Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

R2 - den třístý třicátý sedmý 1.6. 2012 - Itálie

13. června 2012 v 22:48 | sussanah |  365 - druhý rok
Ráno jsme se vypytlíkovali z úžasnýho hotelu CLEO a jeli jsme směr Pavone. První zastávku jsme udělali ve městečku, kterému se říká "malé Benátky" a jmenuje se Comacchio [komakio]. Musim říct, že se mi líbilo daleko víc, než velký Benátky. Byl tam pěknej klídek, málo lidí. Kanály stejný =) A oproti Benátkám se kolem kanálů dalo chodit. Když jsme se vezli bárkou (jak nám děda bárkař objasnil), vyprávěl nám o tom, jak je všude terakota a mramor z Istrie. Bylo to super =)


Pak jsem jeli do Ferrary. Všecho bylo zavřený kvůli zemětřesení. Ale ne, že by to bylo spadlý, kontrolovali to statici, jeslti to náhodou nespadne dodatečně. Nic zborcenýho jsme neviděli, jen kousíček jedný věžičky na hradě. Člověk si ze zpráv myslí, že je to tam celý zborcený, lidi brečej naulicích. Ale tak to vůbec nebylo, kromě toho zavření byl úplněj klid.
Dali jsme si tam úplně boží zmrzlinu (kromě "toillets" je "fragola" jedno z nejdůležirtějších slov =D ) a jeli jsme do Pavone. Dorazili jsme se staženym zadkem, jestli budeme vůbec mít kde spát, protože mělo dojet hrozně moc rusů, ale bylo to tam v pohodě. Ukořištili jsme pěkný místečko včetně žíněnek a vybalili jsme se. S Romanem jsme šli jen na večeři a pak hned spát. Ostatní se ještě procházeli po městě.fotky od Míši


Comacchio moje fotky =)


tady jsem fotila baštící rybky =)

hlídací kačena


a tohle už je Ferrara, všimněte si sloupů ;)

hrad od Míši
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama