Jsem přestěhovaná na web Úspěšná mrcha. Navštivte mě =)

Červen 2011

Den třístý šedesátý třetí 29.6. 2011

30. června 2011 v 9:00 | sussanah |  365 dní
Dneska byl docela fajn den. Dopoledne jsme mamce pomohli vymalovat koupelnu. K obědu jsme si uvařili knedlíky s vajíčkem a okurkovej salát. Pak jsem se sbalila a vyjela jsem do Hradce na lekci sebeobrany (děsně mi to šlo a ještě víc mě to bavilo, doma jsem to pak poměrně úspěšně aplikovala na muže =) ). Po ní jsme s mamkou jeli do města a nakonec jsme dojeli na divadelňák, kde kluci šermovali španělku na živý flamengo =) Bylo to pěkný, pokusila jsem se to natočit, ale byla jsem moc blízko, tak je to takový rozhrkaný a vůbec. Pak jsme si ještě sedli do čajky (dneska měli mo dobrýho yogiho) a domluvili se, že zítra dojdem na fesťák v arabskejch kostýmech a trochu si tam zablneme =) Snad bude ještě dobrý počasí, prý se to má zase kazit...

Den třístý šedesátý druhý 28.6. 2011

29. června 2011 v 23:10 | sussanah |  365 dní
Volný den =) Sice úterý, ale mám dost napracováno, tak jsem si to mohla dovolit. Vlastně je to tak pro mě i lepší, protože když jsem v práci moc, tak se šéfíkové cukaj s placenim...
Včera jsem zapomněla vyfotit balonek, co jsem si koupila u vietnamců. Je naprosto boží =D Jsou to jako dvě kuličky v sobě, když tsa menší plave v tý větší, která je napuštěná nějakou tekutinou, ve který s tou koulí plavou ejště takový duhový konfety =) A ta menší koule při nárazu začně zběsile blikat červeně, modře a zeleně =D No prostě blbost, ale za dvacku a já potřebovala zlepšit náladu =)

Den třístý šedesátý prvý 27.6. 2011

28. června 2011 v 23:27 | sussanah |  365 dní
No, když pominu hádku s blbcem a vyloučení z AK, kvůli "příšernému desingu", byl to docela fajn den. Chtěla bych vám přeposlat, jak to probíhalo, ale proč vám kazit den, že jo? S cizí blbostí jeden nic nenadělá, tak se aspoň pojďme smát =)

Můj bůh jménem Bob

26. června 2011 v 23:40 | sussanah |  Téma týdne
Bála jsem se, že to nestihnu, ale nakonec ano! Článek na pěkné téma týdne =)
Chtěla jsem vás poslat na web knihakouzel.cz, ale zdá se, že už nefunguje =( a přitom jsem se na něj koukala před týdnem. Ale snad to je jen vypršená lhůta hostingu a kniha kouzel se zase vrátí.
No a teď k názvu článku. Před lety jsem dělala v čajovně a měli jsme tam i ezoterický koutek. Taroty, vykládací karty, křišťály a tak. Neodolala jsem a pořídila jsem si Andělské karty a ještě Hovory s Bobem. A taky egyptské taroty (ty už nemám, dala jsem je kamarádce) a taroty lásky. A tím to všechno začalo =)

Den třístý šedesátý 26.6. 2011

26. června 2011 v 21:25 | sussanah |  365 dní
Dneska jsem si opravila gotickou košili, kterou se mi včera podařilo rozervat při slíkání a rovnou jse mvšechno vyprala. Vaniš je fakt docela silák =)

Den třístý padesátý devátý 25.6. 2011

26. června 2011 v 21:07 | sussanah |  365 dní
Dneska se stala divná věc. Nejen že jsem stihla ušít ten kostým a ještě před odjezdem jsem nabouchala průchodky, ale hlavně jsme jeli na vystoupení, na kterym jsem neumřela!
Hustý, co? Navíc jsem si to ani neuvědomila sama =D
Myslim, že to docela šlo, ale žufánek jsem zvorala... Míša byla zase nejexponovanější a já jsem zase byla vzadu. Možná to vypadá, že bych měla být zvyklá, ale už mě to docela sere. Jen počkej příští rok!

Den třístý padesátý osmý 24.6. 2011

26. června 2011 v 15:30 | sussanah |  365 dní
Tak. Ráno jsem vyhrabala látku na sukni a na živůtek (ještěže mám takový nesmyslný zásoby) a dala jsem se do práce. Nejdřív jsem propočítala sukni a muž uvařil oběd. Hned po obědě mi pomohl sukni narýsovat. Bylo ale málo místa, tak jsem musela risknout střih dvojitý látky. Naštěstí se mi to podařilo dobře. Ušila jsem ji do pásku s pěknym knoflíčkem. Hotovo jsem měla asi v pět. Takže nějakejch pět hodin práce s přestávkama. Třeba asi půl hodiny jsme byly s mamkou na zahradě (chudinka jablůňka...) a taky jsem se zdržela na záchodě u Sandmana =D

Den třístý padesátý sedmý 23.6. 2011

26. června 2011 v 14:30 | sussanah |  365 dní
Dneska už jsem nebyla v práci sama, vlastně jsem tam byla skoro zbytečná. Tak jsem se courala po městě a tak. V sekáči jsem sehnala super šusťákovku a bundesvéráckej vaťák. Koupila jsem látku na bruchy a vůbec se mi docela dařilo =) Odpoledne se pro mě stavil Roman, skákli jsme na oběd a pak jsme jeli na trénink. Až na to, že žufánek je stále nezvěstný docela dobrý.
Cestou na trénink jsem vyfotila ptáka =)

Den třístý padesátý šestý 22.6. 2011

26. června 2011 v 13:51 | sussanah |  365 dní
Na dnešek jsou hlášený super přívalový deště a bouřky =D Miluju bouřky a i když se bojím o naše stromky, docela se na to těším =)
Celej den jsem byla v práci a doufala jsem, že se dostanu domů ještě před tím, než se to spustí a nakonec se mi to podařilo. Ještě jsme si vylezli na strom pro třešně a už jsme viděli, jak to k nám leze =) Blesky a hromy a zatáhlo se =) Prostě bezva! Natrhala jsem bedýnku a Roman si tam pak vylezl taky.

Den třístý padesátý pátý 21.6. 2011

22. června 2011 v 9:00 | sussanah |  365 dní
No tak nakonec žádný šperky. Opravovala jsem mužovi kalhoty, aby je mohl ve středu oblíknout na španělský vystoupení =D Začla jsem asi v devět a s přestávkou na oběd jsem došila asi před hodinou. Ale docela se mi to povedlo.
Super bylo, že mi muž podstrojoval. Nejdřív mísa výbornejch a obrovskejch třešní, pak oběd a nakonec jsem dostala lízátko =)

Den třístý padesátý čtvrtý 20. 6. 2011

21. června 2011 v 21:32 | sussanah |  365 dní
Dneska je to přesně dva roky, co jsem se vdala =) Hustý, co? =)
To je ta lepší část dne. Ta horší je to, že se mi někde podařilo zašantročit žufánek =( A to máme v sobotu akci, na který ho potřebuju...! Přejte mi, ať ho ještě někde najdu.
Ale nakonec jsme zakončili jahodama, což bylo taky fajn =) Když se to sečte, je to v plusu.
Zítra mám volno, tak doufám, že budu mít čas na nějaký šperkaření =)

Pirátské vystoupení v Aténách - video dvě

20. června 2011 v 18:30 | sussanah |  Postřehy
Jak čas plyne, na TyTubě se pomalu objevují další a další videa našeho pirátského vystoupení. Tohle je lepší, než to předchozí, protože je v jednom kuse! =)
Bohužel je to jedno z prvních vystoupení, takže tam nepadají žádné facky... Vůbec nejlepší bylo to poslední, třeba se někdy dočkáme =)

Život v jednom dni blogera

20. června 2011 v 17:30 | sussanah |  Postřehy
Našla jsem další zajímavý projekt, který by se mohl zařadit vedle 365tky =)
Tentokrát ale nepůjde o to, fotit každý den, ale týden natáčet. Pak se to sestříhá a udělá se z toho film. A nebude to jen od jednoho člověka, do tohohle projektu se může zapojit naprosto každý bloger, který má videokameru (nebo schopný foťák, protože je důležité, aby video bylo kvalitní). Hlavním koordinátorem a vůdcem je Dancek.

Pokud vás projekt zaujal, tak ho prosím sdílejte, aby se nás sešlo co nejvíc!
Odkazujte na Danceka ;-)

Den třístý padesátý třetí 19.6. 2011

20. června 2011 v 16:28 | sussanah |  365 dní
Konečně neděle. Už jsem myslela, že se jí nedočkám. Den, kdy fakt nic nemusim =) Škoda, že bylo takový divný počasí (zmokla jsem při záchraně vypranejch ručníků) a nemohla jsem se opalovat. Docela bych to potřebovala.
Místo toho jsem brouzdala po Fleru a snažila jsem se tam zviditelnit. Zatím se ale zviditelňuju jen jako nakupující a ne jako prodejce... =D

Začínáme šít - steh první

19. června 2011 v 13:57 | sussanah |  návody
Tak, trvalo dlouho, než TyTuba překousla tohle video, ale úspěch nám přeje! =) Video je bez zvuku a je to úmyslně. Dneska by se nedalo nahrát nic v klidu...

V menu je volba Novinky emailem!
Doporučuju se přihlásit, pokud vás tohle téma zaujalo =)

Začínáme šít - pomůcky

19. června 2011 v 11:49 | sussanah |  návody
Před časem jsem slíbila, že se tu pokusím o vytvoření jakéhosi manuálu pro úplné šicí začátečníky. A dnes nastala ta chvíle, kdy začneme =)
V tomto prvním článku bych vám chtěla říct, co budete určitě potřebovat. Budu při psaní zhruba počítat s tím, že jako první věc budete šít třeba peněženku, nebo nějaký jiný menší futrálek.

Den třístý padesátý druhý 18.6. 2011

18. června 2011 v 22:14 | sussanah |  365 dní
Na to, že je sobota, jsem toho překvapivě hodně udělala. Hnedka ráno jsem si nechala ustřihnout ofinu =) V práci se toho moc nedělo, ale pak jsem se přihlásila do Dé eM aktiv bjůty klubu nebo jak se to jmenuje. Cestou domů jsme u babičky vyzvedli jahodový košíčky (ňamka největší!!!). A doma jsem pak nafotila věci k článku o šití a super západ slunce. Sice jsem ho nestihla celej, ale myslím, že i ten konec je dobrej =) Taky jsme se pokusila o samo fotku tý ofiny, ale víte jak, samofotka je samofotka...

Den třístý padesátý prvý 17.6. 2011

18. června 2011 v 12:03 | sussanah |  365 dní
Mno. Dneska byl docela vzrůšo den =D
Ráno jsem si našla dvě kešky. První byla v pohodě, ale u druhý jsem si tak natloukla tlamu! Byla u řeky a musela jsem seběhnout takovej miniaturní travnatej kopeček. Bejvala bych to sjela (crocsy se holt smekaj), jenže v tý trávě byl nejspíš ještě svlačec (díky bohu, že ne ostružiny!) a ten mi podkosil nohy. Naštěstí si nechává, těžiště dost vzadu, takže jsem neletěla po hlavě, ale zajela jsem nohama napřed. Muselo to vypadat jak v hororu, když nic netušící oběť jde mlhou a najednou ji něco vcucne za nohy =D Natloukla jsem si, ale naštěstí tam nebylo hovno, to by mě asi vytočilo, takhle se tomu směju =)

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

17. června 2011 v 14:34 | sussanah |  Postřehy
Včera jsme šli do kina na výše zmíněný film. Přes všechny moje protesty a nechuť. Třetí díl (Na konci světa) se mi zrovna dvakrát nelíbil. Nesnášim, když je průšvih založenej na nekomunikaci... A hlavně už nevysílají titulky, ale jen dabing.
Tenhle díl měl mít základ v knize Na vlnách podivna od (doplním doma =D), ale podle muže, který knihu četl, to mělo s knihou společné pouze mořské panny a pramen mládí.

Moje smrt

16. června 2011 v 15:30 | sussanah |  deníček
Konkrétně jedna z mnoha =D Škoda, že tam není vidět, jak se mi podařilo rozstříknout tu krev. Zasvinila jsem s tim i tu dýku 8-)
Jsem v umírání prostě dost dobrá, ale žádného pořádného uznání se mi zatím nedostalo.

Den třístý padesátý 16.6. 2011

16. června 2011 v 14:16 | sussanah |  365 dní
Už mě to v tý práci vážně rozčiluje. Venku si choděj lidi v mini sukních, když přijdou sem, pochvalujou si, jakej je tu chládek, ale doprčič mě je tady zima!!!
A jsem unavená... A nejde mi napsat ten horor... A vůbec mám nějakou blbou náladu.

Den třístý čtyřicátý devátý 15.6. 2011

15. června 2011 v 21:02 | sussanah |  365 dní
Dneska jsem si na Fleru objednala boží věc! Teda, spíš jsem si ji jen zamluvila, nemám peníze na účtě, ale i tak je boží a je moje! =D Letos ve Francii Míšu rozhodně trumfnu v počtu modelů 8-) Protože budu mít jeden kousek, kterej si můžu oblíknout každej den jinak! Jako turecký kalhoty, sukni, tuniku nebo dokonce šaty! Budu hustá... =) Barva je fialková, což se mi bude hodit k mému novému čaroitovému přívěsku =) Kterej ještě nemám, ale počítám, že dorazí v pondělí.

Den třístý čtyřicátý osmý 14.6. 2011

15. června 2011 v 14:59 | sussanah |  365 dní
Dneska jsem po dlouhý době dorazila do města jen chvilku před otvíračkou =) Takže jsem se docela dobře vyspala. V práci nic moc. Ráno jsem byla v bance, pak jsem si dala pauzu na oběd a pak jsem zavřela trošku dřív a jela dřívějšim busem =D No moc jsem si tam nepobyla =D

Další literární soutěž

14. června 2011 v 16:29 | sussanah |  Postřehy
Temnářka je pro mě neustálým zdrojem nových informací. Hlavně co se oblasti literárních soutěží týče. Objevila jsem u ní další, které bych se ráda zúčastnila. Jde o soutěž na webu Fangtasia.

"Monstra jsou skutečná a duchové také. Žijí uvnitř nás a někdy vyhrávají."
- Stephen King

Zatmění měsíce

14. června 2011 v 15:21 | sussanah |  Téma týdne
Možná jste si všimli, že když se děje něco zajímavého na naší obloze, napíšu vám o tom. Teď mě napadá jenom článek o velkém měsíci, ale myslím, že tu bylo i něco o slunci.
I tenhle článek bude o aktuálním dění na naší obloze a to dokonce hodně aktuální! Zítra večer nás čeká velké zatmění měsíce, které od nás bude krásně vidět. A i když nebude zrovna vymetýno, měli bychom mít možnost se pokochat tmou =D
Informaci jsem zjitila odtud, ale na webu http://www.shadowandsubstance.com/ je ta animace větší a je tam ještě k zatmění slunce, které teprve bude.
Doufám, že na to nezapomenu =)

Den třístý čtyřicátý sedmý 13.6. 2011

13. června 2011 v 14:55 | sussanah |  365 dní
Čím víc se blíží konec, tím víc jsem nervozní =D Chtěla bych, aby na poslední fotku vyšlo něco božího =)
Dneska je pondělí třináctého, špatný den pro Garfielda =D Pro mě docela dobrý. I když záleží na úhlu pohledu. Třeba jsem celej den v práci ve starym baráku, kde je zima. Takže venku choděj v mini šatech a já tu mám rifle, mikinu a dokonce i ponožky... Těším se na večer, až vylezu =)

Stroje času

12. června 2011 v 22:56 | sussanah |  Téma týdne
"Každý máme své stroje času. Ty, které nás posílají do minulosti jsou naše vzpomínky. A ty, které nás posílají do budoucnosti, jsou naše sny."

Tohle je můj oblíbený citát, ale bohužel nevím, od koho je. Nicméně se sem pěkně hodí. Mám pocit, že by se sem hodila i zmínka o mailu do budoucnosti, ale o tom už jsem tu mluvila myslím dost. Pojďme se podívat na ten citát. V poslední době mám pocit, že trávím moc času v minulosti. Ale tohle nemá být o mě, že ne =)

Den třístý čtyřicátý šestý 12.6. 2011

12. června 2011 v 22:33 | sussanah |  365 dní
Zevl neděle =) I když jak se to vezme, vyráběla jsem šperky do HeLe kolekce =) Kdo nečetl jeden z předchozích článků, tomu prozradím, že se jedná o šperky pro milovnice Heatha Ledgera a to převážně o naušnice. Budou antialergické a voděodolné! =) Vlastně jsou.
Udělala jsem čtyři páry naušnic (z toho jedny pro sebe samozřejmě) a šest přívěsků. Zítra si je vezmu na sebe, tak pak dám vědět, jak se nosí =)

Den třístý čtyřicátý pátý 11.6. 2011

12. června 2011 v 11:19 | sussanah |  365 dní
V práci to docela uteklo. Ráno jsem si našla jednu kešku, kterou jsem měla vypočítaou už asi rok, ale podle textu špatně. Dneska jsem se rozhodla, že to přece jen zkusim, protože jsem nedokázala ve výpočtech najít chybu. No a buď byl špatně text, nebo jsem někde udělala dvě chyby, které se vzájemně vyrušily, protože jsem tu kešku naprosto bez potíží našla =D

Zase u šicího stroje

10. června 2011 v 17:30 | sussanah |  Kostýmy - více na sherridon.blog.cz
Samozřejmě u něj nejsem právě teď. Spíš jsem u něj byla a plánuju, že zase budu. Dneska jsem procházela weby s inspirací a docela jsem si vybrala =)

Den třístý čtyřicátý čtvrtý 10.6. 2011

10. června 2011 v 16:38 | sussanah |  365 dní
Děsně mě bolej záda... Ale ani nevím z čeho. Jeslti jsem se blbě vyspala, nebo se včera blbě hnula. Těžko říct, možná i oboje =D
Ráno jsem byla na poště s balíčkem, našla jsem si dvě indicie ke kešce a konečně jsem vyfotila ty trávový boty. Mini foťáček si asi kupovat nebudu, prootže ten prodejce nekomunmikuje a to není moc dobrý znamení. Místo toho mám dvě alternativy. Buď si koupim originál kroksy, nebo si to prostě nechám v kasičce na ten lepší foťák. To se ještě uvidí. Ty trávový boty si asi kupovat nebudu, protože nevěřím, že by se v nich dobře chodilo.

Den třístý čtyřicátý třetí 9.6. 2011

10. června 2011 v 11:03 | sussanah |  365 dní
Dneska byl den na prd... Ale fakt že jo.
Měla jsem v plánu si před prací najít tři kešky (jednu pak večer) a nenašla jsem ani jednu =( Jedna tam už nebyla, u jedný bylo moc mudlů, k jedné bych ve stýlách nedolezla a tu poslední jsme prostě nenašli.
Když už je řeč o stýlách, zase jsem je dlouho neměla a pak jsme si dala rovnou takovej okruh. Večer jsem měla úplně napuchlý kotníky. Fakt blaho.

Den třístý čtyřicátý druhý 8.6. 2011

8. června 2011 v 20:45 | sussanah |  365 dní
Dneska jsem poslední den doma. Zítra začnu odpoledním a pak mě čekají dva týdny totálního zápřahu. Kolegyně jede na dovolenou... No, nakonec letos jí to vracím pěkně. Ona jede na jednu, já mám za sebou už druhou a ještě jedna mě čeká =)
No, každopádně své volno trávím u internetu a požíráním třešní. A večer se těším na Mentalistu =)

Den třístý čtyřicátý prvý 7.6. 2011

8. června 2011 v 15:30 | sussanah |  365 dní
Dneska jsem se krásně vyzevlila =)
Ráno jsem vyprala všechnu špínu, co jsme si přivezli domů a odpoledne už to bylo suchý. Miluju sluníčko =)
Začala jsem doplňovsat 365tku a fakt mě bere, jak jsem to dotáhla daleko. Ze začátku jsem si dávala tak měsíc.
Dneska jsem fotila hodně venku, bylo fakt krásně a to i večer =)

Den třístý čtyřicátý 6.6. 2011 - cesta domů

8. června 2011 v 14:35 | sussanah |  365 dní
Vyjeli jsme za deset minut sedm. Na nás docela obdivuhodný. Vstávali jsme v šest a včetně hygieny a probrání se jsme odjeli za padesát minut. Hustý. Obvykle nám to zabere tak dvojnásobek času a ještě se pro něco vracíme =D