Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Něco o Suss

29. prosince 2012 v 23:18 | sussanah |  deníček
Takže. Nechala jsem se Ekyelkou přemluvit (no dobře, ani moc nepřemlouvala =D), k účasti v tomhle podivném řetězáku. Nejdřív o sobě prozradím jedenáct zbytečností, pak odpovídm na otázky od Cirrat, pak na ty od Ekyelky a nakonec si vymyslím jedenáct otázek pro dalšího, kdo se bude chtít zapojit =) Pokud jsem to pochopila dobře, tak se množství otázek bude zvětšovat, ale možná je to úplně jinak =D
Nejdřív si povíme něco o mně.1) Miluju papírnictví. Zvlášť, když mám kapitál, abych si mohla něco pořídit =D Barevný papíry, ozdobný nůžky, ozdobný děrovačky, lepidlo (hlavně Hercules), tužky, pastelky (teď jsem si koupila jedny od Unicefu a jsou z papíru!), propisky s rytířema no a samozřejmě bloky a sešity! =)

2) Mám hroznej problém do těch novejch sešitů psát... Mám hromadu novejch sešitků a bločků, který jsem si musela pořídit, protože jsem je na něco nutně potřebovala, ale nedokážu do nich psát, protože mám strach, že si je zničim. Taková blbost.

Páni, je to docela těžký...

3) Jestli někdy budu mít dceru, bude se jmenovat Kačenka. Syn asi Richard. Ale děti nechci, spíš je pravděpodobnější, že si adoptuju černouška nebo indouška. Podle toho, co bude zrovna potřeba, až na to dojde.

4) Ale obávám se, že jestli na to dojde, pojedu zase do útulku a zase si pořídim vořecha =) Psi jsou lepší, než děti. A svoje protesty si můžete strčit do zadku ;) Třeba si to časem rozmyslim, bazírovat budeme za tři roky.

5) Věřím snům. A osudu. A tomu, že některý věci se prostě nedaj vysvětlit. Právě teď ujíždím na technice Jak si správně přát. Je to o tom, že když vyslovíme svoje přání v přítomném čase a tak, jako bychom ho už měli splněný, tak se splní. Třeba "Děkuju ti Universum, že mi paní ředitelka tak pěkně zvedla plat!" =) Přání si pak zapište a myslete na něj třeba před spaním a představujte si ho splněný =) Už se mi splnilo dvakrát, co jsem si přála =) Jo a s nikým o tom nemluvte, protože by vám do mysli mohl zanést pochyby a ty jsou zabijáci přání!

6) No a co! Tak jsem prostě trochu blázen =) Věřím tomu, že vedle našeho světa existuje ještě jeden, dva nebo i tisíce světů, který utváříme tím, co si myslíme =) Jo a krom toho věřím na duchy!

7) Mám ráda arašídový křupky, ale arašídy samotný moc ne. Taky mám ráda syrovej citron, ale citronový věci ne. Z jídel nikdy nepohrdnu kuřecim řízkem a kukuřicí. A u té je mi jedno, jestli je to vařenej klas, čerstvě vyloupnutej klas, kukuřice bonduel z plechovky, kukuřičná polívka, prostě všechno =D Pak taky miluju nudlovou polívku, ale nemám v ní ráda mrkev. Mrkev jenom syrovou nebo v mrkvovym salátu s jablkama, ananasem a třeba ještě s rozinkama. Z plechu mám ráda broskve. Vůbec nejradši mám, když jedeme do zahraničí, protože hnedka za hranicema si koupim bagety a sýry a rajčátka a žambón a takový křupavý plátky =) A je to tim, že většinou jezdíme buď do Itálie, nebo do Francie.

8) Miluju Bretaň. Není místo, kde bych chtěla být víc.

9) Nejradši mám středověkou hudbu. Nebo takovou tu rádobystředověkou, kdyby tu byl nějakej hnidopich. Kdybych měla jmenovat, tak Bran a hlavně Trois matelosts du port de Brest, Gilles Servantes a písnička La blanche Hermine a pak takový, co si jejich jména nepamatuju, ale na který vždycky narazim na TyTubě, když si pouštim zmíněné =)
Jako další si ráda pustím Matyldu od Hály, Elvise, Tomáše Kluse (Marii a Trepleva), Toma Jonese, sem tam i Jacksona (hlavně Thriller), mám ráda i Těžkýho Pokondra =D

10) Neumím zpívat, ale dělám to hrozně ráda =D

11) Hm. Co dát sem? Knihy nebo filmy? Možná ještě seriály. Nebo to, že taky sama píšu? Nebo to, že šermuju a dělám Port de Bras? Že ráda fotím? No, to nevím, tak snad na to bude prostor v dalších otázkách =D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama