Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

New Weird - oprava

28. listopadu 2015 v 14:00 | sussanah |  Literární soutěž NEW WEIRD
Asi se divíte, kam zmizel článek s výsledky. Stalo se to, že jsem udělala chybu. Jde o ty dvě diskvalifikované povídky. Překoukla jsem se v řádku a místo počtu znaků s mezerami jsem počítala se znaky bez mezer. Mea culpa... Takže je vracím do hodnocení a některá pořadí budou změněna.


První místo stále patří povídce Fusekle ze Žižkaperku od TlusŤjocha. Abych se ujistila, dala jsem zkusmo oběma vyřazeným povídkám po 30 bodech za sebe i za Temnářku. Jedna z povídek by pak dosáhla pěkného počtu bodů, ale na první místo se 161 body by ještě byla krátká. Díky tomu možná dojde ke změnám v umístění na druhém a třetím místě. Vše teď bude záležet na tom, jak rychle se dokážu spojit s Temnářkou, aby ještě obodovala ty dvě povídky.

Sypu si popel na hlavu, omlouvám se všem. Maily se slovním hodnocením začu hned rozesílat, tak se můžete těšit aspoň na něco! =)
A abych se omluvila všem, kteří čekají už skoro měsíc, aby se dozvěděli, jak si vedla jejich povídka, rozhodla jsem se, že dostanou malý dárek všichni účastníci! Takže očekávejte můj mail a neváhejte s odpovědí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama