Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

eM, Žet a ostaní a hrozivé NIC

16. prosince 2012 v 18:42 | sussanah |  Téma týdne
Jsou tu s námi od nepaměti. Možná ještě o trochu déle. Narodili se v okamžiku, kdy si první tvor po probuzení uvědomil, že se mu v noci něco "zdálo".


Abych je představila. eM je zdrobnělina pro Můru. Častěji je známý jako Noční Můra. Mezi tvory se sny není moc oblíbený, ale mezi ostatnímy sny má své pevné místo a žádná párty se neobejde bez jeho vyprávění strašidelných příběhů.
Dalším z party je Žet neboli Živý Sen. Ten je oblíbený pro svou neutuchající energii. A všechno co řekne, to mu ostatní věří. Za to ho moc rádi nemají, protože když si z nich chce vystřelit, není to pro něj vůbec těžké.
Pak je v partě taky eRko, celým jménem Sny Relaxu. Ten může za to, nebo spíš tomu vděčíme za to, že se v noci vyspíme takříkajíc do růžova. Ostatní ho mají rádi, protože se s ním cítí příjemně, odpočatě a čerstvě.
Horší je to s eSkem, protože to je Sportovní Sen a jak známo, ty unavují! Naštěstí se to ve společnosti ostatních docela ztrácí.
Jsou tu i další sny, ale ukazují se jen zřídkakdy, takže by bylo těžké je nějak (jakkoliv) popsat. Ale všichni dohromady se bojí NIČEHO. Pokaždé, když někdo řekne, že se mu NIC nezdálo, tak tím sny hrozně trpí! Ony se totiž zdají pokaždé, jen někdy je to holt tak lehké, že si to po probuzení člověk nezapamatuje. Neměl by ale hned vynášet soud, během dne si totiž často vzpomene, že si přece jen v noci něco prožil =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama