Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

R4 - den třístý čtyřicátý 25. 5. 2014

26. května 2014 v 22:30 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Doufala jsem, že výsledky Fotomaratonu budou už včera večer, ale podle loňskýho ročníku to vypadá spíš až na středu. No nic, budu to holt muset vydržet. Ale nelituju, že jsem nečekala, to bych se totiž domů dostala nejdřív dneska v jednu ráno a to byl prostě moc silnej argument.


Doma byl klídeček, ale popadl nás uklízecí záchvat. Muž nejdřív zametl celej byt a pak odmontoval dvířka od botníku, prakticky všechny boty jsme museli vyhodit, protože zplesnivěly... Já jsem botík pak vysavovala a uklidila jsem tu hromadu, kterou jsm zatím vyrobila na něm.
A večer... Než muž přijel z práce, skočila jsem si do sprchy. To bylo asi ve třičtvrtě na osm. Ve čtvrt na devět začal X-Faktor. Takže to byla půlhodinka, kdy byl všechno v pohodě. Pak jsem vstala, že si udělám k večeři pečený brambory, když si muž dal rybičkovou pomazánku. Děsně to smrdí, když to jí jen jeden... No, prostě jsem stála u plotny, smažila brambory a najednou se mi udělalo pěkně blbě. Musela jsem brambory opustit a jít si dřepnout na záchod. Netrvalo dlouho a volala jsem muže, aby mi donesl kýbl a gumičku do vlasů. No síla. Takovej fičák. Nakonec jsem teda nezvracela, ale blbě mi bylo jako dlouho ne. Břicho mi tepalo. Celá jsem se opotila, úplně jsem cítila, jak po mě tečou kapky potu... A pak jsem usnula na tom kýblu =D Když jsem se vzbudila, stále na záchodě, svědil mě krk, záda a vůbec všechno a byla mi zima. O přesezených rukou a nohou nemluvě. Ale už jsem aspoň mohla vstát, tak jsem se vypotácela ze záchoda do koupelny a fakt jsem se lekla, když jsem se viděla v zrcadle! O.o Byla jsem jednolitě rudá a to včetně krví podlitejch očí. I na břiše a na zádech. A k tomu kopřivka a zimnice! No fakt síla. Jo a v tuhle chvíli už bylo deset! Dvě hodiny na záchodě... Volala jsem šéfový, nechala mě doma. Pořád jsem nemohla přijít na to, z čeho bych to mohla mít. Jídlo naposledy v pět. Všechno jako dycky... A pak mi to došlo! Novej šampon! Hnedka jsem si běžela znova umejt hlavu zbytkem starýho šamponu. A pak jsem si tam pro jistotu vlezla ještě jednou celá. Překvapilo mě, že jsem prakticky hned začala blednout. Ale cestou ze sprchy bych bývala konečně pořádně ocenila tu pitomou módu mít záchod přímo v koupelně... =D Zobla jsem si Imodium a už podstatně vybledlá jsem šla spát...

Práce na botníku,
možná i to savo mohlo přispět té večerní akci...

Možná by se hodil nějakej závěsek proti prachu,
ale když je všechno v bedničkách, je to možná lepší.

Štve mě, že není vidět, jak rudá jsem byla!

A tohle je inkriminovaný šampon...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama