Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

R2 - den třístý třicátý osmý 2.6. 2012 - Itálie

13. června 2012 v 23:06 | sussanah |  365 - druhý rok
Ráno jsme se navlíkli do baroka. Byla jsem ráda, že jsem si ty šaty nakonec vzala, i když to byl fičák, jak jsem se pro ně vracela =D


Nejdřív jsem musela oblíknout Míšu. Měla na sobě korzet od Anetky a k tomu padnoucí šaty. M2la jsem z toho pěkně sedřený prsty, ale nakonec jsme to zvládli. Když se pak na mě otočila, myslela jsem, že mám vypálený sítnice, jak jí to zvedlo prsa =D A musim se přiznat, že jsem pak celou dobu, co ty šaty na sobě měla, přemejšlela o svý orientaci =D Naštěstí je měla jen do brzkýho odpoledne, protože pak jsme se převlíkli do pirátů.
Já jsem se převlíkla mezi prvníma. Moje šaty sice jsou v porovnání s Míšinejma extra pohodlný, ale chtěla jsem bejt v klidu. Takže na večeři už jsem šla jako pirát. Myslim, že mi to docela dost slušelo! 8-) Ale to mi nepomohlo k tomu, abych neměla obrovský okno... Šíleně jsem to zvorala, ale Standa pak řikal, že to bylo dobrý. Tak snad má pravdu. Video jsem ještě neviděla a snad ho ani vidět nechci =D Nicméně je pravda, že Italové nám hrozně tleskali a přišli nám pogratulovat =)
Stejně jsem z toho ale byla zdrblá, tak mi Roman udělal radost a koupil mi přívěsek s triskelem =) A pak jsem si ještě přišila nášivku, kterou jsem si koupila včera v Bennátkách. Jedinej stánek s nášivkama! Klika, že si ho Roman všimnul, jinak bych nic neměla. =) No a pak jsem šla spát s tím, že to snad zítra bude lepší.
Jo a vlastně ještě jedna podařená věc, když Roman umíral, tak si natrhnul prdel. Takže mě doma čeká další šití. Nikdy to nekončí =)
a fotky od Míši =) odpočinek =)

a čekáni na večeři =) je tam vidět kousek mě jako piráta =)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama