Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Zubař a šílená únava

28. září 2014 v 22:29 | sussanah |  Projekt 52
Tak tohle byl fakt ukrutnej tejden... V pořadí už čtrnáctej. Počítač mě zlobí čim dál tim víc... Asi mi fakt nezbude nic jinýho, než ho reklamovat... =(22. 9. 2014
Začalo to, jako vždycky, málo jsem se vyspala. V hlavě mi hučelo... Ráno jsme zmákli pěknou besedu a pak jsem se začla chystat na zítřejší odpolední družinku. A dostala jsem gumičkovou sovičku =)


23. 9. 2014
Krutopřísný ráno =D Začala jsem si chystat detaily toho odpoledne (jo, to jsem se nezmínila, včera volala učitelka a chtěla změnit téma a mě nenapadlo nic lepšího, než jí na to kejvnout...) a najednou telefon, že tam máme besedu O.o Ukázalo se, že si učitelka (jiná, než ta odpolední) spletla měsíc! Ale zmákly jsme to 8-) A odpoledne ještě jednou... Taky zmáknuto, ale moc dobrej pocit jsem z toho neměla... Snad to bude příště lepší. Dvě besedy za den jsou prostě hrozně vyčerpávající.

Udělala jsem si brožurku z mailů, které mi chodily v rámci kurzu =)

24. 9. 2014
Z důvodu nemoci jedné kolegyně jsem dnes místo na ráno šla na odpoledne a kvůli akci v přízemí jsem byla na půjčování sama... O.o Ale zvládla jsem to 8-)
Ve Fotolabu jsem si nechala vyvolat vybraný fotky na tu Impulsáckou soutěž. Nechala jsem tam pěknej balík... Ale dvě mi vytiskli omylem dvakrát a nezaúčtovali mi je =)
Když jsme dojeli domů, tak boží věc. Zkusila jsem to natočit, když se zaposloucháte, tak pod tím šumem uslyšíte, jak myšáci žerou oříšky ^_^


25. 9. 2014
Dneska mi došlo, že je zítra ta Noc vědců a že bych si fakt měla vyzkoušet ten pokus =D Ráno jsem si do práce dovezla mísu a obal od filmu a hned jsem se do toho pustila. Řekla bych, že to i cekem funguje. Zítra si ještě přivezu paličku. Jde o demonstraci Tháletovy představy o fungování světa. V míse je voda, an vodě igeliťák, kterej se mísy nedotýká a na igeliťáku krabička od filmu představující horu. Když se klepne do mísy, hejbe se i věž. Přenos energie a tak =)
Dopoledne jsem byla zavřená s našim ajťákem a řešili jsme jeden fotografickej projekt. Naštěstí se hodí do knihovnickýho programu, tak se s tim nemusim patlat sama. Je naprosto neuvěřitelnej rozdíl pracovat na mý desítce a na dvou propojenejch, no, možná třicítkách? Možná i víc, ty monitory vypadaj docela širokoúhle... Prostě boží ^_^ Zmákli jsme víc jak polovinu, příští tejden to musíme dodělat, abychom to stihli ještě vytisknout před Týdnem knihoven.


26. 9. 2014
Tak dneska byla ta Noc vědců. Byla jsem na to krásně nachystaná. Rychle jsem si všechno dodělávala, snídala jsem u toho... A najednou v tý vánočce něco zakřupalo... Tak jsem to vylovila z pusy a než jsem stihla jazykem hledat, odkud mi vypadla plomba, zjistila jsem, že to nebyla plomba, ale zub! O.o Stála jsem tam, zírala na to... A pak jsem dostala hysterák =D Pohledem do kalendáře jsem zjistila, že nemám jedinej normální den, abych mohla jet, a že bych vlastně chtěla jet hned, protože představa, že budu bez zubu s někym mluvit... ˘_˘ Jasně, byla to sice pětka, ale já mám prostě velkou hubu. Tak jsem opravdu jela, byla jsem pryč jen něco málo přes hodinu. Šlo o ten mrtvej zub, tak to vůbec nebolelo, jen to bylo nechutný =D

Vingardium Leviosa!

Tak kdo to dá?
Mě to chvilku trvalo... =D

27. 9. 2014
Včera jsem šla spát až dneska ve dvě =D A Roxy mě vzbudila už v osm... O.o V podstatě celej den jsem se zabývala přípravou fotek na tu soutěž. Pojmenovat, popsat, podepsat, vypálit cédo, vyplnit přihlášku, všechno dát do obálky, nadepsat, najít si na mapě, kam je mám odevzdat... Bavilo mě to =)

Z vlastní zahrádky... =)


Držte mi palce! =)

28. 9. 2014
Dneska už jsem se jen krásně válela =) A teda chvíli jsem sbírala ořechy. Nechala jsem si ostříhat vlasy, upekla jsem čokoládový muffy a zase jsem fotila =)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 30. září 2014 v 20:21 | Reagovat

Travní fotky jsou super.

2 J. J. | Web | 1. října 2014 v 19:15 | Reagovat

ten tučnák z gumiček je sladkej :))
ooh, tak to se nedivim. se mi stávalo vždycky, když jsem byla menší :D, že mi zub zůstal třeba v rohlíku... :D

3 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 9. října 2014 v 16:56 | Reagovat

[1]: děkuju :-)

[2]: no dobře, menší... ale teď? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama