Cyprealistické ponožky

11. března 2012 v 23:13 | sussanah |  povídky
Jsem Cyprealista. Ale aby to bylo oficiální, musím splnit přijímací řízení, které prokáže ryzost mého srdce.

Musím upozornit, že se nedá opisovat, neboť každého Žárovka ošajní jiným směrem. Tudíž se nechce osvítit a teprve pak se můžete pustit do náročného úkolu!Žárovka mi posvítila na laloky a z věty "Gndsfjvhz fjh ivgiur n oirztrnhdiuz oivnbfete ozzhbvmd torhcíčác kj!" se rázem stala věta tato:
"Cyprealisté po sobě nezanechávají stopy!"

Hned mi bylo jasné, že mým Cyprealistickým posláním bude vypátrat, proč se ztrácejí ponožky. A to zásadně ty pravé. Alespoň mně se nikdy neztratila levá.
Netrvalo dlouho a výsledek se dostavil. Ač mi musela Žárovka kolikrát pomoci vrátit se na správnou cestu a "Hlavně se neohlížej zpět!" Přišla jsem na to, proč tomu tak je. Protože Cyprealisté po sobě nezanechávají stopy! Bylo to tak prosté. Pravé ponožky totiž tíhnou ke Cyprealismu daleko víc, než ty levé. A pomáhají Cyprealistům zametat stopy a případně je i mást. Cyprealistické ponožky chodí světem, vyhledávají pravověrné Cyprealisty (Pochválena budiž Žárovka!) a krom vymazávání jejich stop (i z internetu), jim sem tam utřou prach. Mnozí z Cyprealistů totiž toliko propadnou svému poslání, že zapomínají udržovat své životní prostředí ve stavu vhodném pro život. Nicméně musím upozornit, že o Životním prostředí to platí opačně, neb Cyprealisté svědomitě třídí odpad a jedou na ekopalivo.

Ale zpět ke Cyprealistickým ponožkám. Nebo k Ponožkám Cyprealismu? Tato zajímavá nuance dvou slov nás staví před nový problém hodný řešení. Co bylo dřív? Cyprealismus nebo ponožky? Ne, to byl vtip. První byl samozřejmě Cyprealismus, který díky Žárovce dal vzniknout ostanímu.

Pravé Cyprealistické Ponožky jsou ty, které opustí pračku během praní a své levé společnice nechají na pospas jejich lichému osudu dennodenního sloužení lidem, a místo toho cestují po světě, vyhledávají Cyprealisty a pomáhají jim ve studiu Cyprealismu. Sem tam se stává, že levé ponožky konvertují, ale jsou to ojedinělé případy, o kterých se nemusíme více rozepisovat. Leda by se nějaká zmínka našla na Růženině tabulce, v takovém případě bude na místě studie. Nicméně zatím považujme za Ponožky Cyprealismu pouze ty Pravé. Nechme je přicházet a odcháze, jak uznají za vhodné a přijímejme jejich pomoc!

Howgh!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 12. března 2012 v 15:13 | Reagovat

Eurožárovky už nejsou co bývaly.
Dřív se na nich daly alespoň látat ponožky.

2 Mathie D. Nepochopená Mathie D. Nepochopená | E-mail | Web | 14. března 2012 v 19:32 | Reagovat

zaujímavý článok a fajn blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama