Jsem nějaká rozbitá

16. listopadu 2014 v 15:19 | sussanah |  Projekt 52
A je tu konec dalšího týdne. Už dvacátého prvního. Potýkám se s podzimní depresí a nejsem si jistá, jestli jsem se vydala správnou cestou. Teda takhle, já bych řekla, že ano. Ale vím jistě, že tu budou lidé, kteří budou proti, až vytáhnu všechny karty. Ale s tím se nedá nic dělat. Vždycky bude někdo nespokojenej. Nicméně jsem došla k závěru (a spousta kamarádů mi ho potvrdila, nebo mi k němu pomohla), že je důležitý to, co chci já. Takže tak.


10. 11. 2014
Víte co? Jo. Prostě pondělí. Ovšem musí se nechat, že tentokrát jsem spala krásně celou noc. V práci oproti minulýmu týdnu docela klid =) Večer jsem jela na trénink, teda na jeho konec. Měla jsem vymyšlenej krásnej proslov o tom, proč si chci dát pauzu, ale byl jen pro šéfa. Kterej ale furt nebyl sám a už bylo po devátý... Tak jsem to vybalila holt před svědkem. Lehce jízlivym, nutno dodat. Ale co, to jsem nakonec očekávala. Cestou autem jsem teda napsala aspoň esemesku. Půjdeme na kafe a já mu to povím. Chtěla jsem to hlavně říct a že to nedopadlo podle očekávání, no, to se prostě stává.

Opravovala jsem Garfielda =D

11. 11. 2014
Nebylo cvičení... Asi musim nenápadně připomenout, že až cvičitelka nebude moct, tak to nemá rovnou rušit, ale nejdřív mi zavolat =) Musím se pochlubit, že jsem hodně hnula s opravou knih. Časopisy mi teda trochu váznou, ale to hlavně tím, v jakym jsem je dostala stavu... Než je vůbec začnu opravovat, musim sjednotit vnitřky s přebalama O.o Jo a v baráku, přímo ve stěně, máme dvě hnízda! Jedno na straně kuchyně a jedno u vstupních dveři v takový podivný obří zásuvce ^_^ U těch dveří bydlej sýkorky, u kuchyně nevim. Přemýšlím, jestli bych pod tu zásuvku neměla instalovat nějaký prkýnko, kdyby to hnízdo třeba vypadlo, ale ptáčata se snad líhnou až na jaře... Musim si nastudovat, kdy kladou vajíčka. Ale v zimě asi těžko, to by jim pěkně promrznul žloutek...12. 11. 2014
Pod rozcestníkem povídek na pokračování mi přistál zajímavý komentář. Nový blogový projekt, který si dal za cíl vytvořit katalog povídek na pokračování. Přihlásila jsem tam Fénis a čekám. Fanfikce neberou, což je škoda, protože si myslím, že ta moje je celkem povedená =D Ale na druhou stranu to chápu, těch je všude plno... A i moje FF období je tak nějak pryč.
Odpoledne jsem si náramně užila ^_^ Večer jsem si udělala ledovej salátek. Čtyři lžičky cukru, jedna lžička soli, ocet asi 1 cm nad cukr (chápej, ve skleničce je cukr a sůl, zaleje se to octem a to asi tak jeden cenťák nad cukr se solí) a pak se to podle chuti doleje asi tak pěti centimetrama vody. Samozřejmě záleží na šířce skleničky, ale obvykle to tak vychází. A ochutnávat =) Mamka to ještě pepří a přidává sušenej česnek, ale mě to stačí takhle =)


13. 11. 2014
Už od pondělí se snažím vymyslet povídku do druhého kola duelů... Docela těžká věc, tentokrát je fotka dost abstraktní... Ironií je, že první trénink, kterej jsem měla oficiálně nepřijít, se vůbec nekonal. No. Blbý je, že všechny čtvrtky až do skonání času budu mít odpolední, takže si celou volnost netréninku užiju jen každý druhý pondělí... No co, důležitá je taky duševní úleva.
Do práce přišla strašně zlá kniha... Něco jako "Víš, co jíš?" pro děti. Je tam vždycky nějaký povídání o Panu Mozkovi, Panu Žalkudkovi a tak, fotka jídla z krámu a fotka domácího včetně recetpu. Pár jsem si jich vyfotila =)


14. 11. 2014
Konečně jsem se vyspala. I když to nebylo nijak dlouho, tak mi to dost pomohlo. Jela jsem až v deset a přišlo mi, že je možná poslední šance vzít si to zelený sako. A sukni k tomu. V práci mi nechtěli věřit, že jsem se udělala pro sebe =D Ale jinak stál den za prd... Naprosto neuvěřitelně se to vleklo ˘_˘ Večer jsem nikam nespěchala a když jsem odcházela z knihovny. kromě uklízečů asi poslední, tak na pultě stála tahle krásná kytka =)


15. 11. 2014
Prakticky celej dnešek jsem strávila čtením blogu Luxusní společnice. No, vlastně jsem ještě odmočila pár sklenic, ale většinu času jsem se věnovala tomu blogu. Došla jsem k závěru, že můj blog je tuze nudný... Jako ne, že bych uvažovala o změně profese, ale víte jak =D Jo a vlastně jsme s mamkou udělaly další várku bombiček do vany =) Návod našla kdysi v nějakym Amosovi, je to hrozně snadný. Vezme se 200g jedlý sody, 100g kyseliny citronový, libovolný potravinářský barvivo, aromatickej olejíček (pár kapek), dvě lžičky studený vody a nějakej olej, týjo to si asi nevzpomenu, takový blbý jméno to má. Jojobovej možná. Formičky se vymažou, všechno se to smíchá, pak se to nacpe do formiček a nechá se to pořádně zaschnout. Je děsně příjemný se v tom hrabat =)16. 11. 2014
Tahle neděle ja výjimečná. Samozřejmě je to tím, že se zítra nejde do práce! Nejlepší svátky jsou ty, co padnou na všední dny. Mám hromadu práce a kopřim u počítače... Achjo. Měla bych konečně napsat povídku do toho duelu, jinak se vyautuju. Plus se mi taky chtělo zkusit tu soutěž u Temnářky, ale na to asi nemám vlohy, zvlášť, když jsem viděla ostatní příspěvky. Nápad mám, ale duel je důležitější. Plus bych taky chtěla udělat ty razítka a mám tu další šití. Já se jednou uženu... =D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | E-mail | Web | 16. listopadu 2014 v 16:37 | Reagovat

Já dávám do šumivek oliváč :) Jediný místo, kde ho jsem ochotná tolerovat :)

2 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 16. listopadu 2014 v 16:52 | Reagovat

[1]: jj ten jsem taky někde četla :-)

3 TlusŤjoch TlusŤjoch | E-mail | Web | 16. listopadu 2014 v 17:31 | Reagovat

Zelené sako! To je ono.

4 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 16. listopadu 2014 v 17:53 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama