Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Otázky od Cirrat

30. prosince 2012 v 9:00 | sussanah |  deníček
A pokračujeme v krasojízdě. Tentokrát se bude odpovídat na otázky od Cirrat.


1) Když jste byli malí (definici "malí" nechám na vás), napadlo vás někdy, že budete dělat to, co teď děláte (práci/školu nebo koníčky - nechám opět na vás)?
Ne. Ani vomylem nikdy ne =D Abych pravdu řekla, tak si nějak nevybavuju, co jsem chtěla jako dítě dělat, ale historický šerm, sportovní balet ani knihovnictví to nejspíš nebylo. Vím, že v první třídě jsem chtěla být archeolog, konkrétně paleontolog. Ale moc dlouho mi to nevydrželo. No a pak si s sebou nesu myšlenku na to, že jednou budu spisovatelka =) Zatím teda moc pokroků v této oblasti nezaznamenávám, ale to neznamená, že se to jednou nestane =)

2) Máte (nebo mívali jste) nějaký svůj oblíbený kus oblečení? Takový, ve kterém je vám prostě dobře? Je s ním spojená nějaká příhoda?
Kdysi jsem měla jedno strašný tričko, který jsem milovala =D Bylo bavlněný a tmavě modrý a děsně pohodlný =)
Teď mám oblíbený boty kroxy, rifle, teplou mikinu a bavlněný trička pořád =)
No a kdybych to měla vztáhnout na kostýmy, tak nejradši mám svůj gotickej, protože je nejpohodlnější, můžu si v něm sednout, kam se mi jen zachce a je prostě nejvíc nejvymakanější =)

3) Co považujete ve vašem životě za nevysvětlitelné? Chtěli byste vůbec, aby se to někdy vysvětlilo, nebo naopak ne?
Nechápu, jak je možný, že jsem vdaná už víc jak tři roky! A taky nechápu, jak je možný, že jsem dostala práci v knihovně =D A nechci vysvětlit ani jedno, určitě to stojí na základech tajemna =D

4) Představte si, že se potřebujete soustředit. Na práci, na učení nebo na tvorbu. Pustíte si k tomu nějakou hudbu? A máte pro tyhle příležitosti nějaký oblíbený styl hudby, popřípadě rovnou interpreta, kapelu nebo skladatele?
Starou Asonanci, Brany, Strella do dia, Urze de Lume, Klusík, Elvis, nějaký soundtracky, ale většinou si pouštim celý filmy. Nekoukám na ně, takže to musej bejt věci, který dobře znám. Takže třeba Červenýho trpaslíka, první Piráty, Doktora od jezera hrochů, první sérii novýho Sherlocka, Rrrr!, Dogma, Samotáře, Jedna ruka netleská, Mazanýho Filipa a tak dále =)

5) Na jaký hudební nástroj byste chtěli umět hrát, bez ohledu na to, jestli si myslíte, že je to reálné, a proč zrovna tenhle? Pokud už na nějaký hrajete, jak jste si ho vybrali? A je to ten váš vysněný? Pokud jste hráli dřív a nechali jste toho, proč?
Ráda bych uměla na kytaru. Jednou jsem to zkoušela, ale moc mi to nešlo. No a letos jsem v Bretani objevila nástroj Carimba a ten si musim příští rok pořídit a naučit se na něj hrát =D Plus bych chtěla umět pořádně bubnovat, protože to se mi hodí ke kostýmu =)

6) Všichni máte svůj specifický styl blogování a vzhled blogu. Jak jste došli zrovna k tomuhle stylu
písmenek i designu? Z čeho jste vycházeli?
Písmenka ani nevim, že se dají měnit =D
Když jsem si zakládala blog, byla jsem zrovna trochu ujetá do upírů, takže moje první dva nebo tři vzhledy tomu odpovídaly, ale netrvalo to ani půl roku a už jsem si objednala vzhled s Heathem Ledgerem a ten mám od tý doby nezměněj! To znamená, že už jsou to čtyři roky! O.o Docela to letí =) Mám ho tam, protože je to můj oblíbený herec. Když píšu nějaký kladný mužský postavy, většinou vypadají jako on v Příběhu rytíře =)

7) Představte si, že máte zaplacené všechny dluhy a účty a máte dost peněz na běžné výdaje (věnujte té představě chvilku a užijte si ji). Teď si přestavte, že jste vyhráli sto tisíc korun, ale pod podmínkou, že je musíte během 10 dnů utratit, zbylé peníze musíte vrátit, nemůžete je tedy uložit na účet nebo si je nechat na horší časy. Nemůžete je darovat, musíte za ně něco koupit. Za co je utratíte?
Miluju tuhle představu!
Dvě teorie. První zcela sobecká - koupila bych si domek v Bretani a rovnou bych se tam odstěhovala. Sto tisíc by mi asi moc nestačilo, ale třeba nějakej malej =)
Druhá ještě horší - cestovala bych na fotogenický místa s novym foťákem a fotky bych prodávala a tím mohla cestovat pořád dál =) Navštívila bych Norské Lofoty, Mirkonesii, francouzskou rivieru, pořádně bych si projela Bretaň, a pak bych moc potřebovala vidět polární záři =)

8) Jaké jídlo byste si pro sebe objednali na soukromou oslavu (třeba i té výhry)? Proč zrovna tohle?

Těžká otázka. Spíš bych věděla, co to rozhodně nebude - houby, koprovka, tlustý maso, vnitřnosti, fugu, vařená zelenina. Asi bych si dala pořádný špagety. Možná dobrý domácí suši.
Ne! Já vim!
Pozvala bych si kuchaře Ivoše z La Grace a nechala bych ho uvařit cokoliv. Slovy COKOLIV! On je tak fenomenální kuchař, že to ani není možný. ^.^
Jo a vlastně v jednom případě bych vzala na milost i houby - losos na houbový omáčce s hranolkovejma kostičkama =)

9) Jakou práci nebo povinnost se stoprocentně pokusíte odložit na později, pokud to jen trochu jde?
Úklid. Mytí nádobí. Vynášení popela. Ale nejvíc asi učení. To pak dělám dobrovolně všechno předešlý =D Pokud nejde o něco, co mě zaujme, tak se strašně nerada učím a je to vidět i na výsledcích...

10) Jaký je váš smysl pro pořádek?

Pro co? O.o

11) Ztroskotali jste sami na pustém ostrově. Je tam zdroj pitné vody, nějaké palmy a pár křovin, ryby, písek, pár šutrů a malá jeskyně, kde můžete spát. Jakou jednu jedinou věc byste si přáli zachránit nebo najít na ostrově?
Nojo, četla jsem Ekyelku, ale má pravdu. Nůž je to nejlepší, co se dá mít. Pořádná kudla! 8-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama