Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

2013 ve slovech a fotkách

28. prosince 2013 v 19:12 | sussanah |  Téma týdne
Na začátku letošního roku jsem byla přesunuta z malé pobočky do nové mamutí budovy naší knihovny. Na jednu stranu bylo fajn být tam od samého začátku. Rozhodovat (nebo se na rozhodování aspoň podílet) o tom, co kde bude. Mít to srovnání prazdné půjčovny s utěšeně naplněnou... =)

Vyměnili jsme jediného mužského kolegu za novou kolegyni. Sžili jsme se.
První rok jsme zvládli. Slavnostně jsme otevřeli, moje fotky jsou používané doteď. Měla jsem si na ně dát vodoznak, než jsem je pustila do světa >.< Fotky mě v teprve zařizované knihovně byly dokonce použité jako ilustrační u jiných knihoven. Tak to s tou mou vyzáží nejspíš nebude tak marné =)
Jasně, že byli i nějaké zádrhely, ale zmákli jsme to.
To byl pracovní život. A co zbytek?
V Port de Bras jsem se fakt krutopřísně zlepšila. Cvičitelka dokonce naznačila, že bych jí mohla zastupovat! ^_^ Čímž jsem se dostala k touze udělat si další kurz u Julia. Doufám, že to nevyprokrastinuju...
Na jaře jsme byli v Itálii (Cinquettera vyměněna za Bolognu) a pak už jenom republikové záležitosti. Z nich byla nejlepší Lednice. Objektivně i subjektivně vzato. No a z Potštejna mám pěkné fotky. Ne mě, ale moje. Francie se nekonala. Loď taky ne. Vlastně co se cestování týče, jsem letos celkem zklamaná.

Nicméně co se týče mě, jsem spokojená. Jeden účastník loňské historické plavby napsal článek pro Živou historii, použil moje fotky a uvedl mě tam se správným jménem. Vyšel mi dopis v Enigmě. Na iFotoVideo běží v reklamním slidu moje fotka lodí z Camaretu a po měsíci vyjednávání už je tam i správný jméno. Dali mě tam jako Andělovou... V naší knihovně jsem udělala výstavu fotek La Grace a taky jsem ji uváděla. Šermovala jsem s mužem na našem happeningu. Uspořádala jsem výstavu v sousední knihovně. Sama jsem tam vystavovala fotky a barokní šaty. I tuhle výstavu jsem o vernisáži uváděla. Napsala jsem dva články do knihovnického časopisu. Dostala jsem za to autorský výtisky =) Soutěž New Weird je v žebříčku PAF a vyšel ji sborník z prvních dvou ročníků. Má takovej úspěch, že příští rok bude taky =) Budu se snažit zapracovat na tom, aby byl i tištěnej, ale to je nejspíš hudba budoucnosti. Splatila jsem foťák, koupila jsem si novej notebook (splacen bude v únoru). Neodolala jsem a pořídila jsem si tablet. Týden jsem se deprimovala kvůli nemožnosti účastnit se fotozájezdu za polární kruh. Cena byla příliš vysoká. Tak jsem se začla koukat po levnějších.
Nechala jsem se tetovat a ještě se musím nechat pořádně ostříhat.
Začla jsem péct, ale pořád zůstávám u jednoho receptu. K dalšímu se propracuju třeba časem.

A teď fotky. Z keců jsem určitě něco zapomněla, ale to by prostě ani jinak nešlo... V podstatě bych mohla říct, že jsem spokojená =)

Zátiší z Potštejna

Itálie, nepokazila jsem to =)

Enigma

Důkaz existence vánočního kamionu =)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ♥ Véronique. ♥ Véronique. | Web | 28. prosince 2013 v 20:28 | Reagovat

Krásné fotky :-)

2 Fotografka Ká Fotografka Ká | Web | 29. prosince 2013 v 14:58 | Reagovat

Ta fotka z Itálie mi vyrazila dech. Fakt krásná! :)

3 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 29. prosince 2013 v 18:05 | Reagovat

[1]: děkuju :-)

[2]: děkuju :-) tu jsem teda nefotila já, ale jsem ta s ohnivým ocasem od pistole 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama