Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Listopad 2014

New Weird vyhodnocení!

30. listopadu 2014 v 20:34 | sussanah |  Literární soutěž NEW WEIRD
Kdo si počká, ten se dočká a vy jste se dočkali právě teď!

Bohužel ve výsledku máme i tak o dva porotce méně, než jsem původně počítala, ale nevadí. Bodovou tabulku si můžete prohlédout hned, slovní hodnocení očekávejte během první poloviny následujícího týdne.

Vítězem se stává TlusŤjoch s povídkou Uhlobaron Pück aneb prokletí betaverze! S celkovým počtem 184 bodů =) Na druhém místě se umístila povídka Pre uhryznutých od Jely Abasové. O třetí místo se dělí dvě povídky - Šedá eminence od Martiny Nové a Noční zpověď od Tomáše Heverocha. Všem na bedně gratuluji! =) A ostatním děkuji za účast, bylo opravdu co číst!

Výsledky jsou poslané do PAFu a vítězové už můžou vyhlížet pošťáky =)

Jak to vlastně je

27. listopadu 2014 v 22:42 | sussanah |  deníček
Z minulého článku jste mohli nabýt mylného dojmu, že jsem ve stavu chudinky opuštěné manželky, která za nic nemůže a bylo jí ublíženo. No tak to jste na hodně, hodně velkém omylu. Chyba nikdy není jen na jedné straně a ani u nás to nebylo jinak. Vlastně bych na sebe mohla, nebo spíš měla vzít větší část viny.

Změny

23. listopadu 2014 v 21:42 | sussanah |  Projekt 52
Tenhle týden nebudu moc okecávat. Vlastně tu ani nebude moc fotek. =(

Trocha inspirace

17. listopadu 2014 v 17:19 | sussanah |  návody
Svátky se blíží a s tím i každoroční stres s dárky. Osobně už mi to leze krkem. A to doslova. Tak trochu se ze mně stává Sheldon. Jako by si lidi přestali dávat dárky, ale závazky. Nemyslete si, že nemám ráda dostávání dárků, to rozhodně ne =D Miluju dárky! Ale mám je radši jen tak. Prostě když jdu, něco se mi líbí a vím, komu by to udělalo radost, tak to koupím a rovnou mu to dám. Nebo to vyrobím, když to jde. A o tom bude tenhle článek. Poslední dobou se mi hodně zalíbilo dělat věci ze zavařovacích sklenic. Anglicky je to jar glass (nebo zkráceně jars), což mi přijde kdovíproč hrozně směšný =)

Jsem nějaká rozbitá

16. listopadu 2014 v 15:19 | sussanah |  Projekt 52
A je tu konec dalšího týdne. Už dvacátého prvního. Potýkám se s podzimní depresí a nejsem si jistá, jestli jsem se vydala správnou cestou. Teda takhle, já bych řekla, že ano. Ale vím jistě, že tu budou lidé, kteří budou proti, až vytáhnu všechny karty. Ale s tím se nedá nic dělat. Vždycky bude někdo nespokojenej. Nicméně jsem došla k závěru (a spousta kamarádů mi ho potvrdila, nebo mi k němu pomohla), že je důležitý to, co chci já. Takže tak.

Znovu na počítači

9. listopadu 2014 v 18:12 | sussanah |  Projekt 52
Hodně dlouhej dvacátej tejden... Kromě čtvrtka jsem vstávala v pět O.o To znamená vyjet za tmy a domů za tmy. Naštěstí v pátek jsem se dostala už ve tři. Mít sobotní službu, tak mě snad klepne. Snad to bude příští tejden lepší.

A jsem bez počítače

2. listopadu 2014 v 19:51 | sussanah |  Projekt 52
Jak jste mohli zaznamenat minulý týden, psala jsem článek už z tabletu. Tak je to už definitivní. Ve středu jsem byla v Alze a teď mají třicet dní na to, aby s tím něco udělali... O.o Devatenáctej tejden ve znamení odtržení od virtuální reality.

New Weird - zpráva o stavu hodnocení

1. listopadu 2014 v 11:13 | sussanah |  Literární soutěž NEW WEIRD
Vím, že jistě každou chvilku aktualizujete stránku a očekáváte článek s vyhodnocením letošního ročníku. Vlastně bych ho mohla udělat, ale bez dvou porotců a to by byla velká škoda. Nicméně je na místě říct, že to není jejich chyba, ale i letos jsem něco zvrtala já. Loni, jak si jistě pamatujete, jsem popletla vkládání do výsledkové tabulky a vypadla mi zpráva o tom, že ceny jsou od Cirrat. A letos? Soutěžícím jsem napsala, že výsledky budou na konci října, tak, jak jsem to chtěla mít. Ale v mailu pro porotce jsem napsala "do konce listopadu"... Neuvěřitelné se mnou O.o Zkusím to popohnat, ale mějte s námi (konkrétně se mnou) prosím ještě trpělivost. Slibuji, že na příští ročník si sama najdu nějakou tu sekretářku, místo abych čekala, kterej blázen do toho půjde dobrovolně =)

Ještě připomínám článek ze září =)