Záskok

29. ledna 2015 v 21:28 | sussanah |  Projekt 52
Tenhle tejden byl dlouhej. A utekl překvapivě rychle!19. 1. 2015
Tenhle tejden bude asi docela dost náročnej. Ukázalo se, že šéfová se neuzdravila, má antb a její syn neštovice... Takže si musíme rozdělit její směny, dílnu a besedu. Vlastně se směnama je nejmenší potíž, protože vlastní nemá, jenom zaskakuje za nás a krom toho dělá papíry a jiný věci, o kterejch asi ani nechci vědět. Dnešek byl v pohodě. Měla jsem odpolední a docela to utíkalo. Boží bylo, že jsem ve skříňce našla bonbonieru od pána, kterýmu jsem před časem (nějakej tejden už to bude) schovala vyřazený čísla časopisů ^_^ No a pak jsme se domlouvaly s holkama o tý dílně, řekla jsem, že si ji vezmu. Měla jsem to už nachystaný, tak to bylo nejsnadnější =) Druhou fotku jsem použila na plakátek.20. 1. 2015
Dneska dopoledne byl další foto workshop v knihovně. Fotky se mi tentokrát tolik nedařily, ale mylsim, že i tak jsou povedený. Po obědě jsem měla odpolední družinu a jak jsem na ně byla nachystaná a vzteklá, tak se to krásně podařilo. Jako téma jsme měli Afriku a já už byla nachystaná, že jsou nevděčný a nespolupracujou. Tak jsem tentokrát vypustila skoro všechno povídání kolem a začli jsme rovnou pracovat. Včera jsme s holkama vymyslely, že budou dobrý škrabošky a nakonec jsme to dotáhly k rituálním maskám. Tak jsem stáhla čtyři vzory, nařezaly jsme A5 čtvrtky a nachystaly vodovky. Jakmile jsem jim řekla, že to bude rituální maska, která jim pomůže s učenim a kreslenim a vůbec se všim, s čím budou chtít, tak se do toho pustily a ani necekly! =)
A ve tři šup domů. Tentokrát jsem vezla i mamku! =)

Zatím mi to plnění jde =)

21. 1. 2015
A ano! Další dílna =D Když jsem vybalila všechny ty čajový sáčky, tak jsem nestačila zírat =D Řekla jsem si, že nejsnadnější bude, když udělám kupičky po osmy pytlících. Na hvězdičku jich je totiž potřeba osm. Dítě si vezme kupičku a já budu mít jistotu, že mu to dá na dvě hvězdičky a nebude muset uprostřed rozdělaný práce složitě hledat pytlíky, který už tam možná ani nebudou. No a dobře jsem udělala, protože jsem od některejch druhů opravdu ani osm neměla. Tak ty jsem rovnou dala stranou. Nejdřív jsem měla ideu asi pěti snadnejch hvězdiček, no nakonec všichni dělali stejnou, úplně primitivní =D A nebylo to zrovna snadný... Ale každej si něco odnesl a dost to zachránila myšlenka přáníček. Měla jsem připravený A5 čtvrtky a z těh jsem udělala přáníčko, na to se nalepila hvězdička, sem tam se to dozdobilo pastelkou a vojlá! =)


22. 1. 2015
Ráno jsme měli besedu Horory. Byl to horor =D Beseda je vymyšlená jako reality šou a inspirovali jsme se naší Nejslabší, máte padáka! No a trochu jsme ještě zhustili. Nicméně. Dělala jsem to poprvé, paruka kousala a vůbec =D Jako myslim, že se to povedlo a líbilo, ale prostě tohle nemůže mít ráno nikdy dobrou atmosféru. Chtělo by to, aby byla tma... =)
A večer jsme udělali domácí čipsy =) Ňamka! Brambory ve šlupce se očistěj, nakrájej a vrazej na 40 minut do předehřátý trouby na 200°C a pak se to hlídá a zbaští s nějakou omajdou.
23. 1. 2015
Dneska jsme se v práci fakt pobavili =D Hráli jsme Timeline a byla to fakt sranda, asi bych si tu hru chtěla pořídit domů =) Dneska nám totiž přišla velká objednávka her do práce, tak jsme je hnedka začli zkoumat a taky jsem si jednu půjčila domů =)


24. 1. 2015
Kdo mohl pochybovat, jistěže jsem si půjčila Malýho prince =D Je to super hra, taková variace na Carccassone. Boží hra =)
25. 1. 2015
Dneska jsme jeli do bytu P., abychom ho uklidili a připravili na prodej. Byla to docela sranda =) A dostala jsem novou lampičku ^_^ A našla jsem tam fakt nechutnýho pavouka O.o Naštěstí stačilo zavolat a byl ztrestán. Nicméně byl fakt hnusnej a vypadal jedovatě... Jo a dneska jsem zvládla cestu z domova do P. bytu, pak do Kauflandu, do KFCčka a pak domů!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 29. ledna 2015 v 23:51 | Reagovat

Lampička je skvostná...

2 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | 30. ledna 2015 v 8:02 | Reagovat

[1]: má ohebnej krček ^_^

3 Anonym2358 Anonym2358 | 30. ledna 2015 v 15:01 | Reagovat

Pěkný fotky, brambůrky zkusím, ale promiň mi otázku; to s P. budete bydlet a byt prodává kvůli tobě, aby s tebou mohl bydlet? 8-O

4 Mike Mike | Web | 30. ledna 2015 v 19:02 | Reagovat

Sáfra, Timeline vám závidím...já nemůžu do obchodů, kde mají stolní hry, protože mám pak nutkání vyzkoušet každou co uvidím. :-D Každopádně slogan "Udělej mi planetu!" je opravdu neotřelý. :D

5 Sussanah Sussanah | Web | 30. ledna 2015 v 19:47 | Reagovat

[3]: ono je to ještě daleko komplikovanější, vesnice, město, druhý město, a dlouhodobý plány, který se mnou neměly co dočinění :-)
A u těch brambůrků se snaž, aby byly plátky co nejvíc stejný, když nejsou, připaluje se to ;-)

[4]: :-D Je to pěkná hra, ale asi se rychle ohraje, nicméně Timeline jsem koukala, že má hodně verzí a rozšíření :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama