Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Jak to bylo a jak to bude

1. ledna 2013 v 13:02 | sussanah |  deníček
Včera jsem na nějaké bilancování neměla náladu, ale dneska si říkám, že by nebylo špatné ohlédnout se za tím minulým rokem.Tak co jsem vlastně loni dokázala? Skoro byse chtělo říct, že nic =D Ale nebyla by to pravda =)
Změnila jsem zaměstnání, udělala jsem rekvalifikační kurz, splnila jsem si sen o novém foťáku, přestalo se mi dělat blbě při besedách pro děti, přečetla jsem dvacet šest knih (a dvě, které ani nestojí za řeč), na blogu jsem napsala 444 článků, na blogu sherridon.blog.cz jenom tři! O.o, ale přitom jsem ušila kabelku, dvě námořnický uniformy a přidělala jsem mrtě knoflíků. Holt ta nová práce tvoření moc nepřeje... K návštěvnosti blogu se nějak nemůžu dostat, ale díky průběžnému sledování vím, že se slušně pohybuje kolem stovky za den. Což mně přivádí k tomu, že až dosáhnu 66666, tak ten, komu se to podaří vyfotit, že to byl právě on/a, tak tomu pošlu nějakou knihu =) Povídky jsem napsala čtyři, zveřejnila jsem jen dvě. Jedna byla v soutěži a ještě jsem ji nepřepracovala podle rad porotců a druhá je v soutěži teď, takže bude tak do května tajná.
Z loňských událostí ještě zmíním, že jsem se umístila asi tak v polovině výsledkové tabule v Dračím řádu a upřímně doufám, že letos to bude lepší. Vyhlásila jsem vlastní soutěž New Weird, došlo dvanáct povídek. I v tomto případě doufám, že to letos bude lepší.
Byla jsem v Itálii, konečně i v Benátkách! Dvakrát jsme byli na Klusíkovi. V Bretani to bylo zase úžasné. A před koncem roku jsme si dali historickou plavbu na La Grace kolem Elby.
Vcelku slušná frekvence zahraničních cest =)

A do příštího roku? Respektive do letoška?
Zase změním zaměstnání. Ale tentokrát jenom pracoviště. Radost z toho nemám, ale vzhledem k tomu, že s tím nic nenadělám, jsem rozhodnutá z toho vytřískat, co půjde.
Co se počtu článků na blogu týče, jsem spokojená. A níž stejně nepůjdu, protože Projekt 365 mi to nedovolí =) Letos ukončím třetí a začnu čtvrté kolo.
Chtěla bych trochu oživit blog o šití, což by ale nejdřív znamenalo zase začít šít. Což doufám, že udělám, už jen kvůli knížce o kabelkách, kterou jsem dostala pod stromek.
Chtěla bych konečně dotáhnout do konce ten Projekt Kniha, řekla bych, že teď už nám nic nechybí, ale musím to ještě okouknout.
Co se psaní týče, mám jeden dlouhodobější nápad a kromě něj bych ráda prostě víc psala. Dodělat rozpracované věci a začít dělat na nových.
Koupím si knihu Jak si správně přát a změním pár věcí, které mně rozčilujou =)

S tímhle si myslím chvilku vystačím =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama