Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Znovu na počítači

9. listopadu 2014 v 18:12 | sussanah |  Projekt 52
Hodně dlouhej dvacátej tejden... Kromě čtvrtka jsem vstávala v pět O.o To znamená vyjet za tmy a domů za tmy. Naštěstí v pátek jsem se dostala už ve tři. Mít sobotní službu, tak mě snad klepne. Snad to bude příští tejden lepší.3. 11. 2014
Zvládla jsem další Infokoutek. Ale na mužově počítači to bylo celkem náročné =D Má ho totiž na zkosený podložce a psát na tom je docela síla =D Na trénink jsem jet nemohla. Měla jsem fakt šílenou depku a nechtěla jsem tam exhibovat...
Ale zvládla jsem koupit zrní a Roxouškovi kuřecí špagety. Byla to vlastně docela rychlovka ke granulím, ani jsem nevěděla, jestli to bude vhodný. Ale ukázalo se, že jí to hodně chutná a dokonce to žvejká! =)


4. 11. 2014
Další dlouhej den. Vstávat v pět, práce, cvičení, domů těsně před osmou. Ale jedna dobrá věc se dneska podařila. Ajťák mi půjčil svůj starej noťas, tak jsem zase online. A nahrál mi na plochu Kiliho ^_^ Děsně boží rozlišení! =D


Kili a bordel na stole =D

5. 11. 2014
A zase vstávat v pět. Tenhle tejden už potřetí. Mě z toho normálně šibne. I když tentokrát to byla docela moje vina... Rozhodla jsem se, že je potřeba konečně hnout s opravou knih, co mám na stole. A že je to pořádná hromada. No. Vlastně asi tak tři hromady. Ale moc jsem toho nestihla. Udělala jsem jen pár dílčích oprav a až to zaschne, budu moc pokračovat.
No a ještě jsem si musela udělat přípravu na odpolední dílnu, která byla ve stejnej den, jako Pirátské odpoledne. Takže jsme byli v převlecích. Docela jsem se bála, že bude hodně lidí, ale jak byla dílna placená a ostatní stanoviště ne, tak byl klid. Až jsme to nakonec taky dali zdarma. Ale i tak byl klid. No ale nejlepší část dne byl večer! =) Vyzvednul mě Máťa a šli jsme na večeři do indický restaurace na náměstí. Dali jsme si kuře na smetaně s rýží a bylo to moc dobrý =) Nejdřív jsme teda nevěděli, jak to pořádně správně jíst, ale pak jsme se s tim nějak vypořádali =D Když jsme dojedli, tak nám slečna přinesla nějaký barevný sypání, že je to prej dobrý po indickym jídle na trávení. Nasypala nám každýmu na dlaň a ať to sníme... No... Trochu jsem se bála, to musim přiznat =D Ale nakonec to ani nechutnalo tak špatně. Vypadalo to jako kmín, hrubozrnná sůl a pak nějaký barevný maličký kuličky. Chutnalo to trochu jako zubní pasta. Když jsme se s tím poprali, vydali jsme se k autu. Ale místo toho, abychom šli rovnou, tak jsme to vzali přes park. Byla už úplná tma, lampy zářily a bylo krásně... =) Povídali jsme si a chodili nahoru a dolu podle toho, jak byli uzavřený hradby. Nakonec jsme to vzali zpátky na náměstí a pak k autu. No a cestou domů se stala ještě jedna totálně boží věc! ^_^ Modří vědí a ostatním by to asi mělo zůstat utajeno, neb nechci, aby z toho byly nějaké tahanice... Nicméně začalo to na odpočívadle... =D


6. 11. 2014
A je to tu. Dneska jsem definitivně přesvědčila muže o tom, že opravdu chci pauzu od šermu. Ano. Zvažovala jsem, že bych tam jela a oznámila to osobně, nicméně dneska ne. Třeba v pondělí. Do Vánoc si dáchnu a ono se to nějak vyvrbí. Čas hrozně letí, takže se přiblížil čas mojí výtvarný dílny na razítka... Materiál už mám (tlustá moosgummi a nařezaný násady na koště), jen ještě musim udělat nějakej vzorek =)


7. 11. 2014
Konečně pátek! Ráno sice zase výjezd v šest, ale domů už ve dvě. Trochu jsem se bála dnešní besedy, protože to byly smysly pro speciální třídu. Naštěstí jsem to nedělala sama a děti byly fakt hodně, no... nevím, jak to říct. Prostě měly radost, že tam jsou =)
Domů jsem se dostala brzo a měla jsem docela dost energie. Ale cesta byla hrozně srandovní =D Mamka nejdřív viděla "něco", jak se jí spustilo před obličej. Tak jsem toho malýho zelenýho pavoučka sklepla na zem. A pak jsem trochu klimbla. Vzbudilo mě, jak se mamka směje. No. Bylo to trochu hysterický =D Kluci za náma totiž vedli rozhovor typu: "Čoveče, kouká na nás." "Ale ne, to se ti zdá." "Nezdá, hele, třeba když jí to řekneš, tak se seznámíte." "Tak jí to řekni ty." "Podívej, jak daleko už docestoval."
No bylo prostě úplně jasný, že mluvěj o tom pavoukovi =D Mamka měla hrůzu z toho, že ho má na sobě, ale nakonec byl na mě. Kdybych jela sama, asi bych trochu vyšilovala, ale když jsem s někým, kdo se bojí víc než já, tak jsem vcelku statečná =D Než jsme vystoupili, ještě jsem ho stihla rychle vyfotit, ale bohužel se mi máznul...


8. 11. 2014
Konečně, jakože fakt konečně, jsem se dostala k opravě cínovaného šperku, který mi tu ležel od února... ˘_˘ Nejdřív šlo jen o novej závěs, ale ukázalo se, že jeden šípek odpadává, tak jsem musela vytáhnout i cínování a do toho se mi právě nechtělo. Jak už to bývá, oprava trvala chvilku... Vzpomínám si, jak jsem to dělala ráda, ale nemyslím, že bych se k tomu v blízké době vrátila.


9. 11. 2014
V telce nic nejde, tak se koukáme na Zaslanou poštu. To je boží věc =) Asi bych si fakt měla přečíst nějakou knihu =) A zítra zase do práce. Konečně jsem se taky dostala ke zkompletování hodnocení pro New Weird. Musím říct, že jsem trochu zklamaná sama sebou a tím, jaký dělám chyby... Snad to bude příští rok lepší.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | E-mail | Web | 9. listopadu 2014 v 18:47 | Reagovat

Ne nadarmo říkají Indiáni listopadu měsíc bláznivý.
Taky se mi nechce zítra do práce.

2 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 9. listopadu 2014 v 19:20 | Reagovat

[1]: mám pocit, že to utíká čím dál tím rychleji...

3 A A | 9. listopadu 2014 v 19:44 | Reagovat

Vstávala v pět, vau. Já vstávám v pět každej den už tři roky, co je na tom? Někdy dokonce dřív, to je, co?

4 sarush ef sarush ef | Web | 9. listopadu 2014 v 19:48 | Reagovat

Tapetu máš boží :)

5 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 9. listopadu 2014 v 20:36 | Reagovat

[3]: samozřejmě věřim tomu, že takhle v pohodě ti to přišlo i na začátku ;-) člověk si zvykne na mnohé, jen to někdy trochu trvá

[4]: žejo? :-D

6 Vera Vera | Web | 13. listopadu 2014 v 19:52 | Reagovat

Ahoj, odpověděla jsem ti pod komentář, ale napíšu to i sem:

Otevřeš si online katalog (buď dole pod článkem anebo nahoře v panelu) a listuješ v něm...a když se ti příběh líbí, tak se akorát podíváš na jaké je adrese a tam už to nějak najdeš :)

(nebo nevím, jestli tohle je přesně to, na co ses ptala :D)

7 Vera Vera | Web | 13. listopadu 2014 v 20:26 | Reagovat

Jak snadněji si to představuješ? Jsem pro každej nápad :)
(Ono jde o to, že to nechci dělat jako článek se seznamem autorů a jmen příběhů - protože takových projektů jsou desítku...ale jako "online knížku" ve které se dá listovat...)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama