Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Březen 2014

R4 - den dvoustý osmdesátý čtvrtý 30. 3. 2014

31. března 2014 v 22:30 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Dneska jsem pracovala na věcech na pátek, na Noc s Andersenem. Nejdřív jsem si s tím moc nevěděla rady, ale nakonec jsem se do toho dostala. Myslím, že to bude pěkné. I když si nejsem moc jistá, jestli jsem to neudělala moc složitý. Nebo jestli to naopak není moc lehký a nechtělo by to ještě něco k tomu... Achjo. Tohle nikdy správně neodhadnu.
Nechci to teď fotit, protože co kdyby sem náhodou našel cestu někdo, kdo by to ještě neměl vidět! =)
Místo toho jsem se rozhodla odtajnit fotky mě s Inečkou =)

R4 - den dvoustý osmdesátý třetí 29. 3. 2014

30. března 2014 v 22:07 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Babička s dědou si pořídili nový štěně =) Jmenuje se Mia a je děsně roztomiloučká ^_^ Byli jsme ji dneska fotit, byla chudák celá vykolejená, kolik měla najednou doma lidí. Na malýho knírače mi přijde, že má dost dlouhý nohy, ale ona do nich doroste =) Zatim jí jsou myslim tři měsíce a dneska byla poprvé pořádně venku. Ještě jí chybí jedno očkování, aby mohla i mezi cizí psy.
Jinak se nic moc nedělo. Vybírala jsem články do Infokoutku a rozhodla jsem se, že si opravdu pořídím starej objektiv, protože mě fascinuje, jaký z toho lezou barvy. Už mám i celkem představu, jakej by to měl bejt, ale tohle nechám spíš náhodě =)

R4 - den dvoustý osmdesátý druhý 28. 3. 2014

30. března 2014 v 14:18 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Tak jsem opravdu zůstala doma. Když jsem se dostala z postele, tak jsem udělala pár restů z práce a zase jsem si lehla. A odpoledne taťka zkoušel novou tiskárnu, tak jsem si nechala vytisknout jednu benátskou masku. Tu, o které vím, že je "proti pravidlům", ale mě se přesto líbí. Nedokážu ani přesně říct proč, ale opravdu se mi líbí. Možná, že jí na tu výstavu dám taky =)

R4 - den dvoustý osmdesátý prvý 27. 3. 2014

29. března 2014 v 19:27 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Zítra asi budu muset zůstat doma... Ono mi teda není na umření, ale když si přdstavim příští tjden a vezmu v potaz to, že jsem celej tenhle tejden chodila do práce s tim, žemi není dobře, tak si to prostě zasloužim. Vzala jsem si domů všechno, co musim dodělat a snad se mi přes víkend odleví...

R4 - den dvoustý osmdesátý 26. 3. 2014

29. března 2014 v 10:40 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Dneska jsem jela na ráno. Uf. S tou hroznou rýmou to fakt není nc příjemnýho. Na druhou stranu nemůžu ani moc spát, protože nemůžu ležet, takže vstávání zase tak hrozný nebylo. V práci byl klid a domů jsem jela hned po obědě. A ještě jsem si stihla nadělit =D Mám základní sadičku na zažehlování korálků (musim si nutně pořídit ještě kulatou destičku a svítící korálky!) a taky hromadu plastovejch prstýnků s mořem! =D

R4 - den dvoustý sedmdesátý devátý 25. 3. 2014

28. března 2014 v 21:49 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Dneska jsem jela do práce jen na odpolední dílničku. Teda takhle, dílnička byla od dvou, já přišla v jedenáct, takže žádná závist se konat nemusí. Byly to sněžítka a moc se nedařilo. Paní učitelka chtěla pomáhat, ale sklenice neutěsnila, figurky přidělala málo. Holt věřila tavný pistoli víc, než si zasloužila. Ale nakonec byly všichni snad spokojení...

Moje Hra na Kladivo

28. března 2014 v 11:28 | sussanah |  Postřehy
V rámci revoluce, abychom ukázali, že umíme víc, než jen kecat, jsme si řekli, že zkusíme projít všechny blogy v AK a zahrát si na Kladivo. Jde opravdu pouze jen o pokus ukázat, jak by to mohlo fungovat, kdyby na tuhle práci bylo víc lidí. Na tuhle i na přijímání nových členů. Dostala jsem na starost blogy na konci abecedy.

R4 - den dvoustý sedmdesátý osmý 24. 3. 2014

26. března 2014 v 20:32 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Nástěnku už jsem fotila mockrát, ale nedávno jsem ji trochu vyčistila a David na svém blogu pořádá soutěž o nejlepší nástěnku, tak jsem ji ještě jednou vycvakla a poslala soutěžit =) Budu ráda, když mě podpoříte, ale samozřejmě bude lepší, když zahlasujete pro toho, kdo se vám líbí =) Jinak se dneska nic nedělo, ale pro jistotu jsem netrénovala a omluvila jsem se i ze zítřejšího cvičení... Na trénink jsme šla kvůli odvozu a koukala jsem se na Mušketýry ^_^

R4 - den dvoustý sedmdesátý sedmý 23. 3. 2014

25. března 2014 v 22:33 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Zdravotní stav se nelepší. Rýma je hrozná věc. Ještě horší ale je, když jako nemocnej musíte do práce. V takovejch chvílích bych ráda pracovala doma. A nemyslím tím dostat z práce nějaký úkoly, který můžu dělat z postele, ale opravdovou práci na doma. Třeba švadlena... =) Zase jsem našla pěknej kostým, kterej bych si ráda ušila =) On je to teda cosplay na Rebelku, ale myslím, že je dost dobrej =)

R4 - den dvoustý sedmdesátý šestý 22. 3. 2014

24. března 2014 v 22:20 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Sobota je nejlepší den v týdnu. Teda pokud není pracovní =D To je pak celej tejden na prd... Tentokrát jsem byla doma a když pominu zhoršující se rýmu (prakticky jsem nespala), tak venku bylo krásně! ^_^ Chodila jsem po zahradě, čerpala solarpower, fotila jsem ptáky... Sovu jsem tentokrát nechala na pokoji =D Ale přemýšlím, jestli by se dala nějak přikrmovat... =)

R4 - den dvoustý sedmdesátý pátý 21. 3. 2014

23. března 2014 v 21:38 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Tak jsem dneska zůstala doma. Díky bohu. Měla jsem tak velké plány... Ale prostě ne. Nevím, proč nedokážu psát... Tak jsem aspoň otravovala sovu =D Samozřejmě ne dostlova. Jen jsem ji fotila, ale ona hází čím dál zlejší oko... Mám takovej pocit, že si na mě jednou někde počíhá a vylepší si hnízdo mejma vlasama =D
Celej den bylo strašně krásně, tak jsem se rekreovala na sluníčku a fotila jsem kytičky a ptáčky a psy. A vůbec klidně už by takhle pěkně mohlo zůstat.

R4 - den dvoustý sedmdesátý čtvrtý 20. 3. 2014 Sova

23. března 2014 v 14:15 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Dneska je to přesně rok od otevření nové ústřední budovy Knihovny města Hradce Králové ve Wonkově ulici v budově bývalé továrny Vertex. Dlouhá a blbá věta. Nicméně je to hustý.

Fotobatohy

22. března 2014 v 17:51 | sussanah |  Fotografování
Po zkušenosti z Benátek jsou mi jasné dvě věci. Za prvé už nikdy nikam nepojedu bez kompletního náhradního oblečení. A za druhé nutně potřebuju nová zavazadla. A tím myslím jak na foťák, tak normální batoh. No a tak jsem si řekla, že by možná nebylo vůbec od věci pořídit si rovnou fotobatoh.

R4 - den dvoustý sedmdesátý třetí 19. 3. 2014

21. března 2014 v 13:07 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Středa. Na středě je nejlepší mít službu ráno. Lidi ještě moc nechoděj a celkově se nic moc neděje. Zato odpoledne... To už nevím, jestli je horší mít službu a obsluhovat tuny lidí, nebo mít výtvarnou dílnu a tři hodiny se nezastavit. Prostě nejlepší je mít ráno a basta! =) Dneska jsem měla odpolední službu. Naštěstí se tentokrát moc lidí na dílnu nedostavilo, tak jsem mohla, bohužel, brouzdat blogem. A našla jsem i reakci na Děti revoluce. Nejdřív jsem byla naštvaná, ale nakonec mi došlo, že to vlastně není úplně špatné. Uvidíme.

R4 - den dvoustý sedmdesátý druhý 18. 3. 2014

20. března 2014 v 23:39 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Ráno jsem dojela do práce před půl sedmou O.o Bylo to, no vlastně je to pokaždý, hrozný... Ale zvládla jsem to a dokocne jsem zvládla i tu odpolední dílnu na knižní vazbu. Měla jsem z ní hrůzu, ale paní učitelka mi pak napsala maila, že jsem úúúúúúúžasná ^_^ Takže jsem tuze spokojená =D
Akorát cvičení mi moc nešlo. Nějak jsem to pořád kazila, nebyla jsem schopná uržet rovnováhu a vůbec to bylo těžký... Ale nakonec jsme to zvládli =) Ještěže tam choděj tak fajn ženský =)

Revoluce - Končíme?

20. března 2014 v 13:31 | sussanah |  Postřehy
Kolik dní uplynulo od vypuknutí revoluce? Čtyři? Pět? Za těch pár dní vznikla spousta revolučních článků, FB skupina nasbírala 80 členů a Standa se odvázal a napsal svůj vlastní revoluční článek.
Jsem opravdu zvědavá, jak se celá situace vyvrbí.

R4 - den dvoustý sedmdesátý prvý 17. 3. 2014

17. března 2014 v 22:04 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Stačí zveřejnit jeden článek "proti proudu" a návštěvnost je na světě =D Ale to samozřejmě nebyl hlavní důvod mého článku. Sice už nejsem ve stavu, kdy bych měla čas a energii na nějaké velké akce, ale cítila jsem nutnost hnutí podpořit. Asi to byl můj jediný krok, ale už vzhledem k New Weirdu si prostě nemůžu dovolit moc se bouřit... Je to srabácké, ale kdybych o blog přišla, byla bych dost zničená. Ano, rozleželo se mi to, co jsem napsala minule. Na druhou stranu pořád věřím, že je potřeba nějaké věci změnit. Možná snad i trochu zlepšit. Děti revoluce budu podporovat dál, ale zůstanu tak nějak v pozadí a zkusím být nezapalovací =D

R4 - den dvoustý sedmdesátý 16. 3. 2014

16. března 2014 v 21:57 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Dnešek jsem skoro celý vyprokrastinovala. Šikovná holka =D No dobře, tak jsem dělala nějaké věci do práce, uspořádala jsem si čajový pytlíky, trochu jsem si vyprázdnila stůl, napsala jeden buřičskej článek (to mi chybělo =D ) a pak jsem počítala soutěžící v XFaktoru, protože jsem se rozhodal vyhrát těch deset táců, který nabízej. Tak doufám, že utrpení u toho pořadu nebylo nadarmo... =D
Dodatek: Tak co myslíte? No samozřejmě, že nic =D

Revoluce v AK

16. března 2014 v 18:52 | sussanah |  Postřehy
Děti revoluce! Počkat... Mám já vůbec ještě věk na nějakou revoltu, ještě ke všemu blogovou? Nezbláznila jsem se? O.o Možná. Ale stav, v jakém teď AK je, je prostě špatný a je potřeba s tím něco udělat. Nebo to aspoň zkusit. Musím se přiznat, že mám strach. Z toho, že přijdu o titulku, protože já byla jednou z těch, kteří vyletěli při Standově převzetí moci. Byl to jeho slavný výrok "Když se kácí les, lítají třísky."

R4 - den dvoustý šedesátý devátý 15. 3. 2014 Tetování

16. března 2014 v 13:47 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Rozhodla jsem se, že je konečně čas pochlubit se tím, co mám na těle =) A ano, jde o tetování. Jak už jsem psala, mám čtyři. I když... Vlastně jen tři, to jedno je dvojitý =D Víte, co na tom bylo nejhorší? Když mi na zádech přejížděla už po iliontý na stejnym místě, protože cituji "máš tam hroší kůži" a barva se tam nechtěla chytat O.o Naštěstí jsem to přežila a barva se chytla. Ale bylo to vo fous =D
A k těm všem tetováním mám ještě dvě dírky v levém uchu a propíchnutej pupík =D

R4 - den dvoustý šedesátý osmý 14. 3. 2014 Psí portréty

15. března 2014 v 22:54 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Konečně pátek =) Ten náš velkej pes je takovej blbec, až to ani není možný... Ale fotogenickej je, to se musí nechat. Domů jsme jeli už o půl dvanáctý! Sotva jsem se stihla po besedě zregenerovat =D Na oběd jsme se stavili v mekáči, díky bohu, že chodím cvičit =D Odpoledne pak přijel nějakej typan kouknout na trámy na střeše a prý to s nima vypadá celkem dobře. Tak doufám, že to s tou rekonstrukcí půjde hladce dál =)

R4 - den dvoustý šedesátý sedmý 13. 3. 2014

15. března 2014 v 21:05 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Na zahradě máme nový kytičky =) Tentokrát ale nemám ani zdání, co by to mohlo být... Roste nám to u studny, přesně tam, kde kvetou i krokusy a to žlutý, co je nejspíš blatouch. Teda, už jsou odkvetlý, tohle je tam teď samo... Ale do botaniky se pouštět nebudu, stačí, že zkouším ornitologii =D A stejně jde hlavně o fotku a ne o jméno foceného =) Pokud by to nebyla nějaká "kelebrita" ;)

R4 - den dvoustý šedesátý sestý 12. 3. 2014

15. března 2014 v 19:13 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Cestou do práce, jela jsem dopoledne autobusem, jsem se skoro třičtvrtě hodiny smažila na sluníčku ^_^ Bylo to naprosto boží, doufám, že už bude jenom hezky!
Rozhodla jsem se, že budu cvičitelka Port de Bras a k tomu fotograf/autor cestopisů a hodlám to zmáknout, aspoň částěčně, ještě letos 8)
A kytičku jsem vyfotila v Hradci na terminálu. Skoro bych řekla, že je to žlutej krokus, ale jistá si nejsem...

R4 - den dvoustý šedesátý pátý 11. 3. 2014

15. března 2014 v 15:59 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
JE TAM!!! ^_^ Fakt je tam na tom našem stromě bez špičky sova s ušima!!! ^_^ Ty fotky jsou téměř shodný, ale nemohla jsem se rozhodnout, jestli je lepší na výšku, nebo na šířku. Možná na šířku, i když z té vysoké bych si dovedla představit třeba pohlednici =)
Jo a mimochodem, dneska jsem nepředcvičovala, ale příště možná zase budu, tak jsem si nahrála další sestavu =) Ale moc mi cvičit nešlo, někde jsem zapomněla rovnováhu...

R4 - den dvoustý šedesátý čtvrtý 10. 3. 2014

15. března 2014 v 14:05 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Pondělí. Fuj. ALE! Na zahradě nám bydlí sova! S největší pravděpodobností je to Kalous ušatý, ale potvrzený to nemám. A na tom ani nezáleží, protože ať už je to jakákoliv sova, tak je to prostě boží =)

R4 - den dvoustý šedesátý třetí 9. 3. 2014

11. března 2014 v 10:34 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Kvalitně jsem se válela ^_^ A pak jsem si při sundavání prádla z věšáku vyfotila měsíc. Jenom z ruky! Je to boží... Myslim, že stejně budu potřebovat ještě nějakej delší objektiv =)
Vůbec se mi nechce zítra do práce. Prostě si myslim, že kdo má pracovní sobotu, měl by automaticky mít volný pondělí... Achjo, tady prostě nic nefunguje logicky. Nehledě na to, že mít otevřeno v sobotu je prostě blbost >.<

R4 - den dvoustý šedesátý druhý 8. 3. 2014

10. března 2014 v 17:28 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Zrovna dobře jsem se nevyspala... A to jsem musela ještě do práce! No nic moc teda... Naštěstí herní odpoledne se zrušilo, tak jsem mohla ve dvanáct vypadnout. No. Ještě jsem dodělávala pár věcí, tak jsem odešla až těsně před jednou, ale i tak super. Domů jsme se dostali kolem půl třetí a cestou jsme měli čas vyfotit srnky =) Jen tak u silnice... Ale nebyly zdaleka tak blízko, jako včera pod Kuňkou. Ty musely bejt maximálně deset metrů od silnice! O.o Normální ZOO =) Vlatně je docela smutný, že člověk tak jako v pohodě přijímá pohled na antilopy a tygry a kdovícoještě a když vidí srny volně na poli, má z toho druhý Vánoce...

R4 - den dvoustý šedesátý prvý 7. 3. 2014

10. března 2014 v 14:40 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Nadešel den tajného překvapení a oslavy teplákových superhrdinů. Až do poslední minuty jsem z toho byla lehce zoufalá... Ráno v práci jsem si vytiskla Chat noir, zalaminovala a proděravěla jsem jí rohy, abych si ji mohla přivázat na pupík jako takovej ten superhrdinskej emblém. Já vím, že ho Kočičí žena nemá, ale to ani ty trenky přes elasťáky... =D Snad nemá ani ocásek, protože ten jsem nezvládla.
Tajný překvapení byl výlet do Pardubic. A teprve tam jsme se dozvěděli, že jdeme na nejlepší čokoládu k Zelený bráně. Nejdřív jsem si nebyla úplně jistá, jestli jsem ráda, protože já a čokoláda sice v pohodě, ale čokoláda a moje zuby už nic moc... Nakonec se ale ukázalo, že v kombinaci s karamelovou oplatkou, šlehačkou a kupou rozinek to bylo v pohodě a naprosto ňamkózní ^_^
Oslava pak byla taky celkem vtipná =D Měli jsme tam Poissoned Eve, Aquamena, Želvího nindžáka (myslim, že Donatela, ale jistá si nejsem, prostě ten s oranžovou páskou), T-mena (kdo přijde na to, kdo to je? =D ), Ptačí paní, Kapitána Ameriku a ještě já s mužem, ale to až na fotce ;)

R4 - den dvoustý šedesátý 6. 3. 2014

9. března 2014 v 21:56 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Teda jako ale fakt... To byla vodní věta jak řemen =D Vodní... Úvodní! =D Večer jsem ještě rychle musela zabalit dárek pro Míšu, protože teprve dneska jsem sehnala poslední část. Bohužel mi došel papír... Dala jsem to dokupy, ale úplně estetický to nebylo... A taky jsem dostala ještě poslední součást kostýmu! Ouška ^_^ Ale neukážu je, až se zbytkem kostýmu =) Dneska si dáme valentýnské ráno. Doufám, že jsem ho sem ještě nedala... A když jo, tak taky neva =)

R4 - den dvoustý padesátý devátý 5. 3. 2014

9. března 2014 v 15:05 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Mám ráda, když jsem v knihovně první. Sama. Nikdy si nerozsvítím. Jsem tam ráda po tmě... A vždycky mě naprdí, když někdo přijde a rozsvítí >.<
Vůbec nejradši bych dělala v nějaké malé knihovnčce, kam nechodí moc lidí. Kde bych byla jenom já a knihy ^_^

R4 - den dvoustý padesátý osmý 4. 3. 2014

8. března 2014 v 21:40 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Byl fakt dobrej nápad vzít si včera volno. Teplem se mi kolena trochu spravila, takže dneska už celkem obstojně chodím. A musim říct, že po čtyřech dnech volna se mi do práce šlo celkem snadno. Myslím, že by všem prospělo mít delší víkendy. O moc delší víkendy =D Nakonec to šlo celkem dobře, pěkně to uteklo a odpoledne jsem šla cvičit. Bylo to celkem vtipný. Vešla jsem dovnitř a slečna za pultíkem povídá: "Jsou prázdniny, dneska se necvičí!" Docela mě to překvapilo, když jsem měla předcvičovat já =D Nakonec se nás sešlo pět, což bylo super, protože každá jsme měly dost místa a nemusely jsme se vůbec omezovat =) Snažila jsem se kolena moc nezatěžovat a odešla jsem po svých. Dokonce jsme měli dneska odvoz, takže super =)

Benátský fotovíkend 28. 2. - 2. 3.

6. března 2014 v 13:20 | sussanah |  Fotografování
Zatím jste toho z mého výletu do Benátek moc neviděli. Vložila jsem jen tři fotky. A tímto článkem to chci trochu napravit. Nebudu vkládat všechno, co jsem vyfotila (konkrétně 301 fotek), protože ne všechny byly k publikování, ne všechny se povedly (smazala jsem jich skoro dvě stě!) a ne všechny chci dávat na blog. Mám totiž takovou představu, že z vybraných fotek masek uspořádám výstavu. A i když to určitě není stejné jako s vydáním textu, který už byl někde publikovaný, chci si je prostě ještě chvíli nechat pro sebe =)

R4 - den dvoustý padesátý sedmý 3. 3. 2014

4. března 2014 v 21:58 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Musela jsem si vzít volno. Kolena mám v hroznym stavu a navíc bych řekla, že mám i oteklé kotníky... V průběhu dne se to lepšilo, ale stejně si musím dávat pozor na prudší pohyby. Nakonec se mi podařilo ještě trochu nabít starej telefon a zase jsem si prohodila simku, protože s tou půjčenou nokií od taťky se nějak nedokážu ztotožnit... :-/
Musim se ještě pořádně vykurýrovat, abych mohla zejtra předcvičovat. To je jediný, na čem teď tak nějak záleží. Teda kromě toho, aby miláškovi (zrcadlovka) nic nebylo a abych zítra ráno vstala do práce =D Takovej ten obvyklej zbytek ani nebudu psát ;)
A ano, vím, že to dneska nějak nedává smysl, ale jsem unavená =D

R4 - den dvoustý padesátý šestý 2. 3. 2014 návrat z Benátek

4. března 2014 v 7:47 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Celou noc mi byla pekelná zima... A byla jsem propadlá hluboké beznaději. Ani jsem nevečeřela. Sotva jsem se dneska nasnídala. Ale musím přiznat, že mi i ten jeden toust, který jsem do sebe natlačila, dost pomohl. S taťkou jsem si domluvila, že mě vyzvedne v Chlumci, takže nebudu muset čekat. Tohle vědomí mi dost zvedlo náladu =)

R4 - den dvoustý padesátý pátý 1. 3. 2014 Benátky

3. března 2014 v 22:52 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Autobus nás vyhodil před sedmou na západním okraji Benátek. Doslova jsme doběhli na San Marco a začli jsme obletovat masky ^_^ V deset jsme se sešli u koně a vyjeli na ostrovy na jídlo. Bohužel ještě před Muranem začlo pršet.