to stálo za to =)
Podařilo se mi vyřešit Einsteinovu hádanku (no nebojte, z hlavy to fakt nebylo, strávila jsem tři dny šoupáním papírků) a ke konci měsíce jsem nainstalovala svou část výstavy. Je to jen menší výstava v ne moc průchozím prostoru, ale je to aspoň něco. Navíc ty fotky vypadají ve skutečnosti o moc líp, než jen na monitoru =) Doufám, že až bude po výstavě, tak ty fotky budou ve slušnym stavu, někam bych si je ráda dala =)
A to je k dubnu asi vše. Květen bude výživnější...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | 4. června 2016 v 16:54 | Reagovat

Znakařce zdar!

2 Sussanah Sussanah | Web | 5. června 2016 v 12:28 | Reagovat

[1]: děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama