Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Jdu do toho znova!

11. května 2016 v 9:00 | sussanah |  deníček
Když jsem to řekla kamarádce, tak se vyděsila, že myslím IVF. Ale ne, nejsem blázen a moc dobře si pamatuju, jak to celý bolí. Jdu znova do manželství! ^_^ Naše heslo je "znovu a lépe" =D Dostala jsem nádhernej prsten a už jsme si i vymysleli datum a místo a objednala jsem si nádherný šaty a vůbec to bude boží malá svatba =)


V Šalandě jsem si dala boží utopence v děsně roztomilý skelničce a všichni se mi smáli, že si je dávám k malinovce. No ale s čim jinym, když jsem měla řídit, žejo? Navíc já mám malinovku ráda. Zvládla jsem dokonce dvoje =D
Taky jsme konečně vybrali moje narozeninový vouchery a bylo to moc fajn. Hlavně rybičky Garra Ruffa jsou děsně vtipný =D Co mě ale z celýho dne bavilo nejvíc, bylo to, že jsem si pod Kuňkou hladila tu chlupatou krávu =D To bylo hodně vtipný. Když jsem ji viděla, tak jsem na ní zavolala "Jé, krávo!" A šla jsem k ní a ona ke mě (samozřejmě přes plot) a nechala se drbat mezi rohama a na rypáčku. To viděla jedna rodina a chtěla taky. Jenže když to viděla kráva, odešla. Tak jsem šla taky, protože jsme stejně měli objednanej tatarák. Chvíli jsme šli kolem plotu a kráva za náma. ještě si přišla pro jedno podrbání a pak zase zdrhla, protože nás dohanal ta rodina s dítětem =D Fakt vtipná kráva =D Tatarák byl taky výbornej, no povedenej den =)
O víkendu jsme konečně fotili Jarouška, myslím, že se mi některé fotky opravdu povedly =)


Jo a ještě jsem od P. dostala opožděnej dárek k narozkám. Boží růži Malýho prince =)

Když to vezmu celkově, tak byl březen dost povedej ^_^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama