Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Týden nových písní

15. září 2014 v 8:41 | sussanah |  Projekt 52
Ráno už je kosa, tak jsme si na probuzení začali pouštět rádio. Muž začal poslouchat Zrní a docela se mi to líbí, i když mým favoritem je Na hotelu v Olomouci od Habky =)8. 9. 2014
Trénink byl docela vtipnej. Při jednom výpadu mi bylo tričko probodnuto hned čtyřikrát! =D
No a cestou domů se strhla tak luxusní buřina! ^_^
Jo a účastním se s miniaturou v literárním duelu, který pořádá Literární Klub. Hlasování potvrá do příštího pondělí, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.


9. 9. 2014
Úterky jsou dobrý. A až se začne cvičit, tak to bude ještě lepší. Problém je v tom, že cvičitelka má něco s uchem, tak se možná jen tak nezačne... Sice jsem se nabídla, že bych to vzala, ale přece jenom... První hodina po prázdninách... No uvidíme.
Na fotce je příprava na dílnu mojí kolegyně =)


10. 9. 2014
Cestou do práce jsem viděla úplně boží věc! A ukázalo se, že jí vidim jen díky tomu, že mám sluneční brejle! O.o Tak jsem to vyfotila. Normální duhovej bobek =D
Jinak se nic moc nedělo. V práci to strašně pomalu utíkalo, ale nakonec jsem to přežila. Jako dycky =)


11. 9. 2014
Mám ty nový kalhoty! ^_^ Domluva s pépeelákem byla sice výživná, ale nakonec se mi podařilo nechat si je poslat do Hradce do práce =) A jsou totálně boží! A maj kapsy!!! Už aby bylo zase léto =)


Dárek k objednávce =)


12. 9. 2014
Ráno jsem se rovnou stavila v kavárně. A dala jsem si zázvorovej čaj, protože občas hodně nepěkně zachrchlám... Dostala jsem do něj maliny ^_^ Den utekl celkem příjemně a večer jsme si šli sednout na tatarák do Potrefený husy =) Když pominu to, jak jsem pak smrděla, byl to moc pěknej večer =)


13. 9. 2014
Uf... Fakt nesnášim práci o víkendu... Cestou byla super mlha, tak jsem vytáhla foťák a zkusilato vyotit. Myslím, že dobrý =) Ale pak jsem měla celej foťák doslova zamlženej =D Rozhodně si časem musim pořídit ten vodotěsnej Nikon...


14. 9. 2014
Zase jsem se zamyslela nad těmi vodotěsnými foťáky, ale rozhodla jsem se to řešit až příští léto. Nějak před odjezdem na vodu. I když favorita už mám =)
Po dešti jsem byla fotit a taky jsem našla krásnej návod na mini knížku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 16. září 2014 v 21:07 | Reagovat

Duhovej bobek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama