Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Červen 2013

R4 - den sedmý 26.6. 2013

30. června 2013 v 14:50 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Středa je nejdelší a nejprudérnější den. Aspoň že ten kůň se dovede pobavit =D

R4 - den šestý 25.6. 2013

30. června 2013 v 12:02 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Dneska jsem si nechala z Prahy z IKEy přivézt zrcadlo. Jako bych jich snad měla málo =D Ale tohle bylo levné, tak jsem si řekla, že si ho pořídím na cestování. Hlavně kvůli čočkám. Na malování asi nedojde, ale mohla bych se třeba i česat =D
Ještě ho teda musím smontovat, ale to by neměl být problém 8-)

R4 - den pátý 24.6. 2013

26. června 2013 v 17:43 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Dneska jsme měli uklízecí trénink. Bylo to fakt potřeba =D Cestou jsem samozřejmě zmokla, protože počasí se naprosto nechutně zkazilo, ale když jsme poklidili, tak jsme si super pokecali =) Ani nemám moc co říct, protože nemůžu vytahovat to, co jsem si povídali =D A stejně by se nemohl nikdo jiný tolik nasmát, jako jsme se nasmáli my =)

R4 - den čtvrtý 23.6. 2013

26. června 2013 v 13:56 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Fotka, kterou dávám na dnešek, mohla být i ve včerejšku, protože nový den začne až potom, co se člověk vyspí =D Tohle jsem vyfotila asi tak v jednu ráno. Už jsem chtěla jít hrozně spát, ale ještě jsme si dali guláš a malinovku =)
No a po vyspání jsme začli bourat tábor. Stihli jsme to pěkně, dokonce bych i bývala stihla autobus domů, ale když jsme byli na Terminále, tak jsem Romana umluvila, aby si to ještě zkusil prohodit a vyšlo mu to. Tak jsme se ještě vrátili pomoct vyložit do šermírny =) A když jsme přijeli domů, tak na nás čekali jahodový knedlíky!!! ^_^

R4 - den třetí 22.6. 2013

26. června 2013 v 11:20 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Dneska nastal hlavní den slavností. Dopoledne jsme ještě stavěli a zkoušeli bubnování a v jednu to začalo. A ano. Bubnovala jsem v průvodu!!! ^_^ Musím se přiznat, že jsem se sem tam krapítek ujela, ale jinak jsem byla dost dobrá 8-)
Mám levou nohu totálně domlácenou, modřiny mám úplně všude, dokonce jsem si otlačila i klíční kost, ale stálo to za to =)
Odpolko jsme jeli tři vystoupení. Benátky, Fanfána a večer "vybíjenou". Mno. Benátky v pohodě, Fanfán dost dobre, ale ta vybíjená, ta se mi moc nepovedla... =D Můj sparingpartner se sice přiznal, že to byla jeho chyba, což mě krapet uklidnilo, ale moc jistá si tím nejsem. Ale to je nakonec jedno, lidem se to líbilo, nikdo se nezranil a kromě šrámů na zbraních se nic nestalo =) Což mi připomíná, že si musim vyrobit nějakou cedulku "NEBRAT", protože už mě to vážně vytáčí.

R4 - den druhý 21.6. 2013

25. června 2013 v 21:22 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Dneska ráno jsem ještě jela do práce, ale odpoledne už jsme jeli na Potštejn. Včera jsem ušila plachtu na vozejk, ale košili už jsem nestihla, tak snad ji nebudu potřebovat. Bohužel jsme nemohli bydlet v tom hezkym pokoji se sprchou, ale i tak je ta velká místnost s jednim oknem daleko lepší než to, co je na Hrádku =D
Jo a pozor! Mám vlastní paličky! ^_^ Začínám si po částech pořizovat buben =D

R4 - den prvý 20.6. 2013

25. června 2013 v 19:55 | sussanah |  365 - čtvrtý rok
Dneska začínáme další rok. Jak ve focení, tak v manželství =) Dneska jsme měli poslední trénink před Potštejnem. A já jsem si ještě stihla udělat rychlovku s maskovým polotovarem, co jsem si přivezla z Benátek. Nejdřív jsem dlouho (asi tak rok) nevěděla, co s tím, ale dneska jsem prostě popadla lihový fixy - stříbrnou a zlatou, a pustila jsem se do toho =) A myslím, že to dopadlo docela dobře. Teď ještě, jestli to vydrží.

R3 - den třístý šedesátý pátý 19.6. 2013

23. června 2013 v 20:11 | sussanah |  365 - rok třetí
365. den. Dneska končí něco, v co jsem ani neveřila =D A kupodivu se to sešlo i s tím, že dnes končí třetí rok mého manželství. Zítra máme čtvrté výročí a zároveň s tím začnu čtvrtý rok tohohle projektu. Myslím, že si tu zrcadlovku k třicetinám fakt zasloužím =) A nejlíp Canon D 650, možná D 700. A nezapomeňte - "To dé, je jako digitální..." =D
Mám pocit, že dneska by to chtělo nějakou výjimečnou fotku, ale bohužel se mi nepoštěstilo. Mám to teď dost napnutý s časem. Nestíhám skoro nic a jsem ráda, když se zvládnu vyspat. Ale tak nebudu si stěžovat a zkusím vybrat z každého roku nejlepší fotku. Bude to taková pěkná tečka, za tím naším příběhem =) Což ale samozřejmě neznamená konec, zítra budou další fotky =)

R3 - den třístý šedesátý čtvrtý 18.6. 2013

23. června 2013 v 17:40 | sussanah |  365 - rok třetí
Dneska se v knihovně konala velká slavnost k příležitosti ukončení celoroční soutěže a vyhlášení těch nejlepších. Já jsem na nadepisovala diplomy, pomáhala jsem s přípravou občerstvení a když přišli lidi, tak jsem je chvíli zabavovala, aby nelezli do sálu moc brzo, protože zvukaři ještě neměli natahaný všechny dráty. No a docela mi to šlo =) Když už bylo za deset akce, tak jsem rozhlasem vyhlásila, že mají všichni přijít a pak jsem slyšela, jak mě ostatní "pomlouvají", že to bylo nechutně optimistický hlášení =D
A doma na mě čekala ta červencová Enigma. Nakonec to vypadá docela dobře =)

R3 - den třístý šedesátý třetí 17.6. 2013

22. června 2013 v 8:09 | sussanah |  365 - rok třetí
Dneska to bylo v práci těžké. Naštěstí se to docela spravilo na tréninku, i když si nemyslím, že můj záchvat smíchu prospěl ještě někomu dalšímu =D Jsem docela zvědavá, jak to v tu sobotu zahrajeme, jestli se to počasí neumoudří... Já na to normálně netrpím, ale teď už je teplo i mě a to už je sakra co říct!

R3 - den třístý šedesátý druhý 16.6. 2013

20. června 2013 v 19:00 | sussanah
A dneska jsem dočetla poslední díl Roztomilých malých lhářek, kterej jsem měla k dispozici. Zbejvá mi ještě jeden díl a jsem docela zvědavá, co tam bude, protože ta hlavní záhada byla odtajněna už v tomhle díle... A jsem docela překvapená, to bych nikdy nečekala. Celkově vzato to vlastně dává docela smysl, ale stejně mě to překvapilo =D Za což má autorka plus, i když jí ho kazej ty mínusy, který ale nemusej být její vinou. Sem tam se v textu stalo (ve všech knihách), že se v rámci jednoho odstavce popletlo jméno postavy, o kterou šlo. Naštěstí se to nedělo moc často, ale stejně si o tom člověk pak myslí svoje...

R3 - den třístý šedesátý prvý 15.6. 2013

20. června 2013 v 16:01 | sussanah |  365 - rok třetí
Dneska jsem dočetla Dům hedvábí. Nového Sherlocka. Nejdřív jsem se trochu bála, ale nakonec jsem se od toho nemohla odtrhnout. Nejhorší na tom bylo to, že jsem se každou stránku bála, že na další umře... Naštěstí ne =D Ale mrzí mně, že jsem nedokázala vyluštit tu šifru...
Nejdřív jsem si myslela, že čísla budou stránky a písmena pořadí slov, ale to my vyšlo "vrátil jsem bezvládné", což nic neznamená =D Kdyby to ale bylo "vrátil jsem se", tak by to bylo geniální =)

R3 - den třístý šedesátý 14.6. 2013

20. června 2013 v 13:17 | sussanah |  365 - rok třetí
Už je to nějakej pátek, co jsem do Enigmy poslala příběh, kter se stal asi tak před patnácti lety. Chvíli jsem zvažovala, jestli to nebyla blbost, ale pak jsem na to zapomněla. A pak mi jednou přišla upomínka z pošty, že tam mám balík. A když jsem si ten balík vyzvedla, tak ně mně vypadla kniha a za ní i dopis. Oni mi ten příběh zveřejnili v červencový Enigmě a jako dárek mi poslali knihu! =D Teď budu ještě chvilku nervózní z toho, jak to bude celé vypadat =D

R3 - den třístý padesátý devátý 13.6. 2013

19. června 2013 v 21:45 | sussanah |  365 - rok třetí
Další fotka do sbírky. Nevím vlastně, jestli to k něčemu bude, ale snad jo...
Na tréninku jsme zase divadelničili. Nechápu, že vyvolenec na Plukovníka je jedinej, kterej tu roli nechce. A přitom je to tak super role! Ale tak je to dycky a snad úplně se vším.
No ale hlavní informací dnešního dne je fakt, že když to dobře půjde, tak budu na Potštejně bubnovat! ^_^

R3 - den třístý padesátý osmý 12.6. 2013

16. června 2013 v 19:52 | sussanah |  365 - rok třetí
Dneska na to došlo. Další výtvarná dílna se zavařovačkama. Proč já si vždycky vyberu takovou blbost, když vim, že těch slenic mám málo? =D Tentokrát mi ale dokonce nějaký zbyly. Bylo to tím, že jsem nedovolila, aby si jedno dítě udělalo víc výrobků. Možná to zní zle, ale to by prostě nebylo fér k ostatním.
Ze začátku jsem se bála, že to bude pro děti těžký, ale nakonec to všichni zvládli dobře =)

R3 - den třístý padesátý sedmý 11.6. 2013

16. června 2013 v 17:33 | sussanah |  365 - rok třetí
Dneska jsem šla konečně cvičit! ^_^ A hned pak na šerm, naštěstí jen na divadlo, další pohybovku bych asi jen tak nezvládla =D Chystáme se na Zámecké slavnosti, už jsem o nich psala. Sice žádné podrobnosti, ale stejně vím jen to, co je na plakátu.
Cvičení bylo fajn. Musím se pochválit, že jsem novou sestavu zvládla dneska úplně celou a dokonce jsem si ji i trochu zapamatovala =)

R3 - den třístý padesátý šestý 10.6. 2013

15. června 2013 v 22:16 | sussanah |  365 - rok třetí
Poslední týden mého utrpení! ^_^ A začátek dvoutýdenního martiria na zkouškách =D Naštěstí jde jen o divadelní zkoušky. 22.6. budeme vystupovat na Potštejně a chceme, aby to bylo pěkné =) Myslím, že to máme nacvičené celkem slušně, ale najde se pár slabších míst, tak do toho musíme šlápnout.

R3 - den třístý padesátý pátý 9.6. 2013

15. června 2013 v 9:36 | sussanah |  365 - rok třetí
Když jsem byla dneska na pampeliškách pro kluky, tak jsem objevila jednu siamskou! =D No a pak jsem si zase hrála s foťákem =) Škoda jen, že t onemá HDR, to je jediná funkce, tkerou maličko postrádám. Vím, že se toho efektu dá dosáhnout i v počítači, jenže to bych musela fotit ze stativu... No nic, jednou to vyzkouším a pak třeba přijddu na to, že se mi to vlastně ani nelíbí =D

Zámecké slavnosti

12. června 2013 v 12:36 | sussanah |  deníček
Přesně za deset dní vypuknou za zámecké slavnosti na Potštejně. Doufám, že bude hezké počasí a že dorazíte! =)
Je to přesně ta událost, na kterou jsem šila nový živůtek, kupovala nové boty, vymýšlela a vyráběla tulipání brož a tak dále =)
Pokud se nedostanete, tak to prosím nasdílejte na FB =) Snad ten odkaz půjde otevřít, kdyby ne, tak se událost jmenuje Zámecké slavnosti Potštejn.

R3 - den třístý padesátý čtvrtý 8.6. 2013

10. června 2013 v 19:54 | sussanah |  365 - rok třetí
Dneska po práci (ve který jsem byla sama a náramně jem si to užila =) ), jsme nasedli na vlak a jeli jsme na Potštejn. Pro muže to byl neobyčejný kulturní zážitek, protože vlakem jel naposledy ještě za starejch jízdnek =D Já jsem samozřemě usnula, takže jsem ani nezaznamenala slejvák u Týniště a to byl prej obří. V Potštejně nepršelo a to naštěstí až do večera. Lepili jsme plakáty na akci za dva tejdny (22.6. odpoledne, koukejte dorazit! =)). Šlo to docela dobře od ruky, ale domů jsme se stejně dostali až kolem devátý.

R3 - den třístý padesátý třetí 7.6. 2013

10. června 2013 v 17:00 | sussanah |  365 - rok třetí
Dneska se mi vdávala kamarádka. A protože chtěla malou svatbu, tak jsem hrála dvojroli - svědek a fotograf =D Naštěstí i druhej svědek byl zároveň fotograf, tak jsem na sobě neměla to břímě zodpovědnosti sama. Obřad byl jen pro čtyři lidi, bylo to zajímavý, ale sama bych si takovou svatbu nevybrala. Po obřadu si s námi přiťukli šáňěm, z čehož moc radost nemám, protože druhej svědek mi nechal svou skleničku, aby mohl řídit, takže jsem se zřídila já =D Na oběd jsme šli pěšky do nedaleký restaurace. Jak jsem měla hald a ty dvě skleničky, tak jsem chvílema váhala, jestli se udržim na nohou... =D V restauraci jsem si objednala smaženou nivu s kroketama a hranolkama =D Naštěstí se slečna podivila a místo hranolek jsem to mohla změnit na tatarku =D S kamarádkou jsem pak jeden kus nivy vyměnila za dva kousky tvarůžků a i když jsem se jich bála, tak mi možná chutnaly víc, než ta niva =D Po obědě jsme dojeli na Hrádek a tam jsme chvíli fotili. Musím říct, že přestože počasí posledních dní nebylo nic moc, tak dneska se nádherně vyčasilo =)

R3 - den třístý padesátý druhý 6.6. 2013

9. června 2013 v 21:59 | sussanah |  365 - rok třetí
Dneska jsem byla v práci už reglerně celej den. Odpoledne skoro sama, což je mi asi nejpříjemnější. Jediná trochu tmavá skrvnka na tom je fakt, že je blbý jít čůrat. V Mediu to šlo, protože jsem měla záchod v postatě v kanceláři, ale tady je to už trochu víc z ruky... Ale myslím, že časem se to taky naučím =)
Místo tréninku jsme poklidili bordel z návratu a jelo se domů.

R3 - den třístý padesátý prvý 5.6. 2013 - doma

9. června 2013 v 18:18 | sussanah |  365 - rok třetí
Do Hradce jsme dojeli asi tak kolem osmý ráno. Byl to docela fičák, ale kupodivu jsem byla docela živá. Dojeli jsme domů, ale místo vybalování jsem šla do sprchy, protože na odpoledne musím do práce. Fakt síla po noci v autě... Nejhorší je, že ani nebyl nával, v klidu by to tam zvládnul jeden člověk... No nic, vrátit se to nedá.

R3 - den třístý padesátý 4.6. 2013 - Itálie (Bologna)

9. června 2013 v 14:39 | sussanah |  365 - rok třetí
Dneska byl na programu těžkej den. Hlavně teda ze začátku. Ráno jsme si dali luxusní snídani (krom jiného i kokosovje jogurt!), sprchu a v jedenáct jsme museli z hotelu prč. Naštěstí mají službu úschovy zavazadel, dokud si pro ně nepřijdete, ale být až do pěti někde ve městě mi přišlo totálně nemyslitelný... Naštěstí jsme po snídani potkali ještě další tři zbloudilce, tak jsme se vydali na cestu společně. Nejdřív jsme si prošli muzeum (tam jsem si vyfotila totální ujetinu - střelnou vycházkovou hůl a střelnou šavli =D ), velice pomalu samozřejmě =) Pak velice pomalý oběd, u kterého jsem měla málem infarkt, když na mě z pizzový kapsy vykoukla houba O.o

R3 - den třístý čtyřicátý devátý 3.6. 2013 - Itálie

8. června 2013 v 23:21 | sussanah |  365 - rok třetí
Ráno jsme vyjeli na Bologne. Jsem z toho trochu mrzutá, protože jsem do poslední chvíle doufala, že to nakonec bude opravdu Cinque Terre... Prej příští rok... Tak snad. Nicméně Italové mají v pondělí zavírací den, takže jsme sice dojeli do italskýho Versailes, ale bylo zavřeno. A po pravdě, já ve Versaille byla, a i když si nepamatuju, jak se to správně píše, takhle to tam teda rozhodně nevypadalo... Tohle bylo obrovský, nabubřelý, přehnaný a megalomanský cihlový stavení skoro bez oken O.o Ale na nádvoří kouřil Dexter! Teda nebyl to on, to by mě asi kleplo štěstím, jen mu byl děsně podobnej =) Měla jsem se s ním vyfotit sakra. Jediný dobrý na téhle zastávce ')nebyl otevřenej ani záchod!) byla gelaterie. Obvykle si dávám jahodovou, ale řekla jsem si, že udělám změnu a dala jsem si kopeček s barevnejma kouskama. Vyklubalo se z nich kandovaný ovoce =)

R3 - den třístý čtyřicátý osmý 2.6. 2013 - Itálie

8. června 2013 v 14:00 | sussanah |  365 - rok třetí
Dneska byl hlavním programem dne náš turnaj. Už včera jsme si přečetli, že půjdeme 17. z 22. No nic moc, abych pravdu řekla. I když je to otázka, pro účastníka je lepší, když jde mezi prvníma, protože to čekání je docela nepříjemné, ovšem z pohledu poroty si člověk líp zapamatuje to, co viděl mezi posledními. Jasně, dělají si poznámky, tak by to nemělo mít žádnej vliv, ale kdo ví...

R3 - den třístý čtyřicátý sedmý 1.6. 2013 - Itálie

7. června 2013 v 21:53 | sussanah |  365 - rok třetí
Dorazili jsme kolem poledního a hned jsme se převlíkli do kostýmů. Teda, já jsem vlastně hned vlítla do sprchy. Na spaní už moc místa nezbývalo, ale jelo nás jen osm, tak jsme se dokázali pěkně poskládat =) Pak jsme se vydadli na náměstí, kouknout na italskej turnaj. Asi pro to nemám moc pochopení, ale moc dlouho jse se koukat nevydržela.

R3 - den třístý čtyřicátý šestý 31.5. 2013 - cesta do Itálie

7. června 2013 v 20:24 | sussanah |  365 - rok třetí
Dnešní odjezd byl zvláštní v tom, že normálně už býváme dva dny pryč. Vystoupení máme už zítra večer a vyjížděli jsme teprve po desátý. Bylo to tím, že jsme ještě museli něco zařídit na Muzejní noci. le vlastně to moc nedailo, protože jsme viděli charlestonový tanečnice, dali jsme si gulášek a vůbec jsme měli pohodovej odjezd, žádnej kvalt a tak =)

Abbaca - videa

5. června 2013 v 17:40 | sussanah |  deníček
Dnes jsme se vrátili z Itálie a už včera byl na TyTubě záznam našeho sobotního vystoupení. Myslím, že je to pěkná chvilka pro připomenutí i některých starších kousků =) Na tom prvním (ze soboty) je hrozně milé to, že to natočil někdo úplně cizí a napsal správně naše jméno! =) Mnohdy si nejsem jistá ani já... =D

Ahojte!

3. června 2013 v 21:46 | sussanah |  deníček
Posílám pozdrav z Bologne! Píšu z mobilu a moc mi to nejde... Je tu docela hezky, ale Cinqueterre to není =( zítra tu budeme až do odpoledne, tak se snad zmátořím a něco nafotím. Zatím mám jen zdejší šikmou věž. Není tak známá, jako ta v Pise, ale vypadá stejně nahnutě =)
Ještě bych chtěla sehnat nášivku, takže až tohle konečně dopíšu (na mobilu je to fakt utrpení), kouknu se ještě na překladač, jak se to řekne italsky =)
Zatím se mějte fajn a ve středu budou první fotky =)

PS: omlouvám se všem, ale počasí máme nádherný! ^_^

R3 - den třístý čtyřicátý pátý 30.5. 2013

2. června 2013 v 13:00 | sussanah |  365 - rok třetí
A dneska už jsem měla volno =) Dopoledne (no, vstala sem v jedenáct) jsem dodělala tulipán a pečlivě jsem ho fotila, takže bude článek =) Odpoledne jsem udělala jednu šicí objednávku a pak jsem vyjela do Hradce. Jednak na nákup a dvak na trénink.

R3 - den třístý čtyřicátý čtvrtý 29.5. 2013

1. června 2013 v 13:00 | sussanah |  365 - rok třetí
To jsem se vlastně včera nezmínila, že si mě přišli vyžádat na účast na školení o redakčním systému našeho novýho webu. Kdybych věděla, že jediná užitečná věc bude vytvoření mýho administrátorskýho účtu... =D Dvě hodiny jsem poslouchala, jak se vkládají obrázky, jak odkazy... Uf. Pak jsem ho odrovnala otázkou na pevný mezery a bylo hotovo =D