Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

První oficiální sraz FanKlusáků

13. května 2012 v 16:09 | sussanah |  deníček
Dnes, v sobotu 12.5. roku 2012, se konal historicky první oficiální sraz neoficiálního fanklubu Tomáše Kluse a Jirky Kučerovského.
Sraz jsme měli v 14:50 na Výstavišti. Nebyl to dobrý nápad, či spíše vhodné datum. Hledat mezi účastníky maratonu, in-line závodů, psích závodů a návštěvníků Alexandrovců, pár lidí, které člověk viděl jen na mrňavé profilové fotce, nebylo vůbec snadné. Já jsem měla naštěstí štěstí a po první vyděšené slečně, která k nám nepatřila, jsme se zdárně našli.


Sešli jsme se v hojném počtu sedmy lidí, konkrétně dívek. Z nahlášeného počtu třiceti duší slušná čtvrtinka. Ukázalo se, že vzhledem k počasí a obsazenosti hospody Pražan, kde jsme měly rezervaci na letní zahrádce, byla neúčast výhodou, neb jsme se vlezly dovnitř a nemusely jsme trpět zimou ani větrem. A navíc místo přímo u dveří nám skýtalo zábavné chvilky s uvolněnou a radostně vypadávající klikou u vstupu.
Horký čaj, černé pivo, nakládaný hermelín, americké brambory - tím jsme se zahřívaly a vzájemně si dodávaly odvahu k tomu se seznámit. Sešly jsme se z různých vrstev a oblastí zájmu, abych tak řekla. Knihovnice šermířka, knihovnice v přípravě, metalistka, kadeřnice, studentka, prodavačka... No co vás jen napadne.

Tady jsme, já jsem fotila, ale na nějaké fotce vás ještě vyděsím:

Věkově jsme byly taky krásně mimo. Ale zájmy nás spojují až neuvěřitelně! Kromě Tomáše a Jirky, jsme se shodly ještě na Červeném Trpaslíkovi, TBBT, Star Gate (konkrétně Daniel Jackson), Rrrr!, Jay a Silent Bob a další (na které jsem si nevzpomněla, ale můžete doplňovat v komentářích). No prostě jsme si perfektně sedli.
Když už se nám podařilo rozpustit prvotní ledy, daly jsme se do hraní her. Organizátorka Helen měla připravené pěkné a pěkně těžké doplňovačky!

K navození správné atmosféry jsme si pustily video, které nám Tomáš s Jirkou nahráli, aby nás pozdravili =) Zvuk je trohu horší, on Majáles zrovna nepřeje kvalitnímu nahrávání...

Jako první jsme dostaly list papíru a na něm čtyři ukázky. Bez názvu a s umazanými částmi vět. Musim přiznat, že jsem se krapet styděla, ale Marii a Pánubohu do oken jsem naštěstí dala. Dopis a Z deníku jsme pak daly všechny společně. Ukázalo se, že bychom to zvládly všechno, ale rušilo nás rádio...
První kvíz:

A tady se nad ním trápíme...

Druhý kvíz byl o dost těžší. Deset vět, respektive veršů, a my jsme určovaly, ze které jsou písničky. Velice těžké. Já jsem nakonec dala 7/10, ale to jen díky vylučovací metodě v seznamu použitých písní. No holt mám co dohánět.

A takhle to mělo vypadat dobře vyplněné:

A zase jsme se zapotily...


Posledním testem bylo jedenáct otázek o Tomášovi a Jirkovi. Vzhledem k tomu, že jsme se o nich hojně bavily před začátkem kvízování, bylo snadné na otázky odpovědět (přestože některé informace pro mne byli úplnou novinkou). Akorát jsem vážně neznala datum Jirkova narození a nevzpomněla jsem si na první sloku Mimoreality. Plus taková perlička - otázka "Jakého člověka nejvíce Tomáš zbožňuje a na svých koncertech vypichuje?"... Já si vzpomněla na všechna ta videa i na jičínský koncert a místo správné odpovědi "Kryla", jsem odpověděla "Jirku"! Neprošlo mi to =D


A teď se konečně trápím i já, i když na fotku jsem se trápit přestala =D

Naštěstí se testy neznámkovali a všechny jsme dostaly Tomášovu podpisovou kartu =)
Další sraz plánujeme na blízkou budoucnost a ten další taktéž. Sedly jsme si spolu báječně a bylo by škoda, kdyby zůstalo jen u jednoho setkání.

PS: Více fotek najdete v Galerii ;-)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pupík-chan Pupík-chan | Web | 17. května 2012 v 7:41 | Reagovat

http://w-ninja.blog.cz/

Ahoj, sháníme nové hráče, aby jsme to tam trochu rozhýbali. Pojď se přidat, seznámit se s novými lidmi a zahrát si RPG, které te vtáhne do světa shinobi! :)

2 Katy K. Katy K. | Web | 19. května 2012 v 21:14 | Reagovat

škoda fotky mi neukazuje :/ klus je fakt trieda :D

na záver ťa chcem poprosiť o kritiku mojich fotiek na mojom blogu www.foto-katy-fashion.blogspot.com pretože som začínajúca amatérska fotografka a veľmi ma zaujímajú názory ostatných :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama