R4 - den třístý čtyřicátý sedmý 1. 6. 2014

3. června 2014 v 9:56 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Den dětí! =D Úplně jsem na něj zapomněla. Ale naši ne, dali mi obří Nutellu. To mi zase bude blbě... =D Asi taky něco slaví, protože obal i víčko jsou vyzdobený.
Ráno jsem jela s mužem do Hradce. Pak busem do šermírny (posnídala jsem s Buchtíkem croissant). A pak jsme asi tak od půl desátý do dvanácti makali na souboji. Tentokrát s "i", protože nám pomáhl i vedoucí. Musím říct, že z toho mám každou změnou lepší pocit ^_^ V poledne jsme odjeli do Dvora (dala jsem si velkou kofolu a byla mi po ní zima... =D ), hodili mě k mužovi a já se pak odbelhala na autobus. Celkem dost mě bolí levá noha. Ale asi to přežiju.


No a odpoledne! Taťka dělal na autě, Jetro ležel u dveří, Roxy byla se mnou v obýváku a mamka u sebe v koupelně. A když vyšla, zmerčila ve svý kuchyni ještěrku. Přiběhla ke mě a teď co s tim... Nejdřív jsem jí dala Roxy, ta byla celkem zvědavá, proč jsme tak vyjukaný, ale naštěstí byla ticho. Jetro stále ležel u dveří s výhledem na ještěrku! Já jsem profesionálně popadla mísu a vyrazila jsem na lov. V polovině chodby jsem přehodnotila zbraň a vyměnila jsem mísu za utěrku. S tou jsem se téměř doplazila až k ještěrce (připomínám, že mě pekelně bolelo levý stehno) a přehodila jsem přes ní utěrku. Už na mě koukala, tak jsem měla strach, jestli mi nepláchne, ale naštěstí zůstala. Jenže v tu chvíli to už začalo zajímat i Jetra. Takže jsem až po lokty bránila ještěrce v útěku a hlavou jsem bránila Jetrovi, aby do ní rejpnul. Naštěstí se ještěrka vzepřela na packách a zvedla utěrku, takže jsem ji mohla snadno podebrat a do tý těrky zabalit. No a pak už to bylo snadný, odnesli jsme ji na zahradu a vypustili. Dokonce ani neztratila ocásek =) Fotku bohužel nemám, protože jsem měla plné ruce práce. Teda ještěrky =D 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama