Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Únor 2014

R4 - den dvoustý padesátý druhý 26. 2. 2014

28. února 2014 v 20:00 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Uf. Kolegyně, která se mnou měla mít odpolední službu nedorazila, protože se jí udělalo blbě. V malírně jsme už od rána měli nasáčkovaný deváťáky z úprkovky s barvama na zeď a vůbec to bylo všechno nějaký hustý. Jako vypadalo to pěkně... Jenže pak se ukázalo, že to nenakreslili tak, jak jsme si předtavovali... Hlavně šlo o to, zakrýt kopance a fleky na zdi a to se nestalo. Takže jsme se shodli na tom, že to zítra ráno ještě nějak zkusíme. Navíc v kelímcích zůstalo dost barev, tak jsme je zapytlíkovali a zítra je dopotřebujeme. Kdyby to bylo na čistý zdi, je to superový už takhle =)

R4 - den dvoustý padesátý prvý 25. 2. 2014

28. února 2014 v 11:18 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Šlo to dost dobře! ^_^ Dokonce bych byla schopná cvičit i dýl, než jen hodinu =)
A konečně mám i tu blbou clonu! Ale ne z krámu. Objednala jsem si ji z Megapixelu a dodali mi ji do druhýho dne! Měli totiž objednávku na dobírku bez poplatku, takže jsem se nemusela zdržovat s převodem =) Dovezli mi ji do práce a sedí úplně perfektně na oba objektivy =)

R4 - den dvoustý padesátý 24. 2. 2014

27. února 2014 v 23:54 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Pondělky jsou pitomý, ale konečně mám krytku na sáňky blesku a to dokonce s vodováhou! =D Na tréninku to taky celkem šlo. Ale nepřestává mě udivovat, jak velkej rozdíl je v šermování s lidma na různejch úrovních umu... Je to dost podobnný jako při tancování.
Večer jsem ještě namixovala novou hudbu na zítřejší cičení. Zopakovala jsem si sestavu (natáhla jsem si u toho levej zadek!) a myslim, že to půjde =)

R4 - den dvoustý čtyřicátý devátý 23. 2. 2014

26. února 2014 v 22:25 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Celej den jsem se trápila s pet flaškama, nůžkama a tavnou pistolí... Řekla jsem si totiž, že se radši nebudu spoléhat na krám a zkusim si vyrobit "něcojakoclonu", abych tu pláštěnku měla za co chytit. Stálo mě to nervy =D Ale nakonec jsem vyrobila celkem ucházející a pěkně držící věc =) Nafotila jsem to, tak myslím, že bych pak mohla udělat takovej návod, ale ještě uvidím, až to vyzkouším =)

Foto víkend 22. - 23. 2. 2014

25. února 2014 v 9:19 | sussanah |  Fotografování
Aha! Ještě nemám pořádnou rubriku na fotky. Tak to se musí hned napravit. A zatím se můžete kouknout na fotky. Jsou všechny focené na zahradě. Těším se na příští víkend, až pojedu fotit do Benátek =) Zatím jsem přišla na to, jak do fotky dostat jméno. Myslím do jejích vlastností. Teď ještě musím vymyslet nějakej pěknej vodoznak.

R4 - den dvoustý čtyřicátý osmý 22. 2. 2014

23. února 2014 v 20:45 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Konečně sobota. Hodně jsem fotila, trochu jsem přemýšlela o pátku a hlavně jsem nezvykle brzo vstávala. Na sobotu. A na to, že jsem včera celkem těžko usínala. Furt jsem nad něčim uvažovala a prostě jsem nemohla zabrat. Ale na druhou stranu musim říct, že jsem celkem odpočatá... =)
A k fotkám. Mám jen fotku z malýho, velkym jsem fotila víc, ale řekla jsem si, že je na čase začít zveřejňovat i jiné články, než projektové, takže proč nezačít teď =)

R4 - den dvoustý čtyřicátý sedmý 21. 2. 2014

23. února 2014 v 12:21 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Sice jsem myslela, že pojedu na celej den, ale nakonec jsem si t ovyjednala a jela až na odpoledne. Naštěstí. To vyspání mi sice nestačilo, ale pomohlo dost. Cestou z terminálu jsem se stavila v Lídlu, ale zázvor tam neměli... A v parčíku jsem vyfotila kafku! Akorát se mi furt matlala... Jsem ráda, že vyšla aspoň jedna fotka, i když je škoda, že má zrovna za hlavou lavičku. Ale to se dá přežít. Blbý bylo, že mi ve foťácích nebyli schopní říct, jestli mi tu clonu stihnou dodat včas. Já fakt nechápu, jak ji můžou nemít na skladu >.< Ale no dobře, našla jsem si ji i na netu, s výdejním místem v HK, takže přinejhoršim to ještě stihnu i jinak.

R4 - den dvoustý čtyřicátý šestý 20. 2. 2014

22. února 2014 v 22:54 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Tak článek opravdu vyšel =) A dokonce ani nepopletli moje jméno! Nejzajímavější na tom je to, že se mnou vůbec nemluvil, s kolegyněma taky ne, mluvil jenom s naší dobrovolnicí, jak jsem psala včera, a ona věděla, jak se jmenuju! Já sice taky vím, jak se jmenuje, ale musím se nad tím opravdu hodně zamyslet =D
Jinak jsme v práci měli masopust. Škoda, že jsem byla tak děsně unavená... =( Přišlo skoro dvě stě dětí a k tomu nějaký dospěláci. Vlastně to bylo docela šílený =D

R4 - den dvoustý čtyřicátý pátý 19. 2. 2014

22. února 2014 v 10:06 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Na Hradec dopadl písek za Sahary! A přestože to bylo v čas, kdy jsem se pohybovala venku, tak jsem nic neviděla =( No a pak jsem měla dílnu na sněžítka... Bylo to hrozný. Tři hoiy jsem stála v předklonu, abych do sklenic sypala třpytky a lila vodu s glycerinem a pak připevňovala víčka... O.o Dokonce se tam byl podívat reportér a přes zástup dětí se ke mě ani nedostal =D Jen jsme na sebe hulákali přes malírnu plnou lidí a pak si s ním povídala Petra, co nám chodí pomáhat. Článek prý vyjde zítra, tak uvidíme, co tam bude.

R4 - den dvoustý čtyřicátý čtvrtý 18. 2. 2014

21. února 2014 v 17:41 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Myslím, že se oficiálně můžu považovat za cvičitelku! =) Protože dneska jsem dostala na starost příští dvě hodiny a to dokonce s novou sestavou! Pro jistotu jsem si ji nahrála, abych nezapomněla, ale slíbila jsem, že ji neukážu. Mám ji teda na svym TyTubním kanále, ale prohlídnout si to může jen ten, komu sama pošlu odkaz. Aspoň doufám =D
A taky jsem se přiznala, že mám tetování na zádech =D Takže se můžu přiznat i sem =) Fotku hodím, jen co si vzpomenu a vyfotím se =) Dneska jsem vyfotila tetování talíře, který na něm vyrobila Roxy, když ho luxovala =D

R4 - den dvoustý čtyřicátý třetí 17. 2. 2014

19. února 2014 v 23:04 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Letos asi poslední dárek k narozninám - tričko s kočičí kostřičkou, tkrá svítí ve tmě!!! =D Je boží, ale ještě ho nemám nafocený... Zato jsem nafotila něco moc pěknýho pro arachnofobiky =D

Fotopláštěnka - návod DIY

18. února 2014 v 22:07 | sussanah |  návody
Počasí v Benátkách se sice neusátle vylepšuje, ale lepší je být připraven. Tak jsem se rozhodla pořídit si na zrcadlo pláštěnku. No. Ukázal se, že to nebude tak snadné, jak jsem si myslela... Buď jsou drahý, hnusný, nebo oboje =D Naštěstí jsem našla i pěknej návod na ušití a dokonce od chlapa! =)

R4 - den dvoustý čtyřicátý druhý 16. 2. 2014

17. února 2014 v 17:07 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Nemám ráda nedělní večery. Jsou příšerně depresivní. Ani ne tak tím, že jsou, ale tím, co po nich následuje... Ale Roxoušek celej den vypadal velice čile =) A dokonce se u toho nechala i chvilku natočit! Nevídané... Jinak má snad šestej smysl na to, když pomyslim, že ji natočim/vyfotim. Protože jakmile mě to napadne, tak se buď pohne, nebo naopak přestane hýbat a to i v případě, že to předtím dělala v kuse třeba pět minut... Prostě záhada =D

R4 - den dvoustý čtyřicátý prvý 15. 2. 2014

17. února 2014 v 13:45 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Hotovo =) Mám všechny tři fotopláštěnky (dvě jsou na objednávku =D) a ještě jsem si k tomu opravila kalhoty. Ale už je to teda fakt víc záplat, než kalhot... :-/ Kdybych je neměla tak ráda, už dávno bych je vyhodila. Byla to celkem fuška, ale od chvíle, co jsem se naučila couvat loktem, už to celkem jde. Na obrázku je náčrtek rozměrů mýho miláčka =) O pláštěnce napíšu extra článek.

R4 - den dvoustý čtyřicátý 14. 2. 2014

17. února 2014 v 10:34 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Valentýn je na prd. Když jsem byla na škole, nenáviděla jsem tenhle debilní den, kdy se očekává, že každá holka dostane aspoň jedno pitomý přáníčko a ta, která ho nedostane, je minimálně prašivá. Jednou jsem našla ve schránce přáníčko bez podpisu. Bylo to boží =D Nikdy jsem nepřišla na to, kdo ho tam dal, i už tenkrát jsem tušilla, kdo to byl =)
Ale opravdovou jsem dostala snad jen jednu. Pak jsem to začala aktivně ignorovat.

R4 - den dvoustý třicátý devátý 13. 2. 2014

16. února 2014 v 21:24 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Narozeniny jsem sice měla včera, ale v práci jsme slavili až dneska =) A Jak jsem se večer na tréninku dozvěděla, slavit se bude ještě v pondělí =D Zase jsme probírali letošní sezónu. Když to vyjde, tak letos pojedu do Itálie doonce třikrát! =D Jasně, když se to sečte, tak to dá sotva na týden, ale i tak je to hustý. Nejvíc se ale stejně těším do Bretaně... =)

R4 - den dvoustý třicátý osmý 12. 2. 2014

15. února 2014 v 19:08 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Dneska mám narozeniny =) Ani nebudu říkat kolikáté =D Dostala jsem spoustu srandovních věciček. Sprcháč se třpytkama, chlast na dobrý spaní, návlekyn a nohy, námořnický tanga, knihu John na konci umře! a další =) Ale nejvtipnější je komprimovanej ručník! =D Bez vody nešel rozdělat, jak byl slisovanej. Ale pak už to šlo snadno =)

R4 - den dvoustý třicátý sedmý 11. 2. 2014

12. února 2014 v 22:53 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Dneska už jsem nepředcvičovala... Což mě na jednu stranu mrzí, ale na druhou stranu jsem byla ráda, protože jsem byla celkem unavená (od včerejška do sebu cpu paralen grip) a docela jsem to kazila. Navíc tu sestavu jedeme už dlouho a potřebovali bychom novou. No a to já ještě sama nezvládnu. Ale když se na to kouknu zpětně, tak bych řekla, že mi to předcvičování jde a chtěla bych se tomu věnovat víc =) Omluvte moje vyjadřování, to ten paralen. Je to bída... =D

R4 - den dvoustý třicátý šestý 10. 2. 2014

12. února 2014 v 21:06 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Po práci jsme šli s kolegyní fotit labutě =) Dorazili jsme zrovna ve vhodnou chvíli, protože tam bylo pár maminek s dětma a krmili! Viděla jsem taky naprosto boží kachnu, kterou jsem předtím nikdy neviděla a přišla mi naprosto boží. Ale vůbec nejbožejší je ta první fotka, ta se mi fakt povedla =) A labuť jsem nakonec nevybrala žádnou =D Celkem jsem vycvakla asi 260 fotek a po vymazání z nich zůstalo asi tak čtyřicet. Labutě tam taky nějaký jsou, ale prostě jsem vybrala kačeny =)

R4 - den dvoustý třicátý pátý 9. 2. 2014

10. února 2014 v 11:15 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Ráno jsem hned po vyhrabání se z postele fotila =) A protože jsem zjistila, že mi strom stíní nejlepší místečko na plotě (sloupek), vydala jsem se na zahradu, abych to napravila. Jak doma nenosím brýle, tak jsem myslela, že je to jen uschlý listí. Ale zjistila jsem, že je to kůra... Naštěstí byla tak uschlá, že odpadla sotva jsem se na ní podívala =D Ale měla jsem ještě ucvaknout ty větvičky, jak jsou vidět na první fotce. A taky jsem se rozhodla, že až se oteplí, tak si vybudu krmítko =) Ale o tom jsem možná psala už včera =D

R4 - den dvoustý třicátý čtvrtý 8. 2. 2014

9. února 2014 v 22:35 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Pěkně jsem se vyspala =) A celej den jsem pěkně proflákala. Teda kromě pauz na focení =D A vymyslela jsem si krmítko. Až se oteplí, začnu na něm dělat. Chci si z kuhyně udělat šmírárnu 8) A pak až bude hotovej vršek, tak ji budu mít na terase! To budu mít výhled i na smrky a tam mají sem tam hnízdo i dravčáci =) Do tý doby si vystačím se sýkorkama =) I když tentokrát to nejsou moc povedený fotky. Možná kompozičně, ale ptáci nejsou moc vidět =D

R4 - den dvoustý třicátý třetí 7. 2. 2014

9. února 2014 v 19:57 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Konečně pátek! Volali mi z foťáků, že pro mě mají tu novou clonu. Tak jsem tam došla a ona to byla furt ta samá stará =D Naštěstí jsem to měla cestou, takže žádný nervy. Jen doufám, že mi ji nakonec seženou, protože jinak nevím, na čem mi ta fotopláštěnka bude sedět... Dneska jsem taky naměřila všechny foťáky, vypočítala jsem potřebnou dávku softshellu a taky jsem ho hned zaplatila. Stavila jsem se v galanterce pro šnůrku a stahovací olivky a teď už jen počkat, až mi přijde látka a bude to. I když ještě uvažuju o tom, že si udělám pro jistotu nějakej zkušební střih... A fotila jsem oheň, protože byl zelenej! =D Trošku je to vidět v pravym hornim rohu, ale nestihla jsem to nejlepší...

R4 - den dvoustý třicátý druhý 6. 2. 2014

9. února 2014 v 16:19 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Čtvrtek. A bylo naprosto neskutečně moc lidí! O.o Ale nakonec jsme to přežili. I když se to chvílema zdálo nemožný...
Fotky jsou teda už včerejší, ale dneska nebyl čas na focení a vyfotili jsme je až po stažení první várky fotek, tak jsem se rozhodla nechat je na dnešek. První fotil muž, druhou já =)

R4 - den dvoustý třicátý prvý 5. 2. 2014

7. února 2014 v 22:30 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Včera jsem si ve foťácích objednala sluneční clonu, protože jsem se rozhodla, že si ušiju fotopláštěnku, tak aby se měla na co chytnout. Budu o tom ještě psát, takže tahle informace zatím stačí. Vtipný je totiž to, co se dělo potom =D Ta clona na ten můj objektiv nesedí =D Takže se tam musim zítra stavit a něco s tim udělat... Ale než taťka přišel na to, že má o jednu zákvačku víc, než objektiv, přišla jsem si jako debil! =D

R4 - den dvoustý třicátý 4. 2. 2014

7. února 2014 v 10:24 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
V Atriu je moc pěkná výstava fotek. Taková celkem minimalistická, ale vypadá to skvěle. Autorem fotek je Jiří Stránský, ale asi to bude jen stejné jméno a s naším kapitánem Jirkou Stránským nejspíš nemá nic společného. Ale věkem by seděl... No nevím, třeba to někdy zjistím =)
Dneska jsem měla už druhé předcvičování a myslím, že mi to šlo pěkně =) Akorát to cédo nebylo nakonec tak super, jak jsem si myslela... Musím ho ještě upravit...

R4 - den dvoustý dvacátý devátý 3. 2. 2014

6. února 2014 v 17:54 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Vyzkoušela jsem včera vypálené cédéčko a mám radost z toho, že funguje na pracovnim magneťáku. Teď ještě, aby běželo i zítra na cvičení. Šerm mi dneska tak ukrutně nešel... Že jsem radši nejela domů v ty tři, když jsem měla možnost... Takhle jsem se mučila až do půl devátý a prakticky úplně zbytečně. Chybí mi M... Kdybych mohla dělat souboj s ním, určitě by mi to šlo daleko líp. A i když to zní jako trapnej alibismus, tak tomu věřím. Hlavně proto, že nemám šanci si to vyvrátit.

Pohádka O dvanácti měsíčkách

5. února 2014 v 8:24 | sussanah |  povídky
Minulý týden jsem si chystala besedu pro mateřskou školku a chtěla jsem jim přečíst pohádku O dvanácti měsíčkách. Tak jsem ji začla hledat. V knihovně byla zkrácená verze vypůjčená, tak jsem zabrousila na internet. A nestačila jsem se divit, jaké hrůzy tam vydávají za pohádky pro mateřinku! O.o Takže mi nezbylo nic lepšího, než pohádku sepsat podle toho, jak si ji pamatuju z dětství. Myslím, že to dopadlo dobře =) Akorát se jménem sestry jsem měla trochu potíž... Holena se mi nelíbila a ani jsem si nebyla jistá, jestli je to správně, protože jak jsem řekla, knihu jsem po ruce neměla. Tak jsme s kolegyněma daly do kupy Naděždu. Jenže! Když jsem to na besedě vyprávěla (to se totiž ukázalo pro děti jako daleko zajímavější, než jen čtení), tak přišel jeden chlapeček a povídá "Ale to byla Holena!"... Útrum. Musela jsem zaimprovizovat, říct, že měla nejspíš dvě jména a celou pohádku jí pak jmenovat jako Naděždu Holenu =D Ale ve výsledku to bylo v pohodě =)

R4 - den dvoustý dvacátý osmý 2. 2. 2014

2. února 2014 v 23:08 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
To teda byl den... Věděli jste, že když zmáčknete Shift a Delete, tak se vám to vymaže bez mezizastávky v Koši? Já ne... A musim to zjistit se zaseknutym počítačem a veškerou hudbou, kterou jsem v něm měla =D Ale nakonec se mi to cédo vypálit podařilo! Zítra musím zkusit, jestli ho přehraje přehrávač a jestli jo, mám vyhráno =)

R4 - den dvoustý dvacátý sedmý 1. 2. 2014

2. února 2014 v 15:53 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Včera jsem byla úplně mrtvá, tak jsem šla spát už po osmý. A vstala jsem před devátou ^_^ Lahoda =) Ale neflákala jsem se. Do sedmýho musim napsat recenzi, což znamená že musim nejdřív přečíst to, co mám zrecenzovat, že? Takže čtu. Plus jsem si vzala z práce na rozstříhání hru na pondělní besedu. K tomu se snažim připravit hudbu na úterní cvičení. Prostě toho mám celkem dost a k tomu jsem ještě byla na zahradě fotit =)

R4 - den dvoustý dvacátý šestý 31. 1. 2014

2. února 2014 v 12:40 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
V práci jsem makala jak šroub. Měla jsem hrozně málo času na spoustu věcí. Nejdřív mě málem kleplo, když jsem kontrolovala, jak naše praktikantka opravovala knihy...

R4 - den dvoustý dvacátý pátý 30. 1. 2014

1. února 2014 v 23:27 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Do práce jsem jela na ráno, takže po obedě jsem mazala domů. Jasně, je čtvrtek a měla bych jít na trénink, ale vzhledem k tomu, že zítra budu vstávat v pět, řekla jsem si, že si zasloužím voraz. A je mi úplně jedno, že to ostatní zvládají. Já to holt nedávám a nehodlám se zničit jen kvůli tomu, že jsou blázni, kteří to dělají. A basta! Doma jsem fotila Roxouška =)