Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

R3 - den třístý čtyřicátý sedmý 1.6. 2013 - Itálie

7. června 2013 v 21:53 | sussanah |  365 - rok třetí
Dorazili jsme kolem poledního a hned jsme se převlíkli do kostýmů. Teda, já jsem vlastně hned vlítla do sprchy. Na spaní už moc místa nezbývalo, ale jelo nás jen osm, tak jsme se dokázali pěkně poskládat =) Pak jsme se vydadli na náměstí, kouknout na italskej turnaj. Asi pro to nemám moc pochopení, ale moc dlouho jse se koukat nevydržela.


Na večeři jsem zjistila, že bych fakt nutně potřebovala buben =D Cestou totiž bubnovali italové a to je prostě něco! Vedle mně si sedli dva bubeníci a pokoušeli se se mnou bavit. Jeden měl vypito hodně vína a uměl trochu anglicky. Druhej víno nepil a anglicky neuměl... =D Byla to docela sranda a trochu jsme fakt pokecali =D
No a pak už došlo na vystoupení. Měla jsem vítr z toho, že to zvořu jako loni, ale naštěstí se to nestalo! Jasně, měla jsem tam pár chybek, ale dokázala jsem se s nima vypořádat a nakonec jsem to zachránila výstřelem, kterej byl prostě boží! Střílela jsem ze dvou edžů (nevim, jak se to píše) a jeden sice nevyšel, ale z druhýho vyšla slušná rána ^_^ Trochu prachu jsem schytala do obličeje, ale naštěstí v pohodě. Jo a video už jste možná viděli a pokud ne, tak můžete tady.
Pařit jsme zase nešli, dali jsme si sprchu (našla jsem si modřinu, jejíž původ je mi neznámý) a šli jsme spát =)

Bobánek ČSV =)


A takhle se na akcích maskuje, že nosíte brýle...

Jeden alpský kýč ^_^

No a teď fotky z toho vystoupení, fotil to jeden italský kamarád =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama