Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Červenec 2014

Zastávka v Tréportu a cesta domů

27. července 2014 v 18:17 | sussanah |  Projekt 52
Pátý týden začíná ještě v Bretani, ale končí už doma. Musím se přiznat, že tenhle projekt je zatím takový dvousečný. Na jednu stranu si vůbec nemusím lámat hlavu s tím, jestli už můžu zvřejnit článek, abych nebyla na titulce dvakrát. Na druhou stranu už mě tolik nenutí zaznamenat každý jednotlivý den... Taky vymýšlet ty názvy článků je někdy dost těžké =D
Nicméně jak je mým dobrým zvykem, dám si aspoň jedno roční kolečko a pak se uvidí.

Hermiona, akvárium, Carnac a oceán

23. července 2014 v 22:20 | sussanah |  Projekt 52
Čtvrtý týden začnu trochu zmateně, protože jsem při psaní cestovního deníku nějak přeskočila pondělí =D Vůbec netušim, jak se mi to mohlo stát. Ale nejspíš to bylo tím, že jsem deník ani psát nechtěla... Jo a mimochoddem, tohle je letos článek 200.! =)

Naposledy do práce a pak šup do Francie

23. července 2014 v 12:24 | sussanah |  Projekt 52
Dlouho jsem zvažovala, jestli třetí týden zveřejnit bez posledních dvou dnů, nebo ho nechat na "až bude komplet" (musím se znova kouknout na Hrdýho Budžese =) ). Nakonec, jak vidíte, jsem se rozhodla počkat. Takže jdeme na to.

Továrna

15. července 2014 v 9:02 | sussanah |  Fotografování
Několik let jsem toužila po tom, abych sebrala odahu a vlezla do staré továrny a vyfotila ji. Pořád jsem jen jezdila kolem a říkala jsem si "Příště". No a prd. Pak jednou vyšel článek, že ji budou bourat, echají jen komín a zbytek pozemku na něco použijí. To mě celkem zmobilizovalo, ale ne dost na to, abych tam to auto nechala jednou zastavit. Až najednou začli pracovat... Nakonec se ukázalo, že to byla výborná chvilka pro focení, protože jsem viděla dovnitř, aniž bych se tam musela vloupat =) SWtrhli totiž jen přední zeď, která byla nejspíš jen plot, a která mi bránila ve výhledu.

Koželužna, zvěřinec a nový kostým

6. července 2014 v 22:49 | sussanah |  Projekt 52
Teda musím říct, že název druhého týdne je trochu zavádějící, protože fotit v koželužně jsem se neodvážila, takže nic nebude... Ale povim vám, bylo to tam neuvěřitelný! Nedokážu ani zdaleka odhadnout, kolik tam mohlo bejt vyčiněnejch kůží. A určitě někde měli i teprve nachystáno. Na to teda nechci moc myslet, protože jsem trochu magor. Miluju kožený věci, ale když bych měla něco sama kuchnout, tak bych to teda fakt nedala... Nicméně jela jsem si tam objednat rukavice na šerm, paní byla trochu zoufalá, když viděla moje dlouhatánský prsty, tak jsem zvědavá, co mi nakonec ušijou. Když jsme měli hotovo, stavili jsme se v Častolovicích =)

Častolovice

3. července 2014 v 22:00 | sussanah |  Fotografování
Byla jsem na výletě v koželužně, protože potřebuju nový rukavice na šerm a mám tak dlouhý prsty, že jsem je radši přijela ukázat... =D No a protože neřídím a muž byl v práci, jela jsem s kamarádem. Kterýžto pravil, že rozhodně musím vidět častolovickou oboru. Respektive takhle, zeptal se, jestli už jsem byla na zámku a já řekla, že ne. Pak jsem si teda vzpomněla, že jsem tam byla, ale už je to hodně dávno. Do zámku jsme nešli, vzali jsme to rovnou do obory =) Bylo tam hrozně málo lidí (asi tak dvě rodinky), tak byla zvířata hodně zvědavá, jestli jim něco neneseme a přišla až k nám! Naštěstí tam nějaká maminka měla jablko, tak nepřišli zkrátka. Hrozně mě fascinovalo to paroží... A skoro jsem si je pohladila po rypáčku ^_^ Teda daňky, jelena a laně jsem ani nezkoušela.