Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Září 2011

R2 - den osmdesátý devátý 28.9. 2011

30. září 2011 v 9:24 | sussanah |  365 - druhý rok
Státní svátek =)
Ale to je asi tak jediná pozitivní věc, která dneska byla. Fakt jsem měla chuť se sbalit a odstěhovat. Kdybychom neměli Roxy, nejspíš by k tomu i došlo. Už mě to tu strašně sere. Jsou to samý drobnosti, ale dneska se to nějak nakupilo...
No prostě jsem měla dost. Aspoň večer byl docela pěknej západ slunce. Zkusila jsem ho vyfotit i trochu "umělecky" =D

R2 - den osmdesátý osmý 27.9. 2011

29. září 2011 v 13:08 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska jsem naposledy doma, když teda nepočítám zítřejší svátek =)
Zkusila jsem novou pájku a je boží! Nevim, jeslti je to tim, že je moje, nebo jestli má třeba hrot z jinýho matreiálu, ale jde to s ní skoro samo. Udělala jsem teda jenom jeden kousek, ale neva. O víkendu se na to zase vrhnu. Dneska mě rušilo dříví a ještě mi nebylo úplně dobře. Taky přišla pošta, takže Roxoušek má zase granulky =)

R2 - den osmdesátý sedmý 26.9. 2011

29. září 2011 v 13:01 | sussanah |  365 - druhý rok
Ještě pořád mi není úplně dobře, tak jsem si na dnešek a zítřek vzala volno. Dneska je doma i mamka, protože nám mají přivést dříví a kdyby mi bylo dobře, byla bych celý den v práci. Dříví přivezli a zase nám trochu počochnili zahradu. Mám pocit, že je ho míň, než loni, ale nejsem si jistá. Musela bych vyhrabat fotky a to se mi nechce =D Klád je prý 13, já to nepočítala, ale možná to bude vidět na fotce. Každá má přibližně tři metry.

Nemám žloutenku =D

26. září 2011 v 15:10 | sussanah |  deníček
To je nadpis, co? =D Nechtěla jsem to tu ventilovat, dokud to nebylo potvrzené. Ať už jakejkoliv výsledek. Asi před deseti dny zavolal děda, že když byl v nemocnici, zjistili u něj, že by mohl mít žloutenku. Nebrala jsem to nijak vážně.
Až když zavolala ženská z hygieny, že si musíme nechat udělat krevní testy, začala jsem o tom přemýšlet. U nás ta paní nebyla zrovna sdílná, ale mamce prý říkala, že ty dědovy výsledky byly dost neprůkazný a že tu žloutenku mohl mít sice teď, ale stejně tak před dvaceti lety. Že ty známky v krvi zůstávají pořád. A naštěstí že to byla lehká a lehce léčitelná varianta.

R2 - den osmdesátý šestý 25.9. 2011

25. září 2011 v 18:07 | sussanah |  365 - druhý rok
Mno. Tak dneska je mi už líp, v noci jsem se pořádně vyspala, tak jsem si vytáhla pájení. Chyba lávky. Vůbec mi to nešlo. Mám z toho normálně bolest hlavy. Vůbec nechápu, rpoč to tak blblo... Nechala jsem toho a aspoň jsem doplnila 365tku. A z toho kamene jsem to potom odstřihla, protože je to francouzskej kámen, tak ho přece nevihodim.
Nejdřív jsem to sem vůbec nechtěla dávat, ale nakonec proč ne =D Aspoň vidíte, že na tom kurzu to byl skoro zázrak =D

R2 - den osmdesátý pátý 24.9. 2011

25. září 2011 v 17:41 | sussanah |  365 - druhý rok
No. Tak dneska jsem se ale vůbec nevyspala. V noci mě vzbudila zima, normálně jsem měla zimnici. Pak jsem si musela vzít ještě jednu deku a cítila jsem se úplně přesně, jako když jsem nemocná. Kdybych neměla naplánovanej kurz, snad bych i zvážila, že dneska neotevřu. Ale kurz si nemůžu nechat ujít, když už se mi někdo přihlásil. Pětikilo je pětikilo. Navíc září je holt slabý, tak se musim snažit. Navíc jsem si na tu akci vybrala razítko, kterym bych chtěla orazit pytlíčky na zboží =)

R2 - den osmdesátý čtvrtý 23.9. 2011

25. září 2011 v 17:28 | sussanah |  365 - druhý rok
Pátek. Ani nevím, že mě ještě překvapuje, jak málo lidí k nám chodí. Vlastně mě to už tolik nepřekvapuje... Sice musim uznat, že co děláme každý pondělí mini inventruy trochu se to zlepšilo, ale nic moc. Navíc jsem se asi trochu otrávila citronem, což mi jistě nepřidá... =D Nojo, asi trpím nějakou podivnou formou sebepoškozování, ale co se dá dělat.
Dneska jsem vyfotila náměstí. Už to tu dlouho nebylo, tak jsem si řekla, že by nebylo od věci to napravit. Navíc nám už moc dlouho nezůstane. Už pomalu začíná ta jeho velká renovace a bůh ví, co z toho bude.

R2 - den osmdesátý třetí 22.9. 2011

25. září 2011 v 16:30 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska jsem byla zase celej den v práci, což byla škoda, protože večer bylo v našem Art kině povidání o La Grace a my tam měli šermovat, jak jsem už psala. Nicméně nakonec měli čas jen tři naši a jeden pučenej člověk. Těžko říct, jak to vypadalo, ale reference byly docela pozitivní. Z nostalgie nad plavbou jsem se rozhodla nedat dnešní fotku, ale nějakou starší právě z lodi =)

R2 - den osmdesátý druhý 21.9. 2011

25. září 2011 v 15:15 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska jsem měla svůj první "praovní den" pro knihovnu. Vlastně ani nevím, jeslti jsem se už pochlubila - příští rok nastupuju do knihovny =) Zatím nejsem smířená s datem nástupu a budu dělat všechno pro jeho posunutí na květen. Nejsem ochotná přijmout, že bych neměla jet do Francie. Zvlášť, když mám tak utkvělou představu setkání... Ale to je zatím fuk.
Ta akce byla docela pohodová. Šla jsem za matku z Erbenova Pokladu. Docela mě překvapilo, kolik dětí nepočkalo hodnocení. Já bych teda rozhodně počkala.

R2 - den osmdesátý prvý 20.9, 2011

25. září 2011 v 15:05 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska jsem byla doma a konečně jsem se prospala. Pak jsem si objednala mosazný dráty na cínování a děsně mě potěšila slečna z Fleru, která mě pozvala na prodejní výstavu! =) S kamarádkou jsme se hnedka začali domlouvt, co všechno potřebujeme a už jsme začli projíždět i íbej. Máme to už celkem jasně naplánované. Jediné blbé je to, že akce je v sobotu a já v sobotu musim do práce, kvůli tomu, že šéfová si dodělává maturitu. Upřímně, nemyslím si, že by se to posralo, kdybychom na jednu sobotu zavřeli. Už kvůli tomu, že poslední půlrok jsou soboty spíš prodělečné, nevydělají mi ani na můj sobotní plat. Ale šéfová si myslí, že v prosinci to bude lepší. Jasně, bylo by to lešpí, kdyby bylo zboží, ale to je asi dost zbožný přání. A mě je docela jedno, co si myslí, já prostě do práce nepůjdu a hotovo. Třeba se nechá otevřeno dýl v pátek, ale v sobotu mě tam nikdo nedostane.

R2 - den osmdesátý 19.9. 2011

25. září 2011 v 10:29 | sussanah |  365 - druhý rok
Bylo na prd, že jsem musela do práce na celej den, ale zase nebyl trénink, tak to šlo docela rychle. No, nebyl. Necvičilo se, ale museli jsme aspoň trochu očistit moriony z toho včerejšího deště a kdo byl, očistil si i mušketu. Taky jsme debatovali o tom, co se čtvrtkem. Dozvěděli jsme se, že bude v Centrále probíhat nějaké povídaní o La Grae a že by bylo vhodný, kdybychom tam něco zašermovali, ale shodou blbých okolností neměl skoro nikdo čas. Nakonec jsme nic nevyřešili a po dočištění jsme jeli domů.

R2 - den sedmdesátý devátý 18.9. 2011

25. září 2011 v 10:24 | sussanah |  365 - druhý rok
V autě se spalo překvapivě dobře, ani jsem se nikde moc nepřeležela =) A důkazem dobrécho spánku bylo i to, že jsme vstali až v deset =D To bylo fakt nečekaný. Naštěstí jsme nemuseli nikam spěchat, tak jsme se do tábora dostali až před dvanáctou. No kopr jak hrom. Navíc poprchávalo a bylo škaredo. V táboře jsem spala několik hodin na lavičce s hlavou na stole. Počasí děs. Ve tři pršet sice přestalo, navíc bitva se koná za každého počasí, tak jsem se rozhodla, že do ní půjdu, ale jen jsme vyšli, zase to začalo. Na jednu stranu to nasere, ale na druhou stranu... Kouř z děl, mušket a z dělobuchů se držel při zemi, takže to vypadalo super reálně. Těžko říct, jestli něco viděli i lidi, ale pro nás to bylo boží. Nejlepší bylo, že když vystřelilo dělo, kroužek dýmu se nesl děsně daleko! =)

R2 - den sedmdesátý osmý 17.9. 2011

21. září 2011 v 23:44 | sussanah |  365 - druhý rok
Tak, otevřela jsem o hodinu dřív, ale stejně nikdo nepřišel. Naopak jedna ženská mi bušila na dveře minutu po tom, co jsem v poledne zavřela. Nakonec to ani nevadilo. Byla tam půl hodiny, ale můj odvoz se opozdil o hodinu a půl. Takže do Prahy jsme se dostali až po třetí... Do bitvy jsem šla jen na závěrečnej pochod. Aspoň něco. Jo a byl tam Kačer! =D

R2 - den sedmdesátý sedmý 16.9. 2011

21. září 2011 v 20:36 | sussanah |  365 - druhý rok
Jsem docela naprdnutá, že budu muset zítra do práce, ale aspoň, že mám auto odvoz. Dneska mě potěšila Temnářka. Napsala mi na FB, jestli nechci její novou knihu s věnovánim poslat poštou, když se nemůžu dostat na křest. Samozřejmě, že jsem chtěla =D
Protože už bylo pozdě a stejně jsem neměla peníze na účtě, domluvily jsme se spolu na pondělí, respektive úterý. Takže příští týden ji už budu mít u sebe =)

Já čarodějka, on čaroděj

18. září 2011 v 10:49 | sussanah |  povídky
Na začátku loňského roku jsem stvořila tuhle povídku. Některé mé tehdejší čtenářky mě umluvily na pokračování, tak jsem se do něj pustila. Jenže povídka byla zamýšlená takhle krátká a pokračování nemělo dostatečně promyšlený základ. Řekla jsem si ale, že by bylo škoda tu tuhle povídku nemít. Upravila jsem jí do její původní krátké verze a znovu vám ji nabízím ke čtení =) Mimo jiné jsem opravila i pár trapných překlepů a nelogických vět =D Doufám, že už tam nic takového není...
Možná za mým rozhodnutím stojí i momentální okouzlení povídkou Portrét pro Bradavice =)

Fan Fiction ze světa Harryho Pottera, která se ho místy volně drží a místy ho svévolně opouští. Nehledejte spojitost s dějem J.K. Rowlingové. Nenajdete ji =)


Nechala jsem se trochu unést povídkami z webu alanrickman.cz (přímý odkaz na jejich knihovnu) a taky jsem si napsala povídku o tom, co by se mohlo stát, kdybych chodila do Bradavic... =) Faktické údaje z knih jsem si trochu upravila, protože si nedokážu na některé detaily vzpomenout a knihy mám až na druhém konci baráku a fakt se mi pro ně nechce...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

R2 - den sedmdesátý šestý 15.9. 2011

17. září 2011 v 10:10 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska jsem zase šla do práce a pak na trénink. Nicméně se zase netrénovalo. Chystali jsme věci na víkend, domluvili jsme si odjezdy a jeli jsme domů.
V práci jsem si udělala menší pauzu a šla jsem do galanterie, protože jsem si vymyslela, jak si nahradím pásek a doma jsem neměla pořádnej popruh. Tak jsem si šla pro popruh. Koupila jsem si k tomu i černý průchodky a šňůrku. Nad galenterkou jsem ještě zašla do knihkupectví, podívat se, jeslti tam náhodou nemají Hladová přání. Neměli. Ale měli tam suprový diáře na příští rok, tak jsem si jeden koupila, když už budu mít tu novou práci. Navíc jsem byla šíleně rozladěná z data nástupu (a příštích pár měsíců budu), tak jsem si potřebovala udělat radost.

R2 - den sedmdesátý pátý 14.9. 2011

16. září 2011 v 23:15 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska jsem sebrala svou pracovitost a ušila jsem tu brašu ke kostýmu =) Po ušití se mi zdála moc velká, ale prý je úplně boží =) Uvidíme, jak pevně jsem ji sešila a jak bude držet látka. O víkendu jedeme na Bílou Horu. Vlastně i kvůli tomu jsem tu tašku chtěla stihnout dneska. Jinak jsem toho moc neudělala =D

R2 - den sedmdesátý čtvrtý 13.9. 2011

16. září 2011 v 9:17 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska jsem měla v plánu ušít kabelu ke kostýmu, ale místo toho jsem skoro celej den seděla u počítače a četla jsem Portrét pro Bradavice. Totálně mě to dostalo. No a pak jsme kolem třetí jeli do města na očkování. Za měsíc musíme ještě na vzteklinu a bude zase na tři roky vystaráno.
Dneska jsem vyfotila svůj počítač, protože si nevzpomínám, že bych to už udělala =) Je to Asus EeePC s úhlopříčkou deset palců. Maličkatej a lehoučkej =)

R2 - den sedmdesátý třetí 12.9. 2011

13. září 2011 v 19:09 | sussanah |  365 - druhý rok
Tak ten pohovor, to bylo psycho. Nevím, jak je možné, že jsem tak zapůsobila, ale výsledkem je, že 1.7. 2012 nastupuju na nové místo! =) Jasně, je to docela divný, že je to takhle za dlouho, ale moje místo se v podstatě teprve tvoří =D Je to sice fajn, že budu mít práci, ale je na hovno, že nástup je až v červenci. Kdyby to byl červen, nebo až srpen, byla by šance, že bych zase mohla jet do Francie, ale takhle je to nejspíš ztracená věc... =(
No ale zase aspoň nějaká jistota, že budu mít práci...

R2 - den sedmdesátý druhý 11.9. 2011

13. září 2011 v 18:52 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska jsme začali pracovat zase v deset. Udělala jsem ještě jeden přívěsek a přívěsek mamce k vánocům =) Moc už jsme toho nestihli, jen jsme pak leštili všechny výrobky a kolem pátý už jsme jeli domů.

R2 - den sedmdesátý prvý 10.9. 2011

13. září 2011 v 18:42 | sussanah |  365 - druhý rok
Vstávali jsme sice dost brzo, ale vyjeli jsme až v sedm. Naštěstí jsme i tak měli velkou rezervu, takže nevadilo ani menší zakolísání v Praze =D
Na místo jsme dorazili už ve čtvrt na deset, takže jsme měli třičtvrtě hodiny na očumování zvířátek. Docela to uteklo. Viděli jsme srnce, ke kterýmu se nesmí, protože nesnáší lidi. A aby nebyl sám, bydlí s nim králík =D Taky tam mají několik veverek, devět koní, divokou prasnici a vietnamskou prasnici =D

R2 - den sedmdesátý 9.9. 2011

13. září 2011 v 11:54 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska jsem do práce jela na jedenáctou. Domů jsem jela busem už ve čtyři dvacet. Cestou na bus jsem se stavila v drogerce a ve smradlavym krámku v podchodu. Tam se mi stala vtipná věc. Byla tam profesorka ze střední a jeden kluk ji oslovil. Ona ho nejdřív nepoznala, ale pak se začali bavit. On se ptal, jestli pořád učí, že slyšel, že je tam novej nic moc ředitel a ona nato, že odešla. Tak se rozloučili aa ona odešla z krámu. Neodolala jsem a řekla jsem, že jsem slyšela, že je to tam teď nahovno. Dali jsme se do řeči a já si u toho koupila lentilkovej náramek a náhrdelníček =)

R2 - den šedesátý devátý 8.9. 2011

13. září 2011 v 11:41 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska jsem byla zase v práci.Původně jsem měla jít od rána, ale stala se u nás odpudivá bouračka (kretén tirák předjížděl v zatáčce náklaďák a napálili to do osobáku, přežil jenom jeden nepřipoutanej, jaká ironie...). Nicméně můj autobus nejel. Naštěstí kolegyně už byla na cestě, tak jsem mohla jet až v deset. No a protože se večer bude stavovat kamarádka pro plášť a je trénink, nechala jsem si mužem přivést do práce plášť a stroj, abych ten plášť mohla případně hned upravit.

Kurz cínovaného šperku

9. září 2011 v 21:35 | sussanah |  deníček
Před časem, možná už to bude rok, jsem tu ukazovala fotku přívěsku, který jsem vytvořila jakousi pseudo technikou. Na první pokus to nebylo nejhorší, ale od té doby jsem moc nepracovala. Pořídila jsem si všechno možní vybavení, ale nic z toho nebylo. Jen jeden ocínovaný kámen a trochu pokapaný stůl =D

R2 - den šedesátý osmý 7.9. 2011

7. září 2011 v 21:10 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska byl poslední den mého nemocenského odpočinku. Už je mi dobře, ale od neděle jsem nic nejedla, tak jsem docela unavená. Zítra ale už půjdu. Budu statečná! =)

R2 - den šedesátý sedmý 6.9. 2011

7. září 2011 v 21:03 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska jsem se vzbudila už docela v pohodě, ale z toho nejídla jsem děsně unavená. Kolem poledne jsem se vydala na zahradu a ulovila jsem si jablko =) Asi bude trochu kyselý a nevim, jak moc mi sedne, ale zkusim to risknout!

R2 - den šedesátý šestý 5.9. 2011

7. září 2011 v 20:58 | sussanah |  365 - druhý rok
Ani dneska mi ještě není moc dobře. Zkoušim se vůbec nehýbat. Maximálně ten záchod. Koukám na Sběratele kostí a usrkávám čaj a vodu. Kolu jsem zkusila včera, ale spíš mi přitížila. Taky jsem dneska riskla banán a housku.

R2 - den šedesátý pátý 4.9. 2011

7. září 2011 v 20:51 | sussanah |  365 - druhý rok
Dnes jsme měli k obědu rizoto. Je to docela důležitá informace. A pro další týden je důležitá i ta infromace, že jsem snídala vánočku. Toliko k faktům. Teď k času. Oběd byl v poledne. Pak jsem kolem jedný vyprovodila muže do práce a posbírala jsem pár lískáčů. U toho jsem našla achátek =) No a ve dvě už mi bylo divně, kolem třetí jsem se hrabala do postele a ve tři deset už jsem měla první sprint k míse. Další za deset minut. A další za dalších deset minut. Nicméně od toho třetího sprintu jsem již měla u mísy nachystán i kýbl, pánšto to ze mě šlo takříkajíc horem dolem. Nikdy jsem nezažila hnusnější a bezmocnější pocit, než když se tělo snaží zvracet a břicho už nemá nic, co by vrátilo...

R2 - den šedesátý čtvrtý 3.9. 2011

4. září 2011 v 14:42 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska byl neskutečně dlouhej den. Jeli jsme normálně na ráno, ale protože se stoly budou bourat až o půlnoci, zůstali jsme ve městě. Nemělo smysl jezdit domů. Navíc já jsem měla prodlouženou pracovní dobu právě kvůli slavnostem, tak to ani moc nevadilo. Ze šperků jsem udělala docela pěknou nástěnku, ale přestože se věci líbili, nikdo si nic nekoupil... Snad časem.
Dobré bylo, že nepřišel žádnej vyloženej debil. Ale i tak bylo lidí až nad hlavu.

R2 - den šedesátý třetí 2.9. 2011

4. září 2011 v 14:26 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska jsme museli do města jet o půl hodiny dřív, než jezdíme normálně. A to jsme měli oba dopoledne mít volno. Já dokonce celej den. Ale nebyli lidi na postavení stolů a hospody kvůli slavnostem královny Elišky, tak jsme museli. Mělo to být postavené do jedenácti, ale nikdo si neztěžoval, když jsme končili kolem poledne. Stavěli jsme to ve třech, takže to byl doela záhul. Navíc stoly jsou těžké, tak moje pomoc moc platná nebyla, ale asi to bylo se mnou lepší, než kdyby to měli dělat jen ve dvou. Někdy jsem i užitečná =)
No a vlastně jsem koupila voskovanej papír a potáhla jsem hospodské regály =)

R2 - den šedesátý druhý 1.9. 2011

4. září 2011 v 12:44 | sussanah |  365 - druhý rok
Chachá!!! =D Já nejdu do školy =D Nojo, nojo, je mi jasný, že takhle se prvního září raduju už několik let, ale víte jak =)
Místo školy jsem byla v práci. Jedna paní mi přinesla na opravu starej náhrdelník s krásnejma zvířátkama z minerálů a mušlí. Tři zvířátka jsem musela slepit, ale jinak to bylo v pohodě. Pak jsem ještě dostala náhrdelníček z pravejch perel a to teda opravit moc nejde. Mezi perlama se totiž musel dělat uzlíky, aby se mezi sebou neošoupávaly a to je šílený... Dělala jsem na tom, ale pak mi to prasklo...

R2 - den šedesátý prvý 31.8. 2011

4. září 2011 v 12:36 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska jsem byla nachystaná na to, že půjdu večer cvičit zumbu. Ale nakonec jsem to zabalila a jela jsem domů. Byla jsem do rána naprdnutá, tak jsem nechtěla být ve městě dýl, než bylo nutný. Jasně, cvičení by mi nejspíš pomohlo, ale prostě se mi nechtělo. Půjdu příští tejden.
Doma jsme se rozhodli, že si k večeři osmažíme brambory a uděláme si okurkovej salát. Děsně se nám to podařilo, ale bylo toho nějak málo =D

30 000 návštěvníků se blíží

1. září 2011 v 9:35 | sussanah |  Postřehy
Zbývá necelá stovka lidí a návštěvnost mého blogu překročí hranici třiceti tisíc. Deset ani dvacet tisíc jsem moc neoslavovala, ale řekla jsem si, že bych to tentokrát mohla udělat. Těžko říct, jak dlouho bude trvat, než ten okamžik nastane, ale troufám si říct, že by to mohlo být už zítra =) Nejdýl pozítří.
Kontrolujte si TopList a napište mi, kolikátí jste byli =) Třeba bych tu mohla spáchat malou reklamu, nebo s dotyčným udělám třeba rozhovor, to se ještě uvidí.
Jasně, že návštěvnost není všechno, ale řekněte sami, taky máte radost, když je některý den lepší, než obvykle ;)

R2 - den šedesátý 30.8. 2011

1. září 2011 v 9:34 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska jsem celej den dělala na plášti. Trvalo mi to cca deset hodin. Při odhadu ceny jsem to hrubě podcenila, protože jsem tipla sedm hodin celkem, ale ono to bylo skoro dvakrát tolik. Tak pro příště vim, že si mám říct víc. Nebo že už nebudu dělat kolový plášť =)
Hrozně mě z toho bolelo v zádech a fakt mě to šíleně vyčerpalo, ale nezlomila jsem žádnou jehlu a kromě jednoho nepovedeného švu (asi pět centimetrů) jsem to zmákla na první dobrou. Takže pohoda =)

R2 - den padesátý devátý 29.8. 2011

1. září 2011 v 9:29 | sussanah |  365 - druhý rok
Dneska došlo na předávku peleríny. Měla jsem nahnáno, jestli se bude líbit a jestli bude sedět. Naštěstí oboje v pohodě =) Zítra se pustím do pláště. Trénink zase nebyl, jen jsme pokecali a jeli jsme domů. Kdybychom s sebou ráno nevzali kostýmy na převoz, ani bychom tam nešli.
Dnešek se dá zhodnotit jako gůůůd =D Děsně mě nakoplo, jak se pelerína líbila, pak jsme si dali ňamku kuře, dobře pokecali a doma na nás čekal Roxoušek =) Ale docela rychle usnula =D