Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Nový začátek

4. prosince 2014 v 22:13 | sussanah |  Projekt 52
Dvacátý třetí týden. První týden, který jsem strávila sama. Je to zvláštní, ale myslím, že mi to docela prospívá...24. 11. 2014
Už se blíží razítková dílna, tak jsem vyrobila vzorečky. A v práci mě pochválili, že jsem pracovitější, než jsem bývala! =)


25. 11. 2014
Opravdu se mi nechtělo jít cvičit, od rána jsem byla nanicovatá a když mě mamka přesvědčila, že bych si měla jít koupit boty a kabelku k svátku, tak jsem v polovině krámů měla co dělat, abych se nerozbrečela a v jednom jsem to nezvládla... Nakonec ale mám a jsem spokojená. Lasocki jsem si vždycky přála ^_^ Sice to jsou 39 a ty mám obvykle jen letní, ale ukázalo se, že mají dost dlouhou špičku a kůže se do stran vytáhne, tak jsem to riskla. Doma jsem si v nich pochodila v tlustejch ponožkách, převlíkla jsem postel a usoudila jsem, že to bude v pohodě.


Tohle jsem dostala od muže =)

26. 11. 2014
A oslava svátku pokračuje i v práci. Naprosto boží kousky, Malýho prince jsem si hned pověsila =) A jsem hrozně zvědavá na tu čokoládu s vanilkovejma rohlíčkama!


27. 11. 2014
Na chatu jedeme už zítra a já pořád nevím, co si mám sbalit O.o A takhle brzo chodím do práce... A bude to jen horší =D


28. 11. 2014
Tak jo. Den odjezdu. No bylo to hustý =D Včera večer jsem přece jen něco pobalila a ráno jsem k tomu doházela zbytky. Nastala nejtěžší část dne - dostat sebe s věcma a auto do Hradce. No jakože cože? Auto si ani neškrtlo! Tak volám tátovi, že je to mrtvý (nereagoval ani centrál) a on že je to teda přesně tam a že mám zajít za Pavlíčkem (autoopravář dva baráky do nás), ať to nahodí kabelem a kdyby bylo potřeba, ať tam dá novou baterku, že tu by pak zaplatil. Tak tam jdu, povídám, jestli by mě nahodil přes kabely a on jakýže auto, a já noooo felicie? A on "Jo to bílý?" =D Vzal zdroj, došel se mnou k autu a tam zkonstatoval, že to není vycucaná baterka ale posranej alternátor O.o I já jako totální autoanalfabet vím, že jak je posranej alternátor, tak je to celý přesně tam. Tak jsem se orosila, protože v jiných autech už nebylo místo a dokonce v mém měli jet další účastníci zájezdu. No síla. Řekl, že mu náhradní díly přijdou dneska ve dvě odpoledne a jestli to má opravit, tak říkám, že určitě. Odjel s autem na zdroji a mě čekala půlhodina čekání na autobus. Tak jsem se vrátila domů, a jen jsem si nalila čerstvě uvařenej čaj, tak volá táta, že volal Pavlíček, že je auto opravený! =D Když jsem se posbírala a došla k němu, tak pravil: "No, já si řekl, že se na to ještě kouknu a jo, byl to jen vadnej diodovej můstek, tak jsem ho vyměnil a je to!" =D Takže pohoda =) Ještě vyměnil baterku, zkontroloval kapaliny a už se jelo. V Hradci jsem si odbyla službu a pak jsme vyjeli na chatu. Původně nás mělo být v autě víc, myslim tři, ale nakonec jsme jeli jen ve dvou. Já a ajťák. Ten řídil, protože tak daleko bych si netroufla. Celou cestu jsme si povídali a bylo to moc fajn =) Za Trutnovem jsem vytáhla tablet a jeli jsme dál podle navigace, jak jsme se blížili k horám, už to bylo prakticky furt rovně. No ale zakecali jsme se a jedeme, už všude tma, kouknu na tablet a vidim, že jsme přejeli odbočku. Tak jsme se otočili a jak jsme najeli správně, tak vypadnul signál =D K chatě už to byl jen kousek, tak jsem se ani nesnažila ho někde lovit. Dojeli jsme na místo a poseldní kapkou bylo, že jsme místo do chaty zazvonili na správce =D Pk už jsme se v klidu ubytovali a bylo to =)

Ještě jsem si stihla koupit novou kyselinu listovou.
Tahle obří butelka byla tabletkama vyplněná asi tak ke spodnímu okraji etikety...

Tak jsem využila starou krabičku od pastilek =)


29. 11. 2014
Naprosto dokonalej den! Nádherný počasí, super vycházka a prostě tohle by se mělo rozhodně dělat častějc!!! =) Dávám sem jen jednu fotku, zbytek najdete v galerii =)
Ještě bych to tu ráda viděla v jiný roční období, třeba jaro nebo léto, ale úplnou zimu bych tu asi zažít nechtěla, protože to bude určitě síla.
A sáhla jsem tý chlupatý krávě na rypáček! ^_^ Jen mimo sezonu nebyla otevřená jediná hospoda, což bylo trochu smutný, protože jsme s tím tak trochu počítali, ale nakonec se ukázalo, že ten výlet zase nebyl tak dlouhej a přežili jsme to do chaty. Ale tak mi hrozně namrzly nohy, že když jsem doběhla na záchod (samozřejmě na poslední chvíli), tak mě prkýnko hřálo! Ale jinak boty super, bunda super a půjčená čepice taky =D


30. 11. 2014
Cesta domů byla taková celá smutná, ale aspoň jsme si mohli prohlídnout okolí, když na místo jsme přijeli už za tmy... =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | E-mail | Web | 4. prosince 2014 v 22:55 | Reagovat

No moment, není kyselina listová na těhotenství?:)

2 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 5. prosince 2014 v 6:14 | Reagovat

[1]: je :-D ale taky je dobrá po dloholeté konzumaci HA, aby se tělo trochu srovnalo... :-)

3 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 5. prosince 2014 v 8:57 | Reagovat

Stará krabička "PAVEL", mám úplně stejnou, koupil jsem ji kdysi v jednom vetešnictví.

4 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | 5. prosince 2014 v 9:01 | Reagovat

[3]: já ji mám po prababičce :-)

5 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 5. prosince 2014 v 15:02 | Reagovat

Tak ty boty jsou hezký, dobrej výběr! :) Takový jsem teď hledala, ale znáš to, když to hledáš, tak to v obchodě nikdy nenajdeš.. :D A těma dárečkama, cos dostala, bych teda rozhodně nepohrdla. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama