Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Den třístý padesátý prvý 17.6. 2011

18. června 2011 v 12:03 | sussanah |  365 dní
Mno. Dneska byl docela vzrůšo den =D
Ráno jsem si našla dvě kešky. První byla v pohodě, ale u druhý jsem si tak natloukla tlamu! Byla u řeky a musela jsem seběhnout takovej miniaturní travnatej kopeček. Bejvala bych to sjela (crocsy se holt smekaj), jenže v tý trávě byl nejspíš ještě svlačec (díky bohu, že ne ostružiny!) a ten mi podkosil nohy. Naštěstí si nechává, těžiště dost vzadu, takže jsem neletěla po hlavě, ale zajela jsem nohama napřed. Muselo to vypadat jak v hororu, když nic netušící oběť jde mlhou a najednou ji něco vcucne za nohy =D Natloukla jsem si, ale naštěstí tam nebylo hovno, to by mě asi vytočilo, takhle se tomu směju =)

Kešku jsem našla v pohodě a v práci to pak taky docela uteklo. Po práci jsem se stavila na poště, poslat balíček pro Nine. Mám i fotku toho, co je uvnitř, ale spíš jí sem nedám, aby byla překvapená =)
Pak jsem se vydala do parku pro další kešku. Myslela jsem, že to bude pohodička, ale to sousoší si pamatuju úplně jinak... Nevím, jestli tam náhodou nejsou dvě. Budu si ty souřadnice muset fakt vypočítat, abych tam šla příště na jistotu.
Ale tam jsem si aspoň trochu pofotila =)


Pak jsem šla za mužem do práce a koupila jsem si boží boty! =D Sice jsem si šla pro deodorant, ale ten zase tak nespěchá. Sandálky jsem už potřebovala. Sice pořád chci originál Crocs, ale takovýhle jsem chtěla už před lety, kvůli nedostatku času jsem si je nekoupiola, takže když jsem je viděla, ani jsem moc neváhala =)Jsou boží, ne? =D A až se rozpadnou pásky, mám už vymyšleno, jak je nahradit látkovejma =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 21. června 2011 v 14:25 | Reagovat

Jééé, to musel být vtipný pád :-D Vím, že bych se smát neměla, ale když se tomu směješ už i ty... :-D
Ta druhá fotka je NÁDHERNÁ! :-) Třetí fotka je zajímavá, tím hubeným stromem mezi nimi, kvůli kterému jsi to stejně asi fotila :-D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama