Konec sezóny a halloweenská noc

27. října 2014 v 15:12 | sussanah |  Projekt 52
Tak tento týden píšu z tabletu. Počítač už mi dal asi definitivní sbohem. Snad se mi to obo podaří. Myslím tenhle článek a reklamaci. Kupovala jsem ho loni v dubnu, nevydržel moc dlouho... No nic, jdeme na to...20. 10. 2014
Pondělí bylo klidné. Konečně jsem pořádně vyfotila tu čelenku, abych mohla udělat plakátek na dílnu. A taky jsem si našla spojení na zítra. Na tréninku jsme řešili čtvrtek a pak jsme ještě skákli na nákup. Muž udělal boží bagety, měla jsem co dělat, abych si tu svou nesežrala hned =D21. 10. 2014
Cesta do Prahy na seminář o fantasy začala řádnym šokem. Naši mě vyhodili na terminále a já po chvíli zjistila, že nemám telefon... Na tabletu jsem sesmolila maila a nakonec se ukázalo, že zůstal v autě. Naštěstí. Cestou do Prahy jsem spala, jak jinak. Měli jsme dost času, tak jsem se rozhodla, že pojedeme až na Florenc, abychom nemuseli někde tajtrdlíkovat. A dobře jsem udělala, protože jsem si k snídani dala Mr. Bombera! ^_^ Seminář byl zajímavej. Ale čekala jsem něco trochu jinýho... Navíc jsem si uvědomila, že jsem zapomněla udělat 4. upomínky! Tak jsem si našla bus do Hradce tak, abych je stihla udělat ještě před cvičením. Jsem teda dost hustej borec a stihla jsem oboje 8-) A cvičení bylo taky super =)22. 10. 2014
Dneska jsem vyfotila lidi z výstavy, kterou teď máme ve foyer (jsou to příběhy lidí z druhé války). Hodí se nám to do programu na Halloween. Pro článek jsem fotku zažlutila, ale jinak jsem je nechala černobíle a tiskla jsem ji na zažloutlej starej papír. Celkem osm. Když jsem chystala šifry na jejich jména, zjistila jsem, že se dva z nich vzali. Docela mě to dostalo =) Jo a tu boží šifru, respektive hromadu božích šifer najdete tady - http://www.zoubek.cz/homepage/sifry/. Já použila tu čínskou, aby to vypadalo jako čáry křídou na zdi =)


23. 10. 2014
Ano. Nakonec ano. Jeli jsme šermovat na Potštejn. Já jsem jenom bubnovala, v podstatě, ten minišermík na konci se ani nedá počítat. Jako bubnování super, ale čekala jsem, že budu nějak víc potřeba... Byla fakt šílená zima. Nejdřív mi to nepřišlo, ale jak jsme tam čekali, tak to bylo docela dost drsný. Kostým mám naštěstí vytuněnej, ale ještě bych potřebovala lepší boty. Sice jsem nabarvila ty z Kiku a vypadá to slušně, jen jsou dost tenký...
Po vystoupení jsme jeli rovnou domů. Teda do šermírny. Tam jsme se rozhodli, že to vezmeme ještě přes mekáč. Symbolicky jsme tam zakončili sezónu. A do postele jsem se dostala po půlnoci. Což bylo docela drsný, když vezmu, že jsem dneska ráno vstávala v pět (beseda na Halloween, celkem se podařila =) ) a zítra budu zase...


24. 10. 2014
Asi umřu únavou... Vstát se mi podařilo, ale totálně nechápu jak. Ráno jsem poklidila a vůbec jsem byla nečekaně čilá. Ale pak to na mě nějak dolehlo... Po obědě jsem jela vyzvednout čočky, šaty nedorazily. Ještě jsme se stavili v tesku pro sváču a pak už byl čas začít se líčit. Měla jsem na to dvě hodiny, pustila jsem si Comeback a dala jsem se do práce. Celej postup jsem fotila a pak to sepíšu v jednom článku =) Teď vám předhodím jen výsledek. Vidím tam pár nedostatků, ale myslím, že celkem slušný 8-) Trvalo mi to asi hodinu a půl. Na sobě jsem měla černej overálek a to už byl celej kostým. Když jsem dělala prezenčku, tak si mě tatínkové (maminky teda taky ;) ) fotili tak intenzivně, že jsem chvíli viděla jen blesky =D A dvě děti plakaly 8-) Zbytek večera proběhl podle plánu. Kterej byl mimochodem boží! Hlavně bylo hrozně roztomilý, jak si mě jeden chlapeček usurpoval. Chtěl se držet za ruku a bylo úplně cejtit, jak se bojí, ale neřekl ani slovo, naopak celou dobu vymýšlel teorie, jak to jako mohlo bejt. No prostě božánek =) Ondra se jmenuje =)
Spát jsme šli až ve tři...


25. 10. 2014
Ráno bylo krušný... Ale zvládli jsme to =) Na snídani jsem dorazila poslední a hned jak jsem došla, tak se úúúplně nenápadně přiloudal Ondra. Rozpřáhla jsem ruce, jestli jako chce na klín. Bože ten je ale roztomilej ^_^ Jasně, že šel =)
Domů jsem jela v deset. Počkala jsem na oběd. To čekání spočívalo ve velice pomalém úklidu věcí z noci. A po obědě jsem zalehla. Spala jsem do půl šestý, kdy mě donutili vstát a utočit jim palačinky. Ňamka =)
Vyfotila jsem ještě ty divadelní barvy, aby byl článek kompletní. Ale ještě jsem neměla sílu se nad ním zamyslet. Zatím jsem pracovala na Infokoutku, protože mám takovou obavu, že zítra bych se k tomu nemusela dostat.


26. 10. 2014
Prozevlená neděle =D Dokonce ani na morčouna se nedostalo... Ale to nevadí, v úterý bude volno, tak to všechno doženu. Mám tu na zkrácení několikery kalhoty a k ušití polštář. Když jsem si nosila dříví, tak jsem slyšela bušit ptáka do stromu, tak jsem si běžela pro foťák a ještě jsem ho vyfotila =) Je to brhlík lesní =)


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | E-mail | Web | 28. října 2014 v 20:00 | Reagovat

Za brhlíka 5 hvězdiček :-)

2 Leome Leome | E-mail | Web | 29. října 2014 v 16:03 | Reagovat

Páni, ty si týden tedy užíváš, to se musí nechat ;-).
Mě se také vůbec nechce vstávat, čím déle je tma, tím je to horší, ani se ti nedivím :D. Nejraději bych spala až do oběda a pak se šla rovnou najíst :D.
Moc pěkné fotky, ta předposlední je asi nejlepší, ale ta maska je také velmi dobrá ;-).

3 the-hunter the-hunter | Web | 31. října 2014 v 21:12 | Reagovat

Nedivím se, že jsi nějaké dítě rozplakala - potkat tu masku naživo, možná pláču taky :D. A brhlík je povedený - hlavně pěkná kombinace barev :-).

4 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 1. listopadu 2014 v 14:14 | Reagovat

[1]: :-)

[2]: tma je na vstávání hrozná! :-D díky :-)

[3]: :-D klika, že jsem ho stihla :-)

5 Alexandra Gryffin- Fox Alexandra Gryffin- Fox | 2. listopadu 2014 v 8:10 | Reagovat

Brhlík! Moje nejmilovanější ptáče!

6 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | E-mail | Web | 8. listopadu 2014 v 12:08 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama