Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Nový porotce soutěže New Weird

3. ledna 2016 v 10:00 | sussanah |  Literární soutěž NEW WEIRD
Určitě jste si všimli, že je vyhlášen další, již pátý ročník soutěže New Weird. Pravidla se nezměnila, jen máme o porotce víc. Dalším, kdo se k nám přidal je Polgara. Jako ostatní porotci i ona o sobě napsala pár řádků, aby se vám představila =)Jednou jsme se takhle bavily s Katkou a ona se mě zeptala, jestli bych nechtěla porotcovat v literární soutěži New Weird. Moje odpověď byla: "Klidně, proč ne."
Mám za sebou hodně pestrou životní a blogovou cestu. Na internetu působím už přes sedm let. Díky blogu jsem získala práci v Nakladatelství Epocha coby tajemnice redakce, jeden čas jsem vedla společně s Miselle a Temnářkou blog spisovatelů. Momentálně píši recenze pro několik nakladatelství. Aby toho nebylo málo, tak jsem se od ledna přihlásila na Krav magu, ale nebojte, co se týče hodnocení budu relativně mírná.
Mým vzorem je Raymond Elias Feist a David Eddings. Oba dva pánové vytvořili dva naprosto dokonalé světy plné skvělých postav, které si zamilujete. Navíc psaní milují a je to na jejich příbězích vidět. Musíte mít chuť se učit, vyvíjet, ale především své dílo pořád zdokonalovat a nemyslet si, že stačí napsat jednu povídku a mám vyhráno. O tom psaní není. Je to jako fyzické cvičení. Trénovat, trénovat, a pak se možná dostanu na vrchol.Pokud chcete soutěž podpořit, budu ráda, když ji nasdílíte. Použít můžete třeba buttonky od Dese.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuLuFairy LuLuFairy | 15. února 2016 v 20:05 | Reagovat

Ty taky děláš Krav magu? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama