R3 - den stý padesátý devátý 5.12. 2012

9. prosince 2012 v 16:16 | sussanah |  365 - rok třetí
Dneska to přišlo... Včera jsem si ještě v rychlosti zpracovala nějaký otázky, ale abych byla úplně upřímná, učení jako takovému jsem moc nedala... Nehledě na to, že jsem si zapomněla koupit svačinu. Ale naštěstí jsme i tak měly v plánu skočit si na nějakej slavnostní oběd, takže to tolik nevadí.


Ráno cestou v autobuse jsme si ještě prošly všechny otázky. Rozhodla jsem se pro tři, které bych si chtěla vytáhnout. Osmička, desítka a jedenáctka.
Šla jsem asi třetí nebo čtvrtá a jedenáctka už byla vyřazená. Tak jsem se modlila za desítku. A ONO TO VYŠLO!!! =D Naprosto hustý! Šla jsem tam, řekla co jsem věděla, odpověděla na čtyři z pěti doplňujících otázek a odešla jsem s dvojkou!!! Jsem oficiálně rekvalifikovaná knihovnice!!! 8-)
K obědu jsem si dala zázvorovej čaj a smaženou tresku, koukli jsme na vánoční trhy (hnus!) a cestou zpět jsem si koupila knihu Rytíž v rezavém brnění. Pak jsme šli na exkurzy do Klementina (Zrcadlový sál, Barokní knihovna a Astronomická věž). Právě z věže je většina fotek =)

Tahle je z chodby u PC učebny, kde jsmě měli přípravu.
Přebarvila jsem ji na barvu svýho termohrnku.

Hus s Holubem

V detailu

Vršek Astronimický věže, na kterej jsme naštěstí už nemuseli =D

A okolo věže =)
Konečně doma =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama