Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Den třístý šedesátý třetí 29.6. 2011

30. června 2011 v 9:00 | sussanah |  365 dní
Dneska byl docela fajn den. Dopoledne jsme mamce pomohli vymalovat koupelnu. K obědu jsme si uvařili knedlíky s vajíčkem a okurkovej salát. Pak jsem se sbalila a vyjela jsem do Hradce na lekci sebeobrany (děsně mi to šlo a ještě víc mě to bavilo, doma jsem to pak poměrně úspěšně aplikovala na muže =) ). Po ní jsme s mamkou jeli do města a nakonec jsme dojeli na divadelňák, kde kluci šermovali španělku na živý flamengo =) Bylo to pěkný, pokusila jsem se to natočit, ale byla jsem moc blízko, tak je to takový rozhrkaný a vůbec. Pak jsme si ještě sedli do čajky (dneska měli mo dobrýho yogiho) a domluvili se, že zítra dojdem na fesťák v arabskejch kostýmech a trochu si tam zablneme =) Snad bude ještě dobrý počasí, prý se to má zase kazit...

Když už jsme se skoro chystali pryč, potkala jsem kamarádku ze střední a ještě jsme dobře pokecali =) Ale naprosto největší radost jsem měla doma, kde na mě čekala několik let ztracená kokosová kabelka! =) Děsně jsem se jí nahledala, ale nakonec měla štěstí babička =)
Tu jsem pěkně zdokumentovala, takhle vypadá zavřená.


Po otevření prvního zipu.


Druhý zip.


Peněženka =)Není to sice moc prostorná kabelka, ale je naprosto boží a aleternativní! Jsem děsně ráda, že je na světě =)
Jo a koupelna po zaschnutí vypadá přesně tak, jak jsem chtěla, aby vypadala. Barva je světle písková a moc povedeně namatlaná =)
A ještě fotka z akce.


=)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 3. července 2011 v 9:35 | Reagovat

Taky jsem vždy hned naučené ze sebeobrany aplikovala nebo předváděla doma :-D Ale kéž bychom to nikdy nepotřebovaly doopravdy, ale vždy jen takhle na předvádění se... :-)
Ta kabelka je úžasná, ty jo =-O Výborný nápad, skvěle řešené :-) A ta peněženkaaaa :-D

2 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 3. července 2011 v 13:53 | Reagovat

[1]: taky si říkám :-)
koupila mi ji babička na vánočních trzích v Praze ;-) je to sice už pár let, ale třeba letos koukni :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama